Wróć   Forum Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes Szukasz pracy, pracujesz, prowadzisz własny biznes, masz wiele pytań i wątpliwości, a może masz wiedzę, którą chciałabyś się podzielić z osobami, które jej poszukują. To forum jest właśnie dla Ciebie.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-01-12, 23:02   #1
Ajgulka
Przyczajenie

Question Praca i zarobki w centrach handlowych, sklepach z firmowymi ciuchami... Wasze opinie

Witam
Dziewczyny jakie macie doświadczenia z pracą w handlu, w firmowych sklepach, centrach, galeriach? Gdzie najlepiej płacą, a gdzie lepiej nie startować? Podzielcie się swoimi doświadczeniami, pewnie wielu osobom się to przyda
Jestem w trakcie poszukiwań pracy, mam doświadczenie w handlu, pracowałam w sklepie z bielizną. Wysyłam CV, czytam forum i jestem załamana wysokością proponowanych zarobków. Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w h&m i zostałam zaproszona na kolejną, ale chyba się na nią nie udam, słyszałam od kilku osób, że zarobki kiepskie, a rozmowa przebiegała tak jakbym kandydowała na stanowisko managera...
W pewnym sklepie z bielizną zaproponowali mi 3,70zł za godzinę, w innym 1100zł brutto - 9h dziennie + każda sobota po 5h.
Piszcie, piszcie, doradzajcie!
Ajgulka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 16:10   #2
Ajgulka
Przyczajenie

Dot.: Praca i zarobki w centrach handlowych, sklepach z firmowymi ciuchami... Wasze o

Nikt nic nie napisze?
Stary 2008-01-13, 22:27   #3
SztuczkaMagiczka
Rozeznanie

Dot.: Praca i zarobki w centrach handlowych, sklepach z firmowymi ciuchami... Wasze o

Ja słyszałam, że w H&M całkiem nieźle się zarabia. Natomiast poszłam na rozmowę do Planet Sport, gdzie płacą 2 zł za godzinę + 1,5 % od tego co sprzedasz, raczej nieciekawie. A wydaje mi się, że w takich sklepach jest przeważnie 5, 6 zł. za godzinę, ale może w niektórych są większe, nie wiem. Powodzenia w szukaniu.

SztuczkaMagiczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-14, 16:00   #4
Ajgulka
Przyczajenie

O rany 2 zł na godzinę :/ Ciekawe jak się ma te 1,5% do tego co sprzedajesz...
Ogólnie chyba w sklepach z ciuchami zarobki są dobre dla studentów, którzy chcą sobie tylko dorobić, bo jak tu normalnie żyć za te pieniądze...?
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości