Kosmetyki po Davercin'ie? :/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-12-14, 22:14   #1
colusia
Raczkowanie

GG do colusia

Kosmetyki po Davercin'ie? :/

Otóż mam taki problem... dokładnie rok temu przestałam uzywać Davercin'u :/ Stosowałam go ok. 4 miesięcy i co on zrobił z moją skórą jest wprost koszmarne! Skóra po nim jest strasznie wysuszona, świeci się.. ale to nie jest tłuszcz tylko zniszczenie! Była gładka jak lustereczko i ten błysk.. niczym tego nie mogłam zmatowić Nadal nie mogę. Minął już ponad roczek, a ja nadal mam strasznie zniszczoną skórę tym świństwem. Żadne kremy matujące nie pomagają... Ostatnio zastanawiałam się nad Normaderm Vichy [mam próbkę kremu na niedoskonałości i jak na razie świetnie się sprawuje] Problem w tym, że ta 'zniszczona skóra nie da się niczym zmatowić... Proszę pomóżcie mi!!! Jak to naprawić? Nie mam już pomysłu. po prostu koszmar
Stary 2005-01-05, 15:09   #2
DJ_cZaRnA
Raczkowanie

GG do DJ_cZaRnA
Re: Kosmetyki po Davercin'ie? :/

Hej. Ja też używałam Davercinu przez dłuższy czas i bardzo mi pomógł. Może to, że Twoja twarz wygląda tak a nie inaczej spowodował fakt, że przecierałaś Davercinem całą twarz a nie tylko miejsca zmienione. Ja pamiętam na poczatku nie przczytałam dobrze ulotki i tez mi sie twarz świeciła i była taka jakby naciągnięta. Ale później smrowałam tylko zmienione miejsca i wszystko było w jak najlepszym pożądku. A gdy skończyłam używac Davercin moja twarz jest nie zmieniona i wszystko jest OK. Pozdrawiam
DJ_cZaRnA jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości