kosmetyki Bourjois - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-01-27, 14:39   #4141
rapunzel8
Zadomowienie

Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez paradiso Pokaż wiadomość
A jak z trwałością tego revlona? Ja mam bourjois kolor 16,ładny,chociaż lepiej będzie wyglądał latem,jak będę trochę opalona. Ale trwałością to on nie grzeszy,albo z mojej twarzy tak szybko się ściera?
trwałość jest bez zarzutu. nie znika w tajemniczych okolicznościach, chyba że sie go mechanicznie zetrze np poduszką
rapunzel8 jest offline  
Stary 2011-01-29, 22:46   #4142
neusia83
Rozeznanie

Dziewczyny orientujecie się może jakie są ceny kosmetyków Bourjois we Francji? Nie koniecznie w Paryżu ale w mniejszych miastach. Chodzi mi o to czy są niższe i czy opłaca się tam kupić. Być może niedługo babcia pojedzie tam do cioci i dałabym jej liste zakupów bo np podkład HM uwielbiam.
neusia83 jest offline  
Stary 2011-01-29, 22:53   #4143
paradiso
Zadomowienie

Kosmetyki bourjois nie są tańsze we Francji,przynajmniej nie były dwa lata temu Jak u nas podkład kosztował 59 zł,to tam 14,99 euro.

Chudniemy...?
paradiso jest offline  
Stary 2011-01-29, 23:11   #4144
miss_love
Zakorzenienie

a ja wczoraj kupiłam HM Serum od poniedziałku będę go testować cały dzień, więc coś o nim napiszę. 10HSE jak zwykle u mnie wygrywa
Stary 2011-01-30, 12:38   #4145
AimiA
SPAMER
Nieopłacona reklama

GG do AimiA Send a message via Skype™ to AimiA

Cytat:
Napisane przez neusia83 Pokaż wiadomość
Dziewczyny orientujecie się może jakie są ceny kosmetyków Bourjois we Francji? Nie koniecznie w Paryżu ale w mniejszych miastach. Chodzi mi o to czy są niższe i czy opłaca się tam kupić. Być może niedługo babcia pojedzie tam do cioci i dałabym jej liste zakupów bo np podkład HM uwielbiam.

Pod koniec października w Paryżu kosztowały tyle co w Polsce. Jedynie zestawy (np. http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/okazja/zdr...do-powiek.html )bardzo się opłacały-u nas też, ale rzadko można je dostać. w drogerii nigdy nie widziałam zestawu(poza lakierami do paznokci)
AimiA jest offline  
Stary 2011-01-31, 19:03   #4146
Agatau88
Zakorzenienie

Dziewczyny poratujcie
Czy któras z Was posiada skład podkładu HM serum albo mogłaby cokolwiek o składzie napisać?
I czy któraś z Was posiada błyszczyk z nowej serii?
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-01-31, 19:05   #4147
kamila901
Zakorzenienie

Wczoraj wygrzebałam resztki z 3 opakowań hm i 1 10hse, wyszlo mi jakies... 10ml a przy pomocy pompki już się go nie dało wydobyć

kamila901 jest offline  
Stary 2011-01-31, 19:37   #4148
miss_love
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny poratujcie
Czy któras z Was posiada skład podkładu HM serum albo mogłaby cokolwiek o składzie napisać?
I czy któraś z Was posiada błyszczyk z nowej serii?
aqua/dimethicone/cyclopentasiloxane/peg-10 dimethicone/ butytlene glycol/ aluminum starch octenylsuccinate/ phenoxethanol/ sodium chloride/ disteardiamonium hectorite/ disodium steoryl glutaminate/ dimethicone crosspolymer/ tocopheryl acetate/ glycerin/ alcohol denat/ parfum/ panthenol/ aluminum hydroxide/ litchi chinesis pericarp extrat/ silica/ lycium barbarum fruit extrat/ pantolactone/ punica granatum extrat/ pottasium sorbate/ sorbic acid/ +/- may contain: cl 77007 (ultramarines)/ cl 77019 mica/ cl 77491/ cl 77492/ cl 77499 iron oxides/ cl 77891 titanium dioxide/ 10bmt001-1
Stary 2011-01-31, 19:54   #4149
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez miss_love Pokaż wiadomość
aqua/dimethicone/cyclopentasiloxane/peg-10 dimethicone/ butytlene glycol/ aluminum starch octenylsuccinate/ phenoxethanol/ sodium chloride/ disteardiamonium hectorite/ disodium steoryl glutaminate/ dimethicone crosspolymer/ tocopheryl acetate/ glycerin/ alcohol denat/ parfum/ panthenol/ aluminum hydroxide/ litchi chinesis pericarp extrat/ silica/ lycium barbarum fruit extrat/ pantolactone/ punica granatum extrat/ pottasium sorbate/ sorbic acid/ +/- may contain: cl 77007 (ultramarines)/ cl 77019 mica/ cl 77491/ cl 77492/ cl 77499 iron oxides/ cl 77891 titanium dioxide/ 10bmt001-1
Dziekuje
Spróbuję to jakoś rozgryźć
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-01-31, 19:55   #4150
miss_love
Zakorzenienie

Cytat:
Dziekuje
Spróbuję to jakoś rozgryźć

proszę
jak już rozgryziesz to napisz, co Ci z tego wyszło
Stary 2011-01-31, 20:00   #4151
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
proszę
jak już rozgryziesz to napisz, co Ci z tego wyszło
Napisze tylko wczesniej chyba skonsultuje sie z kolezanka
Chyba ze ktoras Wizazanka rozgryzła juz skład i podzieli sie z nami opiniami.
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-01-31, 20:38   #4152
czuprynka
Zakorzenienie

Cytat:

Co prawda biegła sztuce czytania składów jakoś za bardzo nie jestem, ale z tego co widzę, to podkład ma bazę wodną, tyle tylko, że zaraz na następnych miejscach upchali same silikony, ma też glicerynę, która może niektórych zapychać i alkohol oraz substancje zapachowe na dość wysokim miejscu- osoby z wrażliwą cerą może podrażnić. hehe a te wszystkie ekstrakty, tak wyeksponowane w kampanii reklamowej prawie na końcu składu, czyli w najmniejszej ilości. O! i pantenol- jednak jest coś równoważącego drażniący alkohol- in plus To wszystko co zdążyłam zauważyć, chemiczka ze mnie żadna, niestety
czuprynka jest offline  
Stary 2011-01-31, 20:56   #4153
miss_love
Zakorzenienie

ze mnie też nie ale to, że te super ekstrakty z owoców, które mają działać cuda są na ostatnich pozycjach zauważyłam
Stary 2011-01-31, 21:42   #4154
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
ze mnie też nie ale to, że te super ekstrakty z owoców, które mają działać cuda są na ostatnich pozycjach zauważyłam
No wlasnie, czyli nic tylko reklama

A błyszczyk nowy któras z Was ma?
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-01-31, 22:59   #4155
saks
Rozeznanie

GG do saks

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Co prawda biegła sztuce czytania składów jakoś za bardzo nie jestem, ale z tego co widzę, to podkład ma bazę wodną, tyle tylko, że zaraz na następnych miejscach upchali same silikony, ma też glicerynę, która może niektórych zapychać i alkohol oraz substancje zapachowe na dość wysokim miejscu- osoby z wrażliwą cerą może podrażnić. hehe a te wszystkie ekstrakty, tak wyeksponowane w kampanii reklamowej prawie na końcu składu, czyli w najmniejszej ilości. O! i pantenol- jednak jest coś równoważącego drażniący alkohol- in plus To wszystko co zdążyłam zauważyć, chemiczka ze mnie żadna, niestety
To na pewno przez te silikony mnie skubaniec zapycha!
saks jest offline  
Stary 2011-01-31, 23:21   #4156
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez saks Pokaż wiadomość
To na pewno przez te silikony mnie skubaniec zapycha!
Po reklamie można się spodziewac że taki super a tu nie do końca się potwierdza a szkoda
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-01-31, 23:28   #4157
greatdee
Wtajemniczenie

Cytat:
Po reklamie można się spodziewac że taki super a tu nie do końca się potwierdza a szkoda
Mimo wszystko ja się z nim bardzo polubiłam Lubię podkłady, które tak się stapiają z cerą, że wyglądam jakbym nic nie miała na twarzy Jeszcze zobaczę jak po dłuższym stosowaniu, ale póki co jest dobrze.
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline  
Stary 2011-01-31, 23:40   #4158
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
Mimo wszystko ja się z nim bardzo polubiłam Lubię podkłady, które tak się stapiają z cerą, że wyglądam jakbym nic nie miała na twarzy Jeszcze zobaczę jak po dłuższym stosowaniu, ale póki co jest dobrze.
Tez pewnie spróbuje ten podkład bo ogólnie jest zachęcający

A czy testowałyście już te nowe błyszczyki?
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-02-01, 00:16   #4159
miss_love
Zakorzenienie

ja na razie byłam nim pomalowana na krótko (2-4 godziny dziennie) i mam mieszane uczucia zobaczę jak będę go testować cały dzień, wtedy coś napiszę na jego temat

oczywiście chodzi mi o hm serum

błyszczykami nie jestem zainteresowana, w ogóle ich nie używam, więc niestety nie mogę pomóc

Edytowane przez miss_love
Czas edycji: 2011-02-01 o 00:17
miss_love jest offline  
Stary 2011-02-01, 00:18   #4160
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
ja na razie byłam nim pomalowana na krótko (2-4 godziny dziennie) i mam mieszane uczucia zobaczę jak będę go testować cały dzień, wtedy coś napiszę na jego temat

oczywiście chodzi mi o hm serum

błyszczykami nie jestem zainteresowana, w ogóle ich nie używam, więc niestety nie mogę pomóc
A ogólne wrażenia? Co z nim nie tak?

A ja myslalam ze o błyszczyku piszesz
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-02-01, 00:26   #4161
miss_love
Zakorzenienie

Cytat:
A ogólne wrażenia? Co z nim nie tak?

A ja myslalam ze o błyszczyku piszesz
sama nie wiem muszę się jeszcze nim pomalować a przede wszystkim muszę przestać myśleć o moich zmartwieniach

właśnie dlatego dopisałam, że chodzi mi o hm, bo jak przeczytałam swoją wypowiedź to tak jakbym napisała o błyszczyku

w sumie to mogę napisać, że poważną wadą hm jest według mnie to, że nie zakrywa cieni pod oczami. wiem,wiem niby od tego jest korektor, ale 10hse robi to znakomicie a pod tym podkładem niestety bardzo prześwitują choć w sumie nie mam ich jakiś dużych, nie są intensywne, a hm jakby je podkreślał.
Stary 2011-02-01, 02:52   #4162
0luuun
Zadomowienie

Cytat:
sama nie wiem muszę się jeszcze nim pomalować a przede wszystkim muszę przestać myśleć o moich zmartwieniach

właśnie dlatego dopisałam, że chodzi mi o hm, bo jak przeczytałam swoją wypowiedź to tak jakbym napisała o błyszczyku

w sumie to mogę napisać, że poważną wadą hm jest według mnie to, że nie zakrywa cieni pod oczami. wiem,wiem niby od tego jest korektor, ale 10hse robi to znakomicie a pod tym podkładem niestety bardzo prześwitują choć w sumie nie mam ich jakiś dużych, nie są intensywne, a hm jakby je podkreślał.
O widzę że jednak kupiłaś Ja się ciągle zastanawiam, poza tym teraz mam ochotę na Clinique.

A serum porównałabyś raczej do 10H czy normalnej wersji? Kurcze boję się, żeby mnie nie wysuszał i nie ważył się jak HM
0luuun jest offline  
Stary 2011-02-01, 10:07   #4163
abercrombie&fitch
Zadomowienie

Orientujecie się czy gdzieś dostanę korektor Healthy Mix w promocji?
abercrombie&fitch jest offline  
Stary 2011-02-02, 12:20   #4164
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:

Jak podkład po dluzszym stosowaniu?
jestem bardzo ciekawa opinii, sama planuje kupić waham się nad kolorem 52 i 53
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-02-02, 13:38   #4165
miss_love
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez 0luuun Pokaż wiadomość
O widzę że jednak kupiłaś Ja się ciągle zastanawiam, poza tym teraz mam ochotę na Clinique.

A serum porównałabyś raczej do 10H czy normalnej wersji? Kurcze boję się, żeby mnie nie wysuszał i nie ważył się jak HM
Cytat:
Jak podkład po dluzszym stosowaniu?
jestem bardzo ciekawa opinii, sama planuje kupić waham się nad kolorem 52 i 53
nie mogę na razie nic napisać, bo nie stosowałam hm cały dzień. maluję się na kilka godzin. ale moje obserwacje:
-podkreśla mi cienie i uwaga zmarszczki pod oczami! których normalnie nie widać, poza tym jestem w wieku przedzmarszczkowym:brzyda l: więc same rozumiecie, że nie wygląda to za ciekawie
-wyrównuje bardzo ładnie koloryt cery
-żeby zobaczyć efekt 'odświeżania' trzeba go dużo nałożyć, cienka warstwa nie daje efektu
-jest bardziej jak krem koloryzujący
-dobrze stapia się ze skórą, ale trochę ciemnieje (dla mnie akurat to dobrze, bo zaraz po nałożeniu jest ciut za jasny)
-trwały (wczoraj specjalnie go nie zmywałam przed ćwiczeniami i został na swoim miejscu)
-gorzej trzymają się na nim róże
-podkreśla suche miejsce, ale dobrze radzi sobie z zaczerwieniami
-wygląda bardzo naturalnie na twarzy
-niestety nie tuszuje oznak zmęczenia, wyszłam na spotkanie na niecałe trzy godziny, wróciłam wyglądałam strasznie, miałam gorszy dzień i było to widać
-trochę świeci mi się czoło, choć nie mam z tym problemów

także jak na razie nie przekonałam się jeszcze do niego, muszę go dłużej potestować. trudno mi go porównywać do zwykłego hm, ponieważ używałam go rok temu i po prostu nie pamiętam, ale z tego co kojarzę to tamten też średnio radził sobie z odświeżaniem cery, błyszczałam się i ciemniał myślę, że ten jest bardzo podobny, tylko słabiej kryje.
Stary 2011-02-02, 14:57   #4166
Agatau88
Zakorzenienie

Swietna relacja, dzieki
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-02-03, 23:08   #4167
lukrecja222
Zakorzenienie

dziewczyny, gdzie mogę znaleźć próbki podkładów healthy mix i healthy mix serum w najjaśniejszym odcieniu? Szukam na allegro, ale tam same ciemne :/ Może w jakiejś gazecie były?
lukrecja222 jest teraz online  
Stary 2011-02-03, 23:19   #4168
kamila901
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
dziewczyny, gdzie mogę znaleźć próbki podkładów healthy mix i healthy mix serum w najjaśniejszym odcieniu? Szukam na allegro, ale tam same ciemne :/ Może w jakiejś gazecie były?
z tego co sie orientuje to do gazet tez dodaja te ciemniejsze

kamila901 jest offline  
Stary 2011-02-03, 23:27   #4169
arrachnee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
nigdzie - fabryczne próbki zwykle produkowane są tylko w jednym "naturalnym" kolorze
proponuję Sephorę/Douglas -> zrobią Ci tam próbkę/odlewkę dowolnego koloru

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny

arrachnee jest offline  
Stary 2011-02-03, 23:31   #4170
lukrecja222
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
nigdzie - fabryczne próbki zwykle produkowane są tylko w jednym "naturalnym" kolorze
proponuję Sephorę/Douglas -> zrobią Ci tam próbkę/odlewkę dowolnego koloru
no tak, ale nie lubię prosić o próbki w Sephorze albo Douglasie, dziwnie się patrzą, czuję się jak złodziej dlatego chciałam kupić na allegro albo z jakąś gazetą.
lukrecja222 jest teraz online  
Zamknij wątek

Tagi
bourjois, róż dla nastolatki

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości