czy tak powinny wygladac zelowe tipsy? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, na którym kompleksowo traktujemy tematykę pielęgnacji i zdobienia paznokci.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-01-14, 09:44   #61
awa2001
Zakorzenienie

GG do awa2001
Dot.: czy tak powinny wygladac zelowe tipsy?

Czarna chyba zaszło jakieś nieporozumienie, pokaż mi w którym momencie pisałyśmy, że te pazurki na pewno robiłas Ty???? Zastanawiałyśmy się wszystkie, że to byłoby dziwne gdybyś ( nadal tak twierdze) odwaliła taką fuszerkę, po czym sprawdziłysmy dane i już wiedziałysmy, że to nie Ty,.Więc chyba troszkę niepotrzebnie się denerwujesz. Absolutnie zgadzam się, że pazurki były trudne i absolutnie nei zgadzam się, ze nie można z tym nic zrobić, widziałaś nieraz na różowym forum jakie cuda robią dziewczyny kamuflażem. Dlaczego więc tutaj go nie użyto?
Dobra rado, jedyny wniosek jaki mi się nasuwa to ten, że na blogu czarnej z Poznania nie są umieszczone zdjęcia jej prac. Albo przynajmniej nie wszystkie, bo częśc z nich jest naprawdę kiepska. Każdemu może się zdarzyć gorszy dzień, ale chyba bardziej jesteśmy zdziwione potraktowaniem klientki przy złożeniu reklamacji niż samą stylizacją. O klienta trzeba dbać, bo poczta pantoflowa może zniszczyć reputację.
awa2001 jest offline  
Stary 2008-01-14, 10:20   #62
kaska0377
Raczkowanie

GG do kaska0377 Send a message via Skype™ to kaska0377

Ja bym do niej więcej nie poszła, spaprała robote! Widać granicę tipsa na niektórych paznokciach, tipsy za wąskie do płytki a skórki wcale chyba nie ruszane! Te plamki to zapowietrzenia, tak mi się wydaje!?
Stary 2008-01-14, 10:36   #63
buzichocho
Zakorzenienie

zgadzam sie w 100% z awą!!! Frenche niektóre na blogu czarnej z poznania moze nie sa do konca idealne ale nie wyglądaja napewno tak jak te wklejone na 1szej stroie tego watku. Owszem nawet jezeli miała jakis zły dzien czy cos to powinna w ramach reklamacji poprawic pazurki za darmo. Ale jednak wierzyc mi sie nie chce ze jesli ktos robi paznokcie dwa lata i sa one poprawne technicznie to mogł zrobic takie paznokcie jakie nosi teraz ola
Stary 2008-01-14, 13:34   #64
DJ_cZaRnA
Raczkowanie

GG do DJ_cZaRnA

Okey, wiem, że nikt nie powiedział wprost, ale już w ramach asekuracji wolałam napisać co i jak iże to nie ja. Z Poznaniem nie mam nic wspólnego i jak bedziecie na śląsku to zapraszam na ładne fenchyki.
DJ_cZaRnA jest offline  
Stary 2008-01-14, 13:50   #65
bochema
Zadomowienie

GG do bochema

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
Tak jak pisałam wcześniej jestem informatykiem i stwierdziłam że jak ktoś nie umię zrobić czegoś nawet najprościej ale klarownie( nawalone kolorków, kalendarzy ... moim zdaniem mało estetycznie) to jakoś tak strach oddać swoje pazurki...a co do fotek to ( nie negując że wszystkie zrobiła owa Czarna) ale powklejać coś znalezionego w necie może każdy ( wiec w takie "potwierdzenie" profesionalności to tak z przymrużeniem oka)

ja rowniez obejzalam poznanskiego bloga, i podpisuje sie pod ta wypowiedzia, choc juz dawno chcialam cos podobnego napisac, i nie jestem ekspertem w dziedzinie informatyki, ale paznokcie pokazane na blogu i samo wykonanie bloga kompletnie nie pasuja do siebie. wiem ze to glupio brzmi ale ja to tak odbieram.
bochema jest offline  
Stary 2008-01-14, 14:17   #66
MariaW79
Raczkowanie

GG do MariaW79

a ja jestem przekonana, że to dzialania zawistnej wrednej konkurecji. Znam Czarna z Poznania osobiscie, spotykamy sie co jakis czas na warsztatach, jeden organizowane byly u niej w salonie, robila mnóstwo pazurków przy nas i na milion % nie odwlala żadnej fuszery, a juz na pewno ne wypuscilaby z salonu klientki z cztyms takim. Czarna potrafi poradzic sobie z kazdym rodzajem pytki, nawet z tak bardzo krótka i szeroka jak ta. To swinstwo robisz koimus taki syf kolo tylka... Wiem jak wstreetna potrafi byc konkurencja. A mówiac konkurencja mam na mysli te idiotki oglaszajace sie na allegro z paznokciami za 30zl lub pokątnie pracujące w domu, wiem jak potrafia zrywac plakaty w miescie, krasc ulotki, roznosic fakszywe postery, krasc zdjecia prac, podsylac falszywe klientki, umawiac "klientki" hurtem z róznych nr tel na karte lub z gg a takze na forach i stronach internetowych wklejac jakies spaprane fotki i przypisywac je takiej czy inne stylistce ze odwalila syfiasta robote... Marzeniem bylaby konfrontacja Czarnej z autorka tego tematu, jestem pewna ze to wszystko klamstwo.

Pozdrawiam
Stary 2008-01-14, 17:30   #67
doris1908
BAN stały

ja uwazam ze to nieuczucuciwa konkurencja.:ro lleyes:
po pierwsze zanim cokolwiek cos napiszecie przemyslcie czy same chcialybyscie czytac o sobie to co jest tu napisane o czarnej...chyba nie. a łatwo Wam oceniac kogoś kogo tak naprawde nie znacie i to są bzdury że fotki na blogu czarnej z poznania nie są jej.a własnie że to są paznokcie wykonane przez Pauline!:ehem :
Nawet jesli jej cos by nie wyszło to dlaczego robicie tego taki dym?? Przeciez w kulturalny sposób można iść złozyc reklamacje,zapytać czemu to sie tak dzieje.Po takiej sytuacji na miejscu czarnej bym sie zastanawiala czy taka klientke przyjac:ma d:
Oj nie ładnie,nie ładnie a Tobie Olu nie życze by kiedykolwiek ktoś Ci taka opinie wystawił bo bys bardziej płakała niz przez te panokcie co "masz"/"miałaś"

zastanawia mnie fakt czemu nie poszlaś do salonu porozmwiac Z SzefowąBylas umówiona na 16,00
doris1908 jest offline  
Stary 2008-01-14, 19:11   #68
anitawa
Przyczajenie

W związku z zaistniałą sytuacją chcę sie wypowiedzieć na ten temat. Jestem właścicielką salonu o którym jest tu mowa. Zalogowałam się tu tylko po to ,żeby powiedzieć co o tym myślę.
1/ Uwaga do Administratora i Moderatorów - mimo wysłanej korespondencji nazwa firmy nie została usunięta - co jest dla mnie jednoznaczne z przychylnością forum do niezdrowej konkurencji. W dalszym ciągu żądam usunięcia nazwy firmy lub całego tematu , gdyż na podstawie wstawionych zdjęć nie ma dowodu na wykonanie usługi w danym salonie. Kazdy może wstawić co chce i napisać co chce.
2/ Osoba która przedstawiła zdjęcia paznokci zrobione niby przez moją pracownicę , niestety nie zjawiła się w salonie na konfrontację w dniu dzisiejszym - co chyba o czymś świadczy. Późniejszy termin konfrontacji mija się z celem.
3/ Wszystkie prace przedstawione na blogu są autorstwa Czarnej , co mogą poświadczyć nie tylko klientki , którym robione były paznokcie , ale i ja , gdyż paznokcie mam robione tylko przez Czarną.

Uważam ,że całą ta sytuacja jest spreparowana przez konkurencję.
Trudno - jedna klientka "uratowana" przed Czarną - przeżyjemy.
Pani Olu życzę Pani pięknych paznokci zrobionych przez inne stylistki ( ale moja rada - ogryzanie paznokci jest obrzydliwe).
Innym stylistkom - szczególnie z Poznania - życzę żeby nie miały podsyłanych klientek i spreparowanych do zdjęć paznokci , bo możecie mieć również tak przykrą sytuację.
anitawa jest offline  
Stary 2008-01-14, 19:19   #69
awa2001
Zakorzenienie

GG do awa2001

wszystko ok, tylko jeśli musi być Pani na spotkaniu w poniedziałek to chce Pani iśc z ładnymi pazurkami, zrobiłabym tak samo, tez poszłabym natychmiast poprawić te pazurki, czy na podstawie zdjęć stylistka nie rozpozna własnej roboty? jesli tak to czemu pisze Pani w smsie do niej, że nie macie o czym gadać? warto chyba właśnie doprowadzić do konfrontacji, wtedy wszystko się wyjaśni.
awa2001 jest offline  
Stary 2008-01-14, 19:29   #70
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl

Wpisy w blogu: 7

Cytat:
Napisane przez anitawa Pokaż wiadomość
W związku z zaistniałą sytuacją chcę sie wypowiedzieć na ten temat. Jestem właścicielką salonu o którym jest tu mowa. Zalogowałam się tu tylko po to ,żeby powiedzieć co o tym myślę.
1/ Uwaga do Administratora i Moderatorów - mimo wysłanej korespondencji nazwa firmy nie została usunięta - co jest dla mnie jednoznaczne z przychylnością forum do niezdrowej konkurencji. W dalszym ciągu żądam usunięcia nazwy firmy lub całego tematu , gdyż na podstawie wstawionych zdjęć nie ma dowodu na wykonanie usługi w danym salonie. Kazdy może wstawić co chce i napisać co chce.
2/ Osoba która przedstawiła zdjęcia paznokci zrobione niby przez moją pracownicę , niestety nie zjawiła się w salonie na konfrontację w dniu dzisiejszym - co chyba o czymś świadczy. Późniejszy termin konfrontacji mija się z celem.
3/ Wszystkie prace przedstawione na blogu są autorstwa Czarnej , co mogą poświadczyć nie tylko klientki , którym robione były paznokcie , ale i ja , gdyż paznokcie mam robione tylko przez Czarną.

Pani Olu życzę Pani pięknych paznokci zrobionych przez inne stylistki ( ale moja rada - ogryzanie paznokci jest obrzydliwe).
Innym stylistkom - szczególnie z Poznania - życzę żeby nie miały podsyłanych klientek i spreparowanych do zdjęć paznokci , bo możecie mieć również tak przykrą sytuację.
Szanowna Pani

Polska jest krajem wolnym, gdzie obowiązuje wolność słowa i opinii. Taki porządek prawny dotyczy również klientów Pani firmy, którzy mają prawo wyrażać swoje opinie na temat świadczonych tam usług.

Jeśli istnieją przesłanki ku temu, że zdjęcia zamieścił ktoś z konkurencji, to na wezwanie policji lub sądu natychmiast udostępnimy dane tak, że będzie można zlokalizować komputer, z którego napisano te posty, a co za tym idzie znaleźć osobę, która - wg niektórych głosów - mogła świadomie szkalować Pani firmę.

zlosliwiec jest offline  
Stary 2008-01-14, 19:33   #71
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl

Cytat:
Napisane przez anetta28 Pokaż wiadomość
witam
jestem stałą klientka Czarnej i jestem bardzo zadowolona hmm na tyle klientek co ona ma jedna nie zadowolona.
Cóz tak bywa.
Ja i tak z niej nie zrezygnuje - chodze tam od roku.
Cytat:
Napisane przez anetta28 Pokaż wiadomość
przegladam forum i jakos nie widze Twoich prac.
Ja jestem szcześciara gdyz mam dluga plytke nie obgryzalam paznokci i moje tipsy sa super.
paznokcie nie sa ładne ale jak z obgryzionych i krotkich paznokci mozna cos zrobic .
zreszta juz sie nie wypowiadam widze ze klan negatywnie nastawionych sie powieksza,
pozdrawiam i zycze powodzenia
Cytat:
Napisane przez anitawa Pokaż wiadomość

Proszę mi tylko wyjaśnić, dlaczego anitawa i anetta28 to te same osoby? Mój robot strażniczy stwierdził, że korzystają przynajmniej z tego samego komputera...
zlosliwiec jest offline  
Stary 2008-01-14, 20:16   #72
81ola
Raczkowanie

GG do 81ola

Dziewczyny juz wyjasniam tym bardziej ze widze troche tu zamieszania tylko przeze mnie .A wiec dzis poszlam do Ani(iskierki)i jestem strasznie zadowolona z jej pracy:to nie jest krypto reklama poniewaz poszlam po zachecajcacym poscie cruel orchid ktory to jest w tym watku.Napewno mialam robione te paskudne
(moim skromnym zdaniem) tipsiki zelowe w salonie na ul.Libelta 24 w Poznaniu.Jakies dowody na poparcie moich slow:w salonie sa 2 stanowiska,to na ktorym Pani Paulina robila mi tipsiki jest przy oknie na ulice,w miedzy czasie przyszla jej siostra(mowila o swoim synku i jak skonczylo sie przyszla z tym chlopcem do salonu) to bylo ok.godziny 16 w piatek 11 stycznia.W salonie przy niskiej scianie jest stolik i dwa krzesla przy nim.Aha widzialam jak jej siostra wchodzi(drzwi byly za ta niska sciana)na gore tego budynku.
>2/ Osoba która przedstawiła zdjęcia paznokci zrobione niby przez moją pracownicę , >niestety nie zjawiła się w salonie na konfrontację w dniu dzisiejszym - co chyba o >czymś świadczy. Późniejszy termin konfrontacji mija się z celem.

Pani Anito jakos nie rozumiem co Pani probuje tutaj nam przekazac?Czemu konfrontacja w pozniejszym terminie jest bezcelowa wg Pani?A powtorze czemu nie zjawilam sie na 'konfrontacje' poniewaz jutro mam wyjazd sluzbowy i tak jak Pani pracuje i przebywam w tej pracy.Niestety nie pracuje u Pani wiec nie moge byc zawsze wtedy kiedy Pani tego sobie zyczy.

>3/ Wszystkie prace przedstawione na blogu są autorstwa Czarnej , co mogą >poświadczyć nie tylko klientki , którym robione były paznokcie , ale i ja , gdyż >paznokcie mam robione tylko przez Czarną.

Bardzo chetnie(i pewnie nie tylko ja)poznam imie owej Czarnej bo wydaje mi sie ze ja niestety przez nia nie mialam robionych tipsikow i w tym upatruje zrodlo kleski stylizacji tych paznokci.

Jeszcze raz jak mantre bede powtarzac nie dzialam na zlecenie zadnej stylistki ani nie jest to prowokacja.Mimo wszystko Pani Anito chetnie sie z Pania spotkam i wymiene pogladami na zaistniala sytuacje.Pozdrawiam.
Stary 2008-01-14, 22:27   #73
MariaW79
Raczkowanie

GG do MariaW79

rozumiem, ze wierzymy na slowo nijakiej OLI81, ale nikomu innem u a zwlaszcza Czarnej....

AWA Skad wiesz ze w ogóle jakikolwiek sms zostal wyslany??? Masz dowód?? Nie masz, to tylko i wylącznie twoje podchwycenie negatywnego tonu falszywej "Oli" która rzekomo zrobila paznokcie u Pauliny. Wiekszej bzdury nie widzialam....

a co do podania adresu i opisu saloniku - boszeeee, jaka naiwnosc... Wystarczy wejsc na kilka różnych forum internetowych poświęconych paznokciom, aby odnalezc temat "MÓJ SALONIK", gdzie dziewczyny wklejaja zdjecia swoich salonów, skad mozna dowiedziec sie ze jeden stolik stoi pod oknem, a z ulicy do srodka prowadza schodki. Wystarczy tez wejsc w temat "GALERIA NASZE DZIECI" lub NASZA GALERIA by stwierdzic, ze ktos ma siostre z synkiem.... masakra, jak mozna tak klamac....
Stary 2008-01-14, 23:30   #74
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl

Cytat:
Napisane przez MariaW79 Pokaż wiadomość
rozumiem, ze wierzymy na slowo nijakiej OLI81, ale nikomu innem u a zwlaszcza Czarnej....

AWA Skad wiesz ze w ogóle jakikolwiek sms zostal wyslany??? Masz dowód?? Nie masz, to tylko i wylącznie twoje podchwycenie negatywnego tonu falszywej "Oli" która rzekomo zrobila paznokcie u Pauliny. Wiekszej bzdury nie widzialam....

a co do podania adresu i opisu saloniku - boszeeee, jaka naiwnosc... Wystarczy wejsc na kilka różnych forum internetowych poświęconych paznokciom, aby odnalezc temat "MÓJ SALONIK", gdzie dziewczyny wklejaja zdjecia swoich salonów, skad mozna dowiedziec sie ze jeden stolik stoi pod oknem, a z ulicy do srodka prowadza schodki. Wystarczy tez wejsc w temat "GALERIA NASZE DZIECI" lub NASZA GALERIA by stwierdzic, ze ktos ma siostre z synkiem.... masakra, jak mozna tak klamac....
- 3 punkty karne za nieopłaconą reklamę (link w podpisie prowadzi do strony reklamującej działalność gospodarczą, która należy do Ciebie). Masz 24 godziny na zmianę podpisu, potem banuję Twoje konto.
- za "nijaką Olę" - niewątpliwy epitet - powinnaś dostać kolejny punkt. Ale to zablokowałoby Twoje konto na 2 tygodnie, a tego nie chcemy, prawda?
- proszę o wypowiedzi do tematu, a nie odnośnie kogoś, kto najprawdopodobniej chciał się tutaj poskarżyć na usługi pewnego salonu.
- dziwny zalew znajomych właścicielki salonu, ona sama w kilku osobach... hmm...

zlosliwiec jest offline  
Stary 2008-01-15, 00:32   #75
miss_kamikaze
Raczkowanie

Właścicielka oskarża Ole o kłamstwo, a sama podszywa się pod rożne osoby, jak dla mnie jest to bezczelność i nie świadczy to na korzyść tej Pani Nie lepiej było po prostu poprawić te tipsy, a nie robić wielka aferę, czepiając sie wszystkich i rzucając bezpodstawne oskarżenia ? Jak dla mnie to takie zachowanie jest nie do przyjęcia. To już nawet nie chodzi o brak profesjonalizmu ale o jakieś ogólnie przyjęte zasady moralne. Każdy może mieć gorszy dzień i popełnić błąd, wystarczy go potem naprawić i nie ma problemu, a nie wciskać kit, ze wszystko jest w porządku. Cóż....zachłanność niektórych ludzi nie zna granic.
Stary 2008-01-15, 09:24   #76
doris1908
BAN stały

złosliwiec jestes poprostu beszczelny.komu chcesz pokazac swoja wladze na forum?
akurat sie mylisz mariaw i anitawa to sa dwie rozne osoby mieszkajace w dwóch roznych zakątkach Polski,coś masz błędne dane
Twoje srtaszenie banem jest załosne i smieszne bo zachowuejsz sie jak rozpieszczony bachor z piaskownicy któremu kolega zabrał wiaderko i dasz mu za to łopatka w główkę
Jako amin powinenes być przykładem dla forumek starac sie doprowadzic do załagodenia sytuacji.Uczciwy admin jest bezstrony i nie miesza sie w żadne durne dyskusje.
Jestem przekonana ze dostane bana za tą wypowiedz. Dziekuje o pozdrawiam . miło było
doris1908 jest offline  
Stary 2008-01-15, 09:27   #77
La Monica
La Moderatoiure

doris chyba przesadziłaś w tym momencie

Gotuję
La Monica jest offline  
Stary 2008-01-15, 09:36   #78
doris1908
BAN stały

chyba nie prawde napisalam
jestem na wieluuuu forach i nigdy zaden admin nie byl taki niemiły wobec uzytkowników
doris1908 jest offline  
Stary 2008-01-15, 10:40   #79
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl

Cytat:
Napisane przez miss_kamikaze Pokaż wiadomość
Właścicielka oskarża Ole o kłamstwo, a sama podszywa się pod rożne osoby, jak dla mnie jest to bezczelność i nie świadczy to na korzyść tej Pani Nie lepiej było po prostu poprawić te tipsy, a nie robić wielka aferę, czepiając sie wszystkich i rzucając bezpodstawne oskarżenia ? Jak dla mnie to takie zachowanie jest nie do przyjęcia. To już nawet nie chodzi o brak profesjonalizmu ale o jakieś ogólnie przyjęte zasady moralne. Każdy może mieć gorszy dzień i popełnić błąd, wystarczy go potem naprawić i nie ma problemu, a nie wciskać kit, ze wszystko jest w porządku. Cóż....zachłanność niektórych ludzi nie zna granic.
Ja również reagowałbym inaczej, ale to klonowanie kont, jakieś dziwne osoby pojawiające się znikąd, żeby bronić oskarżonej firmy... Przykro mi, ale już kilka takich organizowanych akcji widziałem i niestety nie pozwalamy na naszym forum zakrzyczeć kogoś właśnie takimi moralnie wątpliwymi metodami.

Najdziwniejsze jest to, że oskarżona firma mogła się naprawdę zrehabilitować w tym wątku i miała ku temu wszelkie szanse oraz moje poparcie. Czy uda się to zrobić teraz, po takim zamieszaniu? Nie wiem, oceniać to będą klientki tej firmy.
zlosliwiec jest offline  
Stary 2008-01-15, 10:42   #80
slonko352
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez 81ola Pokaż wiadomość
A wiec dzis poszlam do Ani(iskierki)i jestem strasznie zadowolona z jej pracy:to nie jest krypto reklama poniewaz poszlam po zachecajcacym poscie cruel orchid ktory to jest w tym watku..

Olu może pokażesz zdjęcia swoich pazurków, po tym jak już je Iskierka wyratowała?
slonko352 jest offline  
Stary 2008-01-15, 10:52   #81
karolinqa23
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 3
GG do karolinqa23

Cytat:
Napisane przez doris1908 Pokaż wiadomość
złosliwiec jestes poprostu beszczelny.komu chcesz pokazac swoja wladze na forum?
akurat sie mylisz mariaw i anitawa to sa dwie rozne osoby
z tego co ja zrozumiałam to złośliwiec pisał że anitawa i anetta28 to te same osoby!a nie mariaw!!

olu prosimy o fotki nowych paznokci!!

karolinqa23 jest offline  
Stary 2008-01-15, 12:15   #82
awa2001
Zakorzenienie

GG do awa2001

Ola ma rozwalonego kompa, chwilami wchodzi jak się dorwie do innego, ale na pewno wstawi fotki.
Wracając do pytania Mariiczywiście, że nie mam pewności, iż taki sms został wysłany, podobnie jak Ty, ze nie został.Miałam nadzieję, że sytuacja ta zostanie tu w sposób uczciwy i kulturalny wyjaśniona ( bez podwójnych nicków, bez inwektyw, bez personalnych wycieczek).
Wiemy, że pazurków nie zrobiła Czarna, czyli Kasia ze Śląska, być może nie zrobiła ich również Czarna z Poznania, być może była to inna pracownica tego salonu, mam wrażenie, że Ola nie kłamie, rozmawiałam z nią prywatnie, ale oczywiście mogę się mylić.
Niemniej w naszym interesie jest by sprawę wyjaśnić czy to dla dobra salonu czy też dla dobra potencjalnych klientek.
Jednak fajnie by było, abyśmy zachowali wszyscy przy tym klasę, godność i uczciwość.
awa2001 jest offline  
Stary 2008-01-15, 17:21   #83
sjar25
BAN stały

Pomino ze nie zabardzo sie na tym znam moge z cala odpowiedzialnoscia powiedziec ze nawet jako osoba nie majaca zadnej praktyki w tym fachu od razu mowie ze paznokcie niestety ale sa wrecz okropne Oczywiscie ,ze masz prawo nawet do zwrotu pieniazkow za taka usloge......Mialam ostatnio taka przygode otorz poszlam zrobic sobie tipsy(akryl) ,pani robiaca zaczela mi naklejac jakies podklady?!?!?!?! (nie na tipsie byly robione) po sciagnieciu tego spodu paznokcie wygladaly okropnie byly bezksztaltne tzn byly plaskie nie wiem czy wiecie o co mi chodzi! Zeby bylo smieszniej podczas zdobienia widzialam ze jej sie juz nie chce poprostu ,ja zwatpilam zaczela nakladac byle jak brokat byle byl.Troche sie zaczelam denerwowac,w koncu nie wytrzymalam wyrwalam dlon i pytam sie jej czy ona jest pewna swojego fachu???? a ona mi na to ze pierwszy raz robi tipsy na tym podkladzie ,wiec ja jej na to ze ja nie jestem do ekspeymentowania i ze niech sama przyzna racje ze paznokcie sa sknocone. sposcila glowe i mnie przeprosila bo wiedziala ze mam racje i powiedziala ze nie musze placic.Co prawda zrobilo mi sie zal tej dziewczyny bo jak by nie bylo poswiecila swoj czas a ale rowniez i moj ,a paznokcie kosztowaly 120 zl........ i dobrze ze nie zaplacilam bo na nastepny dzien nawet tego badziewia nie mialam bo mi odpadly tagze idz do niej i poprostu zadaj zwrotu pieniazkow bo niestety ale takie masz prawo i to nie jest takie widzimisie ale racja ,wiesz ona pewnie myslala ze jestes naiwna i ze sie nie znasz na tym i ze ci wcisnie kit......al nie daj sie bo szkoda by bylo.
sjar25 jest offline  
Stary 2008-01-15, 17:33   #84
kajka1403
Raczkowanie

powiem tak dzewczyny nawet z obgryzjonych paznokcji mozna zrobic dzielo tylko trzeba miec gloe lata praktyki i szkołe
kajka1403 jest offline  
Stary 2008-01-15, 21:08   #85
bitt
Raczkowanie

GG do bitt

żałość inaczej nie określe sposobu przedstawienia danych salonu BEZ BEZPOŚREDNIEJ konfrontacji z właścicielką
bitt jest offline  
Stary 2008-01-16, 12:55   #86
Bebooczek
Raczkowanie

Witam moim zdaniem te paznokcie sa bardzo nie estetycznie zrobione...po 1 skrocila ci twoja wlasna plytke i wygladaja jak pazurasy jakies takie nie dorozwiniete, bo mogla ci przedluzyc twoja plytke zeby optycznie wydluzyc pazurki, ja nawet jak bez kursu bylam nie robilam takiej fuszery...pokaz fotki nowych pazuraskow jak juz zrobisz
Bebooczek jest offline  
Stary 2008-01-16, 13:23   #87
bitt
Raczkowanie

GG do bitt

przeglądając zdjęcia z blogu to jednak coś mi nie pasuje, to co pokazała dziewczyna z pierwszego postu śmierdzi to z daleka
bitt jest offline  
Stary 2008-01-16, 13:29   #88
nadia7
Raczkowanie

no rzeczywiście nie wyglądają za dobrze. Niepokoją mnie te przebarwienia, i to że widać białe końcówki twoich naturalnych paznokci. Pozatym nie wyciete skórki wygladaja dosc niechlujnie. Tak nie wygladaja dobrze zrobione tipsy.

JESTEŚ SEKSOWNA DOPIERO WTEDY, GDY BEZ ZASTRZEŻEŃ AKCEPTUJESZ CAŁE SWOJE CIAŁO!
nadia7 jest offline  
Stary 2008-01-16, 14:29   #89
kasia0987
Raczkowanie

ale haos zapanował na tym wątku idzie sie pogubic

naprawde w głowie mi się zakręciło:c razy:

06.03dokładka( od postu 63 do 68)

Odpisuj u mnie
kasia0987 jest offline  
Stary 2008-01-16, 14:41   #90
madziareczka
Zakorzenienie

GG do madziareczka

Cytat:
Napisane przez kasia0987 Pokaż wiadomość
ale haos zapanował na tym wątku idzie sie pogubic

naprawde w głowie mi się zakręciło:c razy:

dokladnie mi tez !!
madziareczka jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości