przyrzad do oczyszczania twarzy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-01-10, 09:40   #1
chocklit
Przyczajenie

przyrzad do oczyszczania twarzy

Cześć!

Mam pytanie odnośnie przyrządu do oczyszczania twarzy, który działa na zasadzie podciśnienia - tzn. jakby zasysa skórę oczyszczając w ten sposób pory, jednak w ten sposób również dość mocno ją naciąga
Korzystam z niego regularnie i muszę powiedzieć, że skóra potem ładnie wygląda, może nie jest specjalnie oczyszczona (nie widać tego) ale na pewno lepiej ukrwiona i wyglądą promiennie.
Ale zastanawiam się, czy to rozciąganie skóry, które jednak poczas takiego zabiegu ma miejsce nie spowoduje, że zamiast pożytku będą miała tylko w przyszłości szkodę z tego zabiegu?
chocklit jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 09:49   #2
iszsza
Zadomowienie

Dot.: przyrzad do oczyszczania twarzy

widzialam takie urzadzenie - mysle ze niepotrzebnie rozciaga skore i nie czysci tak naprawde. lepiej zrobic maseczke niz jakims urzadzeniem, czy po tym nie zostaja takie slady "ssania" jakbys banki stawiala?

iszsza jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-14, 09:45   #3
chocklit
Przyczajenie

Dot.: przyrzad do oczyszczania twarzy

Nie, u mnie akurat nie. czytalam inne watki i wiem, ze u wielu osob takie slady zostawia, ale u mnie akurat nie ma z tym problemu.
tak, ten przyrzad zdecydowanie nie oczyszcza. jedyna zaleta tego zabiegu w moim przypadku jest to, ze skora wyglada potem ladnie, tak jakos promiennie, moze dziala to jednak jak jakis rodzaj masazu dla skory, no a poza tym po tym zawsze robilam maseczke, no ale to rozciaganie ...
wlasnie tez mi sie wydaje, ze chyba nie warto uzywac tego przyrzadu, lepiej juz sobie wymasowac twarz szczoteczka i nalozyc maseczke, niz ryzykowac, ze za kilka lat bede miala niezle faldy na twarzy przez ten przyrzad.
chocklit jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości