kosmetyki Bourjois - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-10-04, 18:52   #4471
rapunzel8
Zadomowienie

Dot.: kosmetyki Bourjois

Ja też się zastanawiam nad tym "rotacyjnym" tuszem, ale widziałam w necie jakieś video i efekt był okropny- tak zwykle wyglądają rzęsy po machnięciu kilku warstw, czyli jak dla mnie odrażająco, bo lubię efekt gęstej idealnie rozczesanej "firanki"- ale nigdy nic nie wiadomo, może na moich będzie wyglądał dobrze..

Moim ideałem jest Volume Clubbing i ilekroć go zdradzę z innym tuszem Bourjois, to okazuje się to porażką i stratą kasy, bo w końcu i tak kupuję Clubbing i płacę 2x.
rapunzel8 jest offline  
Stary 2011-10-04, 20:38   #4472
Obsession blog
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez miucciaable Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Ostatnio postanowilam przekonac sie do Burzujki, bo czytalam duzo pozytywnych opini. Czy ktoras z Was miala podklad Healthy mix? z owocami?
Mam zamiar kupic, bo mam 7 euro w prezencie od sklepu takze doplace tylko drugie 7.
Powiem Wam, ze jestem rozczarowana kosmetykami z wyzszej polki.
Nie polecam podkladow i korektorow YSL, to taki bubel, ze szok!!!
Moze powinnam o tym napisac tez na innym forum wizazowym, o opiniach o kosmetykach.
U mnie ten podkład się zupełnie nie sprawdził. Słabo krył i po kilku godzinach świeciłam się niemilosiernie w strefie T choć nie mam tłustej skory i używam pudru :/ echh ja nie podzielam zachwytów
Stary 2011-10-04, 20:40   #4473
miucciaable
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Obsession blog Pokaż wiadomość
U mnie ten podkład się zupełnie nie sprawdził. Słabo krył i po kilku godzinach świeciłam się niemilosiernie w strefie T choć nie mam tłustej skory i używam pudru :/ echh ja nie podzielam zachwytów
Cos ty, wlasnie tego swiecenia chcialabym uniknac. A jakiego podkladu uzywasz?
Sama nie wiem co kupic, zrazilam sie do wyzszej polki, z powodu ceny i beznadziejnego efektu, dlatego szukam czegos tanszego i dobrego
Stary 2011-10-04, 21:01   #4474
Obsession blog
Raczkowanie

Póki co używam Estee Lauder double wear i jestem zadowolona
Stary 2011-10-06, 19:46   #4475
paula5656
Zadomowienie

Ja jestem dość wymagająca jeśli chodzi o podkłady, lecz HM mam już trzeci, i już teraz wiem, że to moja wielka miłość, najlepszy podkład jaki miałam I prędko się z nim nie rozstanę
paula5656 jest offline  
Stary 2011-10-09, 20:08   #4476
czuprynka
Zakorzenienie

Co do HM to wygląda na to, że to i moja wielka miłość, jednak od razu zaznaczam, że tylko ta wersja klasyczna. Wersja serum też ok ale ma wyczuwalnie mniejsze krycie, podejrzewam, że sprawdziłaby się dla osób o cerze normalnej bez przebarwień i niespodzianek (niestety ja nie jestem posiadaczką takowej dlatego klasyczna wersja HM będzie tą, której pozostanę wierna)
czuprynka jest offline  
Stary 2011-10-10, 10:12   #4477
aliś
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
ja mam podklad w odcieniu 52 Vanilla - dla mnie kolor piękny wpadający w zółty , niestety podkald bardzo słabo kryje i szybko znika z buzi, ale dla koloru go kupuje i mieszam z Revlonem Colorstay
Mam w planach zakup tego podkładu. Cery nie mam idealnej, na co dzień używam właśnie ColorStay Buff i myślałam o tym by kupić HM celem rozświetlenia cery. Skoro krycie jest malutkie pomyślałam że będę je mieszać, ma wobec tego pytanie jak się sprawdza taka mieszanka? Nie waży się przypadkiem? I czy w ogóle jakis efekt rozświetlania jest po takim mixie?

aliś jest offline  
Stary 2011-10-10, 12:27   #4478
cebulki
Wtajemniczenie

GG do cebulki

Cytat:
Napisane przez aliś Pokaż wiadomość
Mam w planach zakup tego podkładu. Cery nie mam idealnej, na co dzień używam właśnie ColorStay Buff i myślałam o tym by kupić HM celem rozświetlenia cery. Skoro krycie jest malutkie pomyślałam że będę je mieszać, ma wobec tego pytanie jak się sprawdza taka mieszanka? Nie waży się przypadkiem? I czy w ogóle jakis efekt rozświetlania jest po takim mixie?
bardzo ladnie sie ze soba mieszaja.Mi w szczególnosci zalezalo na żółtym odcieniu HM, nie wazy się no i jest lżejszy dla ceryja jestem zadowolna z mieszania podkładów.

Becca Ever Matte Poreless baza
cebulki jest offline  
Stary 2011-10-10, 13:10   #4479
aliś
Zadomowienie

Dzięki, to dzisiaj jadę i jutro zdam relacje

aliś jest offline  
Stary 2011-10-10, 21:33   #4480
miss_love
Zakorzenienie

widziała któraś z was już nowy fluid, Flower Perfection?

edit: znalazłam informację, że w sprzedaży będzie dostępny od listopada

Edytowane przez miss_love
Czas edycji: 2011-10-10 o 21:37
miss_love jest offline  
Stary 2011-10-17, 08:59   #4481
cebulki
Wtajemniczenie

GG do cebulki

mam pytanie do dziewczyn posiadajacych i konczących podklad Healthyy Mix - ja juz mam koncówke pod napis Bourjois i mam problem z wydobyciem podkaldu - popmpka nie chce juz "dostarczac" mi podkaldu czy Wy tez tak macie? czy mi sie trafil jakis felerny egzemplarz? jak sobie z tym radzicie?

cebulki jest offline  
Stary 2011-10-17, 09:33   #4482
miss_love
Zakorzenienie

Cytat:
mam pytanie do dziewczyn posiadajacych i konczących podklad Healthyy Mix - ja juz mam koncówke pod napis Bourjois i mam problem z wydobyciem podkaldu - popmpka nie chce juz "dostarczac" mi podkaldu czy Wy tez tak macie? czy mi sie trafil jakis felerny egzemplarz? jak sobie z tym radzicie?
też tak miałam, rozkręciłam tę pompkę to znaczy odkęciłam ją i wyciągnęłam to co zostało w opakowaniu czasem wystarczy pokręcić trochę tą pompką i mocno przyciskać

Czas edycji: 2011-10-17 o 09:34
miss_love jest offline  
Stary 2011-10-17, 12:23   #4483
aliś
Zadomowienie

Dostałam podkład Healthy Mix i zdaję relację. Jestem bardzo zadowolona. Wzięłam kolor 71 Vanilla Clair, jest praktycznie identyczny od Colorstay Buff. Po nałożeniu wydaje się ciut za jasny, ale pięknie stapia się ze skórą. Byłam przekonana, że się na nim zawiodę, ponieważ zawsze używałam silnie kryjących podkładów, ale jest baaardzo mile zaskoczona.
Podkład całkiem dobrze kryje, a przy tym wygląda na bardzo naturalny. Większe niespodzianki traktuję Colorstayem jako korektorem i oba świetnie się ze sobą uzupełniają. Do tego jeszcze róż (Bourjois Rose de Jaspe) i efekt promiennej cery, bez maski i całej twarzy w drobinkach.

aliś jest offline  
Stary 2011-11-04, 00:50   #4484
f_ola
Zakorzenienie

Lokalizacja: Wiecie tam dają takie fajne kaftaniki...Nie wiem tylko czemu są wiązane od tyłu...

Cytat:
Napisane przez miss_love Pokaż wiadomość
widziała któraś z was już nowy fluid, Flower Perfection?

edit: znalazłam informację, że w sprzedaży będzie dostępny od listopada
też jestem ciekawa- ale boję się wydać kasy w błoto.
mam chytry plan kupić HM standardowo i nie wiem czy głupio nie będzie zapytać czy mają próbki z FP? Powinni mieć c`nie?
Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
Ja jestem dość wymagająca jeśli chodzi o podkłady, lecz HM mam już trzeci, i już teraz wiem, że to moja wielka miłość, najlepszy podkład jaki miałam I prędko się z nim nie rozstanę
oj taaak! Ja kupię mój czwarty na dniach
f_ola jest offline  
Stary 2011-11-04, 09:05   #4485
miss_love
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez f_ola Pokaż wiadomość
mam chytry plan kupić HM standardowo i nie wiem czy głupio nie będzie zapytać czy mają próbki z FP? Powinni mieć c`nie?

a ja kupię na spróbowanie i dam znać jak sie sprawuje od czwartku będzie za 56złotych w superpharm. może będą mieli a w Douglasie zawsze mogą Ci zrobić próbkę
Stary 2011-11-04, 12:35   #4486
paradiso
Zadomowienie

Cytat:

Ooo,fola! Ja też jestem fanką HM i też mnie kusi FP,mam ulubioną panią w super pharm,to jak na nią trafię to na pewno dostanę próbki A jak któraś już kupi to zdawać relacje!

Chudniemy...?
paradiso jest offline  
Stary 2011-11-04, 13:28   #4487
cebulki
Wtajemniczenie

GG do cebulki

ja jestem ciekawa czy bedzie miał lepsze krycie niz HM, i czy kolory beda identyczne jak poprzednika, kolor vanilla bardzo mi opdowiada

cebulki jest offline  
Stary 2011-11-08, 12:51   #4488
miucciaable
Raczkowanie

Dziewczyny uwazajcie na HM. Zaczal mi ciemniec na twarzy.... Jestem dosc blada i mam najjasniejszy odcien, a i tak wygladam jak solar-tapeta gwiazda... Mieszam go z YSL
Stary 2011-11-08, 23:55   #4489
f_ola
Zakorzenienie

Lokalizacja: Wiecie tam dają takie fajne kaftaniki...Nie wiem tylko czemu są wiązane od tyłu...

Cytat:
Napisane przez paradiso Pokaż wiadomość
Ooo,fola! Ja też jestem fanką HM i też mnie kusi FP,mam ulubioną panią w super pharm,to jak na nią trafię to na pewno dostanę próbki A jak któraś już kupi to zdawać relacje!
paradisooo!
Masz może różyk z bourjois? Bo czaje się na nie. Kasa odłożona jest ale się waham co do koloru myślałam nad 95 , 34 lub 74. ( blada twarz używam 51podkładu, brąz włosy, ciemnobrązowe oczyska)
Ale nie wiem który noooo xD
Cytat:
Napisane przez miss_love Pokaż wiadomość
a ja kupię na spróbowanie i dam znać jak sie sprawuje od czwartku będzie za 56złotych w superpharm. może będą mieli a w Douglasie zawsze mogą Ci zrobić próbkę
No właśnie ale moja cera jest kapryśna. Próbka efektu 10godzinnego snu była fajna. Kupiłam podkład i po tygodniu- skóra jak wiór mimo stosowania kremów i maści regenerującej na noc :/
Tylko HM póki co zdaje test na 6+
A HM też przeceniony będzie ?
Jakoś dziwnie tak prosić o próbki :P jak jakiś żul normalnie. Opory mam kurdeczkaa
Cytat:
ja jestem ciekawa czy bedzie miał lepsze krycie niz HM, i czy kolory beda identyczne jak poprzednika, kolor vanilla bardzo mi opdowiada
Ja tak samo! I kusi ale boję się,że będzie jak z podkładem 10hours effect
Cytat:
Napisane przez miucciaable Pokaż wiadomość
Dziewczyny uwazajcie na HM. Zaczal mi ciemniec na twarzy.... Jestem dosc blada i mam najjasniejszy odcien, a i tak wygladam jak solar-tapeta gwiazda... Mieszam go z YSL
Póki co mi nie ciemnieje ale będę obserwować dzięki za zwrócenie uwagi

nie wiem jak Wam, ale mi brakuje z burżujka naszego kochanego podkładu, któryby krył lepiej niż HM - był taki bardziej zimowy ^^ takie nadzieje wiąże z FP

Edytowane przez f_ola
Czas edycji: 2011-11-08 o 23:59
f_ola jest offline  
Stary 2011-11-09, 00:50   #4490
miss_love
Zakorzenienie

Cytat:
paradisooo!
Masz może różyk z bourjois? Bo czaje się na nie. Kasa odłożona jest ale się waham co do koloru myślałam nad 95 , 34 lub 74. ( blada twarz używam 51podkładu, brąz włosy, ciemnobrązowe oczyska)

No właśnie ale moja cera jest kapryśna. Próbka efektu 10godzinnego snu była fajna. Kupiłam podkład i po tygodniu- skóra jak wiór mimo stosowania kremów i maści regenerującej na noc :/
Jakoś dziwnie tak prosić o próbki :P jak jakiś żul normalnie. Opory mam kurdeczkaa

nie wiem jak Wam, ale mi brakuje z burżujka naszego kochanego podkładu, któryby krył lepiej niż HM - był taki bardziej zimowy ^^ takie nadzieje wiąże z FP
HM nie ma na razie nigdzie w promocji, widziałam że niedawno jeszcze były w czwartek kupuję FP i zdam relację
Stary 2011-11-09, 11:02   #4491
paradiso
Zadomowienie

Cytat:
paradisooo!

Ja też mam odcień 51 HM,ciemne oczy i włosy,typowa zima Chociaż teraz jestem jeszcze opalona i jest za jasny Róż oczywiście posiadam,ale dostałam go w prezencie. Mam nr 16,piękny różyk,drobinki nienachalne. Z tym,że lepiej wygląda na mnie latem,na zimę wolne chłodne odcienie różu,dlatego przymierzam się do kolejnego... Muszę obczaić te Twoje numerki w drogerii. Z tego co widziałam,to chyba w superpharm ostatnio jest promocja na róże?

A co do nowego podkładu to też bym chciała,żeby był bardziej kryjący!
I zastanawiam się czy nie zdradzić burżujka z jakimś ponoć świetnym manhattanem match perfection...

Chudniemy...?
paradiso jest offline  
Stary 2011-11-09, 11:07   #4492
f_ola
Zakorzenienie

nie ma to jak iść o poranku po bułki razowe na śniadanie...i zahaczyć o Douglasa.(jest obok dosłownie Podkłady są po 47.99 a róże po 39,99Różyk kupiony

a promocja na róże w SP do dzisiaj według ich gazetki =)
f_ola jest offline  
Stary 2011-11-10, 14:24   #4493
miss_love
Zakorzenienie

dziewczyny, właśnie pomalowałam się Flower Perfection
na razie jestem na nie...
jeśli macie suchą cerę, skórki albo przesuszone partie twarzy, to zdecydowanie nie jest to fluid dla was. ja miałam lekko wysuszony nos, po pomalowaniu wygląda tak, jakby skóra mi się na nim łuszczyła i schodziła! coś okropnego!
o wiele lepszy i ładniejszy efekt uzyskamy po HM i 10HSE. ten fluid nie daje żadnego efektu. owszem widzę, że matuje (mi akurat to niepotrzebne), kryje dobrze, ale twarz jest taka jakaś bez wyrazu, jest taki zwykły...
lepiej kupić HM albo 10HSE... jeszcze jak na złość, wzięłam pierwszy raz w życiu za jasny odcień! to tyle, jak potestuję trochę, dam znać jak z trwałością itp.

aaa i nie wspomniałam jeszcze o tej cudownej gąbeczce jest strasznie nieporęczna i w ogóle nie chce rozprowadzać fluidu! nie wiem, po co ona jest? tylko miejsce zajmuje... i śmierdzi

Czas edycji: 2011-11-10 o 14:25
miss_love jest offline  
Stary 2011-11-10, 17:38   #4494
KujawiankA
Wtajemniczenie

Hej

Orientujecie się, czy gdziś jest jeszcze dostępa biała czekoladka - rozświetlacz?
Stary 2011-11-10, 18:04   #4495
f_ola
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Hej

Orientujecie się, czy gdziś jest jeszcze dostępa biała czekoladka - rozświetlacz?
allegro ewentualnie ebay?
w sklepach się jej nie uświadczy
f_ola jest offline  
Stary 2011-11-10, 18:05   #4496
kamila901
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Hej

juz ja wycofali, poza tym w pl nigdy nie byla dostepna

kamila901 jest offline  
Stary 2011-11-12, 22:54   #4497
aralka1234
Raczkowanie

czy wiecie gdzie mogę w wawie kupić tą wodę micelarną (różowe opakowanie) ? byłam w rossmanie, jest tylko stoisko z podkładami, tuszami i takimi tam, szukałam też w supermarketach (auchan, carrefour) i nie ma;/
aralka1234 jest offline  
Stary 2011-11-12, 23:01   #4498
kamila901
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aralka1234 Pokaż wiadomość
czy wiecie gdzie mogę w wawie kupić tą wodę micelarną (różowe opakowanie) ? byłam w rossmanie, jest tylko stoisko z podkładami, tuszami i takimi tam, szukałam też w supermarketach (auchan, carrefour) i nie ma;/
a patrzylas w rossmanie na polce z produktami do demakijazu?

kamila901 jest offline  
Stary 2011-11-12, 23:14   #4499
miss_love
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aralka1234 Pokaż wiadomość
zerknij tam, gdzie stoją produkty do pielęgnacji, na pewno znajdziesz tam i płyn micelarny rossman ma na wyłączność pielęgnację bourjois (przynajmniej jeszcze niedawno tak bylo), raczej na stoisku z kolorowymi kosmetykami nie znajdziesz tych produktów
Stary 2011-11-13, 10:58   #4500
f_ola
Zakorzenienie

po prostu zapytaj kasjerkę w rossmanie- na pewno Ci wskaże miejsce gdzie są
a od siebie- serdecznie polecam tego micelara. Uwielbiam go- jest idealny dla mojej suchej skóry na równi z drogim herbacianym z YR czy niemalże ciutg gorszy od biodermy
f_ola jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
bourjois, róż dla nastolatki

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości