kosmetyki Bourjois - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-05-10, 20:00   #3241
kamila901
Zakorzenienie

Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez gaga87 Pokaż wiadomość
yyy ale moment... to są jakieś nowe i stare?
ja teraz jakiś w Rossmannie kupiłam bo w promocji jest, ale widziałam go tam już od dawna. Więc to chyba w sumie stary
nowy tzn nowy w sprzedazy, chodzi o inny roz, wystarczy poczytac kilka stron do tylu

kamila901 jest offline  
Stary 2010-05-10, 20:12   #3242
gaga87
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kamila901 Pokaż wiadomość
nowy tzn nowy w sprzedazy, chodzi o inny roz, wystarczy poczytac kilka stron do tylu
w takim razie ja mam stary :glupek: wybaczcie moją pomyłkę

etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline  
Stary 2010-05-10, 22:50   #3243
miss_love
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gaga87 Pokaż wiadomość
yyy ale moment... to są jakieś nowe i stare?
ja teraz jakiś w Rossmannie kupiłam bo w promocji jest, ale widziałam go tam już od dawna. Więc to chyba w sumie stary
stare to te klasyczne w okrągłym pudeleczku z pędzelkiem i lustereczkiem właśnie te które są w promocjiw rossmanie

a nowe są w Daglasie i są podwójne mają inną nazwę, inne opakowanie

i właśnie się zastanawiam jak jest ta promocja w rosmannie kupiłabym jakiś odcień brzoskwiniowy, ale z drugiej strony chętnie wypróbowałabym jakąś nowość dlatego pytam, cz ktoś ma porównanie szkoda tych 49 zł a te klasyczne róże wiadomo wypróbowane, sprawdzone, wspaniałe

ja się nie mogę doczekać tego nowego tuszu uwielbiam testować nowe a Bourjois raczej mnie w tej kwestii nie zawodzi dziwne opakowanie przetłumaczyło mi o tym tuszu, że rozciąga rzęsy wydłuża je o 130% od nasady aż po końce i z każdej strony widoczny efekt wzbogacony gumą pochodzenia roślinnego i naturalnymi woskami... no ciekawe i ciekawe kiedy będzie w Polsce
Stary 2010-05-10, 22:54   #3244
zetuzetia
Zakorzenienie

GG do zetuzetia

Widziałam ten tusz w Hiszpanii i zamiast brać to, czego nie mamy w Polsce, wzięłam Volume Glamour UC
zetuzetia jest offline  
Stary 2010-05-10, 23:08   #3245
miss_love
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Widziałam ten tusz w Hiszpanii i zamiast brać to, czego nie mamy w Polsce, wzięłam Volume Glamour UC
nie martw się chociaż wzięłaś co dobre i sprawdzone

tu link do tych nowych różów

http://www.bourjois.fr/catalogue/maq...ffet_sculpteur

teraz tak na to patrzę... i tak sobie myślę, że to jest z rozświetlaczem a ja zawsze używam różu a na szczyty kości policzkowych i skroń aplikuję ten róż w wersji rozświetlającej ten wiecie illuminating touch, to prawie na jedno wychodzi chyba?

może tam ktoś przetłumaczyć jaki odcień do skóry opalonej? bo chyba jest tam coś takiego napisane...

a nie już nie trzeba już wiem

Edytowane przez miss_love
Czas edycji: 2010-05-10 o 23:24
miss_love jest teraz online  
Stary 2010-05-10, 23:40   #3246
akisia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez miss_love Pokaż wiadomość
stare to te klasyczne w okrągłym pudeleczku z pędzelkiem i lustereczkiem właśnie te które są w promocjiw rossmanie

a nowe są w Daglasie i są podwójne mają inną nazwę, inne opakowanie

i właśnie się zastanawiam jak jest ta promocja w rosmannie kupiłabym jakiś odcień brzoskwiniowy, ale z drugiej strony chętnie wypróbowałabym jakąś nowość dlatego pytam, cz ktoś ma porównanie szkoda tych 49 zł a te klasyczne róże wiadomo wypróbowane, sprawdzone, wspaniałe

ja się nie mogę doczekać tego nowego tuszu uwielbiam testować nowe a Bourjois raczej mnie w tej kwestii nie zawodzi dziwne opakowanie przetłumaczyło mi o tym tuszu, że rozciąga rzęsy wydłuża je o 130% od nasady aż po końce i z każdej strony widoczny efekt wzbogacony gumą pochodzenia roślinnego i naturalnymi woskami... no ciekawe i ciekawe kiedy będzie w Polsce
Ja jestem totalną bourjoismaniaczką i muszę mieć każdą nowość najlepsze, że potem, zamiast wyrzucać opakowania, kolekcjonuję je (tak wiem, to już jest nienormalne^^)
akisia jest teraz online  
Stary 2010-05-10, 23:49   #3247
miss_love
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Ja jestem totalną bourjoismaniaczką i muszę mieć każdą nowość najlepsze, że potem, zamiast wyrzucać opakowania, kolekcjonuję je (tak wiem, to już jest nienormalne^^)
a masz ten nowy róż?

a tam od razu nienormalne ja też tak robię w szufladzie znalazłyby się nawet opakowanie po tuszach sprzed 5 lat jakoś trudno mi wyrzucić

ja z nowościami mam tak jedynie z tuszami np fluidy rzadko, który mi odpowiada konsystencją itp, więc zostają przy 10 Hour Sleep Effect zdradzanym teraz z Healtly mix choć planuję zakupić teraz Photo Ready Revlona właśnie będę testować próbki i z błyszczykami i szminkami też mam spokój bo po prostu nie maluję ust, bo wyglądam wtedy troszkę komicznie hehe pozostaje nawilżanie carmexem na noc
Stary 2010-05-10, 23:55   #3248
akisia
Zakorzenienie

Cytat:
a masz ten nowy róż?

a tam od razu nienormalne ja też tak robię w szufladzie znalazłyby się nawet opakowanie po tuszach sprzed 5 lat jakoś trudno mi wyrzucić

ja z nowościami mam tak jedynie z tuszami np fluidy rzadko, który mi odpowiada konsystencją itp, więc zostają przy 10 Hour Sleep Effect zdradzanym teraz z Healtly mix choć planuję zakupić teraz Photo Ready Revlona właśnie będę testować próbki i z błyszczykami i szminkami też mam spokój bo po prostu nie maluję ust, bo wyglądam wtedy troszkę komicznie hehe pozostaje nawilżanie carmexem na noc
Ja mam np swoje pierwsze cienie (Oriflame) z bodajże 2001 roku zachomikowane na pamiątkę I wszystkie tusze Maybelline jaie używałam i pełno innych malowideł, pudełek po tuszach, szminkach, podkładach, cieniach itd

Róż mam, najjaśniejszy, ale na razie użyłam tylko raz, czeka w zapasie, bo mam kilka innych do zużycia (taa... Od razu przyznam się do innej manii- lubię mieć makijaż zrobiony kosmetykami z tej samej firmy i ostatnio używam Essence głównie, tylko podklad z EDM nakładam ) Ale ad rem- trzeba się trochę namachać, żeby było widać, co do trzymania się na skórze- ja zawsze mam wrażenie, że róż mi szybko znika
akisia jest teraz online  
Stary 2010-05-11, 00:03   #3249
miss_love
Zakorzenienie

Cytat:
Ja mam np swoje pierwsze cienie (Oriflame) z bodajże 2001 roku zachomikowane na pamiątkę I wszystkie tusze Maybelline jaie używałam i pełno innych malowideł, pudełek po tuszach, szminkach, podkładach, cieniach itd

Róż mam, najjaśniejszy, ale na razie użyłam tylko raz, czeka w zapasie, bo mam kilka innych do zużycia (taa... Od razu przyznam się do innej manii- lubię mieć makijaż zrobiony kosmetykami z tej samej firmy i ostatnio używam Essence głównie, tylko podklad z EDM nakładam ) Ale ad rem- trzeba się trochę namachać, żeby było widać, co do trzymania się na skórze- ja zawsze mam wrażenie, że róż mi szybko znika
a jak jest z pokreśleniem? fajnie modeluje? bo na tym głównie mi zależy mi Bourjois nie zchodzi z twarzy przez cały dzień nawet jak się położę w ciągu dnia to wyglądam jakbym się przed chwilą pomalowała a machać pędzelkiem też lubię
Stary 2010-05-11, 00:06   #3250
akisia
Zakorzenienie

Moim skromnym zdaniem, równie dobrze można użyć matowego różu, a na kości rozświetlacza (np tego z B.) i efekt będzie ten sam. Ale wiesz... W przeuroczym pudełeczku masz matowy róż, rozświetlacz, fajny pędzelek, lusterko... No ciężko się oprzeć
akisia jest teraz online  
Stary 2010-05-11, 00:19   #3251
miss_love
Zakorzenienie

Cytat:
Moim skromnym zdaniem, równie dobrze można użyć matowego różu, a na kości rozświetlacza (np tego z B.) i efekt będzie ten sam. Ale wiesz... W przeuroczym pudełeczku masz matowy róż, rozświetlacz, fajny pędzelek, lusterko... No ciężko się oprzeć
wiem wiem ja właśnie tak robię nakładam róż a potem rozświetlacz no ale kusi kusi ten nowy
Stary 2010-05-11, 00:35   #3252
akisia
Zakorzenienie

Kup ja się oprzeć nie zdołałam
akisia jest teraz online  
Stary 2010-05-11, 00:43   #3253
blebleble22
Rozeznanie

Cytat:
A czy mogłabyś zrobić fotkę na odcienia na dłoni?
Jestem strasznie ciekawa tego kolorku, a na drogerie nie będę miała czasu do końca tygodnia
blebleble22 jest offline  
Stary 2010-05-11, 01:11   #3254
akisia
Zakorzenienie

Ale dopiero w sobotę, mogłoby być? Bo niestety, nie mam go przy sobie w Krk, leży w zbiorach w rodzinnym domu
akisia jest teraz online  
Stary 2010-05-11, 06:32   #3255
zetuzetia
Zakorzenienie

GG do zetuzetia

Dziewczyny, wiecie może czy 10HSE odcień 73(Beige Clair) odpowiada kolorem temu samemu odcieniowi (Beige Clair-53) Healthy Mix?
a jeżeli nie, to co jest odpowiednikiem 73 HSE w palecie HM?
zetuzetia jest offline  
Stary 2010-05-11, 08:43   #3256
lidziaczeks
Raczkowanie

Mam nadzieję,że już za dni parę będę trzymać w łapkach swój pierwszy,wyczekany róż...cały czas zastanawiam się nad odcieniem,16 mi się podoba, ale czy pasuje. Muszę jeszcze przemyśleć sprawę.

Type o negative
lidziaczeks jest offline  
Stary 2010-05-11, 13:36   #3257
0luuun
Zadomowienie

Czy w rossmanie znajdę ten rozświetlacz?
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-36...i-policzki.htm
0luuun jest offline  
Stary 2010-05-11, 13:38   #3258
miss_love
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez 0luuun Pokaż wiadomość
Czy w rossmanie znajdę ten rozświetlacz?
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-36...i-policzki.htm
znajdziesz wśród innych różów, sama go tam kupowałma i bardzo bardzo polecam
Stary 2010-05-11, 13:53   #3259
0luuun
Zadomowienie

Dziękuje za odpowiedz
Nie miałam okazji go jeszcze oglądać, dopiero jutro zajdę. Jest jasny? Myślisz ze do jasnej karnacji się nadaje?
0luuun jest offline  
Stary 2010-05-11, 14:35   #3260
miss_love
Zakorzenienie

Cytat:
Dziękuje za odpowiedz
Nie miałam okazji go jeszcze oglądać, dopiero jutro zajdę. Jest jasny? Myślisz ze do jasnej karnacji się nadaje?
o razu mówię, że ja jestem troszkę 'ciemna', ale myślę, że to jest jak najbardziej uniwersalny odcień bo w sumie u mnie na twarzy nie widać go jako odcień tylko jakby Ci to wytłumaczyć jako taką poświatę nie jest brokatowa, nie jest nachalna, nie świeci się nie wiadomo jak nawet w słońcu latem czy wieczorem przy sztucznym świetle, jest to bardzo delikatny efekt rozświetlenia. stosuję go na szczyty kości policzkowych, skronie i pod brwiami, często również w kącikach oczu. jest praktycznie niewidoczny a rozświetlenie jest. oczywiście możesz go nałożyć dużo to wtedy owszem ale jest to bardzo delikatny odcień, ja nie mogłabym go dużo nakładać, bo jak pisałam trochę jestem ciemna i miałabym za jasne smugi chociaż w sytuacjach ekstremalnych jak skończył mi się róż a nie po drodze mi było do perfumerii stosowałam go na całe policzki, efekt był naturalny i to bardzo. stosowałam go również pod oczy, ślicznie rozświetlał. w ogóle według mnie cudnie wygląda z nim buźka i ja sobie nie wyobrażam makijażu bez niego i jest barzo wydajny, ja stosuję codziennie, mam go od września i jest go dużo, dużo,dużo, praktycznie nie ubyło go. nie napiszę na niego nic złego. o trwałości nie piszę, bo mi się wszystkie kosmetyki z Bourjois bardzo długo utrzymują na twarzy. wystarczy się tylko lekko musnąć pędzelkiem i efekt jest polecam

zrobiłam ci zdjęcie, odcień wyszedł podobnie. ja bym się w ogóle nie sugerowała jak wygląda na tym zdjęciu(nawet podobnie wyszedł) czy na testerze. kiedy nabierzesz go na palec może się wydać za iskrzący, za perłowy, ale tak na prawdę na twaarzy jest bardzo mało widoczny, praktycznie wcale

Edytowane przez miss_love
Czas edycji: 2010-05-11 o 14:37
miss_love jest teraz online  
Stary 2010-05-11, 15:10   #3261
0luuun
Zadomowienie

Ojej dziękuje ci ślicznie za dokładny opis i za zdjęcie.
Przekonałaś mnie! Może jeszcze dzisiaj podejdę do rossa i sprawdzę.Akurat jest promocja na róże, mam nadzieje że na ten rozświetlacz również

Bałam się tylko wielkich drobinek i efektu "dyskotekowego". Na KWC jest tylko jedna opinia, która jest średnio zachęcająca. Ale Ty mnie zachęciłaś i sprawdzę go jak najszybciej
0luuun jest offline  
Stary 2010-05-11, 15:20   #3262
miss_love
Zakorzenienie

Cytat:
Ojej dziękuje ci ślicznie za dokładny opis i za zdjęcie.
Przekonałaś mnie! Może jeszcze dzisiaj podejdę do rossa i sprawdzę.Akurat jest promocja na róże, mam nadzieje że na ten rozświetlacz również

Bałam się tylko wielkich drobinek i efektu "dyskotekowego". Na KWC jest tylko jedna opinia, która jest średnio zachęcająca. Ale Ty mnie zachęciłaś i sprawdzę go jak najszybciej
proszę bardzo ja swój kupowałam właśnie przy okazji promocji na róże więc powinien być. to tylko moja opinia, może jeszcze ktoś się wypowie może abyś się nie rozczarowała spróbuj go delikatnie rozprowadzić po policzku jak będziesz w rossmanie bo wiesz jak to bywa dla mnie się nie świeci mocno tylko delikatnie, mam taką 'świeżą' buźke a kto inny powie, że na nim świeci się jak brokat z bombki na choince ale ja nie spotkałam się z opinią, że ktoś mi powiedział 'Ale się świecisz' albo 'ale się wybrokaciłaś', a znam osoby, które nie omieszkałyby mnie o tym poinformować
Stary 2010-05-11, 17:01   #3263
0luuun
Zadomowienie

Byłam w Rossmanie po ten rozswietlacz, strasznie się napaliłam i... oczywiście nie kupiłam Nie było go. Pani ekspedientka z foszkiem powiedziała że to sezonówka i żebym wybrała inny bo wszystkie róże są rozświetlające haha.
Nie chciało mi się z nią dyskutowac i poszłam. Mam nadzieje, że znajdę gdzie indziej.
0luuun jest offline  
Stary 2010-05-11, 17:17   #3264
masia93
Raczkowanie

Kupiłam dzisiaj Healthy Mix 51 i wcale nie jest taki jasny :/ tylko troszkę jaśniejszy od Revlona Colorstay 150 buff i słabo kryje. Myślałam, że będzie lepszy.
Tez chciałam kupić ten róż Pastel, który jest teraz w promocji w rossmanie ale nie mogłam się zdecydować, który wybrać kolor
masia93 jest offline  
Stary 2010-05-11, 17:55   #3265
0luuun
Zadomowienie

Ja dla najjaśniejszego Healthy MIx i najjaśniejszego 10 Hours porzuciłam ukochanego 150 Buff Revlona. Jestem zakochana w tych podkładach.
Na początku też czułam się, że tak powiem goło, bo Revlon wiadomo kryje co trzeba. Ale poużywaj trochę, może się przekonasz, mi dzięki tym podkładom tak polepszyła się cera, że już krycia nie potrzebuje. Tym bardziej, że wiosnę mamy, no i lato za pasem
0luuun jest offline  
Stary 2010-05-11, 19:09   #3266
miss_love
Zakorzenienie

Cytat:
Byłam w Rossmanie po ten rozswietlacz, strasznie się napaliłam i... oczywiście nie kupiłam Nie było go. Pani ekspedientka z foszkiem powiedziała że to sezonówka i żebym wybrała inny bo wszystkie róże są rozświetlające haha.
Nie chciało mi się z nią dyskutowac i poszłam. Mam nadzieje, że znajdę gdzie indziej.
sezonówka? co to znaczy sezonówka? heh znalazła się wielka znawczyni róży z Bourjois nie martw się może w jakimś innym Rossmanie go dorwiesz
Stary 2010-05-11, 19:21   #3267
blebleble22
Rozeznanie

Cytat:
Ale dopiero w sobotę, mogłoby być? Bo niestety, nie mam go przy sobie w Krk, leży w zbiorach w rodzinnym domu
Jasne, będę wdzięczna
blebleble22 jest offline  
Stary 2010-05-11, 20:28   #3268
akisia
Zakorzenienie

Cytat:
sezonówka? co to znaczy sezonówka? heh znalazła się wielka znawczyni róży z Bourjois nie martw się może w jakimś innym Rossmanie go dorwiesz
Bo to była niestety sezonówka, był w wiosennej ofercie rok albo dwa lata temu. Ale ciągle można go znaleźć
akisia jest teraz online  
Stary 2010-05-11, 20:36   #3269
miss_love
Zakorzenienie

Cytat:
Bo to była niestety sezonówka, był w wiosennej ofercie rok albo dwa lata temu. Ale ciągle można go znaleźć
myślałam, że on jest normalnie w ofercie. ja go wciąż wszędzie widzę w daglasie, rossmanie, sephorze...
Stary 2010-05-11, 20:36   #3270
0luuun
Zadomowienie

Ja myślałam, że skoro to dopiero teraz pojawiło się na KWC to jakaś nowość

No ale skoro go widujecie to może znajdę w którymś rossmanie

Edytowane przez 0luuun
Czas edycji: 2010-05-11 o 20:38
0luuun jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
bourjois, róż dla nastolatki

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości