Garnier 100% color - 701 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-01-14, 14:41   #1
Catt_girl
Raczkowanie

Garnier 100% color - 701

Witam, od jakiegoś czasu zastanawiałam się nad zmianą koloru włosów, postanowiłam użyć garniera 100 % color- ciemny blond. Mój naturalny kolor to jasny brąz, wcześniej farbowałam na ciemny brąz ale teraz spierał się on na rudo i dlatego właśnie sięgnełam po 701. Trzymałam przpisowe 30 minut, po zmyciu na głowie miałam ciemny brąz ;/
czy któraś używała tej farby ? czy trzymałam ja za długo czy za krótko ?
Myślicie że farba po kliku myciach bedzie przypominała ciemny blond ?
Catt_girl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 21:15   #2
klajdla
Wtajemniczenie

Dot.: Garnier 100% color - 701

Ja wlasnie 4 dni temu farbowalam moje wlosy tym odcieniem 701 ciemny blond

Wiec tak... Moj naturalny kolor to bardzo ciemny blond/ jasny szatyn/ jasny braz (napisalam tyle nazw, bo tak wlasnie moj kolor jest okreslany przez roznych fryzjerow ). Jednak od polowy dlugosci wlosow (znaznaczam - od polowy w dol) mialam kolor blond. Kiedy je na takowy zafarbowalam no i potem chcialam wrocic do naturalnych, wiec mialam polowe wlosow jednego koloru, polowe drugiego koloru... Wybralam teraz odcien 701, bo na wloskach w paletce byl najbardziej zblizony do mojego naturalnego koloru a wlasnie zalezalo mi, zeby zrowac cale wlosy.

Trzymalam farbe przepisone 30 min, czyli tak samo jak Ty Od razu mowie, ze wiecej farby nalozylam ta moje wlosy w odcieniu blond. Na moje naturalne wlosy tylko zaczesalam resztki farby. I rezultat akurat mnie bardzo zadowolil Moje naturalne wlosy chwycil na taki ladny dosyc jasny braz. W sumie prawie identyczny jak moj naturalny kolor, czyli mozna powiedziec, ze nadal im ladnych refleksow A co to tych jasniejszych wlosow to w pewnych miejsach chwycil na troche ciemniejszy kolor (szczegolnie od spodu, ale akurat mi sie zawsze podobalo jak wlosy od spodu sa troszke ciemniejsze niz reszta Szczegolnie fajne wyglada to przy wysoko upietym konskim ogonie (tzw kucyku) ).
Jak na razie mylam wlosy 2 razy i kolor sie ani troche nie spral. Mysle, ze jednak po jakis kilkunastu myciach rzeczywiscie moze sie "rozjasnic". Wtedy powinno dojsc u Ciebie do ciemnego blondu

Uwazam, ze akurat to ze wyszedl Ci ciemny braz to chyba wina tego, ze mialas ciemniejszy odcien wyjsciowy. Wtedy na ogol farby wychodza ciemniejsze niz powinny.

PS Sorry, ze sie tak rozpisalam, ale jakas taka wena mnie naszla Aaaa i bym zapomniala, dodaje zdjecie swoich wlosow po uzyciu 701
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hgjghj.jpg (98,8 KB, 645 załadowań)
klajdla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 22:02   #3
kokuryu
Rozeznanie

Catt_girl---> Jeśli włosy maiłas wcześniej zafarbowane na ciemno, to naturalne jest, że jaśniejszy odcień nic tu nie zdziała, pogłębi jedynie istniejący kolor.

Aby pozbyć się starego koloru potrzebna jest dekoloryzacja, a następnie pokrycie włosów wybranym odcieniem.
kokuryu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 13:45   #4
Madzielana
Przyczajenie

czy ktos używał tej farby na włosy bardzo jasny blond? czy wychodził o wiele ciemniejszy niz powinien bo mam zamiar wrócić do swojego koloru a swój mam własnie ciemny blond

Edytowane przez Madzielana
Czas edycji: 2012-03-06 o 13:46
Madzielana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 23:29   #5
necia021
Przyczajenie

Question Dot.: Garnier 100% color - 701

Cytat:
Napisane przez Madzielana Pokaż wiadomość
czy ktos używał tej farby na włosy bardzo jasny blond? czy wychodził o wiele ciemniejszy niz powinien bo mam zamiar wrócić do swojego koloru a swój mam własnie ciemny blond
też chętnie się dowiem, ponieważ teraz mam sredni blond z rudymi refleksami, jak myslicie ta farba pokryje ten kolor i bede miala taki jak na opakowaniu?
necia021 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-17, 11:58   #6
im.13
Raczkowanie

Podbijam post poprzedniczki, również chętnie zobaczę jak wyjdzie na średnim blondzie
im.13 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-17, 12:09   #7
srebrna_smuga
Wtajemniczenie

Z Garniera blond z poziomu 7 zawsze wychodzi jak jasny brąz. Jeśli farbujecie nim włosy naturalne to wyjdzie z lekką poświatą zieleni pod światłem jarzeniowym bo jest to kolor naturalny. Chociaż nie musi tak być . Jeśli chodzi o kładzenie go na kolor rozjaśniany to może być jeszcze ciemniejszy bo trzeba pamiętać, że włos rozjaśniany zawsze łapie mocniej kolor a szybciej się wypłukuje.

Jeśli chodzi o średni blond to jeśli jest to poziom 8-7-6 to może nie być w ogóle różnicy a może po prostu go przyciemnić o ton lub dwa.

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-17, 12:32   #8
Fram
Raczkowanie

Tylko niestety, ta farba nie jest już dostępna.
Fram jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-17, 12:48   #9
srebrna_smuga
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Fram Pokaż wiadomość
Tylko niestety, ta farba nie jest już dostępna.
To prawda, w dodatku ta farba miała jedynkę czyli była z refleksem popielu. Mój komentarz wyżej przyda się gdyby ktoś szukał informacji o Garnierze color naturals

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości