Schwarzkopf z造? - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-01-05, 22:16   #1
Martensa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
GG do Martensa
Question

Schwarzkopf z造?

Witam!
Mam pytanie dotycz帷e kosmetyk闚 Schwarzkopfa, szczeg鏊nie farb do w這s闚.
Jestem nowa, mam nadziej, 瞠 nie powtarzam tematu.
O tych farbach kr捫 r騜ne opinie... U篡wa豉m d逝go Palette color XXL. By豉m bardzo zadowolona z trwa這軼i, 豉twej aplikacji...
S造sz帷 jednak, 瞠 wszystkie farby Schwarzkopfa okropnie niszcz w這sy (fryzjerka mi opowiedzia豉) przestraszy豉m si, i postanowi豉m zmieni firme. Tym bardziej, 瞠 ostatnio cz瘰to farbuj w這sy, rozja郾ia豉m... wypada造 mi, nadal s suche i nie chc si u這篡. Kombinuj z od篡wkami, nie mog dobra sobie odpowiedniej... W ka盥ym razie wr鵵my do Palette. Czy to prawda? Farby te wp造waj niekorzystnie na w這sy?
Pozdrawiam.
Martensa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-01-05, 23:10   #2
Carmel Choco
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 531
Dot.: Schwarzkopf z造?

nie wiem jak farby, ale zdarza mi si u篡wa szamponu do 24 zmy i jestem zadowolona . wlosy s pi瘯ne, blyszczace, a kolor pozostaje na dluzej ni miesi帷. ogolnie polecam.
Carmel Choco jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-01-06, 00:23   #3
black_sun
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 705

no c騜, pono pallete s nie najlepszej jako軼i farbami. takie kr捫 obiegowe opinie. sama awno temu u篡wa豉m szampon闚 pallete. ciemny blond zrobi ze mnie czarnulk ale w這sy te nie wypad造. na pewno farba koszmarnie si w瞠ra we w這sy i ci篹ko potem co zmieni, a ciemniejsze odcienie przejawiaj tendencje do wychodzenia jak smolista czer.
nie wszystkie szwarzkopfy s z貫. brillance cieszy si niez陰 opini, dzisiaj t farb nak豉da豉m i w這ski s zadowolone jak po 瘸dnej innej farbie
black_sun jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-01-06, 10:51   #4
BeYourself
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 543

W這sy po Brillance faktycznie przepi瘯nie si b造szcz. Szkoda, 瞠 nie ma w gamie moich ulubionych kolor闚 czy odcieni. S za to w XXL i przyznaj, u篡wam od dawna. To na pewno farby bardzo mocne i mocno kryj帷e. Wreszcie mam wymarzony kolor w這s闚, czego NIE UDAΜ mi si osi庵n望 przy farbach innych firm.
Co do niszczenia w這s闚... Ja stosuj dobre szampony, od篡wki i inne cuda do w這s闚 i mam zdrowe, b造szcz帷e w這sy (odpuka!!! ) mimo u篡wania Schwarzkopf闚. Wi璚 my郵, 瞠 du穎 zale篡 w og鏊e od kondycji i traktowania w這s闚.

BeYourself jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-01-06, 10:57   #5
black_sun
Rozeznanie

o tak, chyba na pewno mog si podpisac ze brillance jest niezle kryjaca bo przykryla bordowy poblask lepiej niz nutrisse i wreszcie nie mam bordowej opswiaty
Stary 2008-01-06, 11:13   #6
BeYourself
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 543

Ja tam lubi takie wszelkie "ekstrawaganckie" kolorki. Bordo te.

BeYourself jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-01-06, 11:53   #7
black_sun
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez BeYourself Poka wiadomo嗆
Ja tam lubi takie wszelkie "ekstrawaganckie" kolorki. Bordo te.
kolor nie by z造 tylko 瞠 ja chcia豉m z這ty br您 a nie bordo ale chyba nie istnieje taka farba 瞠by da豉 z這ty ciemny br您
Stary 2008-01-06, 12:02   #8
Carmel Choco
Rozeznanie

black_sun, zloty ciemny br您 da豉 mi Londa Creamcolor Z這ty Br您
Stary 2008-01-06, 13:01   #9
black_sun
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Carmel Choco Poka wiadomo嗆
black_sun, zloty ciemny br您 da豉 mi Londa Creamcolor Z這ty Br您
bez bordowych i fioletowych refleks闚??
Stary 2008-01-06, 13:04   #10
Carmel Choco
Rozeznanie

bez.. ciemny czysty z這ty br您 pi瘯ny by
Stary 2008-01-06, 13:21   #11
black_sun
Rozeznanie

troch offujemy.. ale polecasz t farb? czyta豉m 瞠 odzywke ma do bani ale to nie najwazniejsze.. kolor wychodzi ciemniejszy niz na opakowaniu? niszczy? musze ja koneicznie obejrzec w rosmanie
Stary 2008-01-06, 13:26   #12
Carmel Choco
Rozeznanie

ja by豉m zadowolona . w這s闚 nie przesuszy豉 bardziej ni inne farby, trzyma豉 si ca趾iem nie幢e, kolor odrobink ciemniejszy ni na opakowaniu, ale naprawd 豉dny. og鏊nie by豉m zadowolona, ale postanowi豉m przerzuci si na szampony koloryzuj帷e, bo farby moich w這s闚 si nie trzymaj (sp造waj podobnie szybko do szampon闚), wi璚 ju lepiej wybra mniejsze z這 za ten sam efekt .
a tak btw., to nie ma to jak ufarbowac w這sy a nastepnego dnia ju rozmysla o innej farbie, znam ten b鏊
Stary 2008-01-06, 14:47   #13
black_sun
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Carmel Choco Poka wiadomo嗆
ja by豉m zadowolona . w這s闚 nie przesuszy豉 bardziej ni inne farby, trzyma豉 si ca趾iem nie幢e, kolor odrobink ciemniejszy ni na opakowaniu, ale naprawd 豉dny. og鏊nie by豉m zadowolona, ale postanowi豉m przerzuci si na szampony koloryzuj帷e, bo farby moich w這s闚 si nie trzymaj (sp造waj podobnie szybko do szampon闚), wi璚 ju lepiej wybra mniejsze z這 za ten sam efekt .
a tak btw., to nie ma to jak ufarbowac w這sy a nastepnego dnia ju rozmysla o innej farbie, znam ten b鏊
heheh, no w豉郾ie ale nie by這by rozmy郵ania o nast瘼nej farbie gdyby ta 鈍ie簑tka da豉 efekt idealny chociaz ja musze te wszystkie brillance przejrzec bo wloski sa takie gladziutenke i lsniace jak nigdy
Stary 2011-11-01, 16:37   #14
Toyota21
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 56

Hej,
ja schwartzkopu u篡wa豉m przez kilka lat - ze wzgl璠u na kolory i cen. I naprawd nie narzeka豉m na nic, poza lekkimi problemami ze s鏎a g這wy - to nie by 逝pie, tylko takie jakby krostki - nawet nie przeszkadza造, ot 2-3 na g這wie. No dobra - zim pod czapk by這 ich wi璚ej. Dopiero jak zmieni豉m farb "problem" znik (przerzuci豉m si na l`oreala)
Ale na schwartzkopf naprawd nie mog narzeka, szczeg鏊nie, 瞠 mam por闚nanie z sayosem, po kt鏎ym dowiedzia豉m si co to znaczy w這s zniszczony ..
Toyota21 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-01, 20:44   #15
whitechocolateraspberry
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 966

S造sza豉m od 3 fryzjerek, 瞠 farby Palette s tak beznadziejne, 瞠 po ich zastosowaniu w這s jest juz nie do odratowania, nadaje sie tylko do sciecia.
Ko這 mnie jest salon fryzjerki, w kt鏎ym fryzjerki pytaj si klienta czy kiedykolwiek bylo farbowane farba Palette, bo je郵i tak to nie podejmuj si dalszych koloryzacji/dekoloryzacji.
Poza tym pamietam, 瞠 moja chemiczka w liceum r闚nie bardzo zjecha豉 t farbe, m闚i豉, 瞠 maja one taki sklad chemiczny, ze gorszego dla wlosow chyba sie nie da i nie ma w zadnej innej farbie.

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:14.