Niebieskie pasemka na rudawych w這sach.? - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-01-11, 23:25   #1
Dead_Dreams
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 37
Question

Niebieskie pasemka na rudawych w這sach.?

Hej.
Mam czarne w這sy (farbowane) i zamarzy造 mi si niebieskie pasemka.
Wi璚 zam闚i豉m farb na allegro i kupi豉m rozja郾iacz Joanny super blond, kt鏎y rozja郾ia niby do 6 ton闚. Wiem, 瞠 nie powinnam robi tego na w豉sn r瘯e, ale 瘸dna fryzjerka nie chcia豉 si tego podj望, proponowano mi ewentualnie czerwone lub doczepiane.
Dzisiaj w豉郾ie rozja郾i豉m sobie kilka pasemek tym rozja郾iaczem z joanny. Cho mam troch zniszczone w這sy farbowaniem poczeka豉m max. czasu czyli 40 minut, efekt jednak mnie nie zadowala wyszed mi taki pomara鎍zowy blond na odrostach od nasady, poprzez rudy do br您u.
Wi璚 rozja郾iacz na這篡豉m znowu na to same pasemko i poczeka豉m 15 minut. W這sy jeszcze troszk si rozja郾i造, jednak kolor pasemek przebiga nadal od pomara鎍zowego blondu tymrazem zaprzestaj帷 na rudym. I w豉郾ie teraz mam pytanie, czy kolor niebieski wyszed豚y na takich pasemkach.? Czy mog這by si zda篡, ze wyjdzie niebieski podchodz帷y pod ziele.? Czy mo瞠 spr鏏owa jeszcze jako rozja郾i, albo pokombinowa z farbami blond...
Prosz o pomoc.
Dead_Dreams jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-01-11, 23:36   #2
kokuryu
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 828
Dot.: Niebieskie pasemka na rudawych w這sach.?

Na tak zdekoloryzowanych w這sach niebieski niestety nie wyjdzie. Fryzjerzy mieli racje nie chc帷 si tego podj望. Je郵i u篡jesz po raz kolejny dekoloryzatora, spalisz pasma i jedynym wyj軼iem b璠zie ich ca趾owite 軼i璚ie.
Farby w odcieniach blondu r闚nie nie dadz rady w takiej sytuacji.

Radzi豉by wr鏂i do czerni i zdecydowa si na pojedyncze niebieskie pasma na microringi lub tulejki. Nie naruszy to stanu Twoich w這s闚 i kolor nie wyblaknie po kilku myciach.
kokuryu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-01-12, 10:09   #3
xxkaciaxx
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 276

Trzeba by這 jaki lepszy rozja郾iacz wzi望 z hurtowni fryzjerskiej. Kole瘸nka te ma czarne farbowane i rozja郾i這 jej do hmm taki jasny karmel i zrobi造鄉y jej czerwone.
Ale teraz to nie wiem, spr鏏oj na這篡 farb i zobaczysz jaki kolor wyjdzie, zawsze mo瞠 je zamalowa na czarno. Albo doczepiane pasme, chocia nie wiem, czasem takie kilka pasm si strasznie 'wybija'{w sensie rzuca w oczy} z naturalnych i nieciekawie to wygl康a...
xxkaciaxx jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-01-12, 15:53   #4
Dead_Dreams
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 37

Dzi瘯i za porady, spr鏏uje zafarbowa na niebiesko, jak nie wyjdzie to trudno, powr鏂e do czarnego.
Dead_Dreams jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-01-14, 19:36   #5
GrassIsGreener
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 444

A czym farbujesz na niebiesko ? Jaki to odcie niebieskiego i ile si trzyma ?
GrassIsGreener jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:53.