Chciałabym zmian ;] . - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-01-05, 16:06   #1
tak
Zakorzenienie

Chciałabym zmian ;] .

Uwielbiam zmiany . Ale nie wiem, jaka fryzura będzie mi pasować.
Mój naturalny kolor włosów to blond.
Końcówki ( tzn. to są bardzo długie końcówki, prawie pół włosów) zafarbowane mam na fioletowy kolor, niestety już troszkę zszedł. Grzywkę mam długawą - do nosa, po umyciu i wysuszeniu. Wcześniej miałam ją do brwi, była powycinana, a teraz zapuściłam, bo zawsze miałam grzywkę, od urodzenia . Chciałam zobaczyć, jak bez grzywki wyglądam. Dobrze mi jest w takiej na bok.
Ale chcę je przefarbować.
O. I mam wycięte włoski na środku głowy. Stawiałam je na gumę i lakier, ale mi pani wychowawczyni zabroniła. I już nie stawiam. Mogłabym je obciąć, lecz mam w miarę długie i mi troszkę szkoda . Włosy mam do łopatek - te dłuższe, na czubku głowy są krótkie.
W dodatku niedługo mam studniówkę. I chciałabym jakoś się odmienić. Zastanawiam się nad obcięciem znowu grzywki. Chciałabym coś szalonego, ale z umiarem.
Chłopak proponuje balejaż. Ale to jest takie, hm, nudne ? Zależy jaki. Może jakieś propozycje ? Hm hm ? ;] .
Z góry dziękuję .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN9704xxxxxxx.jpg (40,5 KB, 96 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1193.jpg (30,2 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1009a.jpg (42,6 KB, 116 załadowań)
tak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 16:12   #2
tak
Zakorzenienie

Dot.: Chciałabym zmian ;] .

Pewnie dziwicie się, że biorę pod uwagę opinię nauczycielki. Ale ta akurat uwzięła się na mnie i nie chcę zawalić roku przez włosy.
Stary 2008-01-05, 20:01   #3
--Olka--
Zakorzenienie

Po pierwsze - absolutnie nie dziwię się temu, że bierzesz pod uwagę opinię nauczycielki. Dziwi mnie jedynie, że sama nie zauważyłaś, że z tym "czymś" na głowie wyglądasz... ekhm... bez obrazy, ale według mnie... głupio. Podoba mi się u ciebie taka grzywka jak na środkowej fotce. Nie wiem jak wyglądasz w tej na bok, bo pierwsze zdjęcie mało mówi. Jedyny wniosek jaki z niego wyciągam to taki, że powinnaś albo jak najszybciej ściąć włosy, albo przefarbować, bo te fioletowe "końcówki" sprawiają wrażenie baaardzo zniszczonych.
Stary 2008-01-06, 12:02   #4
kissable
Rozeznanie

To dobrze, ze juz tak nie stawiasz, nie wygladalo to fajnie .. troche słabo widac na zdjeciach, ale chyba masz cienkie wlosy i do tego dosc zniszczone. Moim zdaniem balejaz to dobry pomysl, w delikatnych odcieniach nie za cieplego blondu Co do zmiany fryzury ciezko cos poradzic bo troche taki nielad na glowie masz :P Ale grzywka na bok ok, tylko robilabym caly przedzialek na boku, gora lekko natapirowana tam gdzie krotkie, dol wyprostowany. I koniecznie do fryzjera na odswierzenia koncowek
kissable jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 19:18   #5
tak
Zakorzenienie

Hm. Nie mam strasznie zniszczonych. Tak zdjęcia wyglądają widocznie. A fiolet zszedł i taki nieciekawy ten kolor. A włosy, hm, nie wiem, czy mam cienke czy grube (nie znam się?). Ale mogą wydawać się cienkie, ponieważ ich duża ilość jest ścięta. Kiedyś mi strasznie wypadały te z środka głowy. I miałam gołą głowę na środku. Ale zaczęły rosnąć.
A mnie irokez się podoba . I to strasznie . Ale chłopakowi już nie, więc uległam i nie stawiam.
A końcówki sama kiedyś obcinałam, bo był zniszczone, ale dalej są zniszczone. Chciałam też coś fioletowego na głowie, bo strasznie mnie się podobają takie dziwne rzeczy, ale nie wiedziałam, w sumie, co. I hm. Mogłabym je jakoś obciąć, lecz trochę mi żal ich, bo takie długie już są (niektóre ). I właśnie myślałam, że może jakieś propozycje obcięcia dostanę. Ja bardzo szybko czegoś żałuję. I teraz, z tymi włosami, muszę być pewna na sto procent.
Pomyślałam o balejażu, ale takim czarno- jasnoblond. Żeby niektóre pasemka były strasznie jasne, inne czarne. I niektóre najlepiej fioletowe ;] .
Stary 2008-01-08, 13:15   #6
tak
Zakorzenienie

Up up ;] .
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości