odfarbiacz?nieudane pasemka ;/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-01-01, 19:55   #1
Mary_Q
Zakorzenienie

odfarbiacz?nieudane pasemka ;/

Witam,jakis czas temu zrobilam sobie u fryzjerki pasemka.Niestety bylam tak zrozpaczona wczesniejsza nieudana fruzyra,ze nie dotarlo do mnie do konca jaki kolor fryzjerka dla mnie wybralala...Myslalam,ze na poczatku sie dogadalysmy...Chodzilo o takie pasemka ala swietliste refleksy wiec jakies dwa odcienie blondu,a ona zrobila mi balejage blond i czekolada :| nie znosze takiego mieszania bo lubie naturlane i sloneczne wlosy i chce sie pozbyc tej czekolady tym bardziej,ze nie ma jendolitego koloru wlosow (naturlanie) i w niektorych miejsca ten kolor wyglada jak czarby,w innych jak jakies sztuczne brazy ehhh.Pasemka byly robione farba Loreala,ale ktora dokladnie niestety nie wiem
Chcialabym jakos to "odkolorowac" lub zrobic w takim razie albo wiecej tego samego blondu,ktory juz mam albo najchetniej cala glowke szamponem koloryzujacym lub kreme koloryzujacym do wlosow.Myslalam o casting creme gloss,ale czy to wyjdzie??
Pomocy ogolnie nie jest zle w tym sensie,ze nie wyszlo tlyko o to,ze razi roznica kolorow a ja nie znosze takich pasemek ;/

a moze te ziolowe balsamy z henny koloryzujace?
teraz nie wiem czy zrobic cale wloski na orzech laskowy-jasny braz,czy na ladny blond,czy na jakis ciemny braz?
Mary_Q jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości