Mam ochote na zmiane ... pomozcie kochane - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-11-11, 10:56   #61
trillinka
Rozeznanie

Dot.: Mam ochote na zmiane ... pomozcie kochane

Hej dziewczyny postanowilam nie zakladac nowego watku , tylko kontynuowac ten juz isniejacy

Mam prozbe abyscie napisaly wedlug Was w jakim kolorze wlosow wygladam najlepiej
1.zdj blad jasny
2.zdj jakis brazik
3.zdj taki jakis posredni
4. zdj czy moze zapuscic moj naturalny(odrost)

zapuszczam wlosy stan obecny (19.02.11r.) 54cm
trillinka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 12:31   #62
Pocahontas90
Raczkowanie

1 albo 2
Pocahontas90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 12:40   #63
LosingMyWay
Zadomowienie

2
LosingMyWay jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 14:01   #64
trillinka
Rozeznanie

dziekuje wam dziewczyny

Stary 2009-11-11, 14:20   #65
Madzia9999
Zakorzenienie

2 bardzo ładnie Ci w takim brązie

Sophia Loren
Madzia9999 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 14:39   #66
201704240951
Konto usunięte

W brązie najlepiej wyglądasz.. tak promiennie
201704240951 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 15:04   #67
trillinka
Rozeznanie

i znow nabralam ochote na braz ..........

Stary 2009-11-11, 15:08   #68
Dzika Ropucha
Zadomowienie

GG do Dzika Ropucha

Brąz podkreśla twoją urodę

12.03.2015 II Kreski
Dzika Ropucha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 13:52   #69
Tycikata
Wtajemniczenie

Czyli co, teraz jesteś znowu jasnowłosa? mi się najbardziej podobałaś na 2 zdjęciu, ślicznie podkreśla Twoją urodę i oczy i nadaje Ci takiego charakterku a sam kolorek jest świetny i sama poluję na coś takiego
Ja tez mam mały dylemat czy się ściemnić, od zawsze sobie robiłam pasemka blond, moje naturalne włosy też są rude, a od farbowania trochę mi zjaśniały na taki złotawy jak Twój z jednej strony boję się zejśc na taki ciemny, bo wyobrażam sobie te rude odrosty i konsekwentne sciemnianie brwi henną bo mam jasną oprawę oczu a z drugiej strony kusi mnie taki brązik i chcę zmiany a przede wszystkim dac włosom odpocząc od tego nieszczęsnego blondu.
Możesz powiedzieć jak to wygląda z odrostami u Ciebie albo pokazać fotkę?

- Loesje
Tycikata jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 14:29   #70
trillinka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Tycikata Pokaż wiadomość
Czyli co, teraz jesteś znowu jasnowłosa? mi się najbardziej podobałaś na 2 zdjęciu, ślicznie podkreśla Twoją urodę i oczy i nadaje Ci takiego charakterku a sam kolorek jest świetny i sama poluję na coś takiego
Ja tez mam mały dylemat czy się ściemnić, od zawsze sobie robiłam pasemka blond, moje naturalne włosy też są rude, a od farbowania trochę mi zjaśniały na taki złotawy jak Twój z jednej strony boję się zejśc na taki ciemny, bo wyobrażam sobie te rude odrosty i konsekwentne sciemnianie brwi henną bo mam jasną oprawę oczu a z drugiej strony kusi mnie taki brązik i chcę zmiany a przede wszystkim dac włosom odpocząc od tego nieszczęsnego blondu.
Możesz powiedzieć jak to wygląda z odrostami u Ciebie albo pokazać fotkę?
Brazowe wloski mialam jakos niecaly rok temu i nosilam je przez okres jesienno/zimowy, pozniej mi sie znudzil i jak nadeszla wiosna to zrobilam sobie balejaz jasny no i przez wakacje bardzo mi wloski zjasnialy i mialam jak na 1zdj.
niestety zdj z moimi odrostami w braz wloskach nie mam , tylko i wylacznie to do dodalam (odrost na wlosach blad.) ja rowniez zmienilam kolor na ciemny zeby przestac torturowac moim wlosow bo byly bardzo zniszczone , a konce lamaly mi sie nieustannie.
Mojego naturalnego koloru nie lubie bo ja sie w nim sobie nie podobam chociaz ogolnie rudy kolor mi sie podoba, ale tylko jak widze go na innych dziewczynach.
i co tu zrobic....???
ps. jak mozesz wklej zdj swoich wlosow

Stary 2009-11-12, 14:41   #71
Moniczka18
Raczkowanie

1 lub 2 zdecydowanie
Moniczka18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 15:47   #72
kicorynka
Raczkowanie

BRĄZ-genialnie wyglądasz w nim
kicorynka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 15:57   #73
trillinka
Rozeznanie

czyli braz wygrywa
na tych zdjeciach widac mala przymiarke doczepilam sobie clipy ktore nosilam jak mialam wlosy w kolorze brazu i caly czas mysle i sie zastanawiam czy farbowac czy nie
zastanawiam sie tez czy lepiej w odcieniu cieplym czy moze zimnym ....

Stary 2009-11-12, 15:58   #74
Tycikata
Wtajemniczenie

Ja mam tak samo, podoba mi się rudy, tylko nie na sobie a fryzjerki mi zawsze powtarzają że mam taki śliczny kolor włosów i szkoda że go nie doceniam, no ale cóź..ja się poprostu nie czuje w nim dobrze.. Rok temu chciałam dac odpocząć moim włosom i zafarbowałam się na ciemny blond u fryzjera bo sama się bałam robić coś nowego heh to nie dość że farba szybko mi się zmyła to zrobił się też rudy i przebijały moje blond pasemka.trochę się tak bawiłam przez zimę ale efekt był podobny i w końcu dałam sobie spokój i znowu zrobiłam sobie moje pasemka. Plus był taki że stan włosów naprawdę sie poprawił, no a teraz znowu zaczynają mi się łamać i przedwszystkim nudzi mnie już ten moj kolor.
Ja mam teraz podobny kolor jak Ty na 1 zdj, z tym ze już bardziej rudawy, pasemka robię tylko od gory i ostatnio je robiłam we wrześniu także juz ostatni dzwonek by coś z nimi zdziałać a jeszcze jak widzę jak Ci ślicznie w tych brązowych to kusi mnie jeszcze bardziej żeby taki kolor wypróbować na sobie
Zdjęcia mam na moim wątku http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=379935 hehe nie będe ich po wszystkich wątkach wklejała bo nie mam się czym chwalić

Co tu zrobić? chyba zawsze będziemy "nienaturalne" skoro my sie sobie w rudych nie podobamy

- Loesje
Stary 2009-11-12, 16:10   #75
trillinka
Rozeznanie

Cytat:
Ja mam tak samo, podoba mi się rudy, tylko nie na sobie a fryzjerki mi zawsze powtarzają że mam taki śliczny kolor włosów i szkoda że go nie doceniam, no ale cóź..ja się poprostu nie czuje w nim dobrze.. Rok temu chciałam dac odpocząć moim włosom i zafarbowałam się na ciemny blond u fryzjera bo sama się bałam robić coś nowego heh to nie dość że farba szybko mi się zmyła to zrobił się też rudy i przebijały moje blond pasemka.trochę się tak bawiłam przez zimę ale efekt był podobny i w końcu dałam sobie spokój i znowu zrobiłam sobie moje pasemka. Plus był taki że stan włosów naprawdę sie poprawił, no a teraz znowu zaczynają mi się łamać i przedwszystkim nudzi mnie już ten moj kolor.
Ja mam teraz podobny kolor jak Ty na 1 zdj, z tym ze już bardziej rudawy, pasemka robię tylko od gory i ostatnio je robiłam we wrześniu także juz ostatni dzwonek by coś z nimi zdziałać a jeszcze jak widzę jak Ci ślicznie w tych brązowych to kusi mnie jeszcze bardziej żeby taki kolor wypróbować na sobie
Zdjęcia mam na moim wątku http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=379935 hehe nie będe ich po wszystkich wątkach wklejała bo nie mam się czym chwalić

Co tu zrobić? chyba zawsze będziemy "nienaturalne" skoro my sie sobie w rudych nie podobamy

sliczna masz buzke ogladalam takze twoje metamorfozy komputerowe i musze powiedziec ze tobie tez by bylo ladnie w brazie mamy baaardzo podobny typ urody
oby dwie jestesmy raczej typem wiosny

Stary 2009-11-12, 16:36   #76
Tycikata
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez trillinka Pokaż wiadomość
sliczna masz buzke ogladalam takze twoje metamorfozy komputerowe i musze powiedziec ze tobie tez by bylo ladnie w brazie mamy baaardzo podobny typ urody
oby dwie jestesmy raczej typem wiosny
aa dziekuje też właśnie jak weszlam na Twój watek to sobie pomyslałam że jesteśmy podobnym typem fajnie wiedzieć że jest ktoś taki jak ja hehe bo za wiele takich rudzielców nie ma tylko zawsze myślałam że jestem typem jesieni, no ale czy jesień czy wiosna oba są ciepłymi typami;p
co do Twojego pytania czy ciepły czy chłodny brąz też odpowiadam że ciepły i upieram się przy tym kolorku ze zdjęcia
a ja coraz bardziej sie przekonuje do tego brązu ale kurde co z tymi odrostami..jak to było u Ciebie? bardzo się wyrożniały od tego brązu? jak często farbowałaś?

- Loesje
Stary 2009-11-12, 18:02   #77
trillinka
Rozeznanie

Cytat:
aa dziekuje też właśnie jak weszlam na Twój watek to sobie pomyslałam że jesteśmy podobnym typem fajnie wiedzieć że jest ktoś taki jak ja hehe bo za wiele takich rudzielców nie ma tylko zawsze myślałam że jestem typem jesieni, no ale czy jesień czy wiosna oba są ciepłymi typami;p
co do Twojego pytania czy ciepły czy chłodny brąz też odpowiadam że ciepły i upieram się przy tym kolorku ze zdjęcia
a ja coraz bardziej sie przekonuje do tego brązu ale kurde co z tymi odrostami..jak to było u Ciebie? bardzo się wyrożniały od tego brązu? jak często farbowałaś?
Farba ktorej uzyla fryzjerka ( sredni blad zmieszany z ciemnym bladem) byla to farba bez amoniaku wiec wyplukiwala sie ona nawet szybko a o ile dobrze pamietam to odrosty farbowalam jakos co dwa miesiace.
teraz jezeli zdecyduje sie na ufarbowanie znowu na braz bede chciala pomyslec moze nad inna farba. Jestem ciekawa czy zwykla farba zniszczy mi tak samo wlosy jakbym farbowala na blad...

Stary 2009-11-12, 20:15   #78
Tycikata
Wtajemniczenie

Cytat:
Farba ktorej uzyla fryzjerka ( sredni blad zmieszany z ciemnym bladem) byla to farba bez amoniaku wiec wyplukiwala sie ona nawet szybko a o ile dobrze pamietam to odrosty farbowalam jakos co dwa miesiace.
teraz jezeli zdecyduje sie na ufarbowanie znowu na braz bede chciala pomyslec moze nad inna farba. Jestem ciekawa czy zwykla farba zniszczy mi tak samo wlosy jakbym farbowala na blad...
2 miesiące to nawet nie tak źle..gorzej tylko z tym wypłukiwaniem bo niechce żeby potem z brązu robił się rudy;/
Myśle że blond bardziej niszczy włosy przez rozjaśniacz,choć podobno czarne też bardzo niszczą, ja po tej farbie ciemny blond miałam włosy w lepszym stanie a jakoś szczegolnie ich nie odżywiałam, ale w sumie to niewiem co to miałam wtedy na głowie że tak szybko się wypłukiwało ;/
A wiesz co wpisałam w google nazwę tych farb których uzywałaś do uzyskania tego ładnego kolorku i spodziewałam się zwykłego pudełka z farbą jak ze sklepu a tu zonk;p zabardzo niewiem jak się czymś takim posługiwac, bo co do farb jestem całkiem zielona;p trzymam się jednej farby z palette i nigdy nie eksperymentowałam sama niczym innym

- Loesje
Stary 2009-11-13, 09:19   #79
trillinka
Rozeznanie

Cytat:
2 miesiące to nawet nie tak źle..gorzej tylko z tym wypłukiwaniem bo niechce żeby potem z brązu robił się rudy;/
Myśle że blond bardziej niszczy włosy przez rozjaśniacz,choć podobno czarne też bardzo niszczą, ja po tej farbie ciemny blond miałam włosy w lepszym stanie a jakoś szczegolnie ich nie odżywiałam, ale w sumie to niewiem co to miałam wtedy na głowie że tak szybko się wypłukiwało ;/
A wiesz co wpisałam w google nazwę tych farb których uzywałaś do uzyskania tego ładnego kolorku i spodziewałam się zwykłego pudełka z farbą jak ze sklepu a tu zonk;p zabardzo niewiem jak się czymś takim posługiwac, bo co do farb jestem całkiem zielona;p trzymam się jednej farby z palette i nigdy nie eksperymentowałam sama niczym innym
Farbowanie samemu farbami fryzjerskimi w domu to naprawde nic trudnego ...
Jakbys chciala kupic a nie bedziesz wiedziala co i jak, to ja sluze pomoca.
Ta farba, ktora uzywalam naprawde malo niszczy wlosy tyle ze sie wyplukuje i trzeba by sie wspomagac co jakis czas zwyklymi szamponetkami zeby troszke odzywic kolor pomiedzy jednym a drugim farbowaniem.
Powiem szczerze ze mam metlik w glowie i nie wiem sama co mam robic ze swoimi wlosami czy blad czy braz ....

Stary 2009-11-13, 18:03   #80
Tycikata
Wtajemniczenie

Cytat:
Farbowanie samemu farbami fryzjerskimi w domu to naprawde nic trudnego ...
Jakbys chciala kupic a nie bedziesz wiedziala co i jak, to ja sluze pomoca.
Ta farba, ktora uzywalam naprawde malo niszczy wlosy tyle ze sie wyplukuje i trzeba by sie wspomagac co jakis czas zwyklymi szamponetkami zeby troszke odzywic kolor pomiedzy jednym a drugim farbowaniem.
Powiem szczerze ze mam metlik w glowie i nie wiem sama co mam robic ze swoimi wlosami czy blad czy braz ....
O dzieki na pewno będe potrzebowała pomocy, więc zgłosze sie do Ciebie ale na pierwszy raz pójdę do fryzjera bo jednak jeśli zdecyduję się na brąz to dla mnie będzie to zbyt drastyczna zmiana zeby zrobić to sobie sama

Słuchaj, ja uważam że powinnaś zafarbować na brąz, wg mnie jesteś wtedy bardziej wyrazista i pięknie podkreślają oczka i zobacz ile Wizażanek też mówiło że brąz w blondzie trochę się zlewają włosy z twarzą no a po drugie blond bardziej niszczy. a Ty w którym kolorku sie lepiej czułaś bo to jest chyba najważniejsze?

- Loesje
Stary 2009-11-13, 19:03   #81
trillinka
Rozeznanie

Cytat:
O dzieki na pewno będe potrzebowała pomocy, więc zgłosze sie do Ciebie ale na pierwszy raz pójdę do fryzjera bo jednak jeśli zdecyduję się na brąz to dla mnie będzie to zbyt drastyczna zmiana zeby zrobić to sobie sama

Słuchaj, ja uważam że powinnaś zafarbować na brąz, wg mnie jesteś wtedy bardziej wyrazista i pięknie podkreślają oczka i zobacz ile Wizażanek też mówiło że brąz w blondzie trochę się zlewają włosy z twarzą no a po drugie blond bardziej niszczy. a Ty w którym kolorku sie lepiej czułaś bo to jest chyba najważniejsze?
dziekuje za twoje zdanie
dokladnie tak jak ty jestem przyzwyczajona do blondu bo prawie caly czas farbowalam sie na ten kolor no i lepiej sie z nim czulam , ale moze to wlasnie kwestia przyzwyczajenia ...
jak znow pofarbuje wloski to wkleje tutaj zdjecie

Stary 2009-11-13, 19:59   #82
karojen24
Raczkowanie

a ja sie wylamie, bo uwazam , ze na 1 i 3 zdj.super
karojen24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 20:24   #83
trillinka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez karojen24 Pokaż wiadomość
a ja sie wylamie, bo uwazam , ze na 1 i 3 zdj.super
ahh dziekuje ciesze sie bo mi sie podoba ten kolor ze zdj 3ego

Stary 2009-11-14, 16:34   #84
Tycikata
Wtajemniczenie

Cytat:
dziekuje za twoje zdanie
dokladnie tak jak ty jestem przyzwyczajona do blondu bo prawie caly czas farbowalam sie na ten kolor no i lepiej sie z nim czulam , ale moze to wlasnie kwestia przyzwyczajenia ...
jak znow pofarbuje wloski to wkleje tutaj zdjecie
Pewnie to z przyzwyczajenia może przejrzyj sobie swoje wszystkie zdjęcia i sama spróboj ocenić w którym Ci było lepiej no i weź pod uwagę kolor który Tobie sie najbardziej podoba.
Ja się decyduje na brąz(chyba) i mam zamiar w tym tyg iść do fryzjera..ale kurcze boję sie jak to wyjdzie...zawsze blond a tu taka zmiana..

Koniecznie wklej zdjęcie, jestem ciekawa na co sie zdecydujesz

- Loesje
Stary 2009-12-03, 13:58   #85
trillinka
Rozeznanie

DZIEWCZYNY i w koncu zafarbowalam wlosy , nie wiem czy jest lepiej czy gorzej ale jestem zadowolona ze zmiany a Wy co o niej myslicie?

Stary 2009-12-03, 23:27   #86
Tycikata
Wtajemniczenie

Cytat:
DZIEWCZYNY i w koncu zafarbowalam wlosy , nie wiem czy jest lepiej czy gorzej ale jestem zadowolona ze zmiany a Wy co o niej myslicie?
łał świetny kolorek! a jaki naturalny i nawet z "rudawym" połyskiem ślicznie wyglądasz i pasuje Ci idealnie

- Loesje
Stary 2009-12-04, 07:35   #87
^^soczewka^^
Raczkowanie

Przeczytałam cały Twój wątek i stwierdzam, że w obecnym kolorku naprawdę dobrze wyglądasz, ale muszę dodac ,że Twoje zdjęcia w blondzie również mi się podobają

P.S. Cudowny piesek
^^soczewka^^ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 22:07   #88
trillinka
Rozeznanie

Jak mi lepie?..?..?

Dziewczyny waszym zdaniem , w jakich wlosach jest mi lepiej?
prosze o rade
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0_0uy - Copia.jpg (7,2 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01350.jpg (18,8 KB, 96 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC09274.jpg (9,2 KB, 98 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z grzywka.jpg (24,8 KB, 155 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bubu.jpg (18,8 KB, 98 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wineczka.jpg (24,7 KB, 125 załadowań)

Stary 2011-02-21, 22:23   #89
kopnienta
nie kopniĘta

Dot.: Jak mi lepie?..?..?

4 i 6 najładniej
Stary 2011-02-21, 22:23   #90
aminenle
Przyczajenie

Dot.: Jak mi lepie?..?..?

3 , 4 i ostatnie
aminenle jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości