Mam pytanko... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-12-09, 19:04   #1
Daggmara
Gość

Mam pytanko...

Chciałam zapytać czy to możliwe ze jak kiedys kosmetyczka stwierdziała u mnie cere mieszana że teraz mam normalną? Bo byłam ostatnio u kosmetyczki i powiedziała że mam tą cere,a wcześniej miałam cere badaną urządzeniem i na podstawie tego kosmetyczka powiedziała że mam taką cere... Czyli rodzaj cery może sie zmieniać z wiekiem?
  Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-09, 20:17   #2
czarna.noc
Wtajemniczenie

Re: Mam pytanko...

Tak, rodzaj cery może się zmienić. [u mnie najpierw normalna->sucha->znów normalna, hurra!] Ja tylko zastrzeżenia mam do tego badania urządzeniem. Podobno nie jest w stanie stwierdzić, jaką ma się skórę. Czasem wykrywa plamki i siateczkę naczynek krwionośnych itd. ale chyba nic więcej. I tak najprostszym sposobem na ocenienie rodzaju skóry jest umycie twarzy żelem i odczekanie 20 min. Sprawdzamy wtedy czy jest sucha, świeci sie czy też nie. I tyle
czarna.noc jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 14:47   #3
tenarr
Raczkowanie

Dot.: Mam pytanko...

czy można zmienić rodzaj cery? moja jest na wierzchu błyszcząca, ale równocześnie wiecznie czuję ściągnięcie i swędzenie - dlatego myślę ze jest mieszana i wrażliwa. Toleruje wyłącznie kosmetyki do cery suchej i wrażliwej. Podobnie z podkładami. Ale równocześnie - błysk Używam teraz Effaclaru K, odstawiłam też wszelkie agresywne kosmetyki. Praktycznie nie mam już żadnych niespodzianek na twarzy - pierwszy raz od okresu dojrzewania - ale pozostały rozszerzone pory i skóra - błyszczaca i sucha. Czy po długotrwałym nawilżaniu/ natłuszcaniu skóry może stac się normalna? W tej chwili mam 22 lata i chyba wąłsnie wygrałam walkę z trądzikiem samym tylko Effaclarem i Wizażem Pl
tenarr jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości