kto pomoze ???blond pasemka;/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-01-03, 19:10   #1
misia_171717
Raczkowanie

kto pomoze ???blond pasemka;/

Witam , jestem w trakcie powracania do naturalnych włosów... chciałam zrobic dekoloryzacje ale jednak zrezygnowałam bo kiedys farbowałam włosy farbami palette i bałam sie ze nie da sie tego dobrze sciagnac... wiec przechodze pasemkami, ale to jednak nie takie łatwe jak sie wydaje... wiec tak: miałam włosy pofarbowane ciemnym blondem loreala i zmył mi sie do rudego wiec poszłam do fryzjera, no i ona zrobiła mi na tym 2 kolorowy baleyage: ciemny braz i blond,i własnie z tym blondem jest problem gdyz na tych rudo ciemnych(lorealowych) włosach wyszły zółte, ale fryzjerka nałozyła farbe... po wyjsciu z zakładu były ładne ale po kilku myciach znowu sa zółte. i teraz nie wiem co mam zrobic. czytałam o płukankach, róznych farbach nadajacy popielaty odcien i jeszcze innych róznych cudach;/ ale nie wiem co zastosowac w moim przypadku. Mam w domu płukane srebrna (for ilum..???)nie wiem jak to sie pisze;p jaki efekt uzyskam na głowie? czy z tym brązem sie nic nie stanie??? czy moze jakas farbe nałozyc, ale jaka??? pomózcie prosze, i z góry dziekuje bardzo
misia_171717 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 19:28   #2
Kasioraska
Raczkowanie

Dot.: kto pomoze ???blond pasemka;/

Z brązem nic sie nie stanie, a blond zrobi sie jasniutki tylko nie przesadz z płukanka bo bedziesz miec fioletowe Efekty trudno powiedziec czasem mozesz zobaczyc od razu jesli dobrze hmm "wycelujesz z dawką" Ale mysle ze po kilku zastosowaniach to juz na pewno

..::In a dream::..
::Will you give your love to me?::
..::Beg my broken heart to beat::..
::Save my life, change my mind::

Stary 2008-01-03, 19:35   #3
misia_171717
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Kasioraska Pokaż wiadomość
Z brązem nic sie nie stanie, a blond zrobi sie jasniutki tylko nie przesadz z płukanka bo bedziesz miec fioletowe Efekty trudno powiedziec czasem mozesz zobaczyc od razu jesli dobrze hmm "wycelujesz z dawką" Ale mysle ze po kilku zastosowaniach to juz na pewno
ale jakie one beda???? bo niektore sa strasznie zołte;((( jak wg stosowac ta płukane??? ile dac tych kropli zeby nie było ani za duzo ani za mało... i jak to płukac, przez 5 mintu, 10????
Stary 2008-01-04, 19:45   #4
Kasioraska
Raczkowanie

Kurcze ciezko powiedziec ile dac kropli, powinno pisac na opakowaniu, ale duzo zalezy trez od płukanki ja mam "wodny roztwór fioletu gencjanowego" dalam za to niecale 2 zł, i daje tak 2 kropelki na 1,5 litra wody ale wychodzi dosc mocna, tyle ze ja lubie takie prawie siwe na głowie mozesz dac np tylko jedna krople, ale jesli faktycznie niektore włosy sa bardzo zółte to płukanka niewiele pomoze :/ zawsze mozesz jednak spróbowac, moze pomoze, a zaszkodzic na pewno nie zaszkodzi włosom

..::In a dream::..
::Will you give your love to me?::
..::Beg my broken heart to beat::..
::Save my life, change my mind::

Stary 2008-01-04, 21:17   #5
misia_171717
Raczkowanie

ok, dziękuje Ci bardzo jutro bede próbowała
Stary 2008-01-05, 14:52   #6
misia_171717
Raczkowanie

taaaaaaaaa....... i masakra;/;/;/ zrobiłam ta płukanke, no i mam problem.... bo zamiast sie rozjasnic to sie przyciemnyły do rudego;/ jak to mozliwe???:P kilka pasemek chyba sie rozjasniło a reszta sciemniała:P:P:P chyba nałoze na to farbe, tyko jaka? zyby nie wyszły rude, ani zielone...a amm jeszzce ten nieszczesny braz;/ na fryzjera niestety nie mam, bo przy ostatniej wizycie zapłaciłam 130 zł;/
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości