kosmetyki Bourjois - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-01-24, 00:51   #4111
AimiA
SPAMER
Nieopłacona reklama

GG do AimiA Send a message via Skype™ to AimiA
Dot.: kosmetyki Bourjois

ksiązeczki są w aktualnym cosmopolitanie, gdyby przy kasach nie było
AimiA jest offline  
Stary 2011-01-24, 11:38   #4112
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

http://www.nowekosmetyki.pl/artykul/...to-od-bourjois
Ishikawa jest offline  
Stary 2011-01-24, 19:00   #4113
Effervescing Elephant
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez miss_love Pokaż wiadomość
nie ma za co u mnie leżały przy kasach, można było sobie wziąć a panie dołączały też je do zakupów mam nadzieję, że będą u Ciebie

promocja jest tylko do 26 stycznia.
Cytat:
Napisane przez AimiA Pokaż wiadomość
ksiązeczki są w aktualnym cosmopolitanie, gdyby przy kasach nie było
dziękuję Wam bardzo, bardzo

uwielbiam róże bourjois, ale normalna cena jest trochę odstraszająca dla mnie :-( tak więc wczoraj z pomocą rodzeństwa zdobyłam jedną książeczkę, a dzisiaj drugą i zakupiłam dwa róże, prawie w cenie jednego
kusiły mnie te bardziej landyrynkowe, jasne róże, ale osttecznie kupiłam 92 santal(z drobinkami) i 74 rose ambre(bez drobinek). mam wrażenie, że jaśniejsze kolory gubią się na mojej twarzy.. nadal mnie kuszą te jasne kolory, ale może kiedyś, za jakiś czas sobie sprawię, jak ponownie będą na jakiejś promocji. starczają na dłuuugoo więc nie potrzebuję ich na gwałt, ale uwwwieellbiaamm jeee

dzięki Wam zaoszczędziłam 40 dychy i kupiłam sobie healthy mix w rossmannie na promocji mój portfel trochę schudł, ale podkład i tak musialabym kupić na dniach, a róże są bardzo wydajne..

aaa, jestem szczęśliwa
Effervescing Elephant jest offline  
Stary 2011-01-24, 20:23   #4114
Leseratte
Zadomowienie

czy róż lune dor daje jakis kolor czy tylko taką drobinkową poświatę? używam healthy mix w kolorze 52 i zastanawiam się czy w ogole będzie widać jakiś kolor...
Leseratte jest offline  
Stary 2011-01-24, 20:49   #4115
neath
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
czy róż lune dor daje jakis kolor czy tylko taką drobinkową poświatę? używam healthy mix w kolorze 52 i zastanawiam się czy w ogole będzie widać jakiś kolor...
U mnie jest widoczny, zdarzyło mi się nawet z nim przesadzić, tylko, że na mnie HM51 mógłby być ciut jaśniejszy
neath jest teraz online  
Stary 2011-01-25, 17:32   #4116
Effervescing Elephant
Zadomowienie

Powiedzcie mi dlaczego w sklepach/aptekach/drogeriach internetopwych kosmetyki bourjois są takie tanie.. na allegro jest dużo podróbek (nawet takich chamskich za 5 złotych), ale czy te sklepy też mają jakieś lewe podróbki?
Stary 2011-01-25, 19:02   #4117
rapunzel8
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Effervescing Elephant Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi dlaczego w sklepach/aptekach/drogeriach internetopwych kosmetyki bourjois są takie tanie.. na allegro jest dużo podróbek (nawet takich chamskich za 5 złotych), ale czy te sklepy też mają jakieś lewe podróbki?
a dlaczego soczewki za które mój optyk bierze 120 zł mogę kupić w necie za 50 zł razem z przesyłką? marże sklepowe. poza tym na all i w necie można znaleźć sporo kosmetyków już wycofanych(np szminki dr glamour, lovely brille itp) oraz z datą przydatności na wyczerpaniu, które to kosmetyki ich sprzedawcy kupili za jakieś marne grosze.

tak że szminki z all za 3 zł nie sa wcale podróbkami.
rapunzel8 jest offline  
Stary 2011-01-25, 19:31   #4118
Effervescing Elephant
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez rapunzel8 Pokaż wiadomość
a dlaczego soczewki za które mój optyk bierze 120 zł mogę kupić w necie za 50 zł razem z przesyłką? marże sklepowe. poza tym na all i w necie można znaleźć sporo kosmetyków już wycofanych(np szminki dr glamour, lovely brille itp) oraz z datą przydatności na wyczerpaniu, które to kosmetyki ich sprzedawcy kupili za jakieś marne grosze.

tak że szminki z all za 3 zł nie sa wcale podróbkami.
w sumie sama kupuję soczewki w internecie logiczne:- )

chciałam dla siebie zakupić jeszcze jeden odcień różu z bourjoisa i dla mamy i w sklepach internetowych są po ok 25-30 złotych.
Stary 2011-01-25, 21:00   #4119
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

Cytat:
może Safa będzie wiedzieć :d

a masz jakies linki do tych stron ? Z ciekawości bym kuknęła, na pewno lepsza alternatywa niz allegro
Ishikawa jest offline  
Stary 2011-01-25, 21:33   #4120
safa
Raczkowanie

Ludzie...Ja to już wszystko Wam pisałam, tłumaczyłam, liczyłam... O marży też było, o podróbkach, o starociach...
safa jest offline  
Stary 2011-01-25, 21:56   #4121
Effervescing Elephant
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez safa Pokaż wiadomość
Ludzie...Ja to już wszystko Wam pisałam, tłumaczyłam, liczyłam... O marży też było, o podróbkach, o starociach...
Spokojnie, safo- cofam się w czasie, używam Magicznej Wyszukiwarki i już wszystko czytam

Ishikawa- strony typu nocanka.pl lub kosmetykizameryki.pl. właściwie to nigdy nie słyszałam o nich wcześniej, nic nie kupowałam. możliwe, że róże (bo to na ich punkcie szaleje) mogą być przetreminowane.. nie wiem, nie mam pojęcia

Edytowane przez Effervescing Elephant
Czas edycji: 2011-01-25 o 23:41
Stary 2011-01-25, 23:48   #4122
miss_love
Zakorzenienie

Cytat:
Spokojnie, safo- cofam się w czasie, używam Magicznej Wyszukiwarki i już wszystko czytam

Ishikawa- strony typu nocanka.pl lub kosmetykizameryki.pl. właściwie to nigdy nie słyszałam o nich wcześniej, nic nie kupowałam. możliwe, że róże (bo to na ich punkcie szaleje) mogą być przetreminowane.. nie wiem, nie mam pojęcia
ja mimo wszystko nie kupowałabym z takich stron. może to i nie podróby, ale kosmetyki wyprodukowane dawno temu nie ma sensu ryzykować i przez to na przykład nabawić się jakiegoś uczulenia albo problemów z cerą...
Stary 2011-01-25, 23:52   #4123
Effervescing Elephant
Zadomowienie

Cytat:
ja mimo wszystko nie kupowałabym z takich stron. może to i nie podróby, ale kosmetyki wyprodukowane dawno temu nie ma sensu ryzykować i przez to na przykład nabawić się jakiegoś uczulenia albo problemów z cerą...
.. zwłaszcza, że ja mam skórę(szczególnie na twarzy) super delikatną, wrażliwą.. chyba muszę poczekać na kolejną promocję, aby zaopatrzyć się w róż dla siebie i mamy

Edytowane przez Effervescing Elephant
Czas edycji: 2011-01-25 o 23:53
Stary 2011-01-26, 00:08   #4124
miss_love
Zakorzenienie

Cytat:
.. zwłaszcza, że ja mam skórę(szczególnie na twarzy) super delikatną, wrażliwą.. chyba muszę poczekać na kolejną promocję, aby zaopatrzyć się w róż dla siebie i mamy
lepiej poczekać i wydać parę złotych więcej niż ryzykować zniszczoną cerą i kto wie być może wizytą u dermatologa.

ja być może jutro kupię HM Serum (o ile nie zdradzę Bourjois z MF, kusi mnie, aby wypróbować xperience) pewnie znowu stwierdzę, że 10HSE to najcudowniejszy fluid na świecie
Stary 2011-01-26, 00:15   #4125
0luuun
Zadomowienie

Cytat:
lepiej poczekać i wydać parę złotych więcej niż ryzykować zniszczoną cerą i kto wie być może wizytą u dermatologa.

ja być może jutro kupię HM Serum (o ile nie zdradzę Bourjois z MF, kusi mnie, aby wypróbować xperience) pewnie znowu stwierdzę, że 10HSE to najcudowniejszy fluid na świecie
Mam podobny dylemat. Uwielbiam 10 H, ale zastanawiam się nad HM Serum albo MF Xperience. Boje się tylko, że HM Serum będzie podobny do zwykłego HM, a ten strasznie wysuszał mi buzie i ważył się na twarzy. Pewnie kupie oba
0luuun jest offline  
Stary 2011-01-26, 01:25   #4126
miss_love
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez 0luuun Pokaż wiadomość
Mam podobny dylemat. Uwielbiam 10 H, ale zastanawiam się nad HM Serum albo MF Xperience. Boje się tylko, że HM Serum będzie podobny do zwykłego HM, a ten strasznie wysuszał mi buzie i ważył się na twarzy. Pewnie kupie oba
ja też ale najpierw jeden potem drugi, nie równocześnie HM gorzej się sprawował u mnie niż 10HSE, to znaczy pamiętam że lekko się po nim świeciłam pod koniec dnia (co w ogóle nie występuje przy 10hse) i ciemniał oraz nie dokońca dawał efekt wypoczętej skóry. ogólnie 10hse na mojej twarzy to fenomen, zakrywa wszystkie niedoskonałości, cienie pod oczami, nawet jak śpię po trzy godziny mam po nim wypoczętą cerę właśnie jak po 10 godzinach snu, nie widać zmęczenia ani nic radzi sobie lepiej niż kryjące podkłady
Stary 2011-01-26, 01:34   #4127
0luuun
Zadomowienie

Cytat:
ja też ale najpierw jeden potem drugi, nie równocześnie HM gorzej się sprawował u mnie niż 10HSE, to znaczy pamiętam że lekko się po nim świeciłam pod koniec dnia (co w ogóle nie występuje przy 10hse) i ciemniał oraz nie dokońca dawał efekt wypoczętej skóry. ogólnie 10hse na mojej twarzy to fenomen, zakrywa wszystkie niedoskonałości, cienie pod oczami, nawet jak śpię po trzy godziny mam po nim wypoczętą cerę właśnie jak po 10 godzinach snu, nie widać zmęczenia ani nic radzi sobie lepiej niż kryjące podkłady
Dokładnie to samo u mnie. Nie mam idealnej cery i kiedy polecam którejkolwiek ze znajomych ten podkład to żadnej nie pasuje bo nie kryje. A u mnie żadne revlony, goshe i inne mega kryjące cuda nie dawały takiego efektu jak ten leciutki 10H. Małe cudeńko.

Natomiast straszna jest kobieca ciekawość, która ciągle każe testowac coś nowego, bo może akurat będzie lepsze. Jak do tej pory lepszego nie znalazłam.

Edytowane przez 0luuun
Czas edycji: 2011-01-26 o 01:35
0luuun jest offline  
Stary 2011-01-26, 01:38   #4128
miss_love
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez 0luuun Pokaż wiadomość
Dokładnie to samo u mnie. Nie mam idealnej cery i kiedy polecam którejkolwiek ze znajomych ten podkład to żadnej nie pasuje bo nie kryje. A u mnie żadne revlony, goshe i inne mega kryjące cuda nie dawały takiego efektu jak ten leciutki 10H. Małe cudeńko.

Natomiast straszna jest kobieca ciekawość, która ciągle karze testowac coś nowego, bo może akurat będzie lepsze. Jak do tej pory lepszego nie znalazłam.
Ja w sumie od 2,5 roku zdradziłam 10HSE tylko z HM oraz sporadycznie z tym podkładem z pędzelkiem Bourjois jeśli już coś testuję to biorę próbki, po to tylko aby przekonać się, że trafiłam na ideał jak mam lepszy dzień z cerą efekt fotoszopowy:brzydal : dokładnie jak słyszę, że ten podkład nic nie kryje, albo że nie daje żadnego efektu mam wrażenie, że używam kompletnie innego produktu oby go nigdy nie wycofali. tyle podkładów już wycofali z Bourjois, chyba tylko 10hse się ostał z tych, które są od dawna.
Stary 2011-01-26, 08:48   #4129
paradiso
Zadomowienie

Ja bym dziewczyny uważała na xperience,miałam próbkę i kolor najjaśniejszy bardzo wpada w różowe tony... No chyba,że Wam akurat to odpowiada

Chudniemy...?
paradiso jest offline  
Stary 2011-01-26, 12:54   #4130
miss_love
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez paradiso Pokaż wiadomość
Ja bym dziewczyny uważała na xperience,miałam próbkę i kolor najjaśniejszy bardzo wpada w różowe tony... No chyba,że Wam akurat to odpowiada
nie odpowiada dla mnie najjaśniejszy będzie za jasny, chciałam kupić ten trzeci z kolei, ma w nazwie coś z beige, nie orientujesz się czy on też jest różowy?

dokładnie 50 Beige Linen lub 55 Fair Sugar Care

Edytowane przez miss_love
Czas edycji: 2011-01-26 o 12:55
miss_love jest offline  
Stary 2011-01-26, 13:04   #4131
Effervescing Elephant
Zadomowienie

jak byłam po róże w jednym superpahrmie, to nie było zbyt wiele promocji na bourjoisa, a dzisiaj byłam w innym superpharmie i tam była m in promocja, ze do każdego podkładu dokładają korektor HM.

a ja zakupiłam sobie-parę dni temu- HM serum
Stary 2011-01-26, 13:36   #4132
miss_love
Zakorzenienie

Cytat:
jak byłam po róże w jednym superpahrmie, to nie było zbyt wiele promocji na bourjoisa, a dzisiaj byłam w innym superpharmie i tam była m in promocja, ze do każdego podkładu dokładają korektor HM.

a ja zakupiłam sobie-parę dni temu- HM serum

o ciekawe czy u mnie jest taka promocja
Stary 2011-01-26, 14:25   #4133
Kachnaaaa
Zakorzenienie

Cytat:
nie odpowiada dla mnie najjaśniejszy będzie za jasny, chciałam kupić ten trzeci z kolei, ma w nazwie coś z beige, nie orientujesz się czy on też jest różowy?

dokładnie 50 Beige Linen lub 55 Fair Sugar Care
Kiedyś w dougasie pani zrobiła mi probke tego 55 Fair Sugar Care i świnkę niestety robił.
Wszystkie kolory wpadają jednak w róz.

Kachnaaaa jest offline  
Stary 2011-01-26, 16:22   #4134
rapunzel8
Zadomowienie

Cytat:

mnie się wydaje, że akurat taki kosmetyk jak wypiekany róż jest ważny całe wieki, bo co tam sie może przeterminować. w dodatku róże bourjois bardzo trudno zuzyć, więc i tak chyba każda użytkowniczka używa latami jedno opakowanie. ja mam wrażenie, że moje starczą mi do końca życia.
rapunzel8 jest offline  
Stary 2011-01-26, 16:48   #4135
Effervescing Elephant
Zadomowienie

Cytat:
mnie się wydaje, że akurat taki kosmetyk jak wypiekany róż jest ważny całe wieki, bo co tam sie może przeterminować. w dodatku róże bourjois bardzo trudno zuzyć, więc i tak chyba każda użytkowniczka używa latami jedno opakowanie. ja mam wrażenie, że moje starczą mi do końca życia.
naprawdę nie wiem : -(

ja mam obecnie trzy róże (jak ja je uuuuwielbiammm!!). ale swój poprzedni trzymalam bardzo długo.. oj długo.. aż się nie skończył..
-) nie śmierdział, nie zmienił wyglądu, nic się z nim nie działo.. nie widziałam powodu, aby go wyrzucać -> nie znoszę wyrzucać, marnować : (( niektóre dziecwzyny piszą, że wyrzucają po terminie ważności, ale ja ze swoim tak nie zrobiłam.. nie dostałam żadnego uczulenia, ale chowałam go od nowości, w Moich dobrych warunkach..

róże zawsze kupuję na promocji.. szczerze mówiąc mam chrapkę na jeszcze parę odcieni.. są cudowne
Stary 2011-01-26, 16:54   #4136
miss_love
Zakorzenienie

Cytat:
po otwarciu róż należy zużyć w ciągu 18 miesięcy. ja sobie nie wyobrażam używać przez lata takiego produktu ale ja i tak zużywam róż właśnie tak do 1,5 roku.

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Kiedyś w dougasie pani zrobiła mi probke tego 55 Fair Sugar Care i świnkę niestety robił.
Wszystkie kolory wpadają jednak w róz.
to już wiem, że kupię HM Serum dziękuję za radę
Stary 2011-01-26, 17:41   #4137
rapunzel8
Zadomowienie

Cytat:
po otwarciu róż należy zużyć w ciągu 18 miesięcy. ja sobie nie wyobrażam używać przez lata takiego produktu ale ja i tak zużywam róż właśnie tak do 1,5 roku.
ja sobie nie wyobrażam używania maskary przez rok- wymieniam co 3 m-ce, mimo że jest jeszcze zupełnie świeża, ale róż czy puder w kamieniu, to dla mnie kosmetyk bez daty przydatności i na pewno nie zacznę wyrzucać.
swój ulubiony róż revlonu zużywam w kilka m-cy, bo jest niestety bardzo niewydajny, ale bourjois'a nie byłabym w stanie skończyć w 18 m-cy. zresztą i tak wolę go wąchać niż używać.
rapunzel8 jest offline  
Stary 2011-01-26, 19:36   #4138
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

Cytat:
ja sobie nie wyobrażam używania maskary przez rok- wymieniam co 3 m-ce, mimo że jest jeszcze zupełnie świeża, ale róż czy puder w kamieniu, to dla mnie kosmetyk bez daty przydatności i na pewno nie zacznę wyrzucać.
swój ulubiony róż revlonu zużywam w kilka m-cy, bo jest niestety bardzo niewydajny, ale bourjois'a nie byłabym w stanie skończyć w 18 m-cy. zresztą i tak wolę go wąchać niż używać.
mozna wiedziec jaki roz masz z revlonu ? lubie ta firme,ale rozu jeszcze nie mialam
Ishikawa jest offline  
Stary 2011-01-26, 22:04   #4139
rapunzel8
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
mozna wiedziec jaki roz masz z revlonu ? lubie ta firme,ale rozu jeszcze nie mialam
mam ten

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,21...or.html&next=1

polecam. fantastyczny efekt- dużo lepszy niż bourjois. choć niewydajny i ma brzydkie opakowanie.
rapunzel8 jest offline  
Stary 2011-01-26, 22:24   #4140
paradiso
Zadomowienie

A jak z trwałością tego revlona? Ja mam bourjois kolor 16,ładny,chociaż lepiej będzie wyglądał latem,jak będę trochę opalona. Ale trwałością to on nie grzeszy,albo z mojej twarzy tak szybko się ściera?

Chudniemy...?
paradiso jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
bourjois, róż dla nastolatki

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości