kosmetyki Bourjois - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-02-16, 21:59   #2341
ulinkaaa
Zakorzenienie

Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez nouvelle Pokaż wiadomość
No ja byłaam dzisiaj w Douglasie i tak:
3-niewiele dorbinek,ale jest brzoskwiniowo-różowy
10 i 12-podobne,mało drobinek kolor brzoskwinia wpadająca w brąz
11-brązowe,skrzące złoto
Więc mój wybór to 12 lub 10 i czekam kiciaaa87 na zdjęcie 10 tki
O kurcze, niesamowity misz masz sie z tego robi, jednak co skora to opinia, u mnie 03 nie ma ani nawet grama brzoskwini. Testowanie, testowanie i tylko testowanie
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline  
Stary 2009-02-18, 17:03   #2342
kingak19
Rozeznanie

mam problem poniewaz nie wiem jaki podkład dobrac do mojej twarzy z bourjois... obecnie uzywam MAX FACTOR Lasting Performance kolor to 105 ale jest za ciemny pomocy...

_________________________ __________

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=362866 <--- CIUCHY WYMIANA

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?p=13986827 #post13986827
SZUKAM
kingak19 jest offline  
Stary 2009-02-18, 23:36   #2343
akisia
Zakorzenienie

Na prośbę AimiA umieszczam fotki cienia Petit guide de style, kolor Crazy Baby, na sucho i na mokro
Przy okazji- mój zbiorek Bourjois
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01311.jpg (27,0 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01312.jpg (58,8 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01313.jpg (74,4 KB, 127 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01314.jpg (60,2 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01315.jpg (60,1 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01316.jpg (66,5 KB, 70 załadowań)
akisia jest offline  
Stary 2009-02-18, 23:39   #2344
akisia
Zakorzenienie

I jeszcze
Przepraszam, za jakość zdjęC, niestety robione komórką
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01317.jpg (68,3 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01318.jpg (63,3 KB, 134 załadowań)

Edytowane przez akisia
Czas edycji: 2009-02-18 o 23:40
akisia jest offline  
Stary 2009-02-19, 11:36   #2345
Siuniaaa
Wtajemniczenie

akisia - świetny zbiór wszystko bym Ci zabrała
Siuniaaa jest offline  
Stary 2009-02-19, 17:05   #2346
akisia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
akisia - świetny zbiór wszystko bym Ci zabrała
Dziękuję
akisia jest offline  
Stary 2009-02-19, 17:45   #2347
dimiti
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
I jeszcze
Przepraszam, za jakość zdjęC, niestety robione komórką
te cienie ciemne piekne!
slicznie wyglada tez les nudes ehm no ale nie moj CI on bedzie!

ostatnio sprzedalam dwa te wodne blyszczyki bo typowo mi sie nie podobaja
dimiti jest offline  
Stary 2009-02-19, 18:07   #2348
anetak
Wtajemniczenie

Cytat:
Na prośbę AimiA umieszczam fotki cienia Petit guide de style, kolor Crazy Baby, na sucho i na mokro
Przy okazji- mój zbiorek Bourjois
fajny zbiór zadowolona jesteś z les nudes, zastanawiam sie nad jego zakupem
anetak jest offline  
Stary 2009-02-19, 18:23   #2349
akisia
Zakorzenienie

dimiti- no cóż, nie dziwię się z tymi błyszczykami trwałość skandaliczna niestety :/ ale opakowanie wzruszające pełnią u mnie funkcję dekoracyjną raczej, nie umiem się ich jakoś pozbyć

anetak-les nudes to jeden z moich ulubieńców, nie waży się i pięknie wygląda na ustach, ma śliczny kolor. Trwałość typowa jak dla błyszczyków wg mnie.
akisia jest offline  
Stary 2009-02-19, 18:53   #2350
CzarnaLandrynka
Rozeznanie

Muszę wam powiedzieć że zakupiłam w super-pharm VG curl, jakiś czas już go używam, i chwalę sobie (mam nadzieję że nie za wcześnie ). Tylko nie wiem co z tym podkręceniem, bo moje rzęsy to tak 'z urzędu' podkręcone są, ale z pogrubienia jestem zadowolona bardzo.

Ograniczamy kupowanie mazideł do ust i zużywamy stare!
kupionych - 1
zużytych - 1

House Addict.
Poniedziałek, wtorek, środa, House, piątek, sobota, niedziela.
CzarnaLandrynka jest offline  
Stary 2009-02-20, 12:43   #2351
kiciaaa87
Rozeznanie

A więc wklejam obiecane zdjęcie różu nr10 Chataigne Doree. Przepraszam za jakość, może nie jest najlepsza, ale nie mogłam zrobić aparatem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P200209_11.48.jpg (10,5 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P200209_11.49.jpg (12,5 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P200209_11.50[02].jpg (11,0 KB, 124 załadowań)
kiciaaa87 jest offline  
Stary 2009-02-23, 13:00   #2352
ulinkaaa
Zakorzenienie

akisia, swietny zbior.
mi jednak z bourjois najbardziej odpowiadaja roze i podkady no i cienie potrojne effet lumiere. mam chrapke na pojedynczy brazowy cien, ale musze zuzyc zapasy najpierw.
czekoladek nie posiadam, a co do blyszczykow, to mialam les nudes, 3d coctail i te nowe wodne, ale z zadnych nie bylam zbytnio zadowolona. sa moim zdaniem bardzo nietrwale.
ulinkaaa jest offline  
Stary 2009-03-04, 20:12   #2353
su$ka
Zakorzenienie

mam strasznie głupi problem mianowicie kupiłam dziś sypki puder Bourjois (fotka poniżej) i nie mam pojęcia jak go zmontowac do używania ,tzn. jak zamontowac załączone sitko bo puder jest przykryty plastikowym wieczkiem ,na nim jest położone sitko i gąbeczka ,ale nie mam właśnie żadnego pomysłu jak to sitko założyć któras z Was moze wie jak ten problem rozwiązac ?http://www.wizaz.pl/kosmetyki/pictures/117/tn_28424.jpg

Edytowane przez su$ka
Czas edycji: 2009-03-04 o 20:14
su$ka jest offline  
Stary 2009-03-04, 20:55   #2354
abercrombie&fitch
Zadomowienie

Poszukuję zielonej bazy Lovely, ale nie trafiłam jeszcze na nią. Czy ten produkt został wycofany?
abercrombie&fitch jest offline  
Stary 2009-03-04, 21:07   #2355
misia_bella
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Poszukuję zielonej bazy Lovely, ale nie trafiłam jeszcze na nią. Czy ten produkt został wycofany?
tak
misia_bella jest offline  
Stary 2009-03-04, 22:18   #2356
abercrombie&fitch
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez misia_bella Pokaż wiadomość
tak
szkoda recenzje ma bardzo dobre...
abercrombie&fitch jest offline  
Stary 2009-03-06, 13:27   #2357
kiciaaa87
Rozeznanie

Baza jest dostępna na strawberry. Miałam sobie ją też zamówić, no ale ceny trochę podskoczyły. Obecnie kosztuje 62 zł to jednak trochę sporo.
kiciaaa87 jest offline  
Stary 2009-03-06, 13:35   #2358
dimiti
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
dimiti- no cóż, nie dziwię się z tymi błyszczykami trwałość skandaliczna niestety :/ ale opakowanie wzruszające pełnią u mnie funkcję dekoracyjną raczej, nie umiem się ich jakoś pozbyć

anetak-les nudes to jeden z moich ulubieńców, nie waży się i pięknie wygląda na ustach, ma śliczny kolor. Trwałość typowa jak dla błyszczyków wg mnie.
heh no wlasnie dlatego mnie tak denerwowaly ale kolory maja tez bardzo ladne les nudes podobnie, no ale jak pisalam odcienie za ciemne jak dla mnie i u mnie po 20 min znikaly
dimiti jest offline  
Stary 2009-03-06, 20:44   #2359
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka

GG do kasienka.b

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
heh no wlasnie dlatego mnie tak denerwowaly ale kolory maja tez bardzo ladne les nudes podobnie, no ale jak pisalam odcienie za ciemne jak dla mnie i u mnie po 20 min znikaly
Jak dla mnie les nudes są za różowe (mam ten niby beżowy). Ogólnie jestem srednio zadowolona z tego błyszczyka, trwałość kiepska, nakłada się średniawo a efekt bez rewelacji. W przeciwieństwie do mentholowego Les nudes już wiecej nie kupię
Stary 2009-03-06, 22:23   #2360
Siuniaaa
Wtajemniczenie

Zamierzam kupić jakiś podkład z Bourjois najbardziej zastanawiam się nad 10 hours sleep effect a mat lovely który polecacie? zależy mi na naturalnym efekcie z lekkim kryciem który jednocześnie był by matujący i żeby twarz wyglądała świeżo nie chcę kupywać w ciemno dlatego wolę się was poradzić
Siuniaaa jest offline  
Stary 2009-03-08, 13:54   #2361
cattt
Mrs Mrau

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Zamierzam kupić jakiś podkład z Bourjois najbardziej zastanawiam się nad 10 hours sleep effect a mat lovely który polecacie? zależy mi na naturalnym efekcie z lekkim kryciem który jednocześnie był by matujący i żeby twarz wyglądała świeżo nie chcę kupywać w ciemno dlatego wolę się was poradzić
Miałam oba. Moim zdaniem oba są dobrymi produktami.
Mat lovely tak jak nazwa wskazuje matuje i to na całkiem długo.Bardzo go lubiłam. 10 hours sleep effect używam obecnie, też jestem bardzo zadowolona.Daje efekt takiej wypoczętej buzi.Moim zdaniem rozświetla twarz no i nie matuje na tak długo jak tamten.
Ważne jest jaką masz cerę,bo jeżeli masz mieszaną, tłustą to mat lovely bedzie moim zdaniem lepszy.Natomiast jeżeli masz skłonna do podrażnien, lekko przesuszoną ( tak jak ja) to 10 hours sleep effect będzie ci bardziej sprzyjał.

Dobierz produkt do swojego rodzaju cery.
Ale uważam,że oba są na tyle dobrymi kosmetykami,że i z jednego i z drugiego można byc zadowolonym. Oba podkłady sa lekkie i dobrze się rozprowadzają,nie tworzą tapety.

Jak bedziesz miała więcej pytań to pisz.

ps.zawsze po uzyciu wielu nowości wracam do podkładów bourjois,bo do tej pory jedynie ta marka i jej podkłady sprawiają,że twarz wygląda naturalnie.Poza tym gama kolorystyczna jest odpowiednia do jasnych kolorów skóry...kolory nie są żółte ani różowe.
cattt jest offline  
Stary 2009-03-08, 14:07   #2362
Skeruch
Raczkowanie

akisia - co sądzisz o pudrach brązujących w formie czekoladek? no i zbiorek piękny
Skeruch jest offline  
Stary 2009-03-08, 19:11   #2363
Siuniaaa
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez cattt Pokaż wiadomość
Miałam oba. Moim zdaniem oba są dobrymi produktami.
Mat lovely tak jak nazwa wskazuje matuje i to na całkiem długo.Bardzo go lubiłam. 10 hours sleep effect używam obecnie, też jestem bardzo zadowolona.Daje efekt takiej wypoczętej buzi.Moim zdaniem rozświetla twarz no i nie matuje na tak długo jak tamten.
Ważne jest jaką masz cerę,bo jeżeli masz mieszaną, tłustą to mat lovely bedzie moim zdaniem lepszy.Natomiast jeżeli masz skłonna do podrażnien, lekko przesuszoną ( tak jak ja) to 10 hours sleep effect będzie ci bardziej sprzyjał.

Dobierz produkt do swojego rodzaju cery.
Ale uważam,że oba są na tyle dobrymi kosmetykami,że i z jednego i z drugiego można byc zadowolonym. Oba podkłady sa lekkie i dobrze się rozprowadzają,nie tworzą tapety.

Jak bedziesz miała więcej pytań to pisz.

ps.zawsze po uzyciu wielu nowości wracam do podkładów bourjois,bo do tej pory jedynie ta marka i jej podkłady sprawiają,że twarz wygląda naturalnie.Poza tym gama kolorystyczna jest odpowiednia do jasnych kolorów skóry...kolory nie są żółte ani różowe.

Dziękuję za odpowiedź
Mam cerę mieszaną z tendencją do świecenia w strefie T
Zależy mi na tym aby podkład krył cienie pod oczami matował i wyglądał zarazem naturalnie który byś mi poleciła? bo teraz nie wiem na który się zdecydować... a może jest jeszcze jakiś lepszy z Bourjois który spełnia moje oczekiwania?
Siuniaaa jest offline  
Stary 2009-03-08, 20:03   #2364
cattt
Mrs Mrau

Mat lovely jest bardziej kryjący od 10 hours sleep.
Jeśli chodzi o worki pod oczy to polecam rozświetlający korektor pod oczy w pędzelku, też Bourjois ( ) KLIK. Naprawdę,chyba po prostu mam słabość do tej marki.Po prostu ufam tym kosmetykom.

Natomiast jeśli chcesz używać jedynie podkładu to wydaje mi się,że mat lovely będzie lepszy,bo 10 hours sleep po prostu ma tendencję do większego świecenia.Wypoczęta buzia,jak obiecują przy tym podkładzie opiera się właśnie na lekkim błyszczeniu.A z biegiem godzin może cera się troche bardziej świecic. Ale jeżeli lekkie błyszczenie ci nie przeszkadza to możesz też spróbować 10 hours efect.

Szczerze,po większości podkładów które dotychczas używałam zawsze,te inne niż Bourjois, po prostu zapychają mi pory.Czuje je na twarzy.Nawet jeśli decyduje się na użycie jakiejś nowości z podkładów to zawsze i tak w zanadrzu mam bourjois,na wszelki wypadek.
cattt jest offline  
Stary 2009-03-08, 22:33   #2365
Siuniaaa
Wtajemniczenie

Cytat:
Jeśli chodzi o worki pod oczy to polecam rozświetlający korektor pod oczy w pędzelku, też Bourjois ( ) KLIK. Naprawdę,chyba po prostu mam słabość do tej marki.Po prostu ufam tym kosmetykom.

Natomiast jeśli chcesz używać jedynie podkładu to wydaje mi się,że mat lovely będzie lepszy,bo 10 hours sleep po prostu ma tendencję do większego świecenia.Wypoczęta buzia,jak obiecują przy tym podkładzie opiera się właśnie na lekkim błyszczeniu.A z biegiem godzin może cera się troche bardziej świecic. Ale jeżeli lekkie błyszczenie ci nie przeszkadza to możesz też spróbować 10 hours efect.

Szczerze,po większości podkładów które dotychczas używałam zawsze,te inne niż Bourjois, po prostu zapychają mi pory.Czuje je na twarzy.Nawet jeśli decyduje się na użycie jakiejś nowości z podkładów to zawsze i tak w zanadrzu mam bourjois,na wszelki wypadek.

Nigdy nie używałam podkładów Bourjois dlatego wolę zapytać niż kupić w ciemno ale skoro polecasz to na pewno na jakiś się skuszę. Worków pod oczami nie mam chodzi mi jedynie o cienie z niewyspania dlatego brałam pod uwagę 10 hours sleep effect natomiast jeśli chodzi o moją mieszaną cerę która potrzebuje matu to Mat Lovely. A jeśli bym 10 hours przypudrowała pudrem matującym? żeby nie było takiego błysku w ciągu dnia sprawdziło by się?
A używałaś jeszcze jakiś innych podkładów z Bourjois? nie mam konkretnego na myśli dlatego jeśli masz jakiegoś faworyta to napisz
Zapomniałam jeszcze dodać jak jest z odcieniami? mam średnią karnację zwykle używam beżu zależy mi na tym żeby kolor nie był różowy a z domieszką żółtawego pigmentu

Edytowane przez Siuniaaa
Czas edycji: 2009-03-08 o 22:44
Siuniaaa jest offline  
Stary 2009-03-08, 23:26   #2366
ulinkaaa
Zakorzenienie

Cytat:

Zgadzam sie! Jesli masz problem ze swieceniem i chcesz wiekszego krycia (zwlaszcza worki) to wybierz lepiej ML.
10hrs z pudrem jest jakims rozwiazaniem, ja czasem przypudrowuje go, Ty napewno lepiej znasz swoja cere i wiesz jak czesto takiego przypudrowania bedziesz potrzebowac. Jesli nie przeszkadza Ci taka forma to jak najbardziej mozesz sprobowac. 10hrs jest bardzo lekki, idealny na wiosne/lato. Odcienie rowniez znajdziesz, ja tez uzywam sredniego bezu, nie ma w nim zadnego rozu, to nr 73, ale radze sprawdzic dokladnie kolory w perfumerii, a najlepiej poprosic o probke zeby przetestowac oba i wtedy stwierdzisz, ktory najbardziej Ci odpowiada.
Cattt, dzieki za cynk o korektorze, tylko przyznam, ze nigdzie go dotad nie widzialam...

Edytowane przez ulinkaaa
Czas edycji: 2009-03-08 o 23:29 Powód: dopiska
ulinkaaa jest offline  
Stary 2009-03-08, 23:53   #2367
akisia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Skeruch Pokaż wiadomość
akisia - co sądzisz o pudrach brązujących w formie czekoladek? no i zbiorek piękny
Dziękuję
Chodzi Ci o tylko o brązującą czy tą złotą też?
Generalnie powiem tak- ten jest w porządku, tylko ciemny, także używam go tylko jak jestem dość mocno opalona. Przy bladej cerze, jeśli chcesz się troszkę przybrązowić na wiosnę, to polecalabym Ci puder w kulkach Giordani Gold z Oriflame
akisia jest offline  
Stary 2009-03-09, 16:03   #2368
cattt
Mrs Mrau

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Zgadzam sie! Jesli masz problem ze swieceniem i chcesz wiekszego krycia (zwlaszcza worki) to wybierz lepiej ML.
10hrs z pudrem jest jakims rozwiazaniem, ja czasem przypudrowuje go, Ty napewno lepiej znasz swoja cere i wiesz jak czesto takiego przypudrowania bedziesz potrzebowac. Jesli nie przeszkadza Ci taka forma to jak najbardziej mozesz sprobowac. 10hrs jest bardzo lekki, idealny na wiosne/lato. Odcienie rowniez znajdziesz, ja tez uzywam sredniego bezu, nie ma w nim zadnego rozu, to nr 73, ale radze sprawdzic dokladnie kolory w perfumerii, a najlepiej poprosic o probke zeby przetestowac oba i wtedy stwierdzisz, ktory najbardziej Ci odpowiada.
Cattt, dzieki za cynk o korektorze, tylko przyznam, ze nigdzie go dotad nie widzialam...
Korektor kupowałam jakoś w sierpniu.Wtedy było zatręsienie,to był jedyny korektor bourjois, wyszedł na rynek razem z podkładem w pędzelku.
Jest bardzo wydajny, polecam.
cattt jest offline  
Stary 2009-03-09, 17:44   #2369
Skeruch
Raczkowanie

Cytat:
Dziękuję
Chodzi Ci o tylko o brązującą czy tą złotą też?
Generalnie powiem tak- ten jest w porządku, tylko ciemny, także używam go tylko jak jestem dość mocno opalona. Przy bladej cerze, jeśli chcesz się troszkę przybrązowić na wiosnę, to polecalabym Ci puder w kulkach Giordani Gold z Oriflame
dziękuję za odpowiedź generalnie chodziło mi również o ten złoty a jak się sprawują na skórze? Ładnie wyglądają, skóra jest promienna? Długo się utrzymują? Właśnie ja mam bardzo bladą cerę ale może wypróbuję
Skeruch jest offline  
Stary 2009-03-09, 17:55   #2370
akisia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Skeruch Pokaż wiadomość
dziękuję za odpowiedź generalnie chodziło mi również o ten złoty a jak się sprawują na skórze? Ładnie wyglądają, skóra jest promienna? Długo się utrzymują? Właśnie ja mam bardzo bladą cerę ale może wypróbuję
Złoty też wydaje mi się zbyt odcinać na skórze jak jestem całkiem jasna (czyli pasuje mi odcień Porcelain podkładów z Ori i Ivory z Colorstay'a). Także owszem, wyglądają ładnie wg mnie, ale nie wydaje mi się, by (zwłaszcza brązowa) nadawały się dla bladolicych, u mnie czekają aż mnie najdzie ochota na kremy brązujące i samoopalacze ale spróbować na stoisku B. zawsze można, prawda
Brązowa jest matowa, złota ma błyszczące drobinki.
Odnośnie trzymania się- ja mam na policzkach suchą skórę i nie widzę dużej różnicy między pudrami w trwałości, wszystkie mniej więcej tak samo. Ale na koleżance, która już problemy z trwałością ma, brązująca trzymała się dobrze
akisia jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
bourjois, róż dla nastolatki

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości