Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów Twoje włosy są suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz się, jak pielęgnować włosy, by były zdrowe i lśniące. Jakich kosmetyków do włosów warto używać?

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2016-12-01, 19:16   #511
peearl
Rozeznanie

Dot.: mezoterapia skóry głowy

Czy któraś z Was jest w stanie polecić mi dobre miejsce do wykonania mezoterapii w Trójmieście lub okolicach? Błagam
peearl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-16, 04:48   #512
orrka16
Przyczajenie

Witajcie,
Byłam na pierwszym zabiegu mezoterapi osoczem. Zabieg bolesny. Na zabiegu zaciskałam zęby ale po powrocie do domu się poryczałam z tego bólu.
Nie będę na ta chwilę pisac gdzie robiłam zabieg. Mineły dwa tygodnie ale zmian większych nie widzę.... cierpliwie czekam. Moje włosy sa baardzo przerzedzone...sa miejsca gdzie ich już nie mam..więc trudno, mezo to ostatnia deska ratunku.
Postaram sie mniej więcej komentowac na bieżąco efekty.
Druga sprawa, która mnie osobiście nurtuje. Trudno, salony moga mnie zasypać różnymi argumentami, ale uważam że to ważne. Szczególnie z punktu widzenia klienta. !!! Za takie zabiegi powinno się płacić gdy efekty będą już widoczne!!!. Albo gdy ich brak należałoby mieć zapewnienie zwrotu kasy. Szczególnie, że słono się za to płaci a przecież moje osocze nic nie kosztuje...!! A wirówka to nie jest znowu taką drogą inwestycją ( dla niektórych gabinetów wręcz niewielką. Szczególnie dla tych którzy nie chwalą sie marką sprzętu i mówią, że nie ma różnicy jakiej sie używa," wirówka to wirówka" mówią. ) Jaką mamy pewność, że nie jest to <pic na wode fotomontaż> ??? ok można zapłacic 5 dyszek za poświęcony czas....(20 min)to dobra cena...A gdy będą efekty kasowac jak za zboże. Klient sam przyjdzie i zapłaci nawet więcej, gdy będzie widzial efekty. !!! Przystanie na wygórowana cenę bez dwóch zdań. I będzie przychodził regularnie. Salony nie będą musiały się silić na komentowanie takich postów...i reklamowanie takich zabiegów. To takie proste!!!!. A tak....co??? Wiadomo........... (nie patrzcie na błędy,mało to istotne) Tyle... Pozdrawiam
orrka16 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-20, 12:58   #513
paula1715
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez saoriQ Pokaż wiadomość
Dlaczego piszesz o skutkach nieudanej mezoterapii???O co chodzi?
Sama zrobiłam już kilka zabiegów preparatem z morwą białą i jakieś tam efekty się pojawiły, chociaż nie są może bardzo widocznie.
Slyszalam opinie ze wlosy wypadaly jeszcze bardziej..
jednak zaryzykowalam, zabieg zrobiony z wykorzystaniem wlasnego osocza, przez tydzien wlosy wypadaly tak jak zwykle ( jak na mnie ) o ile nie bardziej, jednak na drugi tydzien zauwazylam wiekszy polysk, mniej sie przetluszczaja i sa jakby mocniejsze, na kolejny zabieg pojde za tydzien. Oczywiscie ze bolalo, okolice skroni to byla tragedia, mialam oczy i pięści mocno zacisniete, straszny bol dobrze ze krotki, potem nie moglam zasnac na boku. jestem pelna nadziei
tarnow, 400zł
paula1715 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-21, 06:44   #514
saoriQ
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez paula1715 Pokaż wiadomość
Slyszalam opinie ze wlosy wypadaly jeszcze bardziej..
jednak zaryzykowalam, zabieg zrobiony z wykorzystaniem wlasnego osocza, przez tydzien wlosy wypadaly tak jak zwykle ( jak na mnie ) o ile nie bardziej, jednak na drugi tydzien zauwazylam wiekszy polysk, mniej sie przetluszczaja i sa jakby mocniejsze, na kolejny zabieg pojde za tydzien. Oczywiscie ze bolalo, okolice skroni to byla tragedia, mialam oczy i pięści mocno zacisniete, straszny bol dobrze ze krotki, potem nie moglam zasnac na boku. jestem pelna nadziei
tarnow, 400zł
Każdy ma inny próg wytrzymałości.
Ja robię teraz mezoterapię co 2 tygodnie ale dla mnie to żaden ból, lekkie ukłucie, trochę czuję dyskomfort ale nie za mocny .
Zapisz
saoriQ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-22, 10:45   #515
MagnoliaIndygo
Przyczajenie

Jestem już po serii zabiegów mezoterapii. Łącznie wyszło ich aż 10 ale zdecydowanie było warto. Włosy wypadały mi masakrycznie z powodów hormonalnych. Z własnego doświadczenia wiem, ten zabieg na każdego działa nieco inaczej, u niektórych efekty są natychmiastowe a inni muszą na nie poczekać, wszystko zależy od przyczyny wypadania. U mnie dopiero po 6-tej pojawiły się pierwsze efekty a po ostatniej czyli 10-tej przestały wpadać. Mogę w 100% polecić mezoterapię.
MagnoliaIndygo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 06:16   #516
Nemesis_Nave
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez saoriQ Pokaż wiadomość
Każdy ma inny próg wytrzymałości.
Ja robię teraz mezoterapię co 2 tygodnie ale dla mnie to żaden ból, lekkie ukłucie, trochę czuję dyskomfort ale nie za mocny .
Zapisz
Jak efekty?

"Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych."
- C.D.Larson
Nemesis_Nave jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-07, 18:21   #517
Makushka
Przyczajenie

Ja wysłałam męża, przedwczoraj był na pierwszym zabiegu. Zabieg poleciła mi znajoma, która prawie wyłysiała po ciąży i karmieniu i dopiero mezoterapia jej pomogło. Czekamy więc na efekty. Kupiliśmy od razu pakiet 3 zabiegów w MTTEstetica, bo tak było taniej. Za mezo z mezokoktajlem hair revitalizng zapłacilismy 750 zł, więc chyba spoko cena jak na Kraków.
Makushka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-23, 18:43   #518
CarycaKatarzynaI
Caryca jest tylko jedna!

Odświeżam wątek

Mam pytanie czy któraś może miała za sobą serię np po 10 wykonanych zabiegów mezoterapii igłowej i karboksyterapii?
Stary 2017-01-24, 11:28   #519
Nemesis_Nave
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez CarycaKatarzynaI Pokaż wiadomość
Odświeżam wątek

Mam pytanie czy któraś może miała za sobą serię np po 10 wykonanych zabiegów mezoterapii igłowej i karboksyterapii?
Czy to jest kuracja redukująca cellulit?

"Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych."
- C.D.Larson
Nemesis_Nave jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-24, 13:29   #520
CarycaKatarzynaI
Caryca jest tylko jedna!

Cytat:
Napisane przez Nemesis_Nave Pokaż wiadomość
Czy to jest kuracja redukująca cellulit?
Cały czas chodzi mi o skórę głowy, takie zabiegi poleciła mi Pani trycholog.

Pozwolę sobie skopiować definicje z ich stronki:

Cytat:
KARBOKSYTERAPIA SKÓRY GŁOWY – to przełom w leczeniu łysienia, wypadania i przerzedzenia się włosów. To nic innego jak podawanie kontrolowanych dawek CO2 (medycznego dwutlenku węgla) za pomocą śródskórnych mikronakłuć w celu bardzo dużej stymulacji mieszków włosowych do tzw. “pracy”. Dzięki zastosowaniu CO2 dochodzi do powstawania nowych naczyń krwionośnych, a tym samym pobudzenia mikrokrążenia w skórze głowy, lepszy transport tlenu, składników odżywczych, maksymalne dotlenienie.

Karboksyterapia uruchamia proces gojenia się tkanek, dzięki czemu otrzymujemy niezwykle dużą regenerację skóry. Zabieg idealnie współgra z zabiegami mezoterapii igłowej – jako terapia łączona . Zaletą zabiegu jest mała inwazyjność (zabieg nie wyklucza z życia pacjenta, można normalnie funkcjonować). W terapii przeciwko wypadaniu włosów, łysieniu czy przerzedzenia włosów częstotliwość i ilość zabiegów dobierana jest indywidualnie przez trychologa.
A czy resztę stosuje się na cellulit to nie wiem, bo nie zagłębiałam się w tym temacie
Stary 2017-01-25, 09:05   #521
MagnoliaIndygo
Przyczajenie

Cytat:
Odświeżam wątek

Ja miałam 10 mezo i bardzo mi pomogły. Dopiero po 10 wypadanie ustało
Karboksyterapii nie robiłam.

Edytowane przez MagnoliaIndygo
Czas edycji: 2017-01-25 o 09:06
Stary 2017-01-25, 11:37   #522
CarycaKatarzynaI
Caryca jest tylko jedna!

Cytat:
Napisane przez MagnoliaIndygo Pokaż wiadomość
Ja miałam 10 mezo i bardzo mi pomogły. Dopiero po 10 wypadanie ustało
Karboksyterapii nie robiłam.
U mnie właśnie wypadanie jest w normie. A zagęściły Ci się włosy? Rosną może szybciej? Bo na tych dwóch aspektach najbardziej chce się skupić. I ile płaciłaś za 10 zabiegów mezo?
Stary 2017-01-26, 08:23   #523
Sunflower55
Zadomowienie

Ja jestem po trzecim zabiegu karboksyterapi, za tydzień kolejny zabieg (teraz miałam w odstępach tygodniowych) a potem już co 2 tyg mam mieć na zmianę karboksyterapię i mezoterapię. Efektów na razie nie widzę ale też nie nastawiałam się, że po takim czasie coś będzie widać. U mnie problem jest z mocnym przerzedzeniem, z wypadaniem raczej nie. Na pierwszym zabiegu praktycznie nic nie czułam, przy kolejnym 2-3 ukłucia były bardziej odczuwalne a wczoraj było ich już więcej. Na początku bałam się, że będzie bolało ale to raczej jest dyskomfort niż ból Ciekawa jestem jak będzie przy kolejnych zabiegach i przy mezoterapii bo tą podobno odczuwa się inaczej.
Sunflower55 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 13:23   #524
CarycaKatarzynaI
Caryca jest tylko jedna!

Cytat:
Napisane przez Sunflower55 Pokaż wiadomość
Ja jestem po trzecim zabiegu karboksyterapi, za tydzień kolejny zabieg (teraz miałam w odstępach tygodniowych) a potem już co 2 tyg mam mieć na zmianę karboksyterapię i mezoterapię. Efektów na razie nie widzę ale też nie nastawiałam się, że po takim czasie coś będzie widać. U mnie problem jest z mocnym przerzedzeniem, z wypadaniem raczej nie. Na pierwszym zabiegu praktycznie nic nie czułam, przy kolejnym 2-3 ukłucia były bardziej odczuwalne a wczoraj było ich już więcej. Na początku bałam się, że będzie bolało ale to raczej jest dyskomfort niż ból Ciekawa jestem jak będzie przy kolejnych zabiegach i przy mezoterapii bo tą podobno odczuwa się inaczej.
Super, że się wypowiedziałaś

U mnie właśnie też jest problem z przerzedzeniem i włosy rosną mi do pewnego momentu. Właśnie Pani trycholog mi zaproponowała mi te zabiegi, jeśli w wynikach lekarskich nic nie będzie niepokojącego. Jestem ciekawa Twoich wyników!!! Właśnie na internecie czytałam, że efekty pojawiają się dopiero pod koniec serii. W jakim mieście robisz zabiegi? I ile za to wszystko płacisz?
Stary 2017-01-26, 16:22   #525
Sunflower55
Zadomowienie

Cytat:
Super, że się wypowiedziałaś

U mnie właśnie też jest problem z przerzedzeniem i włosy rosną mi do pewnego momentu. Właśnie Pani trycholog mi zaproponowała mi te zabiegi, jeśli w wynikach lekarskich nic nie będzie niepokojącego. Jestem ciekawa Twoich wyników!!! Właśnie na internecie czytałam, że efekty pojawiają się dopiero pod koniec serii. W jakim mieście robisz zabiegi? I ile za to wszystko płacisz?
A jakie konkretnie wyniki masz zrobić? Ja próbuję znaleźć przyczynę mojego łysienia już od 3 lat więc co chwile dochodzą mi jakieś wyniki badań do zrobienia, które tak na prawdę można było zlecić na samym początku. Do karboksyterapii miałam tylko zrobić ANA1.
Ja jestem z Krakowa i na zabiegi chodzę do gabinetu na ul. Szlak. Jeden zabieg kosztuje 200zł (można wykupić 4 z góry za 740zł).
Stary 2017-01-26, 17:44   #526
CarycaKatarzynaI
Caryca jest tylko jedna!

Cytat:
A jakie konkretnie wyniki masz zrobić? Ja próbuję znaleźć przyczynę mojego łysienia już od 3 lat więc co chwile dochodzą mi jakieś wyniki badań do zrobienia, które tak na prawdę można było zlecić na samym początku. Do karboksyterapii miałam tylko zrobić ANA1.
Ja jestem z Krakowa i na zabiegi chodzę do gabinetu na ul. Szlak. Jeden zabieg kosztuje 200zł (można wykupić 4 z góry za 740zł).
Ja nie mam stwierdzonego łysienia. Na razie mam zrobić prolaktynę, później ewentualnie test na prolaktynę. Potem Pani endokrynolog powiedziała, że będziemy szukać gdzieś indziej. Także czekam na miesiączkę, bo muszę zrobić badania w określonym dniu cyklu. Mam zrobiony już testosteron, TSH i coś tam jeszcze i jest wszystko w normie.
ANA1 zaleciła Ci lekarka czy trycholog?
Stary 2017-01-26, 23:51   #527
Sunflower55
Zadomowienie

ANA1 było potrzebne do karboksyterapii, chyba każdemu to zlecają bo jak umawiałam się na pierwszy zabieg przez telefon to mi pani powiedziała, że będę musiała zrobić to badanie, ale nie muszę mieć od razu bo na wynik czeka się ponad tydzień, a jak poszłam pierwszy raz dziewczyna, która miała robić mi zabieg sprawdziła jeszcze moje włosy pod mikroskopem i stwierdziła, że lepiej będzie zrobić najpierw wynik bo jak będzie pozytywny to zabieg tylko mi zaszkodzi.
Stary 2017-01-27, 00:26   #528
CarycaKatarzynaI
Caryca jest tylko jedna!

Cytat:
ANA1 było potrzebne do karboksyterapii, chyba każdemu to zlecają bo jak umawiałam się na pierwszy zabieg przez telefon to mi pani powiedziała, że będę musiała zrobić to badanie, ale nie muszę mieć od razu bo na wynik czeka się ponad tydzień, a jak poszłam pierwszy raz dziewczyna, która miała robić mi zabieg sprawdziła jeszcze moje włosy pod mikroskopem i stwierdziła, że lepiej będzie zrobić najpierw wynik bo jak będzie pozytywny to zabieg tylko mi zaszkodzi.
Nic mi takiego Pani trycholog nie powiedziała - dopytam się. Jakie miałaś jeszcze robione badania skierowane przez lekarza odnośnie swoich włosów? Bo zapomniałam się dopytać
Stary 2017-01-27, 09:59   #529
Sunflower55
Zadomowienie

Żelazo (do tego zrobiłam już sama ferrytynę bo sam wynik żelaza może nie wiele powiedzieć, u mnie żelazo jest w normie za to ferrytyna jest niska chociaż dalej w normie), TSH, testosteron, DHEA S, androstendion, kortyzol (u mnie podwyższony ale nie wiem na ile to, że mi pani nie mogła pobrać krwi ma na to wpływ ogólnie nie przepadam za pobieraniem krwi więc problem może być też przy prolaktynie, której do tej pory nie sprawdzałam niestety) i jeszcze witamina D (u mnie niedobór ale o tej porze roku to chyba wiele osób tak ma, wynik robiłam sama, nie z zalecenia lekarza). Biorę teraz witaminę D, żelazo i SOLGAR na włosy, do tego wcieram Loxon 5%. Byłam u dwóch endokrynologów, jeden leczył mnie na tarczycę a druga pani stwierdziła, że nic mi nie jest i kazała odstawić leki THS miałam niewiele ponad 2 ale przeciwciała były podwyższone (przy normie do 130 ja miałam 140). Teraz chcę się wybrać do innego lekarza bo już sama nie wiem kto ma rację. Mam nieregularny okres więc chciałam iść do ginekologa-endokrynologa no i udało mi się zapisać na wizytę na - 20 kwietnia oczywiście wizyta płatna
Stary 2017-01-27, 12:59   #530
CarycaKatarzynaI
Caryca jest tylko jedna!

Cytat:
Żelazo (do tego zrobiłam już sama ferrytynę bo sam wynik żelaza może nie wiele powiedzieć, u mnie żelazo jest w normie za to ferrytyna jest niska chociaż dalej w normie), TSH, testosteron, DHEA S, androstendion, kortyzol (u mnie podwyższony ale nie wiem na ile to, że mi pani nie mogła pobrać krwi ma na to wpływ ogólnie nie przepadam za pobieraniem krwi więc problem może być też przy prolaktynie, której do tej pory nie sprawdzałam niestety) i jeszcze witamina D (u mnie niedobór ale o tej porze roku to chyba wiele osób tak ma, wynik robiłam sama, nie z zalecenia lekarza). Biorę teraz witaminę D, żelazo i SOLGAR na włosy, do tego wcieram Loxon 5%. Byłam u dwóch endokrynologów, jeden leczył mnie na tarczycę a druga pani stwierdziła, że nic mi nie jest i kazała odstawić leki THS miałam niewiele ponad 2 ale przeciwciała były podwyższone (przy normie do 130 ja miałam 140). Teraz chcę się wybrać do innego lekarza bo już sama nie wiem kto ma rację. Mam nieregularny okres więc chciałam iść do ginekologa-endokrynologa no i udało mi się zapisać na wizytę na - 20 kwietnia oczywiście wizyta płatna
Mi Pani trycholog kazała jeszcze zrobić mikro- i makroelementy oraz na wit D. I z tego co mi powiedziała, ze Loxonu się nie bierze jak nie ma stwierdzonego łysienia. Bo podobno się skóra głowy przyzwyczaja i tak jakby ją rozpuszcza (nie pamiętam jakiego słowa użyła). I że to jest ostateczność dla młodych osób, że lepiej, aby to używały osoby starsze. Bo też kiedyś wcierałam tej loxon, teraz robię normalne peelingi. Solgar też mi poleciła Pani trycholog. Jak będziesz szła na prolaktynę to 3-8 dzień cyklu, wyspana do godziny 9, nie biegnij i nie maszeruj, a przed badaniem nie drażnij sutków. Ja właśnie czekam na miesiączkę i będę szła na pobranie krwi
Stary 2017-01-27, 13:46   #531
Sunflower55
Zadomowienie

Nie wiem w jaki sposób jest w takim razie stwierdzane łysienie bo u mnie to wygląda bardziej jak wróżenie z fusów (nikt niczego pewien nie jest, najłatwiej zwalić wszystko na stres). U mnie ewidentnie były miejsca bez włosów, teraz mam je cienkie na środku głowy i zamiast po 2 z większości mieszków wyrasta tylko jeden włos. Loxon mi pomógł na samym początku, gdybym wtedy nic nie robiły i dalej tylko szukała przyczyny to teraz byłaby tragedia. Jedyne czego się obawiam to to, że teraz nie wiem czy będę mogła odstawić Loxon zupełnie. Używam go rzadziej jak na początku ale po 3 latach chciałabym w końcu zupełnie przestać.
Stary 2017-01-27, 14:20   #532
MagnoliaIndygo
Przyczajenie

Cytat:
U mnie właśnie wypadanie jest w normie. A zagęściły Ci się włosy? Rosną może szybciej? Bo na tych dwóch aspektach najbardziej chce się skupić. I ile płaciłaś za 10 zabiegów mezo?
Bardzo szybko odrastały mi włosy ale po wypadaniu miałam ich po prostu mało i efekt był super. Jeśli nie masz problemu z wypadaniem to wątpię żeby wyrosły nowe bo mamy tyle włosów ile mamy i żadna metoda nie doda nam nowych. Jest to kwestia genetyki ale na pewno rosną szybciej, nie przetłuszczają się i przynajmniej ja, rozczesuję je bez odżywki a włosy mam do połowy pleców, są mega odżywione.
Mezo robiłam w Wawie w Novaderm, tam 1 zabieg kosztuje ok. 300zł (zależy jaki koktajl odżywczy).
Stary 2017-02-01, 08:18   #533
Juka1885
Przyczajenie

Do Sunflower 55. Ja też robiłam te badania. D , ferrytyna niska , niektóre podniesione. Byłam ostatnio u dermatologa, która kazała mi zrobić badanie ANA1 aby wykluczyć chorobę przy której jest właśnie wypadanie włosów. Mi wynik wyszedł pozytywny, dlatego wykonałam kolejne badanie ANA 2 , aby określić ewentualnie typ choroby lub jej wykluczenie ( bo podobno jest też taka możliwość pomimo pierwszego dodatniego wyniku). To są choroby autoimmunologiczne na które wszystkie te witaminy nie mają żadnego wpływu.
A tobie jaki wynik wyszedł. Pozdrawiam
Juka1885 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-02, 08:17   #534
Sunflower55
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Juka1885 Pokaż wiadomość
Do Sunflower 55. Ja też robiłam te badania. D , ferrytyna niska , niektóre podniesione. Byłam ostatnio u dermatologa, która kazała mi zrobić badanie ANA1 aby wykluczyć chorobę przy której jest właśnie wypadanie włosów. Mi wynik wyszedł pozytywny, dlatego wykonałam kolejne badanie ANA 2 , aby określić ewentualnie typ choroby lub jej wykluczenie ( bo podobno jest też taka możliwość pomimo pierwszego dodatniego wyniku). To są choroby autoimmunologiczne na które wszystkie te witaminy nie mają żadnego wpływu.
A tobie jaki wynik wyszedł. Pozdrawiam
U mnie wyszedł negatywny.
Stary 2017-02-10, 11:09   #535
kovasia
BAN stały

a ile powinien kosztować zabieg mezoterapii iglowej? Na adamed expert wyczytalam ze od 300 do 500zl, ale cos mi sie wydaje, ze tak naprawde troche wiecej?
ps. czy powinnam sie bac przed takim zabiegiem? :/
jakie badania musze zrobic?
kovasia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-13, 16:00   #536
Olga1994
Przyczajenie

Czytałam właśnie ten artykuł na adamed.expert no ale tak właśnie cenowo stoją takie zabiegi. Koleżanka pracuje przy takim czymś i mi mówiła. Ale widzę na tym adamed sporo ciekawych innych artykułów
Olga1994 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-22, 00:16   #537
orrka16
Przyczajenie

Sunflower55 . Jestem po drugim zabiegu mezoterapii z osoczem
włosów coraz mniej.

Obiecałam, że napisze jak to będzie za jakiś czas po zabiegu.

Miałam dwa, niedługo będzie trzeci. Skóra głowy jeszcze bardzej przerzedzona . Obfotagrafowałam całą głowe. I widac znacze pogorszenie. Aż się boję co będzie dalej. Jednak jeszcze pochodzę, żeby konsekwentnie wytrzymać kilka zabiegów. ....I móc sie przekonać.
Trudno...zaryzykuje a kosztem beda moje włosy. Nie będe pisać często, bo nie bardzo mam czas.
Jednak co jakis czas napiszę, bo jak słyszę że efekty widac nie (tak jak jakiś czas twierdzono) juz po pierwszym, drugim trzecim zabiegu, a dopiero po całej serii. czyli po 10 seriach. To az się wierzyć nie chce. Czyli po tym jak wszystkie pieniądze wywędrują z mojej kieszeni DO KIESZENI SALONOW.....MEDYCYNY ESTETYCZNEJ CZY SALONÓW KOSMETYCZNYCH . a potem pożegnają nas słowami..."Pani to już nic nie pomoże bo to kwestia genetyczna, ,...immunolgiczna... hormonalna.." ewentualnie " ' "widocznie w Pani przypadku trzeba jeszcze kolejne 10 zabiegów zrobić aby był efekt" Taaa.Chciałabym się mylić. Dlatego poddaje się zabiegom, aby nie być gołosłowna i móc PODAWAĆ WAM ( RZETENĄ INFORMACJĘ OPARTĄ NA MOICH OSOBISTYCH DOŚWIADCZENIACH. ( wielkie literki są po to aby w jakiś sposób wyróżnić inf. Nie podnoszę głosu. Nie krzycze. działam w moim i Waszym interesie)

Pod koniec 2016 napisałam tu wiadomośc. CO o tym myślicie??

Pozdrawiam i mimo że moja wiadomość nie brzmi optymistyczne
Życze Wam i sobie mocniejszych włosków.
orrka16 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-23, 07:35   #538
Sunflower55
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez orrka16 Pokaż wiadomość
włosów coraz mniej.

Miałam dwa, niedługo będzie trzeci. Skóra głowy jeszcze bardzej przerzedzona . Obfotagrafowałam całą głowe. I widac znacze pogorszenie. Aż się boję co będzie dalej. Jednak jeszcze pochodzę, żeby konsekwentnie wytrzymać kilka zabiegów. ....I móc sie przekonać.
Trudno...zaryzykuje a kosztem beda moje włosy. Nie będe pisać często, bo nie bardzo mam czas.
Jednak co jakis czas napiszę, bo jak słyszę że efekty widac nie (tak jak jakiś czas twierdzono) juz po pierwszym, drugim trzecim zabiegu, a dopiero po całej serii. czyli po 10 seriach. To az się wierzyć nie chce. Czyli po tym jak wszystkie pieniądze wywędrują z mojej kieszeni DO KIESZENI SALONOW.....MEDYCYNY ESTETYCZNEJ CZY SALONÓW KOSMETYCZNYCH . a potem pożegnają nas słowami..."Pani to już nic nie pomoże bo to kwestia genetyczna, ,...immunolgiczna... hormonalna.." ewentualnie " ' "widocznie w Pani przypadku trzeba jeszcze kolejne 10 zabiegów zrobić aby był efekt" Taaa.Chciałabym się mylić. Dlatego poddaje się zabiegom, aby nie być gołosłowna i móc PODAWAĆ WAM ( RZETENĄ INFORMACJĘ OPARTĄ NA MOICH OSOBISTYCH DOŚWIADCZENIACH. ( wielkie literki są po to aby w jakiś sposób wyróżnić inf. Nie podnoszę głosu. Nie krzycze. działam w moim i Waszym interesie)

Mam nadzieję, że zabiegi (lub coś innego) w końcu pomogą. Ja na razie zrobiłam sobie przerwę i zrobiłam tylko 4 zabiegi karboksyterapii. Na mezoterapię miałam się zapisać były inne wydatki i czasu mało, może w końcu w przyszłym tygodniu pójdę.

Robiłaś może badanie ANA1? Mi kazano zrobić przez pierwszym zabiegiem właśnie po to żeby nie okazało się, że zabiegi zamiast mi pomóc zaszkodzą.

Ja u siebie nie widzę jakoś więcej włosów, efekty po karboksyterapi podobno dopiero po ok 3 miesiącach widać, u mnie jak na razie chyba poprawiła się kondycja włosów, czekam teraz na wysyp nowych włosów
Stary 2017-04-17, 19:36   #539
kwasienka
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez orrka16 Pokaż wiadomość
włosów coraz mniej.

Nie zazdroszczę Ci tej sytuacji, ale jest tak jak mówisz. Poddałam się mezoterapii w zeszłym roku. Jestem raczej osobą, która jest przewrażliwiona na punkcie swojego wyglądu więc chciałam być jak najbardziej pewna, że zabieg przyniesie oczekiwane rezultaty. Najpierw szperanie w internecie, później wycieczki do klinik zajmujących się tego typu terapiami...W końcu wybrałam klinikę po rozmowie z lekarzem tam pracującym i w moim przypadku udało się. Widzę pozytywne efekty. Nie mniej nadal pamiętam ile stresu mnie to wszystko kosztowało więc gorąco Cię wspieram Orko! Uda Ci się i gorąco Ci w tym kibicuję! Nie mniej przemyśl zmianę kliniki.... Osobiście mogę polecić tą moją jeśli jesteś z okolic Warszawy lub Wrocławia http://about-hair.pl/ ale jest ich sporo w całej Polsce. Jeszcze raz, nie poddawaj się!
kwasienka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-18, 13:20   #540
MagnoliaIndygo
Przyczajenie

Witajcie, pisałam na forum jakiś czas temu o mojej przygodzie z mezoterapią (zwykłą razy 10). Było super, niestety po 3- miesięcznym spokoju znowu włosy wypadają jak szalone. Mezo jest super ale jak znamy przyczynę wypadania i chcemy przyspieszyć proces zdrowienia. U mnie jest wypadanie telogenowe na tle hormonalnym, wyniki mam Super, ferrytyna ok., tarczyca też a kłaki jak wypadały tak wypadają a Mezo tylko przychamowała ten proces. Sięgam teraz po metody niekonwencjonalne
A może pomoże?
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości