kosmetyki Bourjois - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-06-09, 18:02   #4831
kamila901
Zakorzenienie

Dot.: kosmetyki Bourjois

Ewentualnie poszperaj tu http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=88956&page=94

kamila901 jest offline  
Stary 2013-06-09, 18:14   #4832
czuprynka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kamila901 Pokaż wiadomość
A nie myślałaś żeby pójść na makijaż gdzieś?
Dla mnie colorstay jest totalną porażką.

U mnie świetnie się sprawdza, dlatego poleciłam
Tylko wersja do cery tłustej/mieszanej bo do suchej/normalnej to rzeczywiście klapa na całej linii.
czuprynka jest offline  
Stary 2013-06-10, 11:21   #4833
kas_fiuka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
U mnie świetnie się sprawdza, dlatego poleciłam
Tylko wersja do cery tłustej/mieszanej bo do suchej/normalnej to rzeczywiście klapa na całej linii.
Ja mam CS do suchej/normalnej i jest najlepszy. Nie ciemnieje (tak jak mówią niektórzy), trzyma się cały dzień, a moja skóra go uwielbia.
Trzeba po prostu umieć go nałożyć. Po pierwsze koniecznie wilgotną gąbeczką, po drugie nie wszystkie gąbki dobrze z nim współpracują.

To wszystko jest tak naprawdę bardzo indywidualną sprawą. Do ideału trzeba dojść niestety metodą prób i błędów. Od bazy, do podkładu, przechodząc przez sposoby nakładania. Z bazą bym bardzo uważała, niektóre potrafią zrobić masakrę na twarzy.

Kupiłam kredko-pomadkę. JEST NIESAMOWITA. Kolor piękny (Peach on the beach), utrzymuje się zadziwiająco długo, połysk schodzi szybko, ale kolor wnika w usta w taki ładny sposób. Czekam z niecierpliwością na inne nowości.
kas_fiuka jest offline  
Stary 2013-06-10, 17:20   #4834
czuprynka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kas_fiuka Pokaż wiadomość
Ja mam CS do suchej/normalnej i jest najlepszy. Nie ciemnieje (tak jak mówią niektórzy), trzyma się cały dzień, a moja skóra go uwielbia.
Trzeba po prostu umieć go nałożyć. Po pierwsze koniecznie wilgotną gąbeczką, po drugie nie wszystkie gąbki dobrze z nim współpracują.

To wszystko jest tak naprawdę bardzo indywidualną sprawą. Do ideału trzeba dojść niestety metodą prób i błędów. Od bazy, do podkładu, przechodząc przez sposoby nakładania. Z bazą bym bardzo uważała, niektóre potrafią zrobić masakrę na twarzy.

Kupiłam kredko-pomadkę. JEST NIESAMOWITA. Kolor piękny (Peach on the beach), utrzymuje się zadziwiająco długo, połysk schodzi szybko, ale kolor wnika w usta w taki ładny sposób. Czekam z niecierpliwością na inne nowości.

U mnie CS do s/n był po prostu koszmarem i dziękowałam Bogu, że go wykończyłam. Krycie zerowe, za to podkreślanie suchych skórek plus niesamowite uczucie ściągnięcia na twarzy skutecznie odstraszyło mnie od CS w ogóle. Dopiero recenzja obu typów i małe porównanie przekonało mnie do spróbowania raz jeszcze tym razem z wersją t/m i rzeczywiście zanotowałam sporą różnicę- na tyle że obecnie to jeden z moich faworytów wśród mazideł twarzowych

Co do metody nakładania- zgadzam się, każdy musi opracować sobie najlepszą dla niego (u mnie wersja s/n nie chciała współpracować ani z palcami, ani z BB ani z pędzlami- typu flat top czy duo fiber) No ale dobrze, że odkryłam drugą wersję
czuprynka jest offline  
Stary 2013-06-11, 13:47   #4835
eddin
Raczkowanie

[QUOTE=kas_fiuka;41244170]Ja mam CS do suchej/normalnej i jest najlepszy. Nie ciemnieje (tak jak mówią niektórzy), trzyma się cały dzień, a moja skóra go uwielbia.

Kupiłam kredko-pomadkę. JEST NIESAMOWITA. Kolor piękny (Peach on the beach), utrzymuje się zadziwiająco długo, połysk schodzi szybko, ale kolor wnika w usta w taki ładny sposób. Czekam z niecierpliwością na inne nowości. [/QUOTE]

A kiedy kupiłaś i za ile? Wiesz może, do kiedy jest promocja?
Dzięki!
eddin jest offline  
Stary 2013-06-12, 12:36   #4836
miss_love
Zakorzenienie

[QUOTE=eddin;41264888]
Cytat:

Kupiłam kredko-pomadkę. JEST NIESAMOWITA. Kolor piękny (Peach on the beach), utrzymuje się zadziwiająco długo, połysk schodzi szybko, ale kolor wnika w usta w taki ładny sposób. Czekam z niecierpliwością na inne nowości. [/QUOTE]

A kiedy kupiłaś i za ile? Wiesz może, do kiedy jest promocja?
Dzięki!

kredki będą od jutra do 26 czerwca w promocji, w superpharm, za 19,99zł
do końca miesięca są w promocji w hebe, za 24,99zł
Stary 2013-06-12, 15:31   #4837
eddin
Raczkowanie

[QUOTE=miss_love;41282190]
Cytat:
Napisane przez eddin Pokaż wiadomość

kredki będą od jutra do 26 czerwca w promocji, w superpharm, za 19,99zł
do końca miesięca są w promocji w hebe, za 24,99zł
Wielkie dzięki
eddin jest offline  
Stary 2013-06-12, 15:37   #4838
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

baza bronzująca.

ktokolwiek widział ?

http://scoobyciasteczka.blogspot.de/...ois-czyli.html
Ishikawa jest offline  
Stary 2013-06-12, 23:50   #4839
Wampierz
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
baza bronzująca.

ktokolwiek widział ?

http://scoobyciasteczka.blogspot.de/...ois-czyli.html
Brązująca.

Tak, jak napisała autorka bloga - produkt nie jest dystrybuowany w Polsce. Możesz poszkuać na Allegro albo w sklepach internetowych. Albo na e-bayu, amazonie, itp.
Stary 2013-06-13, 13:59   #4840
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Brązująca.

Tak, jak napisała autorka bloga - produkt nie jest dystrybuowany w Polsce. Możesz poszkuać na Allegro albo w sklepach internetowych. Albo na e-bayu, amazonie, itp.

Ale ja sie pytam czy ktos widział tak ogólnie już.
Ishikawa jest offline  
Stary 2013-06-13, 21:00   #4841
dimiti
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Brązująca.

fajne to to idę szukać w necie na jednym blogu kiedyś znalazłam porównanie tego cuda z chanelkiem i różnica była niewielka
dimiti jest offline  
Stary 2013-06-16, 13:56   #4842
Kluska20
Zakorzenienie

Cześć Dziewczyny Czy może wiecie, jaka jest cena tych nowych kredek do ust z Bourjois w Douglasie? Do Super-Pharm i Hebe mam daleko, a wiem, że są one teraz w promocji i muszę się niestety zadowolić Douglasem

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735152 - (perfumy)
Kluska20 jest offline  
Stary 2013-06-16, 16:30   #4843
neath
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny Czy może wiecie, jaka jest cena tych nowych kredek do ust z Bourjois w Douglasie? Do Super-Pharm i Hebe mam daleko, a wiem, że są one teraz w promocji i muszę się niestety zadowolić Douglasem
W Douglasie są teraz w promocji po 19,90
Stary 2013-06-16, 16:41   #4844
Kluska20
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
W Douglasie są teraz w promocji po 19,90
Super wiadomość Dziękuję bardzo za odpowiedź Czy wiesz, do kiedy będzie trwała ta promocja?

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735152 - (perfumy)
Kluska20 jest offline  
Stary 2013-06-16, 19:38   #4845
neath
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Super wiadomość Dziękuję bardzo za odpowiedź Czy wiesz, do kiedy będzie trwała ta promocja?
Tego już nie wiem
Stary 2013-08-06, 08:43   #4846
kas_fiuka
Raczkowanie

Za równo kremowe róże do policzków, brązer w musie i podkład brązujący nie są przewidywane w dystrybucji na polski rynek.
kas_fiuka jest offline  
Stary 2013-08-06, 09:44   #4847
iamblue
Zadomowienie

Cytat:
Za równo kremowe róże do policzków, brązer w musie i podkład brązujący nie są przewidywane w dystrybucji na polski rynek.
z jednej strony szkoda, a z drugiej dobrze, bo na pewno by mnie kusił bronzer i kremowe róże jeśli komuś mocno zależy to widziałam te nowości na Asosie, wysyłają do PL
Stary 2013-08-06, 21:14   #4848
neath
Zakorzenienie

Aj, strasznie mi szkoda tych róży kremowych Nie wiem czy będzie mi się chciało z asosa aż ściągać.
neath jest teraz online  
Stary 2013-08-06, 21:19   #4849
Wampierz
Zakorzenienie

Cytat:
Witamy w Trzecim Świecie
Stary 2013-08-06, 21:40   #4850
kas_fiuka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez iamblue Pokaż wiadomość
z jednej strony szkoda, a z drugiej dobrze, bo na pewno by mnie kusił bronzer i kremowe róże jeśli komuś mocno zależy to widziałam te nowości na Asosie, wysyłają do PL
dziękuje! kupuje brązer, podkład brązująy i róż. wyszło mi 100 zł więc wg mnie za 3 kosmetyki Bourjois to całkiem niezła cena.
kas_fiuka jest offline  
Stary 2013-08-06, 23:00   #4851
beatamalgorzata
Raczkowanie

Kupilam wszystkie 4
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0549bour.jpg (20,5 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0557bis.jpg (16,1 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0558bis.jpg (15,4 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0560bis.jpg (16,0 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0561bis.jpg (15,0 KB, 29 załadowań)

Edytowane przez beatamalgorzata
Czas edycji: 2013-08-06 o 23:12
beatamalgorzata jest offline  
Stary 2013-08-12, 12:59   #4852
iamblue
Zadomowienie

Cytat:
dziękuje! kupuje brązer, podkład brązująy i róż. wyszło mi 100 zł więc wg mnie za 3 kosmetyki Bourjois to całkiem niezła cena.
nie ma za co, cieszę się że przydało się info podzielisz się opinią jak przetestujesz?
Stary 2013-08-22, 09:19   #4853
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

nowe cienie, ciekawe czy do nas dotrą:
http://www.britishbeautyblogger.com/...ition-24h.html
Ishikawa jest offline  
Stary 2013-08-26, 10:02   #4854
cebulki
Wtajemniczenie

GG do cebulki

szukam różu podobnego kolorystycznie do nr 34 Rose d`or ale bez złotej poświaty - macie jakies pomysły?

Becca Ever Matte Poreless baza
cebulki jest offline  
Stary 2013-09-27, 10:55   #4855
Eirenn
Wtajemniczenie

Czy wraz ze zmianą opakowania Healthy Mix (klasyka, nie serum) namieszali coś w składzie albo kolorach?

Eirenn jest offline  
Stary 2013-09-27, 19:52   #4856
czuprynka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Eirenn Pokaż wiadomość
Czy wraz ze zmianą opakowania Healthy Mix (klasyka, nie serum) namieszali coś w składzie albo kolorach?

Wiesz co, zapach i konsystencja niby taka sama, ale mam wrażenie, że ten nowy nie jest tak dobry jak stara wersja klasyka i chyba z kolorystyką coś kombinowali bo przedtem 52 dla mnie była ok w miesiące gdzie byłam blada- czytaj: zima/wiosna, a teraz nowa w tym odcieniu nawet w lecie była ciut za pomarańczowa, a słońce lekko mnie złapało na złoto. Ogólnie to średnio jestem z tej nowej wersji zadowolona. Aha i sprawdzałam składy obu wersji i różnią się niestety
czuprynka jest offline  
Stary 2013-09-27, 20:06   #4857
Eirenn
Wtajemniczenie

Cytat:
Wiesz co, zapach i konsystencja niby taka sama, ale mam wrażenie, że ten nowy nie jest tak dobry jak stara wersja klasyka i chyba z kolorystyką coś kombinowali bo przedtem 52 dla mnie była ok w miesiące gdzie byłam blada- czytaj: zima/wiosna, a teraz nowa w tym odcieniu nawet w lecie była ciut za pomarańczowa, a słońce lekko mnie złapało na złoto. Ogólnie to średnio jestem z tej nowej wersji zadowolona. Aha i sprawdzałam składy obu wersji i różnią się niestety
Aj, to niedobrze. Spróbuję zatem złapać próbkę najpierw... Bo 52 starej wersji była dla mnie idealna kolorystycznie na okres przejściowy... Ale w takim razie nie będę kupować bez testów...

A tak z innej beczki, znasz jakiegoś innego żółciocha na poziomie 52 HM? Bo przyznam szczerze, że nie szukałam alternatyw odkąd znalazłam ten podkład. A mogą mi się przydać...

Eirenn jest offline  
Stary 2013-09-27, 22:20   #4858
Denticoo
Raczkowanie

Z serii Healthy Mix polecam korektor pod oczy. Genialny. Zakrywa całkiem sporo i nie jest gęsty.

http://denticoo.blogspot.com/
Denticoo jest offline  
Stary 2013-09-28, 15:14   #4859
czuprynka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Eirenn Pokaż wiadomość
Aj, to niedobrze. Spróbuję zatem złapać próbkę najpierw... Bo 52 starej wersji była dla mnie idealna kolorystycznie na okres przejściowy... Ale w takim razie nie będę kupować bez testów...

A tak z innej beczki, znasz jakiegoś innego żółciocha na poziomie 52 HM? Bo przyznam szczerze, że nie szukałam alternatyw odkąd znalazłam ten podkład. A mogą mi się przydać...

Na poziomie dawnego 52 był 150 buff z revlona Cs, ale on jest bardziej neutralny, beżowawy, natomiast HM miał jednak więcej żółtych podtonów. Jednak poziom jasności porównywalny. Teraz ten nowy HM 52- jką dorównuje 180 z revlona (pod względem stopnia jasności) tylko zawiera zdecydowanie więcej pomarańczu w mojej opinii.
czuprynka jest offline  
Stary 2013-09-28, 16:24   #4860
Eirenn
Wtajemniczenie

Cytat:
Na poziomie dawnego 52 był 150 buff z revlona Cs, ale on jest bardziej neutralny, beżowawy, natomiast HM miał jednak więcej żółtych podtonów. Jednak poziom jasności porównywalny. Teraz ten nowy HM 52- jką dorównuje 180 z revlona (pod względem stopnia jasności) tylko zawiera zdecydowanie więcej pomarańczu w mojej opinii.
Ja myślałam o Pharmacerisie, bo one wychodzą żółtawe - tylko nie wiem, czy celować w 1 czy 2. Ja muszę mieć żółciaki, ale takie oliwkowe - z zielonymi podtonami, a nie pomarańczowymi. Z minerałów zawsze celuję w "olive" właśnie, ale zimą lubię klasyczne fluidy albo kremowe podkłady.

Miałam w zeszłym roku Skin79 Triple BB (w pomarańczowym opakowaniu) i on jest takim oliwkowym żółciochem, ale baaardzo jasnym (na poziomie dawnego 51 albo niżej).

Eirenn jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
bourjois, róż dla nastolatki

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości