mikrodermabrazja a trądzik - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-12-31, 21:09   #1
kora88
Przyczajenie

Exclamation

mikrodermabrazja a trądzik

mam pytanie dotyczące mikrodermabrazji. słyszałam że można ją stosować nawet jeśli trądzik nie jest wyleczony bo dodatkowo pomaga w leczeniu. wiecie cos na ten temat?
kora88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-31, 21:59   #2
kora88
Przyczajenie

Dot.: mikrodermabrazja a trądzik

szczególnie zależy mi na opini p. Beaty lub innych kosmetyczek. opinie osób, które przeszly ten zabieg kosmetyczny także mile widziane
Stary 2008-01-02, 23:59   #3
gabis
Raczkowanie

GG do gabis

Zależy jaki masz trądzik. Jeśli jest to trądzik krostkowy, mikrodermabrazja jest przeciwwskazana! Jeśli zaś zaskórnikowy, zabiegi mogą ci pomoc. Jeśli leczysz trądzik retinoidami radziłabym nie eksperymentować z mikrodermabrazją. Pozdrawiam
gabis jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 09:56   #4
kaory
Przyczajenie

no właśnie ja też jestem bardzo zainteresowana tym tematem

we wrześniu wychodzę za mąż, przyjaciółka poleciła mi ten zabieg, podobno efekt rewelacyjny, ale najlepiej wykonać go jeszcze teraz, póki słońca jest mało, bo skóra jest bardzo wrażliwa na promieniowanie i musi się zregenerować, ale to wszystko są informacje z "poczty pantoflowej"

chciałabym usłyszeć wypowiedź specjalisty, a może ktoś poleci jakąś dobrą kosmetyczkę w Poznaniu?

z góry dziękuję, pozdrawiam!
kaory jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 09:59   #5
causik
Przyczajenie

Właśne tak!
Przy trądziku krostkowym, ropowniczym nie wolno stosować mikrodermabrazji! Natomiast przy zaskórnikowym jak najbardziej Jeśli jesteś leczona roakutan'em (antybiotyk chyba ) absolutnie nie mozesz robić mikrodermabrazji!! No i jeśli masz pojedyncze zmiany na twarzy myśle że spokojnie można poddać się zabiegowi (zawsze jeśli masz wątpliwości to możesz poprosić kosmetyczke żeby omineła zmianę)!

pozdrawiam
causik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 18:09   #6
kora88
Przyczajenie

tradzik to juz mi sie prawie skonczyl, czasami wyskoczy jakas krosta lub 2, no chyba ze sie najem czekolady ale wiekszy problem mam z przebarwieniami widac gdzie byly krosty szcegolnie na policzkach. i pomyslalam ze taki zabieg pomoglby mi sie tego pozbyc nie wspominajac juz o niewielkich bliznach potradzikowych
Stary 2008-01-04, 08:39   #7
causik
Przyczajenie

Jeśli już Ci się skończył trądził (prawie ) To śmiało na przebarwienia i blizny można sobie zafundować mikrodermabrazje! Należy jednak mieć na uwadze to, że 1 czy 2 zabiegi odświerzą i wygładzą skóre, ale nie zminimalizują albo nie zlikwidują danego problemu. Przy przebarwieniach lub bliznach potrądzikowych trzeba się nastawić na min 6zabiegów a nawet i 10zabiegów w zależności od tego jak bardzo rozwinięty mamy problem!!

pozdrawiam
causik jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości