kosmetyki Bourjois - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-05-21, 10:58   #4411
quench
Are you talking to me?!

Dot.: kosmetyki Bourjois

Eee, wobec tego daruję sobie BD. Ogólnie lubię podkłady szybko zastygające, takie nieco tynkowe, bogate w kaolin, ale sądząc z Waszych opisów, bio detox nie jest taki
Stary 2011-05-21, 20:05   #4412
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

Ja jestem zadowolona, może dlatego że nakładam go na krem z filtrem który jest tłusty i przez to podkład sie lepiej rozsmarowuje
Ishikawa jest offline  
Stary 2011-05-21, 20:49   #4413
Kreskaaa
Zakorzenienie

kurcze, dziwia mnie wasze opinie bo ja nie cierpie uzywac podkładów w płynie ze wzgledu na trudnosc w nalozeniu (zawsze wybieralam musy) bio detox baardzo podchodzi odcien wpasowuje sie swietnie. sciera sie rownomiernie, ładnie wygladza koloryt skory, pieknie pachnie i jest meeega wydajny (od grudnia zuzylam pol opakowania!). takze polecam probke, moze akurat komus tez przypasuje
Kreskaaa jest offline  
Stary 2011-05-26, 18:20   #4414
saks
Rozeznanie

GG do saks

Byłam wczoraj w Rossmanie i zobaczyłam odnowioną szafę Bourjois, bardzo ładna Przyjrzałam się ich podkładom i jestem pewna na 80%, że Bio Detox miał kolor 51.

Miałam już Bio Detoxa i Healthy Mix, więc teraz zastanawiałam się nad 10h i Healthy Mix Serum. Wybrałam serum i na razie jestem bardzo zadowolona
saks jest offline  
Stary 2011-05-26, 22:15   #4415
Kreskaaa
Zakorzenienie

a w rossmanie puderdetox po jakies 43 zl...nie zostala ani sztuka (warszawa dw centralny) ((

gdyby ktoras w Was miala info o promocji KOREKTORA pod oczy bio detox bylabym wdzieczna ))
Kreskaaa jest offline  
Stary 2011-05-29, 17:42   #4416
nitencja
Raczkowanie

Dziewczyny znacie może jakiś puder, który daje podobny efekt jak biała czekoladka, bo moja jest juz prawie na wykończeniu a nigdzie już nie mogę jej dostać
nitencja jest offline  
Stary 2011-05-30, 11:14   #4417
telbuh
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez nitencja Pokaż wiadomość
Dziewczyny znacie może jakiś puder, który daje podobny efekt jak biała czekoladka, bo moja jest juz prawie na wykończeniu a nigdzie już nie mogę jej dostać
A na allegro patrzyłaś? Ja ją tam ostatnio w zestawie z innymi kosmetykami upolowałam w mega okazyjnej cenie
Ale w sumie zastanawiam się, czy jej nie puścić w świat, bo nie jest aż tak świetna, jak miała być
Stary 2011-05-30, 17:50   #4418
nitencja
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez telbuh Pokaż wiadomość
A na allegro patrzyłaś? Ja ją tam ostatnio w zestawie z innymi kosmetykami upolowałam w mega okazyjnej cenie
Ale w sumie zastanawiam się, czy jej nie puścić w świat, bo nie jest aż tak świetna, jak miała być
No właśnie przejrzałam allegro i nawet ebay, ale nigdzie nie ma
nitencja jest offline  
Stary 2011-07-30, 18:06   #4419
f_ola
Zakorzenienie

Lokalizacja: Wiecie tam dają takie fajne kaftaniki...Nie wiem tylko czemu są wiązane od tyłu...

Białą czekoladka jest chyba nie do dostania. Choć moja koleżanka upolowała na giełdzie ww puder( nie wierze giełdowym promocyjnym niby markowym kosmetykom)

Podobnie jak podkład Happy Lights
Wiecie może czy można gdzieś dorwać te dwa kosmetyki? W jakiejś drogerii? Czy Bourjois wycofał je z produkcji czy jak?

Albo poradźcie używam Healthy Mix i mi pasuje, ale czytałam,że Happy Lights jest ciut mocniejszy w kryciu i lepiej nadawałby się na jesień i zimę. Znacie coś pod happy lights z Bourjois? (:
Chyba skończy się na 10 H by przetestować nawet i zimą, bo już nie zaryzykuje podkładu z innej firmy
f_ola jest offline  
Stary 2011-07-30, 18:09   #4420
kamila901
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez f_ola Pokaż wiadomość
Białą czekoladka jest chyba nie do dostania. Choć moja koleżanka upolowała na giełdzie ww puder( nie wierze giełdowym promocyjnym niby markowym kosmetykom)

Podobnie jak podkład Happy Lights
Wiecie może czy można gdzieś dorwać te dwa kosmetyki? W jakiejś drogerii? Czy Bourjois wycofał je z produkcji czy jak?

Albo poradźcie używam Healthy Mix i mi pasuje, ale czytałam,że Happy Lights jest ciut mocniejszy w kryciu i lepiej nadawałby się na jesień i zimę. Znacie coś pod happy lights z Bourjois? (:
Chyba skończy się na 10 H by przetestować nawet i zimą, bo już nie zaryzykuje podkładu z innej firmy
biala czekoladka nigdy nie byla dostapna w polsce, ogolnie sa wycofane, a happy light to juz chyba dawno temu wycofali?

kamila901 jest offline  
Stary 2011-07-30, 18:13   #4421
f_ola
Zakorzenienie

Lokalizacja: Wiecie tam dają takie fajne kaftaniki...Nie wiem tylko czemu są wiązane od tyłu...

Ale dało radę czekoladkę dostać na luzie na allegro. A teraz nigdzie? Choć są brązowe czekoladki do dostania. A białej nigdzie
Nie mam pojęcia Happy Light wymyśliłam sobie w związku z siedzeniem na kwc i szukaniem czegoś idealnego dla mojego ryjka

dzięki za odpowiedź
f_ola jest offline  
Stary 2011-07-30, 18:32   #4422
kamila901
Zakorzenienie

tez szukam bialej i zaluje ze nie kupilam jak bylo ich sporo i to za 19 zl...
wydaje mi sie ze to jest nastepca czekoladki, ale w pl chyba jeszcze tego nie ma? albo moze nie nastepca ale cos tez w ta strone bo ponoc pachnie podobnie http://www.bourjois.fr/catalogue/maq...lice_de_soleil
ten podklad o ktorym mowisz to chyba juz staroc, ja osobiscie nie pamietam podkladow w takich tubkach

kamila901 jest offline  
Stary 2011-07-30, 18:43   #4423
f_ola
Zakorzenienie

staroć. jakoś w 2006 roku był na czasie (:
stary ale się wydaje jary

nie widziałam, ale bardzo prawdopodobne że się pojawi na ebayu lub allegro. Oby. Wygląda fajnie. Jeszcze rozświetlającą jasną wersję i byłabym w 7 niebie.

Denerwuje mnie to,ze wycofują kosmetyki lub w PL nie ma tego czego chce i trzeba kombinować.
f_ola jest offline  
Stary 2011-07-30, 18:55   #4424
arrachnee
Zakorzenienie

Haooy lights wycofany jest już od dawna, więc nawet jeśli się gdzieś pojawi, to będzie mocno przeterminowany

białej czekolady szkoda bardzo, piękny rozświetlacz, lubię go nawet mimo czekoladopodobnego smrodu
Nie przychodzi mi do głowy żaden inny rozświetlacz, który daje podobny efekt. Macie jakiś pomysł?

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny

arrachnee jest offline  
Stary 2011-07-31, 13:26   #4425
daisy258
Przyczajenie

Hej dziewczyny tyle naczytałam sie dzieki Wam o kosmetykach Bourjois, ze chyba sama chcetnie wyprobuje bo przyznam szczerze ze z rzadnym nie mialam jeszcze okazji poobcowac interesuje mnie szczegolnie zielona baza buzia czesto mi sie czerwieni a do tej pory bardzo rzadki sie malowalam jednak teraz gdy jest coraz gorzej podczas upalpw i zimna postanowilam cos zrobic i znalalzlam duzo pozytywnych opinii o tej wlasnie bazie mam tylko pytanie jaki polecacie poklad na nia czy tez jakis bourjois czy z innej firmy a pod nia normalnie krem czy juz nie? jestem tu nowa i bede wdzieczna za odpowiedzi pozdrawiam
daisy258 jest offline  
Stary 2011-07-31, 14:28   #4426
kamila901
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez daisy258 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny tyle naczytałam sie dzieki Wam o kosmetykach Bourjois, ze chyba sama chcetnie wyprobuje bo przyznam szczerze ze z rzadnym nie mialam jeszcze okazji poobcowac interesuje mnie szczegolnie zielona baza buzia czesto mi sie czerwieni a do tej pory bardzo rzadki sie malowalam jednak teraz gdy jest coraz gorzej podczas upalpw i zimna postanowilam cos zrobic i znalalzlam duzo pozytywnych opinii o tej wlasnie bazie mam tylko pytanie jaki polecacie poklad na nia czy tez jakis bourjois czy z innej firmy a pod nia normalnie krem czy juz nie? jestem tu nowa i bede wdzieczna za odpowiedzi pozdrawiam
baza to baza, nie trzeba pod nia kremu

kamila901 jest offline  
Stary 2011-07-31, 14:38   #4427
daisy258
Przyczajenie

ok a co w kwestii podkladu bo z tego co wyczytalam te bourjois nie maja wielu dobrych opinii raczej polecane sa inne mozecie mi cos zaproponowac
daisy258 jest offline  
Stary 2011-07-31, 14:44   #4428
kamila901
Zakorzenienie

Cytat:
ok a co w kwestii podkladu bo z tego co wyczytalam te bourjois nie maja wielu dobrych opinii raczej polecane sa inne mozecie mi cos zaproponowac
ale o jakich konkretnie bourjois czytalas?

kamila901 jest offline  
Stary 2011-07-31, 15:05   #4429
daisy258
Przyczajenie

ogolnie wiekoszosc dziewczyn zachwalalo wszystkie kosmetyki procz podkladow z tej firmy prawie kazda pisala ze woli inne ja jestem raczej laikiem w kwestii kosmetykow bo prawie wcale sie nie maluje lecz chce troche zaczac ze wzgledu na czeste czerwienienie sie buzi mam nadzieje ze uda mi sie je zakryc poleccie mi cos prosze
daisy258 jest offline  
Stary 2011-07-31, 15:20   #4430
daisy258
Przyczajenie

ogolnie dziewczyny pisaly o roznych ktore mialy i naczesciej nie byly do kocna zadowolone. ja prawie wcale sie nie maluje dlatego nie jestem obeznana w kwestii kosmetykow a chcialabym zaczac tuszowac jakoc te zaczerwienienia buzi
daisy258 jest offline  
Stary 2011-07-31, 15:26   #4431
miss_love
Zakorzenienie

jaka baza z bourjois? nic nie wiem? wyszło coś nowego?
Stary 2011-07-31, 15:31   #4432
daisy258
Przyczajenie

ta zielona podobno ciezko dostepna ale dobra zaraz jade ja kupic... jesli dostane
daisy258 jest offline  
Stary 2011-07-31, 15:37   #4433
kamila901
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez miss_love Pokaż wiadomość
jaka baza z bourjois? nic nie wiem? wyszło coś nowego?
O ta -> http://www.stylistka. pl/kosmetyki/bourjois/lovely-base-baza-korygujaca/ (bez spacji)

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:33 ----------

Cytat:
ogolnie dziewczyny pisaly o roznych ktore mialy i naczesciej nie byly do kocna zadowolone. ja prawie wcale sie nie maluje dlatego nie jestem obeznana w kwestii kosmetykow a chcialabym zaczac tuszowac jakoc te zaczerwienienia buzi
No wiesz nie ma chyba takiego podkładu, który by każdemu pasował pod każdym względem.
Wydawalo mi sie ze sporo osob uzywa podkladow bourjois szczegolnie hm. Ja z bourjois miałam ten czarny podkład w pędzlu, 10hse i teraz wlasnie hm, swego czasu bylam z 10hse bardzo zadowolona, aczkolwiek on slabo kryje i mocno sie blyszczy, pozniej porzucilam go dla hm i jestem stosunkowo zadowolona, a ostatnio zuzywalam resztke 10hse i zalowalam, ze pozbylam sie opakowania zapasowego.
Ja ogolnie odkad pamietam kupuje podklady tylko tej firmy(glownie ze wzgledu na game kolorystyczna), no wczesniej uzywalam jakis maybelline, ale nie widze porownania. Jesli masz problemy tylko z zaczerwieniami to moze kup jakis korektor? Chyba nie ma sensu zapychac cery jesli to Twoj jedyny problem.

Edytowane przez kamila901
Czas edycji: 2011-07-31 o 15:40
kamila901 jest offline  
Stary 2011-07-31, 15:48   #4434
miss_love
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kamila901 Pokaż wiadomość
O ta -> http://www.stylistka. pl/kosmetyki/bourjois/lovely-base-baza-korygujaca/ (bez spacji)
[COLOR=Silver]

[
niestety, link nie wchodzi. wydaje mi się, że ta baza, to jakiś staroć
Stary 2011-07-31, 15:59   #4435
kamila901
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez miss_love Pokaż wiadomość
niestety, link nie wchodzi. wydaje mi się, że ta baza, to jakiś staroć
a usunelas spacje?

kamila901 jest offline  
Stary 2011-07-31, 16:19   #4436
miss_love
Zakorzenienie

Cytat:
a usunelas spacje?
tak.

edit, znalazłam wydaje mi się, że tej bazy już nie produkują. przynajmniej nie ma jej w Polsce.

Edytowane przez miss_love
Czas edycji: 2011-07-31 o 16:21
miss_love jest offline  
Stary 2011-07-31, 18:40   #4437
arrachnee
Zakorzenienie

Cytat:
dlaczego miałabyś rezygnować z pielęgnacji
Cytat:
baza to baza, nie trzeba pod nia kremu

Zielona baza była wycofywana ok. 2 lata temu
w zbliżonej cenie jest baza L'Oreal z serii Studio Secrets

PUSTAK BLOG

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny

arrachnee jest offline  
Stary 2011-07-31, 19:26   #4438
kamila901
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
dlaczego miałabyś rezygnować z pielęgnacji

Zielona baza była wycofywana ok. 2 lata temu
w zbliżonej cenie jest baza L'Oreal z serii Studio Secrets
He? coś źle napisałam? Jak używa się bazy to nie jest już konieczny krem....

kamila901 jest offline  
Stary 2011-07-31, 19:30   #4439
arrachnee
Zakorzenienie

czyli wg Ciebie należy zrezygnować z pielęgnacji, jeśli się używa bazy pod makijaż?
nie ogarniam tego pomysłu

PUSTAK BLOG

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny

arrachnee jest offline  
Stary 2011-07-31, 19:36   #4440
kamila901
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
czyli wg Ciebie należy zrezygnować z pielęgnacji, jeśli się używa bazy pod makijaż?
nie ogarniam tego pomysłu
nie to mialam na mysli, niekotrzy uzywaja kremu jako "podkladu" pod podklad prawda? poza tym ja bardziej zrozumialam to jako "czy konieczne jest uzycie kremu pod baze", a nie "czy moge nalozyc krem pod baze",

Edytowane przez kamila901
Czas edycji: 2011-07-31 o 19:38
kamila901 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
bourjois, róż dla nastolatki

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości