Titan-Cosmetics - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-01-01, 18:05   #1
docia1969
Przyczajenie

Question

Titan-Cosmetics

Witam gorąco! Chciałabym zasięgnąć rady kochanych pań którym na sercu leży szczęście pazurków i poradzić się co do jakości produktów firmy Titan- Cosmetics. Zamówiłam u nich produkty bo mają przystępne ceny ale może ktoś już działał na ich żelkach itp. Z góry dziękuję.
docia1969 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 14:07   #2
vashi
Raczkowanie

Dot.: Titan-Cosmetics

przyłączam się do pytania.
co prawda zele te są z naildesign i troche na nie psioczą ludzie. tzn na firme...
ale cena jest kusząca
szczególnie dla początkującej bezrobotnej
vashi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 14:33   #3
awa2001
Zakorzenienie

GG do awa2001

i znowu posty osób jednopostowych, reklama?
awa2001 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 16:12   #4
vashi
Raczkowanie

nie reklama
przynajmniej nie z mojej strony
jak bym miała reklamowac to jak juz to aparaty fotograficzne i obiektywy a nie zestawy do żelu czy akrylu ;]
Stary 2008-01-02, 19:03   #5
docia1969
Przyczajenie

Nie jest to z mojej strony zaden rodzaj reklamy, tylko proste zapytanie do osób bardziej doświadczonych. Co do jednopostowców, to od czegoś trzeba zacząć. Na wiele moich pytań i wątpliwości znalazłam na tym forum odpowiedz bo często wchodzę tu poczytać. Uważam je za bardzo dobre źródło informacji ale bywa że czasem stałe forumowiczki są mało przychylne dla nowicjuszek. Powtarzam więc - nie mam nic wspólnego z reklamowaniem jakiegokolwiek produktu!

Przy okazji mam jeszcze jedno skromne zapytanie. Jednej z osob której robie pazurki zdarza sie ze odpadnie sztuczny pazurek ( innym nie ). Podejrzewam ze to jakis problem z przyczepnościa płytki. Prawidłowo matuje paznokietki,odpylam, odtłuszczam, stosuje primer na naturalną płytkę i mimo wszystko u niej to nie wystarcza. Co robić kochane koleżanki?

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2008-02-10 o 10:06 Powód: post pod postem!
docia1969 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 23:43   #6
kfiaooshek
Przyczajenie

GG do kfiaooshek

a nie ma problemów hormonalnych albo nie bierze antybiotyków? to tez ma ogromny wpływ na przyczepnosc:/ niestety:/
kfiaooshek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 20:06   #7
olkak
Raczkowanie

Thumbs down Dot.: Titan-Cosmetics

Titan-Cosmetics=ABC=Naildesign= Allegrowy chłam pod kilkoma nickami

Z mojego punktu widzenia kicha totalna, tania chińszczyzna. Tylko że teraz zatrudnili grafika więc to trochę lepiej wygląda i niestety przez to parę dziewczyn się natnie.

Kupiłam to ze 2 lata temu, kiedy jeszcze te strony wyglądały tragicznie, gilotynka się dosłownie rozpadła, żel odchodził, tipsy pękały. Błąd w sztuce to nie był, bo produkty z innych firm aplikowały się idealnie. Pod koniec ubiegłego roku, skuszona tą nową grafiką, kupiłam jeden żel, małe tipsy i parę ozdóbek, było to samo, nic się nie zmieniło - tania masówka, tragiczna jakość.

I jeszcze ich słynne "Nie chcesz kupować? droga wolna. Klientów mam pod dostatkiem." - dokładnie opisuje jacy to ludzie

Zaznaczam że jest to tylko moja opinia i nie polecę żadnej z preferowanych przeze mnie marek, żeby awa2001 nie napisała że jednopostowa reklama.
olkak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 20:33   #8
Agoosia
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3
Send a message via Skype™ to Agoosia

Cytat:
Napisane przez vashi Pokaż wiadomość
przyłączam się do pytania.
co prawda zele te są z naildesign i troche na nie psioczą ludzie. tzn na firme...
ale cena jest kusząca
szczególnie dla początkującej bezrobotnej
Początkująca bezrobotna... niestety jeśli kupisz tani i kiepski materiał, to szybko splajtujesz na ciągłych poprawkach i reklamacjach, poważnie.
Agoosia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 22:40   #9
vashi
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Agoosia Pokaż wiadomość
Początkująca bezrobotna... niestety jeśli kupisz tani i kiepski materiał, to szybko splajtujesz na ciągłych poprawkach i reklamacjach, poważnie.
jednak nie kupiłam tych
poszłam w inną stronę
najpierw kurs na szczęście sponsorowany
a potem już wiem jakie żele prawdopodobnie będą na celowniku
Stary 2008-02-10, 22:46   #10
Agoosia
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3
Send a message via Skype™ to Agoosia

Cytat:
Napisane przez vashi Pokaż wiadomość
jednak nie kupiłam tych
poszłam w inną stronę
najpierw kurs na szczęście sponsorowany
a potem już wiem jakie żele prawdopodobnie będą na celowniku
Chcieć to móc powodzenia.
Agoosia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-19, 13:02   #11
aga g&s
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez docia1969 Pokaż wiadomość
Witam gorąco! Chciałabym zasięgnąć rady kochanych pań którym na sercu leży szczęście pazurków i poradzić się co do jakości produktów firmy Titan- Cosmetics. Zamówiłam u nich produkty bo mają przystępne ceny ale może ktoś już działał na ich żelkach itp. Z góry dziękuję.
Jakby koś jeszcze przeglądał ten post i interesował się żelami Titan Cosmetics lub Nail Desing (to inna nazwa tych produktów), to wyrażam swoją opinię. Ja chciałam spróbować czy potrafię zrobić sobie sama tipsiki, lampę dostałam od koleżanki (bo dostała na prezent ale jej nie szło robienie pazurków) i zamówiłam na próbę właśnie te żele. Osobiście jestem ogromnie zadowolona, robię pazuki tylko sobie (i tak zostanie bo nie mam cierpliwości żeby komuś robić). Żele nie zapowietrzają sie, mimo że na początku nakładałam je bardzo nieumiejętnie, nic nie odpada, ładnie się rozprowadzaja.
aga g&s jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości