IsaDora, Hydralight & Deborah, Colour Copy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-01-10, 15:43   #31
Korlat
Rozeznanie

GG do Korlat
Dot.: IsaDora, Hydralight & Deborah, Colour Copy

Chcialam sie Was zapytac czy ktoras z Was sie orientuje czy najjasniejszy wedlug numerkow odcien - 58 porcelain rose - wpada w roz?? Bo ja zawsze potrzebuje najjasniejszych ale nie chcialabym wygladac jak swinka... a nazwa zdecydowanie ten roz nasuwa... Nastepny jest 59 ivory beige i on chyba nie ma odcienia rozowego...
Korlat jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 21:14   #32
dobra_wróżka
BAN stały

Ja mam takie pytanie,czy macie jakiś sposób na wyciskanie podkładu Deborah, bo buteleczka jest strasznie twarda, i nie mogę wycisnąć do końca?
dobra_wróżka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 12:57   #33
Korlat
Rozeznanie

GG do Korlat

Cytat:
Napisane przez dobra_wróżka Pokaż wiadomość
Ja mam takie pytanie,czy macie jakiś sposób na wyciskanie podkładu Deborah, bo buteleczka jest strasznie twarda, i nie mogę wycisnąć do końca?
Ja swoje 24 ore przecielam na pol... I wygrzebywalam palcem Sprawdzilo sie niezle bo zuzylam zupelnie do konca
Stary 2009-01-11, 13:54   #34
evenstar
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Korlat Pokaż wiadomość
Chcialam sie Was zapytac czy ktoras z Was sie orientuje czy najjasniejszy wedlug numerkow odcien - 58 porcelain rose - wpada w roz?? Bo ja zawsze potrzebuje najjasniejszych ale nie chcialabym wygladac jak swinka... a nazwa zdecydowanie ten roz nasuwa... Nastepny jest 59 ivory beige i on chyba nie ma odcienia rozowego...
większość kolorów z nazwą "rose" ma odcień różowy. Porcelain też często nasuwa taki kolor, choć nie jest to reguła. Ale akurat kolor 59 widziałam i bym go porównała do buff Revlon Colorstay, jeśli używałaś? http://revlon.com/ProductCatalog/Pro...3&ProductID=15 czysty beż
pzdr
Stary 2009-01-11, 14:27   #35
Korlat
Rozeznanie

GG do Korlat

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
większość kolorów z nazwą "rose" ma odcień różowy. Porcelain też często nasuwa taki kolor, choć nie jest to reguła. Ale akurat kolor 59 widziałam i bym go porównała do buff Revlon Colorstay, jeśli używałaś? http://revlon.com/ProductCatalog/Pro...3&ProductID=15 czysty beż
pzdr
Kupilam w rezultacie ten Ivory Beige ale z Velvet Touch, bede niedlugo testowac Colorstaya uzywalam ale buff na zime za ciemny a ivory ciut za jasny... a poza tym nie moglam znalesc ivory (poza allegro) dla cery suchej/normalnej a taka wlasnie mam. Ten isa dory wydaje sie jasniejszy od buffa, sprawdzilam I jest faktycznie czystym bezem I mam nadzieje, ze sie sprawdzi
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości