Udoskonalić cerę - kremy, sera - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-01-14, 08:41   #1
iizabelaa
Zakorzenienie

Question

Udoskonalić cerę - kremy, sera

Po pierwsze przepraszam jeśli taki wątek już był, proszę nie bić

Poszukuję kremu udoskonalającego cerę, czyli radzącego sobie z PORAMI, małymi przebarwieniami, szarą cerą.

Myślałam o:
Estee Lauder Advanced Night Repair
lub
Biotherm
Source Therapie
lub
Chanel Precision Beaute Initiale fluid

Może macie jeszcze inne typy. Pierwsze dwa mają dobre oceny na KWC a Chanel polecała mi Pani w Douglasie.

iizabelaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-19, 19:45   #2
laurorka
Raczkowanie

GG do laurorka
Dot.: Udoskonalić cerę - kremy, sera

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
Po pierwsze przepraszam jeśli taki wątek już był, proszę nie bić

Poszukuję kremu udoskonalającego cerę, czyli radzącego sobie z PORAMI, małymi przebarwieniami, szarą cerą.

Myślałam o:
Estee Lauder Advanced Night Repair
lub
Biotherm
Source Therapie
lub
Chanel Precision Beaute Initiale fluid

Może macie jeszcze inne typy. Pierwsze dwa mają dobre oceny na KWC a Chanel polecała mi Pani w Douglasie.

CHANEL PRECISION BEAUTE INITIALE przepieknie rozjasnia cere - najlepsze efekty sa po stosowaniu serum i kremu. szczerze polecam , juz po paru dniach moja buzia zrobiła sie jasniejsza, rozswietlona i mniej zmeczona ( a mam prawie dwumiesiecznego synka który niedaje pospac takze od razu widze róznice),Estee Lauder Advanced Night Repair tez jest swietne takze mozna stosowac chanel na dzien a Estee Lauder na noc i sądze ,ze efekty beda super.
pozdrawiam ciepło ;-)
laurorka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 09:49   #3
iizabelaa
Zakorzenienie

Napisałaś o hanel dokladnie to samo co mówiła pani w Douglasie.
Teraz to już będę miała podwójną obsesję na punkcie tego fluidu

Szkoda tylko że te wszystkie cuda tyle kosztują ale co jest w stanie powstrzymać kobietę przd zakupami
Stary 2008-01-30, 21:08   #4
bielaczka
Rozeznanie

GG do bielaczka

Czy tego serum z Estee Lauder moga uzywac nastolatki [17 lat]?

bielaczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 09:24   #5
laurorka
Raczkowanie

GG do laurorka

nA STRAWBERRY ta seria kosztuje od ok 199 zl do 220( serum) to w porownaniu z cenami w perfumeriach ok 320 zl duza oszczednośc.polecam ;-)(oczywiscie mówie o chanel)
pozdrawiam ciepło

Edytowane przez laurorka
Czas edycji: 2008-02-01 o 16:06 Powód: zapomnialam dodac o jakiej firmie pisze;-)
Stary 2008-01-31, 12:11   #6
bielaczka
Rozeznanie

GG do bielaczka

ajj.. dziewyczyny, jak myslicie, moglabym sobie kupic owe serum? A orientujecie sie moze czy w Douglasie sprzedaja po 7 ml i ile to mniej wiecej bedzie kosztowac? Z gory pieknie dziekuje.

Stary 2008-01-31, 13:10   #7
iizabelaa
Zakorzenienie

Ja w twoim wieku raczej nie używałabym tych ser, np. Chanel jest adresowane do kobiety powyżej 25 roku życia.
Jaki masz problem ze skórą że chcesz ich używać?
Stary 2008-01-31, 13:14   #8
bielaczka
Rozeznanie

GG do bielaczka

Mam rozszerzone pory, niejednolita cere, tradzik mlodzieczy.. Hm, a moze jakis dobry kremik z gornej polki na rozszerzone pory moglybyscie mi polecic?

Stary 2008-02-01, 07:45   #9
iizabelaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez bielaczka Pokaż wiadomość
Mam rozszerzone pory, niejednolita cere, tradzik mlodzieczy.. Hm, a moze jakis dobry kremik z gornej polki na rozszerzone pory moglybyscie mi polecic?

Ja byłam bardzo zadowolona z serii Pure Focus Lancoma, krem i tonik szczególnie przypadły mi do gustu, żelu do mycia twarzy nie używałam ale podobno jest rewelacyjny, świenie oczyszcza i zwęża pory. Myślę że w twoim wieku dobrze jest zainwestować w oczyszczanie.
Tonik z tej serii używam do dzisiaj.
Stary 2008-02-01, 12:37   #10
bielaczka
Rozeznanie

GG do bielaczka

Dziekuje hm, orientujesz sie moze ile pieniadzy mam nazbierac, hehe ? Tzn. ile mnie to wyniesie ? Wole kupic jakis dobry krem, tonik czy mleczko i inwestowac w piekne skore, niz wydawac krocie na ciuchy...

Stary 2008-02-01, 15:41   #11
mkodzis
Przyczajenie

Witam Wszystkich

Doradzcie mi proszę co moge zrobić aby usunąć przebarwienia na twarzy od trądziku, od długiego czasu dostawałam krosty dosłownie w tym samym miejscu, teraz jak już pozbyłam sie pryszczy to zostały mi czerwone plamy na twarzy nie wiem jak je usunąć niczym nie moge ich zasłonić a niebawem mam ślub i nie wiem jak sie ich pozbyć. hellp!!!
mkodzis jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 15:51   #12
laurorka
Raczkowanie

GG do laurorka

Cytat:
Napisane przez mkodzis Pokaż wiadomość
Witam Wszystkich

Doradzcie mi proszę co moge zrobić aby usunąć przebarwienia na twarzy od trądziku, od długiego czasu dostawałam krosty dosłownie w tym samym miejscu, teraz jak już pozbyłam sie pryszczy to zostały mi czerwone plamy na twarzy nie wiem jak je usunąć niczym nie moge ich zasłonić a niebawem mam ślub i nie wiem jak sie ich pozbyć. hellp!!!
ja pozbylam sie takich potradzikowych odbarwien dzieki mikrodembrazji( mam nadzieje ,ze dobrze napisałam)- dobra byla oriflame'a ( przystepna cena i dobre działanie) tylko niestety nie do skóry wrazliwej) takze ostatnio firmy przescigają sie w kosmetykach wybielajacych ... Tylko w tym wypadku trudno mi polecic jakis naprawde dobry kosmetyk bo ich po prostu nie stosowałam.Domowe sposoby to sok z cytryny ,ale równiez nie moge polecic w stu procentach bo na moje piegi w 100% nie zadziałał.
pozdrawiam cieplo i zycze powodzenia
Stary 2008-02-01, 16:08   #13
laurorka
Raczkowanie

GG do laurorka

Cytat:
Dziekuje hm, orientujesz sie moze ile pieniadzy mam nazbierac, hehe ? Tzn. ile mnie to wyniesie ? Wole kupic jakis dobry krem, tonik czy mleczko i inwestowac w piekne skore, niz wydawac krocie na ciuchy...
Dobre sa tez kosmetyki z serii CLINIQUE 3 KROKI , juz nie pamietam ile to kosztuje ale możesz kupic mniejsze opakowanie aby wypróbowac.
Natomiast rewelacyjny jest tonik Pure Focus Lancome (w 100% zgadzam sie z Iizabelaą), 400 ml to koszt ponad 100 zl,ale jest naprawde swietny.Super matuje cere.Ja swego czasu troszeczke z nim przesadziłam i lekko przesuszyl mi cere ,ale jak sie go stosuje bez przesady to wszystko jest jak najbardziej ok.
Na rozszerzne pory i zaskorniaki rewelacyjny jest peeling biothermu( -w tym momencie zapomniałam jak sie dokladnie nazywa,ale jest w czołowce najlepszych na wizazu.On juz chyba zawsze bedzie obecny w mojej lazience.Nie ma ograniczen wiekowych.
pozdrawiam ciepło
Stary 2008-02-01, 20:00   #14
bielaczka
Rozeznanie

GG do bielaczka

Dziekuje, jestem bardzo wdzieczna
a te serum z Biothermu na jaki czas starcza? Istnieje wersja mniejsza niz ta 30 ml? Gdzie to dostane? W perfumerii czy aptece?

Stary 2008-02-01, 20:12   #15
mkodzis
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez laurorka Pokaż wiadomość
ja pozbylam sie takich potradzikowych odbarwien dzieki mikrodembrazji( mam nadzieje ,ze dobrze napisałam)- dobra byla oriflame'a ( przystepna cena i dobre działanie) tylko niestety nie do skóry wrazliwej) takze ostatnio firmy przescigają sie w kosmetykach wybielajacych ... Tylko w tym wypadku trudno mi polecic jakis naprawde dobry kosmetyk bo ich po prostu nie stosowałam.Domowe sposoby to sok z cytryny ,ale równiez nie moge polecic w stu procentach bo na moje piegi w 100% nie zadziałał.
pozdrawiam cieplo i zycze powodzenia
Dziękuje ci za info zaraz się zorientuję w tych cudeńkach. buziaki
mkodzis jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 20:16   #16
bielaczka
Rozeznanie

GG do bielaczka

jeszcze jedno hehe, kiedy uzywa sie tego toniku z Lancome? Z rana? Mozna na niego nakladac podklad? Hm, a moglabym np. kupic tonik z Lancome i serum z Biothermu i jednoczesnie to stosowac? Hoho, wychodzi na to, ze szykuje sie ponad 3 stowy, aj.. trzeba w koncu inwestowac w skore jakos uzbieram ;-)

Stary 2008-02-01, 22:13   #17
laurorka
Raczkowanie

GG do laurorka

Cytat:
Dziekuje, jestem bardzo wdzieczna
a te serum z Biothermu na jaki czas starcza? Istnieje wersja mniejsza niz ta 30 ml? Gdzie to dostane? W perfumerii czy aptece?
PISALAM O PEELINGU NIE O SERUM ;-)cięzko mi jest powiedziec jakie serum pasowałoby do Twojej młodej cery.Wydaje mi sie ,ze idealist Estee Lauder- to zielone ( mam nadzieje,ze dobrze napisałam nazwe ,bo jestem po wyjatkowo cięzkim dniu)mogłabys juz spokojnie uzywac ... Ale to nawet trzeba sie dowiedziec w perfumerii.
Natomiast co do oszczedzania to wejdz na strone strawberry i tam kupisz o wiele taniej kosmetyki niz w perfumerii.Tylko musisz miec kogos z karta kredytową alo miec wirtualna karte MBanku.
pozdrawiam serdecznie
Stary 2008-02-02, 11:25   #18
laurorka
Raczkowanie

GG do laurorka

zycze powodzenia.;-) pozdrawiam serdecznie
Stary 2008-02-02, 11:26   #19
laurorka
Raczkowanie

GG do laurorka

Cytat:
Napisane przez mkodzis Pokaż wiadomość
Dziękuje ci za info zaraz się zorientuję w tych cudeńkach. buziaki
zycze powodzenia.;-) pozdrawiam serdecznie
Stary 2008-02-02, 13:06   #20
bielaczka
Rozeznanie

GG do bielaczka

Dziekuje bardzo *.
hm, a jak sie kupuje przez ten portal z truskawka? Bo jest to strona obcojezyczna.. produkty przychodza poczta? na jakiej zasadzie? faktycznie mozna duzo zaoszczedzic? a przede wszystkim sa to oryginalne kosmetyki, niepodrobione?

Stary 2008-02-02, 17:42   #21
laurorka
Raczkowanie

GG do laurorka

Cytat:
Dziekuje bardzo *.
hm, a jak sie kupuje przez ten portal z truskawka? Bo jest to strona obcojezyczna.. produkty przychodza poczta? na jakiej zasadzie? faktycznie mozna duzo zaoszczedzic? a przede wszystkim sa to oryginalne kosmetyki, niepodrobione?
Witam serdecznie
Przykładowo – peeling o którym pisałam Biopur Pore Refining Exfoliant Biothermu kosztuje 56 zł ( w perfumerii ok. 80 zł a ostatnio nie można go nawet dostać)
( musisz sobie na stronie przestawic na polską walutę to wtedy zobaczysz ile co dokładnie kosztuje)Potem biegasz sobie po firmach, masz rozdzielone na pielegnacje i makijaż, perfumy damskie i meskie oraz na super przeceny i wkładasz do koszyka co ci się podoba .Kupujac 3 produkty albo wiecej masz zniżkę do 10 %.
Potem wciskasz check out , nastepnie znowu to co jest na dole strony, ukazuje ci się strona gdzie podajesz swoje dane, nastepnie wybierasz forme wysyłki ...
Nastepnie wybierasz czy płacisz paypalem czy karta kredytową.
Wysyłaja wszystko w paczce. Kosmetyki Są oryginale i naprawde o wiele taniej niż w sklepie – przykład mojego ulubionego kremu Chanel - Precision Beaute Initiale Energizing Multi-Protection CreamSPF 15 50ml/1.7oz kosztuje w perfumerii 320 zł a na truskawce ok. 196, także jest różnica prawda ?
Szczerze polecam ;-)
Ja jestem od niej uzalezniona ;-D
pozdrawiam ciepło , miłego weekendu zyczę
Stary 2008-02-02, 18:40   #22
bielaczka
Rozeznanie

GG do bielaczka

Laurorka jestes wielka dziekuje baaaaaaardzooooooo!!
Sproboje, bo zawsze to sie zaoszczedzi na cos innego, a pieniadze na ziemi przeciez nie leza jeszcze raz wielkie dzieki i rowniez udanego weekendu !
ps. Ile czasu idzie paczka? Kiedy sie placi? Podczas odbioru? Mozna zaplacic gotowka czy koniecznie karta? Ile wynosi koszt przesylki?

Edytowane przez bielaczka
Czas edycji: 2008-02-02 o 19:20
Stary 2008-02-03, 11:42   #23
laurorka
Raczkowanie

GG do laurorka

Cytat:
Laurorka jestes wielka dziekuje baaaaaaardzooooooo!!
Sproboje, bo zawsze to sie zaoszczedzi na cos innego, a pieniadze na ziemi przeciez nie leza jeszcze raz wielkie dzieki i rowniez udanego weekendu !
ps. Ile czasu idzie paczka? Kiedy sie placi? Podczas odbioru? Mozna zaplacic gotowka czy koniecznie karta? Ile wynosi koszt przesylki?
pACZKA IDZIE od 4-10 dni, natomiast płaci sie od razu zamawiając - dlatego jest potrzebna karta kredytowa lub debetowa najlepiej visa- przelewasz kartĄ lub pay palem.
wybierasz sobie ilem a isc - bo szybsza opcja 2-3 dni kosztuje iles tam na koncu ci podają )n iby wysylka jest bezpłatna, przynajmniej ja tak miałam ,ale najcześciej robie zakupy takze dla swoich znajomych takze są to juz wieksze sumki.Najlepiej jest sprawdzic - wybierz do koszyka wszystko co cie interesuje ( popatrz tez w specjalnych ofertach - tam sa jeszcze tansze rzeczy nawet do 50 % moze cos znajdziesz dla siebie albo kogos)potem postepuj zgodnie z instrukcja która napisałam i na koncu zobaczysz ile masz zapłacic- zawsze mozesz sie z tego wycofac nic nie placac a juz bedziesz wiedziała jaka suma ci jest potrzebna.
pozdrawiam ciepło
Stary 2008-02-03, 16:12   #24
bielaczka
Rozeznanie

GG do bielaczka

Jestes kochana Laurorka jestem dozgonnie wdzieczna teraz poszukam osoby z karta i kremy beda moje, aj, nie moge sie juz doczekac ;-)
dziekuje, dziekuje, dziekuje!! <prezent>

Ps. To mozliwe, ze na strawberry tusz Lancome Hypnose moze kosztowac 58,50 ;o? Podczas gdy w perfumeriach ok. 120 zl;o? Jacie krece, niezly jest ten portal ;d

Stary 2008-02-03, 18:50   #25
laurorka
Raczkowanie

GG do laurorka

Cytat:
Jestes kochana Laurorka jestem dozgonnie wdzieczna teraz poszukam osoby z karta i kremy beda moje, aj, nie moge sie juz doczekac ;-)
dziekuje, dziekuje, dziekuje!! <prezent>

Ps. To mozliwe, ze na strawberry tusz Lancome Hypnose moze kosztowac 58,50 ;o? Podczas gdy w perfumeriach ok. 120 zl;o? Jacie krece, niezly jest ten portal ;d
witam jak zwykle serdecznie !
Jak przyjdzie paczuszka to daj znać czy wszystko dotarło szczesliwie;-)
Natomiast co do ceny tuszu to owszem ,bo nie płacisz cła ( tak mi sie wydaje ,ze to o to chodzi),oprócz tego ceny w perfumerii to takze opłata za czynsz i wynajem lokalu plus pensje pracowników i jakis tam zysk..Poza tym ceny w róznych krajach sie często róznia - mój maż kupil mi Perfumy i balsam Armaniego Code w cenie 40 funtów (w perfumerii)w Anglii ,tutaj kosztowały ok 300 zł takze jak widac ok 100 zł róznicy.
Tak w ogóle to ciesze sie ,ze mogłam pomóc ;-D
ja przez truskawke kiedys zbankrutuje ;-D ale nie moge sie powstrzymać i ciągle tam zaglądam ,(szczególnie na promocje.)Mam nadzieje,ze nie sciągnełam cie przez to na zła drogę uzaleznienia od tego portalu i rzeczy luksusowych ;-)
a tak w ogóle - ciekawe czy jest klub anonimowych truskawkowiczów ;-D???
pozdrawiam ciepło w ten zimowy wieczór i powodzenia
Stary 2008-02-03, 19:40   #26
bielaczka
Rozeznanie

GG do bielaczka

Hehe, jestem Ci Laurorka bardzo wdzieczna, bo dzieki Tobie poznalam te strone wiesz to piekne, bo niektorzy by nie chcieli komus pomoc tzn. nie chcieliby zeby ktos taniej cos kupil itd, widac, ze jestes wartosciowa osoba - dziekuje pieknie!
Teraz szukam znajomych z karta kredytowa, zeby mi kupili, a potem oddalabym im hajs, mam nadzieje, ze ktos sie znajdzie, biorac pod uwage, ze mam 17 lat i nie posiadam wlasnej karty, a rodzicow nie chce prosic.. ale w sumie dla chcacego nic trudnego
Dziekuje bardzo i mozesz na mnie liczyc w kazdej chwili, gdybym mogla w czyms pomoc, moglabym choc troche sie odwdzieczyc ;-) pozdrawiam najmocniej!

Edytowane przez bielaczka
Czas edycji: 2008-02-03 o 20:14
Stary 2008-02-03, 23:25   #27
laurorka
Raczkowanie

GG do laurorka

Cytat:
Hehe, jestem Ci Laurorka bardzo wdzieczna, bo dzieki Tobie poznalam te strone wiesz to piekne, bo niektorzy by nie chcieli komus pomoc tzn. nie chcieliby zeby ktos taniej cos kupil itd, widac, ze jestes wartosciowa osoba - dziekuje pieknie!
Teraz szukam znajomych z karta kredytowa, zeby mi kupili, a potem oddalabym im hajs, mam nadzieje, ze ktos sie znajdzie, biorac pod uwage, ze mam 17 lat i nie posiadam wlasnej karty, a rodzicow nie chce prosic.. ale w sumie dla chcacego nic trudnego
Dziekuje bardzo i mozesz na mnie liczyc w kazdej chwili, gdybym mogla w czyms pomoc, moglabym choc troche sie odwdzieczyc ;-) pozdrawiam najmocniej!
cIESZE SIE ,ZE MOGŁAM POMÓC NAPRAWDE , MOZE ROBIE TO Z LEKKO EGOISTYCZNYCH POBUDEK BO JEST MI Z TYM DOBRZE ;-D W kazdym razie oprócz karty kredytowej masz wyjscie drugie - karte wirtualna MBanku.Ktos juz nawet pisał na wizazu na ten temat jest nawet pare watków zwiazanych z truskawką .W kazdym razie wyglada to w ten sposób ,ze zakładasz sobie konto ( e-konto lub izzy konto- z tym ostatnim nie jestem pewna )( musisz wejsc na ich strone i poczytac)kiedy juz załozysz wypełniasz wniosek o karty debetowe(jest tam do wydrukowania)i wysyłasz na adres mbanku w dwóch egzemplarzach,potem oni zdaje sie odsylaja ci jeden egzemplarz a ty dzwonisz do nich i rozkmawiajac z operatorem mówisz mu ,ze chcesz e-karte.Płacisz za nia 25 zł na rok.Ze swoich srodków na koncie ładujesz ją jaką chcesz sumą i dzieki temu mozesz kupowac m.in na truskawce.Takze karta kredytowa nie jest za bardzo musowa.jezeli masz vise debetowa mozesz spróbowac przesłac pay palem...czy są jeszcze jakies inne mozliwosci nie wiem.wiem natomiast ,ze o tym szczególowo pisano na truskawce i gdzies mam to chyba nawet spisane bo ktos mnie ze znajomych prosił takze jak chcesz to moge poszukac ;-) tylko moze ciut mi to zajac bo mój mały dwumiesieczny synek nie zawsze chce grzecznie spac i czasem podpieram sie juz nosem ;-)Trzymam kciuki ,ze uda ci sie to załatwić ;-)Daj znac co i jak , bo ciekawa jestem;-D
buziaki , pozdrawiam jak zwykle ciepło
Stary 2008-02-04, 08:44   #28
bielaczka
Rozeznanie

GG do bielaczka

DZIEKUJE, DZIEKUJE, DZIEKUJE, DZIEKUJE, DZIEKUJE !!
Jestes wielka
Dzis popytam znajomych o te karte ;-)
Tak swoja droga sie zastanawiam, czy nie pobiera sie cła od kosmetykow? Jesli tak, to ponoc mozna sie odwolywac, ale w jakis sposob?

Ps. Zazdroszcze synka aj aj aj... musisz miec radoche w domu super, oby dobrze i zdrowo sie chowal

Stary 2008-02-04, 10:56   #29
abar18
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

czesc
ja mam do Ciebie tylko jedno pytanko
czy kupując na truskawce płacisz cło lub podatek w Polsce
ja kupowalam na wisence i gdy moje zakupy przekroczyły 200zl to musialam własnie zapłacic 22%
gdy kupuję za mniej niż 100zl to nie płace nic
pozdarwiam
abar18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 12:02   #30
laurorka
Raczkowanie

GG do laurorka

Cytat:
DZIEKUJE, DZIEKUJE, DZIEKUJE, DZIEKUJE, DZIEKUJE !!
Jestes wielka
Dzis popytam znajomych o te karte ;-)
Tak swoja droga sie zastanawiam, czy nie pobiera sie cła od kosmetykow? Jesli tak, to ponoc mozna sie odwolywac, ale w jakis sposob?

Ps. Zazdroszcze synka aj aj aj... musisz miec radoche w domu super, oby dobrze i zdrowo sie chowal
Napisze tutaj lekko przytoczone słowa pewnej wizażanki -" Wisienka.pl jest tylko w wylacznie posrednikiem sprzedaży ze strawberry,ceny mają wyższe i tylko przyjmują zamówienia, a przesyłki i tak przychodza od truskawki.czasem sie zdarza ,ze taka przesyłka trafi na cło to nie ma zwrotu -o czym nawet wisienka informuje o tym na swojej stronie. Kiedy jednak zamawiamy bezposrednio ze strawberry to nie tylko towar jest tanszy ale nie musimy sie bac ,ze nasza przesylka trafi na cło, bo Truskawka zwraca cło. Jezeli by sie tak zdarzyło wysyłasz im meilem skan opłat za cło wtedy zwracają ci pieniadze.gdyby towar sie uszkodził równiez zwracają ci pieniadze. "
Nic nie doliczaja kiedy robisz wieksze zakupy.Przynajmniej tego nierobili w grudniu 2007 bo w tym roku jeszcze niczego nie zamawiałam chociaz mnie strasznie korci ...
wiecej informacji dowiecie sie tutaj tu jest masa rzeczy apropo truskawki)
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=77475&page= 52
pozdrawiam ciepło , miłego dnia ;-)
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości