czy tak powinny wygladac zelowe tipsy? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, na którym kompleksowo traktujemy tematykę pielęgnacji i zdobienia paznokci.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-01-16, 16:35   #91
Pusiakg_1987
Rozeznanie

Send a message via Skype™ to Pusiakg_1987
Dot.: czy tak powinny wygladac zelowe tipsy?

jezeli to sa zelowe paznokcie to ja jestem swieta katarzyna bardzo brzydkie sa te paznokcie
Pusiakg_1987 jest offline  
Stary 2008-01-16, 16:36   #92
nula1
Przyczajenie

w życiu piękny co za durny babsztyl ci to zrobił awantura murowana
nula1 jest offline  
Stary 2008-01-16, 17:08   #93
nula1
Przyczajenie

teraz to ja dziwie sie tobie jak nie idzie zrobić ładnych paznokci na krótkiej obgryzionej płytce ja całe życie obgryzałam i wkońcu poszłam do pani steni .Zrobiła mi piekne pazurki takie jak wy tu pokazujecie.no chyba że ty też nie potrafisz
nula1 jest offline  
Stary 2008-01-16, 18:27   #94
81ola
Raczkowanie

GG do 81ola

kochane dzieki za wsparcie,wstawiam fotki pazurek od iskierki jest super i teraz tylko do niej bede chodzic jestem mega zadowolona jak juz wspominalam wczesniej.I tak uwazam ze nie wszyscy mi uwierza ale naprawde wierzcie mi pojde do wlascicielki salonu po 3 lutego(miala zalanie salonu) i zapytam czy naprawde nie ma swoim pracownicom do zarzucenia pozdrawiam kochane papatki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pazurki.jpg (118,5 KB, 399 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pazurki 002.jpg (117,0 KB, 388 załadowań)
Stary 2008-01-16, 18:49   #95
bochema
Zadomowienie

GG do bochema

no super.
roznica jest niesamowita.

a po wizycie w poprzednim salonie daj znac jak pani szefowa zareagowala
bochema jest offline  
Stary 2008-01-16, 23:17   #96
MariaW79
Raczkowanie

GG do MariaW79

Te paznokcie są super????
Gdzie krzywa c?? Paznokcie są plaskie jak decha w stolarni
Nie widac linii wlosa.
plytka optycznie skrócona, a nie wydluzona kamuflażem, biala koncówka powinna byc o wiele węższa a środek wudlużony kamuflazem, zeby mozna je bylo nazwac SUPER. Bądżmy szczere, na tamtych jedyne co bylo widac, to przebarwienie na piatym paluszku, tamte obfocilas z kazdej strony zeby tylko pokazac wady, a tu zrobila zdjecie widok z góry, które niewiele mówi. Pokaz zdjecia z bou, aby pokazac krzywa c, pokaz boki, czy są bielą równo domalowane, pokaz linię wlosa, a wtedy pogadamy i porównamy
Stary 2008-01-16, 23:35   #97
DJ_cZaRnA
Raczkowanie

GG do DJ_cZaRnA

No powiem wprost, ze te nowe są naprawdę okropne. Nawalone tego białego żelu sporo, gdzie kamuflaz? Teraz się Wam podobaja a go NIE MA!!Ja bym zrobiła frencha wyżej, dala kamuflaż albo jakieś ozdóbki - paznokcie maja zdobić a nie szpecic.
Już jakbym miała wybierać to wybrałabym z dwojga lepszego te pierwsze, bo linia uśmiechu ładna jest i kształt wolnego brzegu lepszy, bardziej kwadratowy.
Nie oszukujmy się tamte paznokcie nie były najlepsze a te to też klapa.

Wybierz się kobieto do konkretnej stylistki a nie chodź do lasek co robią pewnie za parę groszy bo szkoda kasy i takich, które ukonczyly "kurs" z Allegro. Jest takie powiedzenie "Na tanie rzeczy nas nie stać" . Za te drugie nie dałabym nawet 30zł.

Zobacz sobie na wcześniejszej stronie jak ja przedłużyłam ogryzki i porównaj ze swoimi. Czy mi się zdaje czy na tych Twoich nowych super paznokciach na kciuku jest otarta skórka? No wprost REWELACJA :|

Jeszcze pomysleć, ze ktos mógl w tym temacie o mnie wspomniec. No szok!
DJ_cZaRnA jest offline  
Stary 2008-01-16, 23:42   #98
kinia2305
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez DJ_cZaRnA Pokaż wiadomość
No powiem wprost, ze te nowe są naprawdę okropne. Nawalone tego białego żelu sporo, gdzie kamuflaz? Teraz się Wam podobaja a go NIE MA!!Ja bym zrobiła frencha wyżej, dala kamuflaż albo jakieś ozdóbki - paznokcie maja zdobić a nie szpecic.
Już jakbym miała wybierać to wybrałabym z dwojga lepszego te pierwsze, bo linia uśmiechu ładna jest i kształt wolnego brzegu lepszy, bardziej kwadratowy.
Nie oszukujmy się tamte paznokcie nie były najlepsze a te to też klapa.
Przykro mi ale pierwsze i drugie sa fatalne. Po prostu niedopracowane. Jesli koniecznie chcilas miec french to stylistka powinna uzyc kamuflarzu. Jesli go nie miala to powinna zaproponowac Ci takie zdobienie, ktore zakryloby obgryziona plytke np. cieniowanie brokatem na 2/3 dlugosci plytki lub jeden kolor i jakies delikatne zdobienie.
I wonder where my money went
I often wonder why I wonder

kinia2305 jest offline  
Stary 2008-01-17, 00:47   #99
awa2001
Zakorzenienie

GG do awa2001

Przyznam szczerze, że nie bardzo mozna po tych fotkach dostrzec czy widać skazy pod żelem czy nie, jeśli nie to rozumiem brak kamuflażu.Nie są zbyt piękne, ale ciężko mi oceniać, bo sama na moim poziomie umiejętności nie podjęłabym się stylizacji takich króciaczków. zdecydowanie bardziej podobają mi się jednak od tych pierwszych.Pokazywanie innych ogryzków chyba nie ma sensu, bo cięzko znaleźc 2 pary identycznych, a zdjęcia mogą nie oddać różnego rodzaju skaz ( typu bruzdy itd), ale pokażę Wam zdjęcie "przed i po" pazurka z innego forum, stylistka która sobie z nim poradziła nosi nick "edzialaska" i mam nadzieję, że się nie obrazi, bowiem chylę czoła po tym co zrobiła.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 159a3c588914213d.jpg (33,3 KB, 291 załadowań)
awa2001 jest offline  
Stary 2008-01-17, 01:05   #100
buzichocho
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez awa2001 Pokaż wiadomość
Przyznam szczerze, że nie bardzo mozna po tych fotkach dostrzec czy widać skazy pod żelem czy nie, jeśli nie to rozumiem brak kamuflażu.Nie są zbyt piękne, ale ciężko mi oceniać, bo sama na moim poziomie umiejętności nie podjęłabym się stylizacji takich króciaczków. zdecydowanie bardziej podobają mi się jednak od tych pierwszych.Pokazywanie innych ogryzków chyba nie ma sensu, bo cięzko znaleźc 2 pary identycznych, a zdjęcia mogą nie oddać różnego rodzaju skaz ( typu bruzdy itd), ale pokażę Wam zdjęcie "przed i po" pazurka z innego forum, stylistka która sobie z nim poradziła nosi nick "edzialaska" i mam nadzieję, że się nie obrazi, bowiem chylę czoła po tym co zrobiła.
awa - zdjecie które wkleiłaś poprostu powaliło mnie na kolana
z takich obgryzkow zrobic tak cudnego pazurka!!!
Stary 2008-01-17, 01:20   #101
dobrarada
Zadomowienie

GG do dobrarada

dokładnie tak jak Czarna napisała - z deszczu pod rynnę

plaskacze, widać przepiłowaną płytkę (wg mnie przy skórkach jest bardzo czerwona płytka paznokcia), skórki delikatnie mówiąc przymasakrowane, wolny brzeg paznokcia niezbyt równy , optycznie paznokcie są wybitnie skrócone i przypominają kopytka, takie są fakty. Nie mówiąc o tym że rzeczywiście jakość zdjęć przedstawiona w obecnym stanie rzeczy - jest taka że niewiele widać, zrób tak samo ostre foty jak tym pierwszym paznokciom i wtedy mozna będzie obiektywnie się wypowiedzieć.

Wydaje mi się że w tamtym wypadku wystarczyło tylko:
a) odsunąć/wyciąć umiejetnie skórki
b) pomalować całe paznokcie po prostu jakimś kryjącym lakierem
i byłoby po sprawie.

A tym czasem - nie uważam aby wiele się zmieniło in plus. dla mnie obydwie wersje są dalekie od ideału niestety .......
dobrarada jest offline  
Stary 2008-01-17, 07:46   #102
madziareczka
Zakorzenienie

GG do madziareczka

Cytat:
Napisane przez dobrarada Pokaż wiadomość

A tym czasem - nie uważam aby wiele się zmieniło in plus. dla mnie obydwie wersje są dalekie od ideału niestety .......
niestety tez tak uwazam, jeden pazurek jest innego ksztaltu inny innego.. ale i tak troszke lepiej wygladaja od poprzednich, olu wklej dokladne zdjecia pazurkow z kazdej strony to ocenimy, zdjecie ktore wkleila ola rozjasnilam pod programem graficznym, mam nadzieje ze nie masz mi tego za zle olu, zaznaczylam paznokcie ktore moim zdaniem sa nie tak, odnosnie malego to widac ze on idzie w gore ze przy skorkach jest malo akrylu/zelu a wstrone linii wlosa grubosc idzie do gory, a odnosnie wspazujace , niepasuje mi jego ksztalt, poprostu ten paznokiec nie pasuje do reszty,!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pazurki.jpg (68,8 KB, 183 załadowań)
madziareczka jest offline  
Stary 2008-01-17, 08:12   #103
karolinqa23
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 3
GG do karolinqa23

olu wkleiłaś strasznie nie wyraźne zdjęcia!!to po pierwsze

po drugie to tak jak już sie wypowiedziały dziewczyny ,te paznokcie są troszkę lepsze od tamtych ale do ideału to im sporo brakuje!!

karolinqa23 jest offline  
Stary 2008-01-17, 10:14   #104
bitt
Raczkowanie

GG do bitt

Cytat:
Napisane przez awa2001 Pokaż wiadomość
(...) ale pokażę Wam zdjęcie "przed i po" pazurka z innego forum, stylistka która sobie z nim poradziła nosi nick "edzialaska" i mam nadzieję, że się nie obrazi, bowiem chylę czoła po tym co zrobiła.
Edyta potrafi zdziałac cuda i jest wiele takich stylistek - trzeba tylko zainwestowac nie 30zł a 80zł conajmniej
bitt jest offline  
Stary 2008-01-17, 10:40   #105
bochema
Zadomowienie

GG do bochema

Cytat:
Napisane przez MariaW79 Pokaż wiadomość
Te paznokcie są super????

no ja akurat w tym momencie mialam na mysli ze lepsze od poprzednich. juz nie chcialam piksac ze na krotkiej polytce frencz pieknie sie wcale nie prezentuje.
bochema jest offline  
Stary 2008-01-17, 12:58   #106
81ola
Raczkowanie

GG do 81ola

Nie mam ci za zle madziareczko.Kochane chcialam takie krotkie ten pazurki bo nie moge z roznych wgledow miec dlugich wiec dlugosc mi odpowiada,fotki bardziej dokladne zrobie wieczorem bo musi mi ktos pomoc je robic-sama nie dam rady.Nie wybralam sie do laski z allegro za 30 zl,poszlam do iskierki (Ani) znanej na tym forum(za pazurki wziela 90 zl) i naprawde uwazam terazniejsze paznokietki za lepsze niz tamte z punktu widzenia klientki.Przepilowane skorki sa dlatego iz od wizyty u jednej stylistki do drugiej minelo zaledwie 2 dni a przeciez to za czesto nie mozna chodzic ale juz sie goja i jednak mimo to uwazam ze sa lepsze niz tamte.Pojde za waszymi radami i na nastepnej wizycie juz nie kaze sobie zrobic frencha tylko np.takie zdobienie jak przedstawila na fotce ogryzka awa2001 myslicie naprawde ze te takze zle zrobione?Spisze to wszystko co mi tu napisalyscie i poprosze stylistke by zrobila mi wg tego co tu piszecie.Co do wlascicielki salonu to sytalam sie kiedy moglybysmy porozmawiac.Odp.mi na to ze w pon.ale nie dam rady bo pracuje do pozna.Aha jeszcze oprocz tego pracownica napisala mi ze "w pon.od 16 do 18 bedzie wlascicielka i bedzie czekać na Pania.Jednak kazala przekazać że na podstawie zdjęc nie ma mowy o reklamacji.Pozdrawiam".Dz iewczyny czy jest zatem sens dalszej rozmowy?Nie wiem sama...Jak radzicie?Pozdrawiam.
Stary 2008-01-17, 13:58   #107
Suarra
Raczkowanie

Eeee, nie no. Aż tak fatalnie to nie jest. Na pewno wyglądają lepiej niż poprzednie, ale fakt faktem...
Płytka nie została przedłużona kamuflażem lub kryjacym akrylem, biały paseczek jest ewidentnie za szeroki do takich ogryzków, dlatego optycznie skraca płytkę. Za tą cenę, można było zrobić lepsze szponki, ładnie zakamuflowane i wydłużone. Ja bym w ogóle nie zrobiła frenchyka Ale najważniejsze, że jesteś zadowolona
Może następnym razem będzie lepiej

A co do tamtego salonu.. Dałabym sobie już spokój. Szkoda czasu. Jak dla mnie totalna żenada. Zachowanie zarówno właścicielki i pracownicy jest żałosne.

Edytowane przez Suarra
Czas edycji: 2008-01-17 o 14:03 Powód: dodanie zdania
Suarra jest offline  
Stary 2008-01-17, 15:14   #108
81ola
Raczkowanie

GG do 81ola

Dziekuje Suranno za opinie-owszem jestem zadowolona z robotki iskierki i mysle ze bedzie coraz lepiej i sobie podaruje juz wizyte u jasnie pani wlascicielki ale napewno pojde do rzecznika konsumentow i sie spytam co mozna zrobic?Kochane dziekuje za wsparcie
Stary 2008-01-17, 15:48   #109
MariaW79
Raczkowanie

GG do MariaW79

to ja juz ci pomagam niewiele mozesz zrobic rzecznik dziala na podstawie materialów dowodowych. NIe wystarczy zrobic fotki, nalezy udowodnic ze te paznokcie zostaly zrobione akurat w tym czy w innym gabinecie. Masz paragon? jakikolwiek dowód ze faktycznie w dniu takim i takim bylas w gabinecie i taka czy inna osoba robila ci paznokcie? Podstawa jakichkoliwke roszczen jest paragon. Bez niego nawet nie jestes w stanie udowodnic ze bylas robic paznokcie. Kazdy rzecznik ci powie, ze ałka moglas zrobic sobie sama, a teraz próbujesz szukac winnych. Jedyne co masz to tresc smsów, o ile ich nie skasowalas, ale to marna poszlaka, bo nie udowadniaja ze faktycznie I paznokcie mialas robione w konkretnym gabinecie. Sprawa dyskusyjna i to bardzo, a rzecznik praw konsumenta ma tyle spraw, chociazby ubezpieczenia, reklamacje do tepsy i inne, że nawet jesli zajmie sie sprawa - na rozstrzygniecie bedziesz czekac do 3 lat.
Stary 2008-01-17, 17:11   #110
81ola
Raczkowanie

GG do 81ola

mario w79 nie badz taka madra bo widac ze nie masz zielonego pojecia o czym piszesz bo bylam u rzecznika i jest szansa na rozstrzygniecie tej sytuacji i nie licz bym napisala o co chodzi na forum.Smieszne to jest jak wiele wizazanek stwierdzilo zenua....jestem pewna ze inne dziewczyny beda ten "salon"obchodzic szerokim lukiem....a z twoich wypowiedzi mozna wywnioskowac ze jestes mocno zaangazowana w ta sytuacje...ciekawe dlaczego ;p
Stary 2008-01-17, 18:51   #111
sjar25
BAN stały

Jak ja nie nawidze takich chorych sytuacji,szczegolnie na forach gdzie dziewczyny nie maja co robic.....oskarzaja sie wzajemnie szukaja dziury w calym,patrza tylko jak dogryzdz......bleeee.
Oki paznokcie sa paskudne to fakt nawet ja to mowie chodz sie nie znam na paznokciach i nie powinnam sie odzywac w tym temacie.
Ale nie podoba mi sie to ze fakt faktem zostala ujawniona ulica na ktorej byly robione te paskudy.....takie sprawy zalatwia sie osobiscie,skoro tak ci zrobila idziesz do niej i po sprawie.ale widze tu zamierzony cel.....nie wiem ale smierdzi mi tu zemsta albo konkurencja.Jestescie zalosne.......ciekawa jestem czy niektore z was by tak samo sie zachowywaly jak by to wam sie przydarzylo i zle byscie zrobily klientce pazurki a ta obsmarowala by was na forum........i admin jeszcze na to pozwala!!!!!!!!!!!:confus ed:

Cytat:
Napisane przez 81ola Pokaż wiadomość
mario w79 nie badz taka madra bo widac ze nie masz zielonego pojecia o czym piszesz bo bylam u rzecznika i jest szansa na rozstrzygniecie tej sytuacji i nie licz bym napisala o co chodzi na forum.Smieszne to jest jak wiele wizazanek stwierdzilo zenua....jestem pewna ze inne dziewczyny beda ten "salon"obchodzic szerokim lukiem....a z twoich wypowiedzi mozna wywnioskowac ze jestes mocno zaangazowana w ta sytuacje...ciekawe dlaczego ;p
ja uwazam ze martaw78 ma racje .......masz paragon???
jakis dowod ,ze bylas wlasnie w tym salonie??? To tak samo jak ja kupila bym sobie buty niepodobaly bi mi sie i poszla bym je oddac bez paragonu w zupelnie innym sklepie obowniczym wciskajac kit sprzedawcy ze buty zostaly wlasnie tu zakupione....do reklamacji czegokolwiek trzeba miec jakis dokument nabyci,zakupu.
A pozatym jak chcesz reklamowac cos czego nie masz????????????? ja mysle ze z toba to nie jest za bardzo
Jak wczesniej napisalam ja mialam tez glupia sytuacje z tipsami nie mialam paragonu ale od razu powiedzialam ze cos z nimi jest ne tak mimo ze sie na tym nieznam odrrazu moglam to stwierdzic i nie musialam placic a ty juz po fakcie robisz jakas chora afere ......tez sie powinnas zastanowic nad soba!!!!!
A pozatym po tym wszystjkim tez powinnam obsmarowac ta dziewczyne ktora mi to zrobila...ale po co moze akorat jesj nie wyszlo...kazdemu sie zdarza....

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2008-01-17 o 21:28 Powód: post pod postem - proszę korzystać z opcji edycji i multicytowania
sjar25 jest offline  
Stary 2008-01-17, 19:51   #112
Suarra
Raczkowanie

Profesjonalistom zdażać się to nie powinno, taka jest prawda. Jeśli pracują od lat w zawodzie, nie mają prawa się aż tak pomylić. Jakoś nie mogę sobie wyobrazić Albertyny, wypuszczającej z salonu klientke z tak okropnie zrobionymi paznokciami. Samo poczucie szczerości wobec siebie i klientek powinno dać o sobie znać w takiej sytuacji. W końcu mówi się, że klientka jest naszą wizytówką, nie? Każda Pani, która przychodzi na zrobienie paznokietków, powinna być w tym momencie najważniejsza i nie powinno się dopuścić do takiej sytuacji, że wychodzi niezadowolona.
Popatrz na te pierwsze paznokcie- ŻENADA! I jeszcze stylistka mówi, że one są prawidłowo założone? No przepraszam, nawet osoby, które nie pracują w tym zawodzie widzą, że są okropne. Więc jak można tak oszukiwać? Tobie stylistka poprawiła pazurki, ale Oli nie. I tu jest kolosalna różnica. Tamta Pani, pogodziła się z faktem, że coś Ci się nie podoba, a Pani Czarna wręcz przeciwnie. Fakt, trzeba było powiedzieć od razu, że coś jest nie tak, jednak nie każdy ma tyle odwagi, nie raz woli się zapytać. Skoro była już pewność, że paznokcie są źle założone, nie dopracowane- powinny zostać poprawione.

Tak w ogóle sjar25, używaj opcji "edytuj".
Stary 2008-01-17, 21:19   #113
Taverney
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Suarra Pokaż wiadomość

Tak w ogóle sjar25, używaj opcji "edytuj".
Tak w ogóle to mam maleńką prośbę, żebyś zastanowiła się nad innym stonowanym kolorem pisania, bo ten róż daje po oczach tak, że się źle czyta to, co piszesz.
Taverney jest offline  
Stary 2008-01-17, 21:52   #114
sjar25
BAN stały

oks
a co do dalszej dyskusjii w tym temacie piszesz ze nie powinno sie zdarzac stylistce ktora pracuje kupe lat w zawodzie ......no niby tak ale,wez pod uwage np.bledy lekarzy tez pracuja latami a pomylki sie zdarzaja
No tak co do zwrocenia uwagi faktycznie trzeba miec odwage,bo nie kazdy jest taki smialy jak ja:P
Tez mi bylo glupio sie odezwac chodzby ze wzgledu na to ze dostane ochrzan ze sie nie znam a odzywam....ale niestety placac tyle pieniazkow i nie byc zadowolonym to az sie prosi o powiedzenie.
Wiesz rownie dobrze moglam jej powiedziec co o niej mysle(w nerwach) stracila moj cenny czas mam malutkie dzidziecko i musialam je zostawic pod opieka.......a jednak tego nie zrobilam.......bo mam szacunek do tej dziewczyny ,ze sposcila glowe ,przeprosila i byla uczciwa.
W sumie nie znam calej tej sytuacji.Zjednej strony tipsy to nie buty i robiac paznokcie nie latwo zapomniec taka klientke ...w koncu jak by nie bylo spedza sie z ta osoba okolo 1,5 rej godziny ........wiec i bez paragonu powinna za darmo poprawic ale z drogiej strony jak sie reklamuje to potrzebny jest ten nieszczesny paragon......
i w sumie takie bledne kolo.
Wszystko zalezy od uczciwosci tej pani co robila...

a i jeszce jedno o co chodzi z ta opcja(edytuj) bo nie zabardzo kapuje co tam zle zrobilamnie znam sie na tym zabardzo a juz kapiszi zeby nie pisac 2 postow na raz???!!!???!!!

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2008-01-18 o 14:31 Powód: post pod postem - proszę korzystać z opcji edycji i multicytowania
sjar25 jest offline  
Stary 2008-01-17, 21:58   #115
Taverney
Zakorzenienie

o to, żeby nie pisać dwóch ostów pod sobą.
jak chcesz coś dopisać, a już dodałaś swój post, to możesz kliknąć w napis EDYTUJ po lewej stronie przy CYTUJ. I jak już w to klikniesz, to otworzy się okno edytora i możesz dopisać coś do swojej wypowiedzi.
Taverney jest offline  
Stary 2008-01-17, 22:01   #116
awa2001
Zakorzenienie

GG do awa2001

chodzi o to, ze jesli po pewnym czasie chcesz coś dopisac do swojego poprzedniego postu to jest na nim ikonka "edytuj", otwiera sie wtedy ten post, dopisujesz co zapomniałas i klikasz "zachowaj zmiany".Nie bedzie wtedy 2 kolejnych postów, tylko 1 poprawiony
No własnie tak jak w moim przypadku)))) prawie jednoczesnie napisalysmy z Taverney wyjasnienie))))
awa2001 jest offline  
Stary 2008-01-17, 22:36   #117
sjar25
BAN stały

dziekuje
i przepraszam teraz juz wiem,nie moglam sie na poczatku pokapowac.......
sjar25 jest offline  
Stary 2008-01-18, 10:51   #118
aga007
Raczkowanie

Droga cZaRnA myślę, że nie musisz mieć powodów do obaw. Osoby , kyóre "znają" Cię jakiś czas napewno nie uwierzyły, że chodzi o Ciebie. Kiedy to wszystko przeczytałam to miałam pewność,że mowa o kimś innym, a to dlatego, że obserwuje między innymi twoje prace od prawie 2 lat no może 1,5 roku No w każdym razie natyle długo, że straciłam rachubę. Pozdrawiam i życzę sukcesów

Edytowane przez aga007
Czas edycji: 2008-01-18 o 11:24
aga007 jest offline  
Stary 2008-01-18, 13:11   #119
Aggie125
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
GG do Aggie125

Cytat:
Napisane przez sjar25 Pokaż wiadomość
Jestescie zalosne.......ciekawa jestem czy niektore z was by tak samo sie zachowywaly jak by to wam sie przydarzylo i zle byscie zrobily klientce pazurki a ta obsmarowala by was na forum........i admin jeszcze na to pozwala!!!!!!!!!!!:confus ed:
Cytat:
Napisane przez sjar25 Pokaż wiadomość
a ty juz po fakcie robisz jakas chora afere ......tez sie powinnas zastanowic nad soba!!!!!
Masz szczęście, że Admin jeszcze nie zareagował na Twoją wypowiedź. Przesadziłaś z nazywaniem dziewczyn żałosnymi, a już Twoja agresja wobec autorki wątku jest nie do przyjęcia.

Mogłaś to wszystko napisać inaczej, bez niepotrzebnych wycieczek w kierunku autorki wątku.

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline  
Stary 2008-01-18, 14:18   #120
AsiaW**
Zakorzenienie

Koszmar...osoba ktora to zrobila chyba nie ma zadnego doswiadczenia i talentu w robieniu tipsow, jesli jestes niezadowolona z efektu mozesz żądać zwrotu pieniazkow, albo poprawy gratis. Pozdrawiam
AsiaW** jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości