Makijaż dla nietypowej urody!! Błagam o pomoc! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-12-31, 11:44   #1
e-miska
Raczkowanie

Question

Makijaż dla nietypowej urody!! Błagam o pomoc!

Witam wizażyystki
Podobno mam nietypową urodę i potrzebuję pomocy dot. makijażu.
Ze swojej fryzury jestem zadowolona, ale mam duże oczy (potwierdzone przez lekarza 4 mm wieksze od przecietnych ) i z makijażem, zwłaszcza oczu zawsze miałam problem. Makijaż,który na przeciętnej osobie wygląda ładnie na mnie źle.
Proszę o pomoc!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PICT0107dfvmn.JPG (75,4 KB, 166 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT0083aaaa.jpg (25,7 KB, 103 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oczy.jpg (15,4 KB, 52 załadowań)
e-miska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-31, 11:50   #2
żurawinka
Zakorzenienie

Dot.: Makijaż dla nietypowej urody!! Błagam o pomoc!

Napewno możesz podkreślać albo oczy albo usta bo i to i to masz ładne ale zewnętrzne kąciki oczu radziłabym mocniej podkreślać, lekko opadają i oczy troszkę zezują - wiesz co mam na myśli?Bez urazy oczywiście.
żurawinka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-31, 15:03   #3
ansy
Raczkowanie

czarne krski wewnatrz oka , pomniejszają je troszeczke i pokreślają do tego jaks pogrubiajcy tusz
ansy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-01, 22:12   #4
e-miska
Raczkowanie

Nie no tak to ja sie maluję na codzień np podkreślam oko czarną kreską,oowiązkowo tusz, ale chodzi mi o coś bardziej ambitnego. Do tego to sama doszłam i makijaż na codzień to umiem zrobić i nie ma z nim problemów.
e-miska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-01, 22:45   #5
kasiek1122
Zakorzenienie

ale przypominasz mi moją koleżankę chodzi Ci konkretnie o wieczorowy make-up?

Duże oczy podobno kojarzą się z dzieckiem, coś w tym jest ja tez mam bardzo duże oczy i uwielbiam mocne makijaże, niestety jak przesadzę dziewczyny na mm na mnie krzyczą i rodzice też Wiąże się to w dużej mierze z tym, że mocny makijaż na takich oczkach wyglada czasem "śmiesznie", to tak jakbyś się na siłę chciała postarzyć, a i tak oczy,nosek,rysy dziecka zostaja, nie wiem czy rozumiesz mój wywód, ale nie potrafię tego inaczej ubrać w słowa

Na Twoim miejscu na pewno popracowałabym nad skóra pod oczkami, wydaje mi się, że masz delikatne "siniaczki" - korektor np dermacol i po sprawie, jak ktoś już chyba pisał ciemniejszy cień w zewnętrznym kąciku, rozjaśniłabym wewn jakimś perłowym cieniem, dolną powiekę podkresliłabym delikatnie roztarta kredką lub średnio ciemnym cieniem tusz to wiadomo, myslę że powinnaś pomyśleć o różu. Poprawiłabym kredką kontur brwi. Masz usta równie ładne jak oczka, ale jestem zwolenniczką podkreślania oczu, dlatego proponuję raczej jasne szminki i błyszczyki. Pasują mi do ciebie odcienie różu, fioletu ( tak naprawde każdy kolor tylko w odpowiednim miejscu i ilościach), srebro, ale również pomarańcze, zielenie i żołcie ech nie mogę się zdecydować

Proponuję żebyś sama coś "zmalowała" i umieściała to na MM, makijaż oceni kilka osób, powie co należy poprawić itp

buziaki

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości