kosmetyki Bourjois - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-04-13, 19:45   #2461
nagi_aniolek
Zakorzenienie

Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez blebleble22 Pokaż wiadomość
Wiesz co, myślę, że w Polsce raczej nigdzie ich nie dostaniesz... oczywiście oprócz allegro ale tam ceny nieciekawe, z tego co pamiętam
na allegro niestety nie ma, a osoba od której to był prezent na 100% nie ma ich zza granicy, dlatego właśnie pytam

Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy.
Marilyn Monroe
nagi_aniolek jest offline  
Stary 2009-04-13, 20:27   #2462
zafascynowana1
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kriana Pokaż wiadomość
zafascynowana1 a zalotka + tusz? ja w sumie używam pogrubiającego tuszu. zalotki raz na jakiś czas. jak miałam jakieś podkręcające tusze to nie dawały efektu.
Wiesz co... Mam bardzo słabe rzęsy... używałam jej jakiś czas i pojedyncze rzęsy zaczęły mi wypadać
zafascynowana1 jest offline  
Stary 2009-04-14, 17:40   #2463
ulinkaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez evangeline Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy w Waszych miastach są na stanowiskach podkłady Matt Lovely? Mam wrażenie, że poznikały!
Ten podklad zostal wycofany.
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline  
Stary 2009-04-16, 10:35   #2464
akisia
Zakorzenienie

Nowa szminka B. Sweet Kiss już w Pl xD widziałam ją w Galerii Krakowskiej, cena ok 46 zł. Zamiast czerwieni były jakieś brązowo-czerwone więc kupiłam beżową (nie, żebym już Dr Glamour nie miała beżowej, ale cóż ) opakowanie ciekawe, ale szminka jak to szminka. Heh, ale i tak musiałam ją mieć
akisia jest offline  
Stary 2009-04-16, 16:38   #2465
Reijel
Wtajemniczenie

Piszesz o tej? http://www.zeberka.pl/art.php?id=4095
Kolory nieciekawe...

Ciekawe, kiedy będą te balsamy: http://www.zeberka.pl/art.php?id=4088
Reijel jest offline  
Stary 2009-04-17, 00:01   #2466
akisia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Reijel Pokaż wiadomość
Piszesz o tej? http://www.zeberka.pl/art.php?id=4095
Kolory nieciekawe...

Ciekawe, kiedy będą te balsamy: http://www.zeberka.pl/art.php?id=4088
Tak, o tej.
Heh, co do balsamów, to jak znam życie, okaże się, że nigdy, bo to np tylko na rynek japoński wyprodukowali
akisia jest offline  
Stary 2009-04-17, 06:34   #2467
misia_bella
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Nowa szminka B. Sweet Kiss już w Pl xD widziałam ją w Galerii Krakowskiej, cena ok 46 zł. Zamiast czerwieni były jakieś brązowo-czerwone więc kupiłam beżową (nie, żebym już Dr Glamour nie miała beżowej, ale cóż ) opakowanie ciekawe, ale szminka jak to szminka. Heh, ale i tak musiałam ją mieć

akisia czy możesz napisac o niej cos więcej?
misia_bella jest offline  
Stary 2009-04-17, 11:47   #2468
neluusia
Raczkowanie

Dziewczyny, ja mam pytanie do Was odnośnie różu bourjois.

Planuję zakup pierwszego pudełeczka i zastanawiam się na dwoma odcieniami 16 i 33. Który wg Was będzie lepszy dla ciemnej szatynki o zielonych oczach i średniej karnacji??
Chciałabym uzyskać świeży, dziewczęcy efekt, bez "przemalowania".

Przeczytałam już trochę tego wątku, ale strasznie się rozrósł, więc możliwe,że przeoczyłam podobne pytanie, z góry przepraszam.

Chyba ,że polecacie jakiś inny odcień....
neluusia jest offline  
Stary 2009-04-17, 16:02   #2469
Bebe1234
Przyczajenie

Sądzę że dla Ciebie będzie lepszy nr 33. Mam obydwa kolory i też jestem szatynką. 33 jest bardziej widoczny na twarzy. A z 16 muszę się trochę namachać, zanim zobaczę tę brzoskiwnkę na policzkach. Weź 33 zdecydowanie pięknie Ci będzie. Polecam też 92 na wiosnę/lato. Kupiłam niedawno i naturalna opalenizna jest. Można połączyć z brązerem na całą twarz 92 na policzki i cudownie. Pozdrawiam
Bebe1234 jest offline  
Stary 2009-04-17, 18:09   #2470
Bebe1234
Przyczajenie

Dostałam dzisiaj paczkę z różem Bourjois i jestem zszokowana tym co Allegrowiczka http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=6253816 (MyStyle_pl ) mi przysłała. Koszty przesyłki zawyżone, a róż w zwykłej kopercie niezabezpieczony. Pęknięte lustereczko odpadło oczywiście i skaleczyłam sobie palec przy otwarciu różu. Róż pęknięty również. A na wieczku na dole kod 7401. Pani napisała mi, że róż jest najświeższy z możliwych dostępnych w Polsce cytuję:,,tam gdzie 7, to 2007 rok itd, pytalam sie wlasnie osoby ktore od kilku lat sprzedaje bourjois, Pudry i tak maja z reguly zywotnosc od 5-7 lat,a te z rosmanna są stare". Coś tu nie tak. Nie pierwszy raz kupuję na Allegro Bourjois i wiem, jak powinien wyglądać świeży róż.
Bebe1234 jest offline  
Stary 2009-04-17, 18:17   #2471
neluusia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Bebe1234 Pokaż wiadomość
Sądzę że dla Ciebie będzie lepszy nr 33. Mam obydwa kolory i też jestem szatynką. 33 jest bardziej widoczny na twarzy. A z 16 muszę się trochę namachać, zanim zobaczę tę brzoskiwnkę na policzkach. Weź 33 zdecydowanie pięknie Ci będzie. Polecam też 92 na wiosnę/lato. Kupiłam niedawno i naturalna opalenizna jest. Można połączyć z brązerem na całą twarz 92 na policzki i cudownie. Pozdrawiam

dziękuję bardzo za radę
miałam zamiar róż zamówić na allegro , ale po tym co napisałaś nt. sposobu przesyłki i podejrzanego towaru chyba się zastanowię,albo przynajmniej ominę sprzedawcę MyStyle_pl - nie wiem jak można w ogóle wysłać jakiś kosmetyk w niezabezpieczonej kopercie
neluusia jest offline  
Stary 2009-04-17, 18:23   #2472
ulinkaaa
Zakorzenienie

Zbyt wielu komentarzy to ona nie ma, ja bym sie bala u niej zamawiac. Najlepsza sprzedajaca roze bourjois jest pani Wika - wiele dziewczyn u niej kupowalo i byly zadowolne.

Mam roze nr 16 i 92 - sa zupelnie rozne, tak jak pisala bebe 92 jest swietny na lato jako brazer, choc trzeba uwazac, bo niektore dziewczyny pisaly, ze u nich jest pomamranczowy.

16 to dla mnie cudowna, delikatna brzoskwinka kocham

Edytowane przez ulinkaaa
Czas edycji: 2009-04-17 o 18:24
ulinkaaa jest offline  
Stary 2009-04-17, 18:54   #2473
neluusia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Zbyt wielu komentarzy to ona nie ma, ja bym sie bala u niej zamawiac. Najlepsza sprzedajaca roze bourjois jest pani Wika - wiele dziewczyn u niej kupowalo i byly zadowolne.

Mam roze nr 16 i 92 - sa zupelnie rozne, tak jak pisala bebe 92 jest swietny na lato jako brazer, choc trzeba uwazac, bo niektore dziewczyny pisaly, ze u nich jest pomamranczowy.

pani Wika to nick sprzedającej? bo wpisuję w wyszukiwarkę i nic mi nie wyskakuje...
neluusia jest offline  
Stary 2009-04-17, 20:52   #2474
bluea
Raczkowanie

jaki kolorek różu Bourjois dla mnie? (foto)

Hej! Może mi ktoś pomoże?

Chciałabym nabyć róż Bourjois, ale kompletnie nie wiem, na jaki się zdecydować, który będzie dla mnie interesujący. Czy pasowałby mi choć jakiś z różowych róży, czy raczej na pewno w grę wchodzi tylko brąz, brzoskwinia? Załączam moją fotkę i czekam na propozycje kolorków różu tej firmy dla mnie, najlepiej numerki tych różów.

Dziękuję.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN6445-4.jpg (52,0 KB, 161 załadowań)

Edytowane przez bluea
Czas edycji: 2009-04-17 o 21:06
bluea jest offline  
Stary 2009-04-17, 21:26   #2475
Bebe1234
Przyczajenie

wika64 taki ma login. Kupiłam już tam parę róży. Ale rzecz w tym że różu nr 92 nie ma tam w ofercie. Gdybym wiedziała, przeszłabym się do rosmanna albo SP i kupiła nr 92 od ręki i wiedziałabym co mam przynajmniej. A tak musiałam się wybrać na pocztę i odesłać róż na swój jak narazie koszt. Pani MyStyle obiecała oddać za przesyłkę, ale to się jeszcze okaże.

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość

92 nie wychodzi wcale pomarańczowy. To 10 i 12 takie mogą wyjść. Ale nie 92. To typowy brąz z drobinami. Przy czym nie ma szans, że kolor na policzkach będzie taki jak w opakowaniu, bo jak to bourjois róże i pudry delikatnie wychodzą i trzeba by wiele warstw 92 nałożyć, żeby był b.ciemny. Wychodzi delikatny. Mam czekoladke bourjois(kładę ją na Mineral Eclat 05 dore) i na policzki trochę 92 i fajny efekt. Nieprzesadny, osoby które mnie nie widziały tydzień pytały się, gdzie się tak opaliłam;-).
Bebe1234 jest offline  
Stary 2009-04-17, 22:25   #2476
ulinkaaa
Zakorzenienie

Cytat:
wika64 taki ma login. Kupiłam już tam parę róży. Ale rzecz w tym że różu nr 92 nie ma tam w ofercie. Gdybym wiedziała, przeszłabym się do rosmanna albo SP i kupiła nr 92 od ręki i wiedziałabym co mam przynajmniej. A tak musiałam się wybrać na pocztę i odesłać róż na swój jak narazie koszt. Pani MyStyle obiecała oddać za przesyłkę, ale to się jeszcze okaże.

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

92 nie wychodzi wcale pomarańczowy. To 10 i 12 takie mogą wyjść. Ale nie 92. To typowy brąz z drobinami. Przy czym nie ma szans, że kolor na policzkach będzie taki jak w opakowaniu, bo jak to bourjois róże i pudry delikatnie wychodzą i trzeba by wiele warstw 92 nałożyć, żeby był b.ciemny. Wychodzi delikatny. Mam czekoladke bourjois(kładę ją na Mineral Eclat 05 dore) i na policzki trochę 92 i fajny efekt. Nieprzesadny, osoby które mnie nie widziały tydzień pytały się, gdzie się tak opaliłam;-).
Ja tez uwazam, ze kolo pomaranczu on nawet nie lezal i u mnie rowniez wychodzi czysty brazik, ale kilka stron wczesniej dziewczyny pisaly, ze kupily z nadzieja na braz, a u nich wpada w pomarancz. To zalezy tez od karnacji.
ulinkaaa jest offline  
Stary 2009-04-17, 23:23   #2477
Bebe1234
Przyczajenie

Ja mam cerę nie jasną, ale też nie ciemną i u mnie jest brąz.
Bebe1234 jest offline  
Stary 2009-04-18, 10:13   #2478
mOna01
Zakorzenienie

Dot.: jaki kolorek różu Bonjour dla mnie? (foto)

Myślę, że 95 by Ci pasował

mOna01 jest offline  
Stary 2009-04-18, 10:19   #2479
laylaaa
Zakorzenienie

nr 95 rose de jaspe (delikatny róż) albo dość podobny ale troszkę ciemniejszy nr 33.

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline  
Stary 2009-04-18, 20:27   #2480
bluea
Raczkowanie

ooo...widzę, że polecacie różowy
bluea jest offline  
Stary 2009-04-19, 14:27   #2481
akisia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez misia_bella Pokaż wiadomość
akisia czy możesz napisac o niej cos więcej?
Tzn?
Nawilżenie słabe, wolę Dr Glamour zdecydowanie. Nie waży się, ładny beż, ciemniejszy niż w poprzedniku. Nie ukrywam, że przyciągnęło mnie ciekawe opakowanie ale drugi raz chyba nie kupię, 46 zł to za drogo jednak wg mnie.
akisia jest offline  
Stary 2009-04-19, 21:20   #2482
rzyrafka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Tzn?
Nawilżenie słabe, wolę Dr Glamour zdecydowanie. Nie waży się, ładny beż, ciemniejszy niż w poprzedniku. Nie ukrywam, że przyciągnęło mnie ciekawe opakowanie ale drugi raz chyba nie kupię, 46 zł to za drogo jednak wg mnie.
ja kupiłam kolor 49, taki prawie czerwony. na ustach jeszcze nie testowałam ale z ręki ciężko ją było zmyć więc liczę, że będzie trwała no i kupiłam w Sephorze na rabat 20% więc 35,20 to jeszcze nei taki majątek
rzyrafka jest offline  
Stary 2009-04-19, 23:52   #2483
maanika
Przyczajenie

Mam pytanie: gdzie w Warszawie mogę obecnie dostać pełną gamę produktów Bourjois?
Od czasu do czasu kupuję kosmetyki tej marki - mam kilka ulubionych i wcześniej kompletnie nie było problemów z ich dostaniem. Od tygodnia chodzę po Wawie i tragedia.
Byłam w perfumeriach Douglasa w Złotych Tarasach i w Sephora - nie mają kompletnie ich kosmetyków.
Kiedyś w Galerii Centrum było duże "stoisko" z ich marką podobnie jak innych znanych marek. Owszem jest nadal ale zostały tam tylko resztki - kilka cieni, tusze, mały wybór. Pani powiedziała, że raczej nie zamawiają więcej i nie ma co się dostaw spodziewać.
Poszłam jeszcze do 3 perfumerii dużych gdzie zawsze też można było dostać Bourjois - nie sieciowe sklepy i załama - nie mają ich kosmetyków.
Koleżanka sprawdziła mi też pod Warszawą w swojej drogerii - też wycofali się z sprzedaży i wyprzedają jakieś pojedyńcze sztuki.
Nie wiem co się dzieje. Marka znika ze sklepów?
Ja generalnie od lat używam ich pudru sypkiego i zielonej bazy. Nigdy wcześniej nie było problemu z dostępnością. Lubię też ich cienie i często kupowałam. Teraz kompletnie nie widzę tych kosmetyków - albo jakieś niedobitki.
Może ktoś wie gdzie w Wawie jest pełen asortyment i wybór? Głównie na gwałt poszukuję zielonej bazy i na niej mi zależy najbardziej.
Będę wdzięczna za radę gdzie ją dostać w Wawie.
maanika jest offline  
Stary 2009-04-20, 09:21   #2484
SugaMama1988
Zadomowienie

GG do SugaMama1988

Z tego co się orientuję, to Rossman wprowadził do swoich drogeri szafy Bourjois, ale zielonej bazy nie widziałam już długo i z tego co wiem wycofali ją z sortymentu w Polsce,poszukaj na Truskawkowym wątku, ja wczoraj przeglądając oferte Truskawki znalazłam właśnie zieloną baze ale w dość hardcore'owej cenie około 60 zł.Życze szczęścia w poszukiwanaich maaniko

SugaMama1988 jest offline  
Stary 2009-04-20, 10:29   #2485
arrachnee
Zakorzenienie

zielona baza zostały wycofana mniej więcej rok temu

co do cieni - to też mi się wydawało, że kiedyś oferta była bogatsza

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny

arrachnee jest offline  
Stary 2009-04-20, 11:43   #2486
maanika
Przyczajenie

Poszukam jeszcze w Rossmann - dzięki.
Ostatnio bazę zieloną kupiłam jakieś 8 miesięcy temu i nie było problemu z jej dostaniem. Jeśli wycofali to tragedia.
Kompletnie nie rozumiem polityki firm - dobre produkty chwalone przez klientki wycofywane są z rynku lub kompletnie produkcji
Będę jeszcze próbować, może dostanę w jakiś mniejszych drogeriach.

60 zł za bazę? Ja chyba parę miesięcy temu dałam za nią 39 zł i to w markowej perfumerii.
Jakby ktoś widział gdzie można bazę dostać w Wawie to będę wdzięczna za każdą informację.
Generalnie jakby ktoś wiedział, że jest asortyment duży BOURJOIS - to będę wdzięczna.
Ale jakoś chyba widzę, że marka jest wycofywana. A uważam, że ma świetne kosmetyki i używam od lat. A teraz kompletnie nie widzę nigdzie ich szaf
maanika jest offline  
Stary 2009-04-20, 12:11   #2487
arrachnee
Zakorzenienie

Marka wycofywana nie jest, ale znacznie zmienia asortyment - szafy w rossmanach pojawiły się niedawno - już po wycofaniu bazy, więc na pewno jej tam nie dostaniesz.
Zmiany najbardziej widać u nas, bo dodatkowo są ograniczenia kolorystyczne - np. cienie stretch 6 kolorów zamiast bodajże 10ciu. Rzadko też do nas trafiają nowości, a limitowanki wiadomo jakie są oryginalne .
Z zieloną bazą możesz mieć duży problem - kupiłam swoją w październiku/listopadzie i już wtedy ciężko ją było dostać.

PUSTAK BLOG

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny

Edytowane przez arrachnee
Czas edycji: 2009-04-20 o 12:13 Powód: +
arrachnee jest offline  
Stary 2009-04-20, 12:19   #2488
maanika
Przyczajenie

No ale jednak coś musi dziać się z marką skoro szafy były do tej pory bez problemu widoczne a teraz ich nie ma wcale.
Szafy znikneły z Sephory, Douglasa - przynajmniej jak wczoraj byłam w dwóch Centrach Handlowych w Warszawie - nie ma ich.
Zniknęły też szafy z innych mniejszych ale znanych perfumerii.
Nie widać w nich zmiany zatem asortymentu ale kompletne wycofywanie.
Jeszcze pozwiedzam troszkę Wawę w tej sprawie - ale jakoś cienko to widzę i tu już nawet nie chodzi o zieloną bazą ale generalnie o markę.

Szukałam w necie ale też cienko. Na Allegro nie ma
Jakby ktoś znalazł w necie to będę wdzięczna za info

A może ktoś wie czy np. zagranicą produkt jest dostępny? Czy tylko wycofali z Polski a np. we Francji jest dostępna? Koleżanka jedzie do Francji za 2 tyg. może tam nie będzie problemu z kupieniem?
No ale jak kompletnie wycofali to pewnie tam też
maanika jest offline  
Stary 2009-04-20, 12:33   #2489
arrachnee
Zakorzenienie

bourjois fr http://www.bourjois.fr/home?mood=0

już motylki mają

zielonej bazy brak

------------------------

zielona baza jest dostępna nadal jedynie w Rosji http://www.bourjois.ru/product.asp?gr=16&pr=55&sg=0 [rosyjska oferta burżuja jest chyba najbogatsza]

PUSTAK BLOG

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny

Edytowane przez arrachnee
Czas edycji: 2009-04-20 o 12:45 Powód: +
arrachnee jest offline  
Stary 2009-04-20, 12:36   #2490
iza251
Zakorzenienie

Cytat:
Dostałam dzisiaj paczkę z różem Bourjois i jestem zszokowana tym co Allegrowiczka http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=6253816 (MyStyle_pl ) mi przysłała. Koszty przesyłki zawyżone, a róż w zwykłej kopercie niezabezpieczony. Pęknięte lustereczko odpadło oczywiście i skaleczyłam sobie palec przy otwarciu różu. Róż pęknięty również. A na wieczku na dole kod 7401. Pani napisała mi, że róż jest najświeższy z możliwych dostępnych w Polsce cytuję:,,tam gdzie 7, to 2007 rok itd, pytalam sie wlasnie osoby ktore od kilku lat sprzedaje bourjois, Pudry i tak maja z reguly zywotnosc od 5-7 lat,a te z rosmanna są stare". Coś tu nie tak. Nie pierwszy raz kupuję na Allegro Bourjois i wiem, jak powinien wyglądać świeży róż.
dlatego ja nigdy nie zamawiam na all...przez te obietnice własnie...

Tagi
bourjois, róż dla nastolatki

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości