kosmetyki Bourjois - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-03-04, 22:09   #4561
cebulki
Wtajemniczenie

GG do cebulki
Dot.: kosmetyki Bourjois

no własnie...krycie i kolory najważniejsze , oby były tak żółte jak w Healthy Mix

Tarte Shape Light Sand
cebulki jest teraz online  
Stary 2012-03-04, 22:13   #4562
czuprynka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
no własnie...krycie i kolory najważniejsze , oby były tak żółte jak w Healthy Mix

czuprynka jest offline  
Stary 2012-03-04, 22:18   #4563
cebulki
Wtajemniczenie

GG do cebulki

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
hahahaahah ale sie uśmiałam jak to zobaczyłam
jakiego koloru używasz z FP?one chyba nie są tak żólte jak HM? ja mialam z HM nr 52 i był fajny ale krycie go wykluczało , chociaz zużyłam dwie butelki ciemnieje na twarzy albo różowieje lub pomarańczowieje?

Tarte Shape Light Sand
Stary 2012-03-05, 17:42   #4564
czuprynka
Zakorzenienie

Cytat:
hahahaahah ale sie uśmiałam jak to zobaczyłam
jakiego koloru używasz z FP?one chyba nie są tak żólte jak HM? ja mialam z HM nr 52 i był fajny ale krycie go wykluczało , chociaz zużyłam dwie butelki ciemnieje na twarzy albo różowieje lub pomarańczowieje?

Co do PF to używam najjaśniejszego nr 51 i śmiem twierdzić, że ma bardzo ładny jasny beżowawy kolor z dosyć sporą domieszką żółci- porównywalnie do HM, a nawet trochę więcej (np. buff z revlona CS to typowy neutralny, szary beż). W ciągu dnia na mojej buzi ani nie ciemnieje ani nie pomarańczowieje. Sam podkład ze względu na dużo wyższe krycie niż HM ma bardziej tępą od niego knsystencję, ale nie sprawia mi to żadnego problemu przy aplikacji (bio detox za to był chyba największym tępielcem ever).
czuprynka jest offline  
Stary 2012-03-05, 18:09   #4565
Malinn
Zakorzenienie

Biodetox chyba faktycznie najbardziej tepy Chociaz i u mnie sie sprawdzil.. Najbardziej chyba lubie FP i HM, ciekawa jestem tego nowego cuda... Przeraza mnie tylko ilosc podkladow jakie juz posiadam
Stary 2012-03-05, 18:23   #4566
czuprynka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Malinn Pokaż wiadomość
Biodetox chyba faktycznie najbardziej tepy Chociaz i u mnie sie sprawdzil.. Najbardziej chyba lubie FP i HM, ciekawa jestem tego nowego cuda... Przeraza mnie tylko ilosc podkladow jakie juz posiadam

Ja swojego detoxa zmęczyłam i kiedy zobaczyłam pustą buteleczkę to ze szczęścia na mszę miałam dać Już nigdy więcej nie skuszę się na ten bubel.
Natomiast HM i FP są dla mnie jak na razie faworytami (chociaż PF z catrice pomału ich dogania)
czuprynka jest offline  
Stary 2012-03-05, 18:26   #4567
Malinn
Zakorzenienie

Tego Catricowego jeszcze nie testowałam, ale jestem na dobrej..obiecuje sobie, ze jak wykoncze moje wszystkie to go wyprobuje Poki co zuzywam Rimmele zelowego i Wake me up... ale do Bourjois sie nie umywaja
Stary 2012-03-05, 18:44   #4568
czuprynka
Zakorzenienie

Cytat:
Tego Catricowego jeszcze nie testowałam, ale jestem na dobrej..obiecuje sobie, ze jak wykoncze moje wszystkie to go wyprobuje Poki co zuzywam Rimmele zelowego i Wake me up... ale do Bourjois sie nie umywaja

Zaczynam poważnie podejrzewać, że za obecny przesusz i ogólną jesień średniowiecza na mojej buzi odpowiada właśnie żelek rimmelowski Tak się na niego napaliłam, tak bardzo chciałam mieć i nawet mi się spodobał, a tu masz! Skórka na skórce i skórką pogania, do tego jakiś nieprzyjemny wysyp bolących gul (nie wiem czy to zbliżająca się @ czy może ten podkład, ale raczej stawiam na niego). Muszę go wymęczyć i tyle, ale szkoda, bo byłby dobry na lato
czuprynka jest offline  
Stary 2012-03-05, 19:11   #4569
Malinn
Zakorzenienie

ja sobie buzie zmasakrowalam glyco-a i mrozy dolozyly swoje... fakt, ze rimmelek na takiej suchej gebie nie wyglada korzystnie... dlatego zuzyje do konca i na pewno zajme sie jakims bourzujkiem, bo one mi bardziej sluza pod wzgledem nawilzenia... do rimmelka na pewno powroce latem HM Serum tez u mnie dobrze sie dziala ale tylko latem
Stary 2012-03-05, 19:58   #4570
maruda80
Zakorzenienie

Od zawsze lubi kosmetyki Bourjois - zakochałam się gdy koleżanka dała mi przetestować wypiekany róż
Potem załapałam się na bezpłatny makijaż wykonywany tymi kosmetykami - przy okazji miałam szanse przetestować jak kosmetyki reagują z moją skórą, co ułatwiło mi wyrobienie opinii i dobór odpowiedniej kolorówki.

Pierwszym moim zakupem był puder pastel teint (bardzo wydajny), potem zakochałam się w podkładzie HM a teraz dokupiłam nowy puder prasowany z tej serii.

Szkoda tylko że podkład HM nie kryje - wtedy byłby ideałem.

Dla mnie ta marka wydaje się trochę inna niż pozostałe - nie umiem określić tego fenomenu.

maruda80 jest offline  
Stary 2012-03-06, 13:49   #4571
LeejdiNaati
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

A wg mnie ten nowy podkład FP kryje nawet lepiej niż Revlon CS Mam ochotę na pełne opakowanie i czekam na jakąś promocję ;p
Stary 2012-03-06, 21:06   #4572
Malinn
Zakorzenienie

Ja FP lubie za to, ze tak nie wysusza jak Colorstay i daje bardziej naturalny efekt a krycie jak dla mnie porownywalne
Stary 2012-03-06, 21:13   #4573
LeejdiNaati
Zakorzenienie

Cytat:
Ja FP lubie za to, ze tak nie wysusza jak Colorstay i daje bardziej naturalny efekt a krycie jak dla mnie porownywalne
Zauważyłam właśnie, że krycie ma całkiem ok i wg mnie nawet lepsze niż CS
Stary 2012-03-06, 21:49   #4574
cebulki
Wtajemniczenie

GG do cebulki

oj kusicie dziewczynya ja obiecałam sobie że poczekam na nowość, nie ułatwiacie mi zadania

Tarte Shape Light Sand
Stary 2012-03-08, 00:18   #4575
Olecha
Raczkowanie

Malinn i LeejdiNaati - jakich kolorów używacie w Colorstay a jakich we Flower Perfection? Ja używałam chyba Revlon c/o 320 i nie wiem jaki sobie dobrać z FP :/
Olecha jest offline  
Stary 2012-03-08, 06:58   #4576
Malinn
Zakorzenienie

Ja uzywalam 150 i w FP mam 51 Jestem niestety bladziochem Ale najlepiej pojdz gdzies do sepho lub douglasa i popros o probki najbardziej zblizonych do twojej karnacji
Stary 2012-03-08, 09:19   #4577
LeejdiNaati
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Olecha Pokaż wiadomość
Malinn i LeejdiNaati - jakich kolorów używacie w Colorstay a jakich we Flower Perfection? Ja używałam chyba Revlon c/o 320 i nie wiem jaki sobie dobrać z FP :/
Ja z Revlona miałam 150 a z FP mam 52 51 jest dla mnie za jasny
Stary 2012-03-08, 09:36   #4578
czuprynka
Zakorzenienie

Ja też używałam CS w kolorze buff 150 i FP nr 51- oba prezentują podobny odcień jasności Z tym, że FP ma w sobie więcej żółtego pigmentu od CS.
czuprynka jest offline  
Stary 2012-03-08, 09:53   #4579
LeejdiNaati
Zakorzenienie

Cytat:
Ja też używałam CS w kolorze buff 150 i FP nr 51- oba prezentują podobny odcień jasności Z tym, że FP ma w sobie więcej żółtego pigmentu od CS.
To dlaczego mi się wydaje, że FP 51 jest kolorystycznie podobny do CS 110 Ivory?
Stary 2012-03-08, 09:56   #4580
czuprynka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
To dlaczego mi się wydaje, że FP 51 jest kolorystycznie podobny do CS 110 Ivory?

Może dlatego, że rzeczywiście oba są na zbliżonym poziomie jasności, z tym, że ivory revlona ma w sobie różowe podtony, które naprawdę u mnie po przetestowaniu na nadgarstku bardzo się wybijały, a jak zestawiłam to jeszcze ze swatchem buff to już w ogóle świnka piggy jak dla mnie
czuprynka jest offline  
Stary 2012-03-08, 09:59   #4581
LeejdiNaati
Zakorzenienie

Cytat:
Może dlatego, że rzeczywiście oba są na zbliżonym poziomie jasności, z tym, że ivory revlona ma w sobie różowe podtony, które naprawdę u mnie po przetestowaniu na nadgarstku bardzo się wybijały, a jak zestawiłam to jeszcze ze swatchem buff to już w ogóle świnka piggy jak dla mnie
To może rzeczywiście dlatego. Wychodzi na to, że niepotrzebnie odrzuciłam na wejściu przetestowanie FP 51 No nic, trzeba będzie odwiedzić Douglasa
Stary 2012-03-08, 10:07   #4582
czuprynka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
To może rzeczywiście dlatego. Wychodzi na to, że niepotrzebnie odrzuciłam na wejściu przetestowanie FP 51 No nic, trzeba będzie odwiedzić Douglasa

Ja swoją próbkę FP zrobiłam w tesco extra- bardzo miła pani pozwoliła mi na 3 pompki do mojego prywatnego słoiczka (kupionego w rossie) i nie pomyliłam się z kolorem- to był strzał w dziesiątkę.

A burżuja właśnie bardzo cenię za to, że ich podkłady są właśnie robione w dosyć naturalnej beżowow- żółtej tonacji, w której chyba każdemu do twarzy
czuprynka jest offline  
Stary 2012-03-08, 10:07   #4583
Zanthia
Zadomowienie

A co sądzicie o tym nowym podkładzie 1-2-3, tym z trzema pigmentami? Używa któraś z was ? Działa ? W superpharmie ponoć nie mieli próbek, bo to supernowość, a najjaśniejszy tester był zniszczony a bardzo chetnie bym sie o nim cos wiecej dowiedziała.
Zanthia jest offline  
Stary 2012-03-08, 10:08   #4584
czuprynka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Zanthia Pokaż wiadomość
A co sądzicie o tym nowym podkładzie 1-2-3, tym z trzema pigmentami? Używa któraś z was ? Działa ? W superpharmie ponoć nie mieli próbek, bo to supernowość, a najjaśniejszy tester był zniszczony a bardzo chetnie bym sie o nim cos wiecej dowiedziała.

Cały czas czekamy na niego. Stronę wcześniej właśnie zastanawiałyśmy się jaki on będzie
czuprynka jest offline  
Stary 2012-03-08, 10:11   #4585
LeejdiNaati
Zakorzenienie

Cytat:
Ja swoją próbkę FP zrobiłam w tesco extra- bardzo miła pani pozwoliła mi na 3 pompki do mojego prywatnego słoiczka (kupionego w rossie) i nie pomyliłam się z kolorem- to był strzał w dziesiątkę.

A burżuja właśnie bardzo cenię za to, że ich podkłady są właśnie robione w dosyć naturalnej beżowow- żółtej tonacji, w której chyba każdemu do twarzy
Ja jak ostatnio byłam w Douglasie to dostałam tego FP 52 tak na spodzie i myślałam, że nie starczy mi nawet na 1 użycie a starczył spokojnie na 2 Muszę wypróbować tego 51, może akurat będzie jeszcze lepiej pasował do mojej buźki
Stary 2012-03-08, 12:14   #4586
cebulki
Wtajemniczenie

GG do cebulki

Cytat:
Napisane przez Zanthia Pokaż wiadomość
juz jest dostępny??!!!! musze go wypróbowac!! moze któraś z Was juz go kupiła??

Tarte Shape Light Sand
Stary 2012-03-08, 12:16   #4587
lilith_ed
Zakorzenienie

Cytat:
juz jest dostępny??!!!! musze go wypróbowac!! moze któraś z Was juz go kupiła??
Ja go widziałam w Super Pharm po 49,99zł
lilith_ed jest offline  
Stary 2012-03-08, 15:05   #4588
czuprynka
Zakorzenienie

Wdepnęłam dziś do SP po paski wybielające i zobaczyłam 123 Cena regularna to 49,99zł, ale na każdej buteleczce była cena 37 z hakiem.

Najjaśniejszy chyba byłby dla mnie dobry, chociaż nie wiem czy to przez to światło czy coś innego, ale wydawał mi się dosyć ciemny jak na najjaśniejszy z gamy
Jeśli chodzi o konsystencję to ma bardzo podobną do HM, może odrobinkę gęstszą, krycie również porównywalne. Nie ma tak miłego zapachu jak HM, ale coś tam da się wyczuć w minimalnych ilościach.
Tyle moich pierwszych spostrzeżeń. Mocno zastanawiam się nad zakupem, ale powstrzymują mnie hurtowe ilości nietkniętych podkładów w mojej kosmetyczce
czuprynka jest offline  
Stary 2012-03-08, 18:39   #4589
LeejdiNaati
Zakorzenienie

Cytat:
Wdepnęłam dziś do SP po paski wybielające i zobaczyłam 123 Cena regularna to 49,99zł, ale na każdej buteleczce była cena 37 z hakiem.

Najjaśniejszy chyba byłby dla mnie dobry, chociaż nie wiem czy to przez to światło czy coś innego, ale wydawał mi się dosyć ciemny jak na najjaśniejszy z gamy
Jeśli chodzi o konsystencję to ma bardzo podobną do HM, może odrobinkę gęstszą, krycie również porównywalne. Nie ma tak miłego zapachu jak HM, ale coś tam da się wyczuć w minimalnych ilościach.
Tyle moich pierwszych spostrzeżeń. Mocno zastanawiam się nad zakupem, ale powstrzymują mnie hurtowe ilości nietkniętych podkładów w mojej kosmetyczce
Możesz mi oddać kilka i już będzie mniej
Stary 2012-03-08, 19:12   #4590
czuprynka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez leejdinaati Pokaż wiadomość
możesz mi oddać kilka i już będzie mniej

:d
czuprynka jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
bourjois, róż dla nastolatki

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości