Który podkład wybrać - proszę o radę - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-01-14, 20:56   #121
p4w
Zakorzenienie

Dot.: Który podkład wybrać - proszę o radę

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
Ja używam teraz Chanel Mat Lumiere i naprawdę jestem zadowolona ale oczywiście kusi mnie żeby wypróbować coś innego i też myślałam o Forever oraz Spectacular
Dlatego twoje uwagi są super cenne
Czy któryś z tych podkładów zadowolił cię na tyle że go nabędziesz???

Jeśli chodzi o suche skórki po Mat Lumiere to miałam to samo, ale po prostu należy dobrać odpowiedni krem nawilżający, raczej nie używać po niego kremu jedynie matującego.
na razie pozostanę wierna Mat Lumiere (mam w płynie i w kompakcie), bo póki co jego konsystencja i kolor najbardziej mi odpowiada

ale jakbym musiała kupić inny wybrałabym Forever i być może w przypływie gotówki nabędę go, bo jest taki bardziej pielęgnacyjny (takie wrażenie)

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
A czy ktoś miał HR Prodigy ? Jesli tak to jakie wrażenia ? Ja skromną próbką, którą dostałam mogę powiedzieć, ze fajnie się nakłada jak kremik, ma filtr SPF20, i ogólnie chyba ok.

EDIT: Zapomniałam dodć, że dostałam kolor 23. Wygladał dobrze, ale uważam, że powinien być kapkę jaśniejszy. Musiaam bardzo dobrze rozetrzeć granicę twarzy i szyi, bo był widoczny, a nie powinien.
niestety nie pomogę tym razem
p4w jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 22:38   #122
Mariola13
Zakorzenienie

Dziewczyny mam ochotę ma Dior Sculpt Który kolorek będzie odpowiadał Chanel 030 ?, a najlepiej wspomnianemu Revlon Softlex 220 (chodzi mi o ładny jasny beżyk)
Zastanawiam się czy powinnam wziąć 022 Cameo czy 030 medium beige. Bo chyba 020 light beige będzie zbyt jasny ? (czy taki jak Chanel 020 ?)

CHANEL - Classic medium - beige, cavior, gold hrdw, nowa

GIVENCHY ANTIGONA mini, nowa

GUCCI - Vintage Web Leather Canvas Tote, klasyczny kuferek

HERMES - Evelyne pm, etoupe

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 15:27   #123
mala_kobietka
Raczkowanie

Cytat:
Dziewczyny mam ochotę ma Dior Sculpt Który kolorek będzie odpowiadał Chanel 030 ?, a najlepiej wspomnianemu Revlon Softlex 220 (chodzi mi o ładny jasny beżyk)
Zastanawiam się czy powinnam wziąć 022 Cameo czy 030 medium beige. Bo chyba 020 light beige będzie zbyt jasny ? (czy taki jak Chanel 020 ?)
Jak pasowała Ci 30 z Chanel to weź 030 z Diora...no oczywiście głowy nie dam ale na moje rozeznanie kolorów tak to wygląda. Moim zdaniem kolor 022 Cameo będzie za ciepły dla Ciebie.
mala_kobietka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 15:56   #124
larela
Przyczajenie

Cytat:

030 z Diora jest ciemniejsza niż 030 Chanel.
Mam 030 Double Perfection Chanel i odcień ten jest dla mnie idealny, niedawno używałam też Diorskin Forever 020 i ten odcień był ciemniejszy nawet od 030 Chanel.
Według mnie najbardziej zbliżona do Chanel 030 będzie właśnie 020 z Diora, a 022 Cameo będzie odcieniem chłodnym, wpadającym nieco z róż.
Najlepiej jednak sprawdzić w perfumerii, bo np. 020 z Diora w przypadku podkładu Icone jest dużo jaśniejsza niż 020 Diorskin Forever
larela jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 16:56   #125
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
Jak pasowała Ci 30 z Chanel to weź 030 z Diora...no oczywiście głowy nie dam ale na moje rozeznanie kolorów tak to wygląda. Moim zdaniem kolor 022 Cameo będzie za ciepły dla Ciebie.
Cytat:
Napisane przez larela Pokaż wiadomość
Mam 030 Double Perfection Chanel i odcień ten jest dla mnie idealny, niedawno używałam też Diorskin Forever 020 i ten odcień był ciemniejszy nawet od 030 Chanel.
Według mnie najbardziej zbliżona do Chanel 030 będzie właśnie 020 z Diora, a 022 Cameo będzie odcieniem chłodnym, wpadającym nieco z róż.
Najlepiej jednak sprawdzić w perfumerii, bo np. 020 z Diora w przypadku podkładu Icone jest dużo jaśniejsza niż 020 Diorskin Forever

Oj bardzo Wam dziękuję

szukają nowego domu
Stary 2008-01-21, 21:14   #126
p4w
Zakorzenienie

Cytat:
racja, racja - pisałam już wcześniej, że dior 020 jest zbliżony do Chanel 30
Stary 2008-01-21, 21:48   #127
Mariola13
Zakorzenienie

Hmm... Jedna odpowiedź, że 022 Diora to ciepły odcień, a druga, ze chłodny

szukają nowego domu
Stary 2008-01-22, 13:02   #128
larela
Przyczajenie

Cytat:
Hmm... Jedna odpowiedź, że 022 Diora to ciepły odcień, a druga, ze chłodny
022 na 100% jest chłodny (miałam nawet próbkę tyle,że podkładu Diorskin Icone, 020 to odcień jasny i ciepły a 023 - brzoskwiniowy i jest tak analogicznie ze wszystkimi kolorami w przypadku Diora.
Pełne dziesiątki wszystkie są ciepłe, a te w dwójką na końcu chłodne
np. 022 Cameo czy 032 Beige Rose.
Na stronce Diora można sprawdzić wszystkie kolorki podkładów
larela jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 13:09   #129
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
022 na 100% jest chłodny (miałam nawet próbkę tyle,że podkładu Diorskin Icone, 020 to odcień jasny i ciepły a 023 - brzoskwiniowy i jest tak analogicznie ze wszystkimi kolorami w przypadku Diora.
Pełne dziesiątki wszystkie są ciepłe, a te w dwójką na końcu chłodne
np. 022 Cameo czy 032 Beige Rose.
Na stronce Diora można sprawdzić wszystkie kolorki podkładów
lecę sprawdzać na stronkę

szukają nowego domu
Stary 2008-02-09, 23:57   #130
Mariola13
Zakorzenienie

Powracam z tematem podkładów W ostatnich dniach udało mi się trochę pobuszować w jednej perfumerii i nie tyle, ze dostałam jakieś próbki, ale skupiłam się na swojej ściądze tego co mnie interesuje i doborze kolorków w perfumerii.
Oto z czego teraz muszę wybrać, a wybór nie jest łatwy

1. Dior Sculpt kolor 020 - niestety go nie było w testerze, ale 010 był strasznie jasny, a 30 już za ciemna, 20 nie było w ogóle nawet nie testera, tak że nie dotknęłam go nawet.

2. Dior PURE LIGHT - kolor 200, fajna konsystencja, pani bardzo go chwaliła. BARDZO MNIE CIEKAWI, CO O NIM SĄDZICIE ?

3. Helena Rubinstein - Prodigy kolor 20-TEN TEŻ CHYBA CHCĘ BO MA DODATKOWO WŁAŚCIWOŚCI ODŻYWCZE JAK KREM

4. CHANEL - TEINT INNOCENCE COMPACT kolor 30 (bo 20 we fluidzie była trochę za jasna) Ten postanowiłam sobie kupić, bo ciekawi mnie forma kompaktu

5. CHANEL - VITALUMIERE - kolor 20 lub 25 - też pani bardzo chwaliła, podobała mi się konsystencja, ale już zapomniałam jak wyglądają te 2 kolory, tzn. jaka jest między nimi różnica. Może ktoś wie ?-TEN TEŻ MNIE CIEKAWI, CO SĄDZICIE ?

szukają nowego domu
Stary 2008-02-10, 11:29   #131
p4w
Zakorzenienie

Cytat:
Powracam z tematem podkładów W ostatnich dniach udało mi się trochę pobuszować w jednej perfumerii i nie tyle, ze dostałam jakieś próbki, ale skupiłam się na swojej ściądze tego co mnie interesuje i doborze kolorków w perfumerii.
Oto z czego teraz muszę wybrać, a wybór nie jest łatwy

1. Dior Sculpt kolor 020 - niestety go nie było w testerze, ale 010 był strasznie jasny, a 30 już za ciemna, 20 nie było w ogóle nawet nie testera, tak że nie dotknęłam go nawet.

2. Dior PURE LIGHT - kolor 200, fajna konsystencja, pani bardzo go chwaliła. BARDZO MNIE CIEKAWI, CO O NIM SĄDZICIE ?

3. Helena Rubinstein - Prodigy kolor 20-TEN TEŻ CHYBA CHCĘ BO MA DODATKOWO WŁAŚCIWOŚCI ODŻYWCZE JAK KREM

4. CHANEL - TEINT INNOCENCE COMPACT kolor 30 (bo 20 we fluidzie była trochę za jasna) Ten postanowiłam sobie kupić, bo ciekawi mnie forma kompaktu

5. CHANEL - VITALUMIERE - kolor 20 lub 25 - też pani bardzo chwaliła, podobała mi się konsystencja, ale już zapomniałam jak wyglądają te 2 kolory, tzn. jaka jest między nimi różnica. Może ktoś wie ?-TEN TEŻ MNIE CIEKAWI, CO SĄDZICIE ?
ojej, widzę że nadal szukasz podkładu dla siebie

a kupiłaś ten kompakt Clarins?

jeśli chodzi o wymienione przez Ciebie podkłady to próbowałam tylko Chanel Vitalumiere, ale nie byłam zadowolona - miałam wrażenie, że zostawia na skórze taką klejącą warstwę

a koloru 25 nie badałam - dopiero ostatnio zauważyłam, że jest takowy

co do koloru Diora to próbowałam ostatnio Forever właśnie w kolorze 020 (czy to ten sam co pisałaś - 200???) i był on jakoś pomiędzy kolorami Chanel 20 i 30 z tendencją do 30, bo nie miał tego żółtego odcienia co 20

tak na marginesie dodam, że szukam nawilżającego podkładu i próbowałam ostatnio Shiseido - piękny wybór kolorów z podziałem na różne tonacje ; szkoda, że Dual Balanced podkreśla skórki (nawet nie wiedziałam, że je mam przy stosowaniu matującego Chanel Double Perfection)
Stary 2008-02-10, 11:50   #132
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ojej, widzę że nadal szukasz podkładu dla siebie

a kupiłaś ten kompakt Clarins?

jeśli chodzi o wymienione przez Ciebie podkłady to próbowałam tylko Chanel Vitalumiere, ale nie byłam zadowolona - miałam wrażenie, że zostawia na skórze taką klejącą warstwę

a koloru 25 nie badałam - dopiero ostatnio zauważyłam, że jest takowy

co do koloru Diora to próbowałam ostatnio Forever właśnie w kolorze 020 (czy to ten sam co pisałaś - 200???) i był on jakoś pomiędzy kolorami Chanel 20 i 30 z tendencją do 30, bo nie miał tego żółtego odcienia co 20

tak na marginesie dodam, że szukam nawilżającego podkładu i próbowałam ostatnio Shiseido - piękny wybór kolorów z podziałem na różne tonacje ; szkoda, że Dual Balanced podkreśla skórki (nawet nie wiedziałam, że je mam przy stosowaniu matującego Chanel Double Perfection)
Tak, kupiłam Clarinsa w kolorze 06 praline - jaśniutki kolorek i jest świetny
A jaką masz cerę, że Vitalumiere zostawiał lepką warstwę ? ja mam raczej suchą.

O kolorze 200 pisałam w kontekście Dior PURE LIGHT. Forever już ma inną numerajcję właśnie taką 010, 020, itd. A ten Pure Light ma kolory 100, 200 itd.

Odnośnie Chanel to 20 Mat Lumiere jest o niebo jaśniejsza od 20 Vitalumiere.

szukają nowego domu
Stary 2008-02-10, 13:02   #133
p4w
Zakorzenienie

Cytat:
Tak, kupiłam Clarinsa w kolorze 06 praline - jaśniutki kolorek i jest świetny
A jaką masz cerę, że Vitalumiere zostawiał lepką warstwę ? ja mam raczej suchą.

O kolorze 200 pisałam w kontekście Dior PURE LIGHT. Forever już ma inną numerajcję właśnie taką 010, 020, itd. A ten Pure Light ma kolory 100, 200 itd.

Odnośnie Chanel to 20 Mat Lumiere jest o niebo jaśniejsza od 20 Vitalumiere.
w takim razie gratuluję zakupu tego Clarinsa i cieszę się, że trafiłaś z kolorkiem

ja mam cerę mieszaną, ale używałam go przez kilka dni u ciotki (fajnie mam z nią, bo jak jesteśmy u siebie to testujemy swoje kosmetyki), a ciocia ma cerę suchą i również nie była zadowolona z niego - chciała mi go oddać, ale przez tą lepkość nie wzięłam go
ale w sumie nie wiem co jej w nim nie pasowało

ale jak Tobie konsystencja się podobała, to pewnie będzie ok - ten podkład ma dobre opinie

sądziłam, że Dior ma jednolitą numerację...., a kolory są takie same tylko numery inne?
tak jest w Guerlain np. numery różne, ale ostatnia cyfra w każdym numerze oznacza ten sam kolor w różnych podkładach
Stary 2008-02-10, 14:25   #134
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
w takim razie gratuluję zakupu tego Clarinsa i cieszę się, że trafiłaś z kolorkiem

ja mam cerę mieszaną, ale używałam go przez kilka dni u ciotki (fajnie mam z nią, bo jak jesteśmy u siebie to testujemy swoje kosmetyki), a ciocia ma cerę suchą i również nie była zadowolona z niego - chciała mi go oddać, ale przez tą lepkość nie wzięłam go
ale w sumie nie wiem co jej w nim nie pasowało

ale jak Tobie konsystencja się podobała, to pewnie będzie ok - ten podkład ma dobre opinie

sądziłam, że Dior ma jednolitą numerację...., a kolory są takie same tylko numery inne?
tak jest w Guerlain np. numery różne, ale ostatnia cyfra w każdym numerze oznacza ten sam kolor w różnych podkładach

No właśnie kolory są różne kolor 20 z Mat Lumiere jest dużo jaśniejszy niż 20 z Vitalumiere, której kolor jest dobry dla mnie. Nawet przykładałyśmy ze sprzedawczynią obie buteleczki do siebie, to 20 mat Lumiere przy 20 Vitalumiere był jak ciut ciemniejszy niż biały, więc i numeracja i kolory są inne w każdym typie Chanel.

szukają nowego domu
Stary 2008-02-10, 18:48   #135
p4w
Zakorzenienie

Cytat:
No właśnie kolory są różne kolor 20 z Mat Lumiere jest dużo jaśniejszy niż 20 z Vitalumiere, której kolor jest dobry dla mnie. Nawet przykładałyśmy ze sprzedawczynią obie buteleczki do siebie, to 20 mat Lumiere przy 20 Vitalumiere był jak ciut ciemniejszy niż biały, więc i numeracja i kolory są inne w każdym typie Chanel.
no to rzeczywiście jest namotane - utrudnianie życia potencjalnym nabywcom !!!

ja ten Vitalumiere testowałam w kolorze 40, więc nie mogłam tego zauważyć, a swoją drogą to te podkłady super się stapiają z cerą, bo wyglądałam całkiem spoko mimo, że normalnie w życiu nie kupiłabym koloru 40
Stary 2008-02-10, 19:01   #136
Mariola13
Zakorzenienie

Zastanawiam się ostatnio (po bardzo pozytywnym doświadczeniu z kompaktem Clarins'a ) jaka jest różnica między tymi samymi podkładami w wersji płynnej a kompaktowej. Czy tylko sam fakt, że jeden jest w płynie, a drugi kompakcie, czy jednak na buzi inaczej się nieco zachowują choć są z nazwy indentyczne jak choćby wspomniany Vitalumiere we fliudzie a ten sam w kompakcie Ciekawa jestem czy na buzi inaczej wygladają, zachowują się ? Pewnie kompakt szybciej znika ? Jest pewnie mniej wydajny niż we fliudzie, ale najbardziej ciekawi mnie czy wygląd buzi po zastosowaniu jedego czy drugiego jest inny
Ale filozofuję co ?

szukają nowego domu
Stary 2008-02-10, 19:15   #137
p4w
Zakorzenienie

Cytat:
Zastanawiam się ostatnio (po bardzo pozytywnym doświadczeniu z kompaktem Clarins'a ) jaka jest różnica między tymi samymi podkładami w wersji płynnej a kompaktowej. Czy tylko sam fakt, że jeden jest w płynie, a drugi kompakcie, czy jednak na buzi inaczej się nieco zachowują choć są z nazwy indentyczne jak choćby wspomniany Vitalumiere we fliudzie a ten sam w kompakcie Ciekawa jestem czy na buzi inaczej wygladają, zachowują się ? Pewnie kompakt szybciej znika ? Jest pewnie mniej wydajny niż we fliudzie, ale najbardziej ciekawi mnie czy wygląd buzi po zastosowaniu jedego czy drugiego jest inny
Ale filozofuję co ?
też się nad zastanawiałam i dlatego kupiłam Mat Lumiere w kompakcie
moje spostrzeżenia:
- mniej wydajny niż płynny
- bardziej matuje (inne nieco właściwości)
- jest tak samo trwały - do zmycia makijażu
- trochę inaczej się go nosi (trudno sprecyzować), ale nie mówię gorzej

reasumując - to te same podkłady w kompakcie są chyba jednak trochę inne, ale głowy nie dam, bo doświadczenie z kompaktami mam niewielkie

jakoś mnie do nich nie ciągnie, bo trudniej wydębić próbkę w perfumerii a w ciemno tyle kasy...
Stary 2008-02-10, 19:24   #138
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
też się nad zastanawiałam i dlatego kupiłam Mat Lumiere w kompakcie
moje spostrzeżenia:
- mniej wydajny niż płynny
- bardziej matuje (inne nieco właściwości)
- jest tak samo trwały - do zmycia makijażu
- trochę inaczej się go nosi (trudno sprecyzować), ale nie mówię gorzej

reasumując - to te same podkłady w kompakcie są chyba jednak trochę inne, ale głowy nie dam, bo doświadczenie z kompaktami mam niewielkie

jakoś mnie do nich nie ciągnie, bo trudniej wydębić próbkę w perfumerii a w ciemno tyle kasy...
No właśnie, czyli inne jednak właściwości, inaczej się nosi. Nie wiem po co zatem robią o tej samej nazwie w obu wersjach skoro są różne. Niepotrzebne zamieszanie tylko.

szukają nowego domu
Stary 2008-02-10, 20:52   #139
p4w
Zakorzenienie

Cytat:
No właśnie, czyli inne jednak właściwości, inaczej się nosi. Nie wiem po co zatem robią o tej samej nazwie w obu wersjach skoro są różne. Niepotrzebne zamieszanie tylko.
ja myślę, że ewentualne różnice wynikają z innej konsystencji, ale ogólne cele podkładu pozostają te same - w Mat Lumiere jest to właśnie matowienie...

w sumie to może przy następnej wizycie w Douglasie poproszę o makijaż jakimś kompaktem...

jak się uda - dam znać jakie wrażenia
Stary 2008-02-10, 21:18   #140
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
ja myślę, że ewentualne różnice wynikają z innej konsystencji, ale ogólne cele podkładu pozostają te same - w Mat Lumiere jest to właśnie matowienie...

w sumie to może przy następnej wizycie w Douglasie poproszę o makijaż jakimś kompaktem...

jak się uda - dam znać jakie wrażenia

Daj znać koniecznie Oj czemu w mojej okolicy nie ma Douglaska

szukają nowego domu
Stary 2008-02-17, 17:11   #141
Mariola13
Zakorzenienie

Wczoraj robiłam testy w Douglasie Byłam na wycieczce Testowałam jednak kilkanaście i nie wszystko mi się wyklarowało. Co do kilku wiem napewno, ze to są moje idealne kolory. Może teraz będziecie mogły mi podać najbliższe odpowiedniki innych mnie interesujących

Te mi pasują idealnie:
1. DIORSKIN PURE LIGHT 200
2. DRIOSKIN AIRFLASH 200
3. CLINIQUE - SUPERBALANCED TEINT EQUILBARE PARAFIT 03
4. ESTEE LAUDER - DOUBLE WEAR 01 fresco
5. REVLON COLORSTAY WITH SOFTLEX 220 NATURAL BEIGE (na 1-szej stronie wkleiłam zdjęcia tego koloru)
6. CHANEL - VITALUMIERE - 20 lub 30 (oba mogą być)
7. CHANEL - VITALUMIERE CREAM COMPAKT - 30
8. CHANEL – PRO LUMIERE - 20

9. SHISEIDO - DUAL BALANCING FOUNDATION - 40 (tylko już nie wiem czy O40 czy B40 )

A te mnie interesują jeszcze:

1/ HR – PRODIGY
2/ HR – SPECTACULAR
3/ HR – COLOR CLONE
4/ DIORSKIN – SCULPT
5/ DIORSKIN FOREVER

Jak znacie numerki kolorów powyższych odpowiadające kolorom tych pierwszych to piszcie - będę wdzięczna

szukają nowego domu

Edytowane przez Mariola13
Czas edycji: 2008-02-20 o 00:10 Powód: zbadałam kilka podkładów i podaję wyniki :)
Stary 2008-02-17, 17:18   #142
p4w
Zakorzenienie

Cytat:
Wczoraj robiłam testy w Douglasie Byłam na wycieczce Testowałam jednak kilkanaście i nie wszystko mi się wyklarowało. Co do kilku wiem napewno, ze to są moje idealne kolory. Może teraz będziecie mogły mi podać najbliższe odpowiedniki innych mnie interesujących

Te mi pasują idealnie:
1. DIORSKIN PURE LIGHT 200
2. CLINIQUE - SUPERBALANCED TEINT EQUILBARE PARAFIT 03
3. ESTEE LAUDER - DOUBLE WEAR01 fresco
4. REVLON COLORSTAY WITH SOFTLEX 220 NATURAL BEIGE

A te mnie interesują:
1/ CHANEL - VITALUMIERE
2/ CHANEL - VITALUMIERE CREAM COMPAKT
3/ CHANEL – PRO LUMIERE
4/ HR – PRODIGY
5/ HR – SPECTACULAR
6/ HR – COLOR CLONE
7/ DIORSKIN – SCULPT
8/ DIORSKIN FOREVER
9/ DRIOSKIN AIRFLASH

Jak znacie numerki kolorów powyższych odpowiadające kolorom tych pierwszych to piszcie - będę wdzięczna
widzę, że wycieczka owocna teraz na pewno dziewczyny coś doradzą - ja niestety nie znam wymienionych przez Ciebie numerków
Stary 2008-02-17, 17:23   #143
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
widzę, że wycieczka owocna teraz na pewno dziewczyny coś doradzą - ja niestety nie znam wymienionych przez Ciebie numerków

Owocna, owocna Tylko od nadmiaru informacji nastąpiła mała dezinformacja Wiem na pewno, które są ok i kilka, które mi się nie spodobały, w tym Chanel Mat Lumiere. Kolory za żółte dla mnie, a kompakt bardzo ciężki Tak samo kompakt Clinique Superbalanced. Kolory albo żółte, albo różowe, do tego dosyć ciemnie. Zupełnie nie odpowiadające kolorom tego samego podkładu w wersji we fluidzie, który ma piękny dla mnie kolor beżowy 03.

szukają nowego domu
Stary 2008-02-18, 16:33   #144
Mariola13
Zakorzenienie

hop

szukają nowego domu
Stary 2008-02-18, 19:31   #145
Soft
Wtajemniczenie

Chce kupić podkład w kompakcie , zastnawiam sie nad 2 : Mat Lumiere Chanel i Prisme Foundation Guerlain. Zastanawiam sie ktory jest bardziej kryjący i generalnie lepszy do mieszanej cery. Jesli ktos ma porównanie prosiłabym o pomoc

Wymiana
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 00:09   #146
Mariola13
Zakorzenienie

hop Zaktualizowałam swoją powyższą listę Udało mi się znowu odwiedzić perfumerię

szukają nowego domu
Stary 2008-02-24, 00:10   #147
Mariola13
Zakorzenienie

Czy wiecie może czy numeracja kolorystyki podkładów Helena Rubinstein (Clolor Clone/Prodigy/Spectacular się pokrywa ?

Spodobał mi się Color Clone, ale miałam próbkę koloru nr 23 - jest ciut za ciemny, nr 23 z Prodigy też jest za ciemny.
Czy powinnam wziąć 20 (miałam 1 kropelkę próbki i jest niby ok, choć gdyby o kropelkę ciemniejszy był to chyba byłoby ciutkę lepiej) czy może 21 lub 22 ? Tych kolorów niestety nie było w perfumerii jakie to kolory ten 21 i 22 i jakie odcienie ?, w co wpadają ? Jak się mają do koloru 23 ?
Wiem, że męczę, wybaczcie

szukają nowego domu

Edytowane przez Mariola13
Czas edycji: 2008-02-24 o 12:56 Powód: Poprawka błędu rzeczowego :)
Stary 2008-02-24, 11:34   #148
p4w
Zakorzenienie

Cytat:
Czy wiecie może czy numeracja kolorystyki podkładów Shiseido (Clolor Clone/Prodigy/Spectacular się pokrywa ?

Spodobał mi się Color Clone, ale miałam próbkę koloru nr 23 - jest ciut za ciemny, nr 23 z Prodigy też jest za ciemny.
Czy powinnam wziąć 20 (miałam 1 kropelkę próbki i jest niby ok, choć gdyby o kropelkę ciemniejszy był to chyba byłoby ciutkę lepiej) czy może 21 lub 22 ? Tych kolorów niestety nie było w perfumerii jakie to kolory ten 21 i 22 i jakie odcienie ?, w co wpadają ? Jak się mają do koloru 23 ?
Wiem, że męczę, wybaczcie
wymienione przez Ciebie podkłady to Helena Rubinstein, a nie Shiseido

ja miałam 22 Spectacular i był w odcieniu Chanel 30 - nie żółty i nie różowy, wie dla Ciebie chyba byłby ok

21 i 23 nie badałam ani w Spectacular ani innych podkładów HR
Stary 2008-02-24, 12:57   #149
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
wymienione przez Ciebie podkłady to Helena Rubinstein, a nie Shiseido

ja miałam 22 Spectacular i był w odcieniu Chanel 30 - nie żółty i nie różowy, wie dla Ciebie chyba byłby ok

21 i 23 nie badałam ani w Spectacular ani innych podkładów HR

Oj tak ! Ślepota ze mnie Już poprawiłam błąd
dzięki za odpowiedź

szukają nowego domu
Stary 2008-05-26, 08:31   #150
Gothic_Daisy
Zakorzenienie

Wyciągam wątek, bo może dla siebie znajdę jakąś poradę

Szukam podkładu - jak się można domyślać

Obecnie mam Mat Lumiere 20 Clair - ale jednak za bardzo podkreśla mi pory, więc szukam czegoś mniej podkreślającego pory. Pewnie będzie też ciut za jasny, jak się trochę opalę. A może nie
Mam też Shiseido w sztyfcie O20 i jest zbyt żółty jak dla mnie. No i też te pory

No i nie wiem - może zamiast zmieniać podkład powinnam zainwestować w coś zmniejszającego pory? No ale to temat na inny wątek

Wracając do tematu - co byście polecały jako średnio kryjący, raczej matujący podkład na lato? Myślałam nad Dior Sculptem i czytałam recenzje i wychodzi tak pół na pół.
Myślałam nad Shiseido w słoiczku, ale wyczytałam, że z tego słoiczka trudno ten podkład wydostać, więc nie do końca.
Oglądałam Shiseido liftingujący, ale wyczytałam, że on rozświetla, więc nie wiem, czy nie będę się świecić.

Aha, podkładu nie stosuję codziennie, raczej na jakieś wyjścia (wieczorno-nocne), więc powinien się dobrze trzymać

Help

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości