Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów Twoje włosy są suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz się, jak pielęgnować włosy, by były zdrowe i lśniące. Jakich kosmetyków do włosów warto używać?

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-08-06, 17:59   #361
skarbek2012
Raczkowanie

Dot.: mezoterapia skóry głowy

Cytat:
Napisane przez slonko_69 Pokaż wiadomość
Ja mam to samo jak słyszę "Chodź na imprezę" to do razu w głowie mam jedną myśl WŁOSY. Często przez to rezygnuje..
Na ulicy zawsze patrzę na włosy kobiet, jedne mają piękne grube ogony których mega zazdroszcze a inne mają cieńszy kitek i wtedy się zawsze zastanawiam czy mam chociaż taki czy jeszcze gorszy..

Ja zawsze miałam długie włosy, ściełam rok temu bo se rozjaśniłam i miałam siano :/ i jestem zła że to zrobiłam, jak miałam długie to się troche pofalowały itd i wyglądały ładnie, teraz wyglądają jak nie wiem co. 5 krótkich sterczących włosów jak ja to mówię :/

Byłam właśnie u endokrynologa, stwierdzenie: NIEDOCZYNNOŚĆ. Od jutra zaczynam brać tabletki.
Myślicie że coś pomoże uregulowanie hormonów?
Wgl zastanwiam się czy jest sens chodzić na mezo w moim przypadku..
Już sama nie wiem co jest przyczyną.. ale może właśnie ta niedoczynność?

Skarbek a Ty taką będziesz zamawiać? Że swoje włoski się wyjmuje?
Wgl wczoraj jak kolejny raz chodziłam po necie, to wydaje mi się że dużo osób/gwiazd nosi peruki albo właśnie te uzupełnienia.
Jedna dziewczyna na jakimś forum pisała, że straciła wszystkie włosy, nawet brwi i rzęsy i właśnie taką nosi.. Mówiła, że już się przyzwyczaiła itd..
Nie sądziłam, że tyle kobiet ma taki problem..
Bo o takich problemach się nie mówi. U mnie wiedzą tylko rodzice, brat i chłopak. Nikt więcej nie ma pojęcia że zmagam się z problemem łysienia i mam nadzieję że gdybym miała to uzupelnienie to również nikt by się nie spostrzegł. Ja na razie nie zamawiam bo nie mam jeszcze tyle pieniędzy. U ciebie może być przyczyną ta tarczyca i jak będziesz ją leczyć to może włosy przestaną wypadać. Znalezienie przyczyny to już sukces według mnie.
skarbek2012 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 21:25   #362
slonko_69
Raczkowanie

GG do slonko_69

Powiem Wam Kochane że mam taką nadzieję bo na niektórych forach też czytałam, że nie zawsze to tarczyca jest głównym powodem wypadania może to nie być przez to i leki mi nic nie pomogą

A co do mezo to ja też właśnie czytałam, że właśnie przy problemach z hormonami też powinna pomóc, jestem naprawdę gotowa chodzić nawet co 2 mies do końca życia.. Jestem już w stanie zrobić wszystko żeby mi nie ubyło jeszcze więcej włosków..

lorisis ja też własnie przytyłam jakiś czas temu około 10kg, pomimo że jadłam cały czas to samo,.. teraz już nie tyję, waga jest stała ale nie jest ona "moja" a nie powiem, że ciężko mi jest zgubić chociaż kilogram..
Zobaczymy jak to będzie po tych lekach i wiem, że muszę uzbroić się w cierpliwość..

Naprawdę modlę się już żeby pomogło.
Czasem już nie mam siły i zastanawiam się dlaczego akurat na mnie musiało to paść :/ niektóre laski jak widzę to mają wszystko.. figurę, ładną buzię i do tego jeszcze mega włosy..

Ale nie ma co się załamywać! I naprawdę się cieszę, że tu "trafiłam". Dobrze jest mieć wsparcie u osób, które wiedzą co się przeżywa!

Musimy walczyć! )))))
Stary 2013-08-06, 21:43   #363
lorisis
Przyczajenie

Maria221
jak byłam u mojej endokrynolog to powiedziała mi o tym novothyralu ale też powiedziała że woli nim nie leczyć młodych kobiet, które mogą w najbliższym czasie chcieć zajść w ciąże lub próbują zajść bo podobno źle on działa na płód. Nie wiem dokładnie o co chodziło bo nigdzie nie doczytałam, ale skoro miałby mi pomóc to wolałabym go chociaż przez jakiś okres czasu przyjmować aby się unormowało i najwyżej później wrócić do euthyroxu lub może coś innego jeszcze będzie... Ciążę planuję za jakieś półtorej roku, może dwa ale nie wykluczałam możliwości zajścia szybciej, natomiast jakbym zaczeła go brać to musiałabym uważać. Słyszałaś może o tych skutkach ubocznych novothyralu lub któraś z Was? Czy może znacie jakieś inne leki na niedoczynność? Muszę coś zmienić, bo już ten euthyrox przestał na mnie działać ;(
lorisis jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 23:07   #364
slonko_69
Raczkowanie

GG do slonko_69

Ja dopiero swoją walkę z tarczycą zaczynam, także póki co euthyrox jest dla mnie znany ;p
A Twoja lekarka nie może Ci zmienić skoro przestały działać? Powinna to widzieć ;>
Stary 2013-08-06, 23:35   #365
lorisis
Przyczajenie

no właśnie dopiero na ostatniej wizycie jej powiedziałam, że objawy niedoczynności się nasiliły to trochę to zignorowała, powiedziała że to jest hormon syntetyczny i nie zawsze wszystkie objawy ustępują, muszę się liczyć z tym że niedoczynności się nie wyleczy i zawsze coś dolegać mi będzie i dodała że woli nie leczyć Novothyralem kobiet w wieku rozrodczym to już nie naciskałam, ale teraz się do niej umówię mimo że byłam miesiąc temu i powiem o tych wszystkich dolegliwościach, że jest tragicznie to może coś wymyśli, może zmieni mi lek... psychika mi już siada, tak się nie da żyć ;(((
Stary 2013-08-07, 07:58   #366
slonko_69
Raczkowanie

GG do slonko_69

Hmm to trochę dziwna lekarka. Wiadomo, że z tym się żyje do końca życia i nie wszystkie objawy ustąpią, ale powinny chociaż trochę..
Ja już dłuugo miałam złe wyniki, ale tak jakoś z rok odczuwam skutki, jestem non stop zmęczona, bez energii, zimno mi, no i te włosy..

lorisis musimy się trzymać! ja sobie staram mówić że nie ja jedna na to choruję, że tyle osób to ma i jakoś muszę sobie dawać radę!
chociaż też mam czasem dni że mówię dosłownie mówiąc "w dup. mam innych, ja tego nie chcę" hehe ;p
Ale będzie dobrze Kochana
Stary 2013-08-08, 12:23   #367
lorisis
Przyczajenie

Oczywiście że damy sobie radę i to bez większej paniki
Umówiłam się dziś do mojej endo na 23 sierpnia zobaczymy czy zmieni mi lek.
I jeszcze chciałam Ci pokazać (i innym chorym na niedoczynność tarczycy) co znalazłam na necie, chłopak na podstawie wielu artykułów naukowych całkiem mądrze pisze o diecie na niedoczynność, odkąd zaczęłam chorować żaden lekaż mi nie wspomniał o tym że nie powinnam jeść soji ani kapusty, brokułów i kalafioru ani żeby ograniczyć mleko i jego przetwory, a jak się okazuje dieta przy niedoczynności jest bardzo ważna. Oto link: http://commed.pl/dieta-i-suplementy-...4fb51c0546983a
Stary 2013-08-08, 23:23   #368
slonko_69
Raczkowanie

GG do slonko_69

super że to wrzuciłaś ja już też dużo czytałam o tym co jeść a czego nie i popieram Twoje zdanie, mi żaden z lekarzy nie powiedział co dalej mam robić że tak powiem. Dał tabletki i narta, martw się sama ;]
Stary 2013-08-11, 19:55   #369
slonko_69
Raczkowanie

GG do slonko_69

Kolejne spostrzeżenia apropo myślę mezo.

Jutro idę na 4 zabieg. Najbardziej mi zależało żeby zobaczyć mniejszy kłębek po myciu bo w dzień i tak nie wiem ile ich wypadnie, ale jak widziałam masę podczas mycia i myślałam o tym że jeszcze mi w dzień wypadły to mi się słabo zrobiło ;/

Nie mam efektów typu ŁAŁ, PODCZAS MYCIA 5 WŁOSÓW.
Nie wierzę w takie rzeczy i że mezo da aż takie efekty bo ileś tych włosów jednak musi wypaść a podczas mycia a ja jestem zdecydowanie zadowolona i szczęśliwa bo wypada mi ich duużo mniej.
Ale co najważniejsze.

Odkąd pamiętam farbuję włosy, długo na ciemno, potem chciałam wrócić do blondu i w czasie 6 mies 3 razy ściągałam kolor.. myślę, że m.in. przez to moje włosy zaczęły wypadać. W blondzie czułam się źle, więc wróciłam do ciemnego blondu coś takiego. Teraz 3 miechy nie farbowałam bo chciałam dać im odpocząć ALE. mój kolor jest no mysi, brzydki bez połysku. Moje włosy wyglądały okropnie.. matowe, bez blasku, krótkie..
W piątek postanowiłam je pofarbować. Kolor cieeeemny brąz - czyli mój ulubiony w którym się najlepiej czuję.
Ale jak już miałam na głowie farbę to myślałam tylko o tym że jak będę zmywać to wypadnie mi ich mnóstwo jak to przy farbowaniu.

No i się nie myliłam.. myślałam, że się popłaczę, ale że to po farbowaniu to przełknęłam to co widzę i poczekałam do dzisiaj na drugie mycie...
O dziwo.. włosów wypadło mi mało, tak jak po ostatnich mezo )) jestem mega miło zaskoczona.
W końcu się w miarę dobrze ze sobą czuję jak patrzę w lustro, włosy są błyszczące i mięciutkie póki co, a wypadanie ograniczone ))))

Zobaczymy jak dalej będzie się toczyć przygoda z mezo.

Edytowane przez slonko_69
Czas edycji: 2013-08-11 o 20:04
slonko_69 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 12:08   #370
Auska898
Raczkowanie

Cześć dziewczyny. Wczytałam się w to forum i przeczytałam wasze posty od A do Z. Sama mam ten problem wypadania plus łojotok. Miałam dwie mezoterapie i na razie efektów ?...nie wiem sama co mi pomogło. Mezo mam co miesiąc. Włosy wypadają mi od 3 miesięcy. w marcu ciężko chorowałam potem został problem z nerkami i tak sie ciągnie to wszystko w postaci wypadania.. Nie wiem po jakim czasie ta mezo pomoze? Biore biotebal i lecze łojotok. Myłam dermeną, ale po tym swedziala mnie głowa. Nas początku wypadało mi 300-500 włosów. Teraz wypada do 150 dziennie. Ciężko mi z tym włosy mam długie i nie chce obcinać, ale są tez bardzo cienkie. Myślicie ze ile czasu musze czekac na efekty mezoterapii?Pozdrawiam
Auska898 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 09:22   #371
justify4
Przyczajenie

Ja chodziłam na mezo rok temu - byłam na 6 zabiegach i musze powiedzieć, że zauważyłam różnicę - włosów wypadało mniej zarówno po umyciu, jak i przy czesaniu. Dodatkowo bralam tabletki inneov i w sumie mega o to dbałam. Doszłam do takiego momentu, że właściwie wydawało mi się, że mam problem z głowy i w czerwcu przestałam brać suplementy. Lipiec był ok, w sierpniu zaczęły mi znów włosy delikatnie wypadać a teraz wypada ich coraz więcej. Nie wiem, czy to nie przez słońce (2m miesiące pracowałam w Hiszpanii) ale nie ukrywam, że trochę się tym załamałam....
Myślę, że powtórzę kurację, bo spać przez ten problem nie mogę
justify4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-04, 10:26   #372
slonko_69
Raczkowanie

GG do slonko_69

justify - fajnie wiedzieć że komuś pomaga
ja byłam na trzech.. do tej pory powinnam mieć już 5 ale ciężko było mi się umówić z moją lekarką i na ostatniej byłam miesiąc temu.
Obecnie jestem załamana.. tak jak lecą mi teraz nie wypadały mi nigdy.. we wtorek idę znowu ale do innego lekarza. Z tamtej nie byłam za bardzo zadowolona..

Mam dosyć.. każde mycie włosów to dla mnie jakiś koszmar...
Stary 2013-09-05, 14:52   #373
szklaneczka123
Przyczajenie

Jak tam dziewczynki Wasze włoski?? ja bedę robila mezoterapię za tydzien sama ,wlasnie czekam na przesylkę
szklaneczka123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-07, 23:11   #374
lorisis
Przyczajenie

Ja byłam na 4 mezoterapiach i jak na razie nic mi nie pomogło, a nawet wypada mi ich jeszcze więcej 300-500 codziennie, załamuje mnie to nie wiem już co mam robić! czy kiedyś to się skończy, czy dopiero jak już całkiem wyłysieję??? ;((((
Jutro idę na ostatnią mezo, a później sobie sama będę zamawiać i wstrzykiwać tak jak Ty szklaneczka
Nie zauważyłam, aby było to jakoś skomplikowane, nie omija się żadnych miejsc ani na nic nie uważa, jedynie ampułki ogólnie dostępne pewnie nie są tak dobre w składzie co te u dermatologa, ale lepsze takie niż żadne a na wydawanie kilkuset złotych za zabieg mnie nie stać.
Stary 2013-09-08, 22:20   #375
slonko_69
Raczkowanie

GG do slonko_69

ja idę we wtorek do drugiego lekarza...

Lorisis a mówił Ci Twój lekarz coś czy to normalne że wypadają bardziej? Albo czy wgl coś mówił czy jest sens robić itd? W sensie kiedy powinno byc widać efekty?
Mówiłaś mu o tarczycy?
Stary 2013-09-09, 08:37   #376
szklaneczka123
Przyczajenie

lorisis ja zamawiam tą samą ampulkę na allegro co miala moja dermatolog( haircare, tez uwazam ze nie jest to zbyt skomplikowane więc wole to zrobic w domu i zaplacic 150 zl za ampulkę ktora wystarczy mi na 4 zabiegi niz mialabym placic P dermatolog 1000zl..
szklaneczka123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-09, 09:34   #377
lorisis
Przyczajenie

slonko69
Mi dermatolog mówiła, że mezoterapia to ostateczność i jak to nie pomoże to już nic nie pomoże ;((( i że u mnie to wypadanie jest spowodowane hormonami i nawet jak mam na papierze uregulowane to skutki niedoczynności będę odczuwać, czy to właśnie poprzez przybieranie na wadze czy wypadanie włosów... u mnie dochodzi jeszcze ciągłe uczucie zimna...

szklaneczka
ja też mam zamiar zamówić ten hair care na allegro ale znalazłam też takie coś http://estetykatwarzy.pl/pl/index.ph...oterapia-Sklep, tylko nie wiem czy tam mogą kupować osoby niezwiązane z branżą...
Stary 2013-09-09, 11:43   #378
Auska898
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez justify4 Pokaż wiadomość
Ja chodziłam na mezo rok temu - byłam na 6 zabiegach i musze powiedzieć, że zauważyłam różnicę - włosów wypadało mniej zarówno po umyciu, jak i przy czesaniu. Dodatkowo bralam tabletki inneov i w sumie mega o to dbałam. Doszłam do takiego momentu, że właściwie wydawało mi się, że mam problem z głowy i w czerwcu przestałam brać suplementy. Lipiec był ok, w sierpniu zaczęły mi znów włosy delikatnie wypadać a teraz wypada ich coraz więcej. Nie wiem, czy to nie przez słońce (2m miesiące pracowałam w Hiszpanii) ale nie ukrywam, że trochę się tym załamałam....
Myślę, że powtórzę kurację, bo spać przez ten problem nie mogę
A po jakim czasie, tzn po ilu zabiegach zauważyłaś poprawę?
Stary 2013-09-10, 14:56   #379
slonko_69
Raczkowanie

GG do slonko_69

też bym chciała sobie sama robić.. ale boję się że nie będę w stanie sobie tej igiełki wbijać hehe albo że za głęboko, za płytko czy coś.. ale różnica w cenie przeogromna, za taką kwotę to można robić.. a 200zł za zabieg to mega dużo
Stary 2013-09-10, 22:10   #380
slonko_69
Raczkowanie

GG do slonko_69

Stwierdziłam też, że fajnie by było jakbyście napisały co oprócz mezo w choć minimalny sposób Wam pomogło! Wiadomo, że na każdego działa co innego, ale ten każdy się powtarza i może to będzie któraś z nas
Wydaje mi się, że oprócz mezo trzeba zwrócić też uwagę na kilka innych rzeczy takich jak suplementy, odżywianie, szampon, mycie itd itd..

Ja opiszę Wam co już używałam i jak wspominam, może którejś z Was się przyda!

Szampony lecznicze (mniej lub bardziej ):

-Radical - użyłam może z 3-4 razy, jak dla mnie nie. Plątał mi włosy niemiłosiernie, odżywka nic nie pomagała. Nie moglam ich rozczesać a co za tym szło je wyrywałam. Kasa wydana a szampon poszedł do śmieci. Jedyny plus to że tani, ok. 1ozł. No i niektórzy go sobie chwalą chociaż moja koleżanka też użyła go tylko z 2 razy i wyrzuciła z tego samego powodu co ja.
-O-Rising- przepisała mi trycholog. Też dość drogi, cena około 120zł ale za butelkę litrową. Miałam do włosów przetłuszczających się i uważam, że też był bardzo dobry. Dość wydajny, bardzo ładnie pachniał i tak patrząc poprzez pryzmat czasu wydaje mi się, że jeżeli chodzi o wypadanie zdawał efekty w sumie nie wiem czemu nie kupiłam go drugi raz.. ale myślę, że do niego na pewno jeszcze powrócę! Warto i są do różnych rodzai włosów
-Anaphase- wg mnie bardzo bardzo dobry. Fakt faktem stosowałam go razem z mezo więc nie wiem czego była zasługa ale wypadało ich zdecydowanie mniej. Ale miał też swoje minusy, a mianowicie:
1. cena. drogi bo około 50zł
2. wydajność - wgl się nie pienił, pomimo że zawierał SLS. Przez co używałam go sporo, a na opakowaniu zalecają 2 razy umyć (czego nie robiłam) Buteleczka wg mnie starcz na max. miesiąc.
-Klorane z chininą- NIE POLECAM!!! Dla mnie mega na nie. Kupiłam go bo skończył mi się Anaphase i chciałam czegoś tańszego bo miałam gorszy miesiąc finansowo.
Cena mała też nie jest bo ok.30zł. Włosy po nim mi leciały podczas mycia, użyłam 2? może 3 razy i tez idzie do kosza. Plus mi strasznie włosy plątał.
-Pharmaceris na łupież tłusty -
używam go obecnie iii jestem bardzo zadowolona jak byłam u trychologa to też mi powiedziała że mam skórę łojotokową. Ogólnie często mnie swędziała głowa, po tym szamponie ustało to po pierwszym myciu. Użyłam go dopiero 3 razy więc jeżeli chodzi o wypadanie nie moge się wypowiedzieć, chociaaaaż, jest dobrze bywało gorzej z wypadaniem.

Co do łupieżu tłustego.. po czym samemu można poznać? M.in. właśnie po swędzącej głowie, szybko przetłuszczającej się i co jest główną oznaką! - Jak wypadają włoski to często u nasady są aż obklejone sebum - taka biała kuleczka. Ja tak miałam, dużo jak mi wypadało to było zakończone taką białą "tłustą" kulką. Bleh.

Z szamponów leczniczych to tyle co pamiętam co używałam

Wcierek szczerze mówiąc się boję.. wiem, że niby pomagają po pewnym czasie, ale kiedyś jakąś wcierałam to mi pełno włosów na rękach zostawało i jakoś mam uraz ;/ :P

Ogólnie daję sobie 3 miesiące na kurację.
Tzn. Myję dalej tym szamponem, idę na mezo (musiałam dzisiejszą wizytę przełożyc na za tydzień) - chociaż nie wiem na ile zabiegów pójdę, zobaczę jakie będą efekty i jak będę stała finansowo codziennie łykam vitapil, tran.
Plus do tego łyżeczka oleju z wiesiołka. Nie wiem czy o tym słyszałyście, ale coraz częściej o nim słyszałam. Ma wiele dobrych kwasów i dużo dziewczyn chwalilo go też na włosy a nawet jak na włosy nie pomorze to i tak jest mega zdrowy
ZDROWO SIĘ ODŻYWIAM! To już u mnie trwa okolo 2-3 tyg.. jak zaczęłam czytać co mogę jeść z chorą tarczycą a czego powinnam unikać.
minimum 1l wody dziennie! Dużo warzyw, ryby, jajka, sałatki, szpinak, owoce i co najważniejsze ograniczyłam bardzo mocno słodycze.. One tez mają bardzo zły wpływ na ogólny stan naszego zdrowia. Teraz jak sięgam po coś słodkiego to jest to przeważnie gorzka czekolada z dużą zawartością kakaa

W Grudniu zdam Wam dokładną relację czy coś zauważyłam
3 miesiące to taki okres gdzie powinno być już widać czy cokolwiek coś pomaga

Czekam na jakieś Wasze spostrzeżenia apropo Waszych metod

Edytowane przez slonko_69
Czas edycji: 2013-09-10 o 22:15
slonko_69 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 09:29   #381
justify4
Przyczajenie

zauwazylam poprawe po jakis 3 zabiegach
dodatkowo oczywiscie odstawilam calkowicie papierosy, alkohol i zaczelam zdrowe odzywianie
mysle, ze wszystkie czynniki mialy wplyw na poprawe
justify4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 13:11   #382
lorisis
Przyczajenie

Slonko69
fajnie, że to napisałaś, myślę że każdy jest inny i co innego mu pomoże. Ja nie mogę się niczym pochwalić bo włosy mi lecą jakbym brała chemię i nic ich nie chce powstrzymać, nawet mezo z szamponów obecnie używam na zmianę (dwa pierwsze):
Dermenę - dużo osób ją chwali, mi nie zatrzymała nawet w najmniejszym stopniu wypadania włosów ale rośnie dużo malutkich włosków, co pewnie jest też zasługą mezo. Niestety wypadają mi wszystkie włosy i te małe krótkie, średnie i to najdłuższe.
Siarkową moc firmy Barwa - bardzo dobry i pięknie pachnący polski szampon, tani i przeznaczony na łojotokowe zapalenie skóry głowy, więc Tobie Slonko69 jak najbardziej polecam, ja nie mam tego problemu ale go używam bo siarka sobie działa na włosy. Co do skuteczności to jak już wspomniałam mi nic nie pomaga, ale komuś może pomóc
Vichy dercos - szampon podobno ma za zadanie wzmocnić włosy, zużyłam 3 buteleczki, jedynie co mogę o nim powiedzieć to, że pachnie jak dla mężczyzn i dość dobrze się pieni, efektu zamierzonego nie uzyskałam ale nawet go lubiłam.
Seboradin - szampon przeciw wypadaniu włosów, stotowałam długo, wówczas na przemian z vichy ale tego zużyłam jakieś 6 buteleczek, ciągle czekałam na efekt zmniejszenia wypadania i go niestety nie było ale ja jestem ciężkim przypadkiem. Używałam też odżywkę z tej serii, bardzo ją polecam jest rewelacyjna! Zapach śliczny, dobrze się rozczesuje włosy po niej. Najlepsza odżywka jakiej używałam! Ogólnie to mało jest odżywek przeznaczonych do wypadających włosów, a jak już są to nie spełniają funkcji odżywki, czyli włosy są nadal poplątane i szorstkie.
Używałam też olejów, wcierek ale tu trzeba być systematycznym i dlugo czekać na efekty, po kilku razach się zniechęcałam.
Z przepisanych przez dermatologa specyfików to jedynie pomógł mi Alpicort E stosowany na zmianę z Loxonem 5%. Miesiąc kuracji, a już po dwóch tygodniach był super efekt, włosy przestały wręcz całkowicie wypadać, ale niestety jak się płyny skończyły to znów zaczęły po jakimś miesiącu się sypać W tym czasie suplementowałam się Gelacetem - są to szaszetki do rozpuszczania w wodzie z żelatyną i biotyną, chyba dość skuteczne, ale ciężko mi powiedzieć bo w tym czasie stosowałam te płyny i nie wiem co konkretnie pomogło.
Slonko69 ja też teraz postawiłam na zdrowe odżywianie i dietę dla osób chorych na niedoczynność tarczycy, też jakieś 3 tygodnie stosuję ale ciężka jest bo strasznie rygorystyczna i zdarzają mi się wpadki, ale przede wszystkim nie jem chleba a to największy sukces suplementuję omega3 i selen, jak zobaczę jakieś efekty to dam znać.
Stary 2013-09-11, 20:12   #383
Auska898
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez justify4 Pokaż wiadomość
zauwazylam poprawe po jakis 3 zabiegach
dodatkowo oczywiscie odstawilam calkowicie papierosy, alkohol i zaczelam zdrowe odzywianie
mysle, ze wszystkie czynniki mialy wplyw na poprawe

[QUOTE=justify4;42743303]A co jaki czas miałaś robione zabiegi? A tez miałaś problemy z łupieżem czy łojotokiem? z Jakiego powodu wypadały Ci włoski?
Stary 2013-09-22, 07:36   #384
empressofshadows
Raczkowanie

Ja jestem obecnie po 3 zabiegu mezoterapii i za bardzo efektów nie widzęPo drugim zabiegu zauważyłam,że mniej włosów wypadło mi podczas mycia,ale potem stan wcześniejszy powróciłZ tego co mi lekarz mówił,starczy 6 zabiegów ,no nie wiem ,zobaczymy.Zaznaczę,że ja mezo mam robione co dwa tygodnie.
empressofshadows jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-01, 22:11   #385
slonko_69
Raczkowanie

GG do slonko_69

Hej Kochane coś tu ucichło ostatnio.

Ja zdobyłam się w końcu na odwagę i piszę.. a konkretniej chodzi mi o to, że wcześniej nie chciałam bo bałam się zapeszać (nadal się boję :P)
Z mezo zrezygnowałam..stwierdził am, że póki co to nie ma sensu. Pracuję tylko weekendowo więc prawie cała moja wypłata na to szła. Plus to już się raczej powinno robić co jakiś czas regularnie i nie wiem czy byłoby mnie stać aby poświęcać tyle pieniedzy..

ALE, jak już Wam pisałam zmieniłam szampon. Od prawie miesiąca używam tego z Pharmaceris i nie wiem czy to jego zasługa czy jakiegoś cudu, ale włosy w dużo mniejszym stopniu mi wypadają.. staram się już myć regularnie co 2dni, żeby nie doprowadzać ich do dużego przetłuszczenia bo wtedy mi dużo leciało.
Ale teraz myjąc co 2 dni tym szamponem wydaje mi się, że wypadają już w normalnej ilości.. wiadomo, że ja nadal jestem przewrażliwiona jak widzę jakiś włosek, ale to już po prostu przez lekką obsesję chyba.

Nie wiem na ile to wypadanie ustało, czy na chwilę czy na dłużej, ale jestem mega mega zadowolona i naprawdę dziewczyny polecam zmiany szamponów przystosowane typowo do swojej główki! No i cierpliwość cierpliwość..

Wierzę, że nam wszystkim się uda! ))))
Stary 2013-10-04, 20:07   #386
monci85
Raczkowanie

Hej dziewczyny, wpadłam w panikę, wczoraj miałam mezoterapię osoczem skóry głowy, głównie obszar nad czołem. ale dopiero dzisiaj zauważyłam jakiego mam wała na czole, po środku od góry do brwi taki wielki guz, trochę boli, czy to normalne? też macie taki obrzęk na czole po mezo??? może to po igłowym znieczuleniu, ale dziwne że poszło na czoło a nie na głowę...
monci85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-05, 04:58   #387
slonko_69
Raczkowanie

GG do slonko_69

Hmm z tego co się orientuję to osoczem chyba żadna nie miała tu robione..
Stary 2013-10-05, 06:40   #388
monci85
Raczkowanie

Ale po zwyklej mezo nie macie tez takich objawów?
monci85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-05, 07:23   #389
empressofshadows
Raczkowanie

monci
Ja nie miałam żadnych takich objawów po mezoterapiiMoże faktycznie odczyn Ci się zrobił po znieczuleniu,jak do poniedziałku nie zejdzie,albo coś w ogóle będzie Ciebie niepokoiło to skonsultuj ten objaw.
empressofshadows jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 22:13   #390
slonko_69
Raczkowanie

GG do slonko_69

Hmm nie żeby coś bo mogę się mylić, ale jak dla mnie to typowa reklama tego lekarza.
"moim znajomym"- jeszcze jeden znajomy mający problem bym zrozumiała, ale znajomi? Trochę dziwne ;]
No i NIC NIE BOLI? Też trochę nierealne bo mimo tego jaki kto ma próg bólu na milion % będzie odczuwał ten zabieg. Mniej lub bardziej, ale przyjemny to on nie jest.

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości