wysyp po diane - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-01-04, 19:23   #1
evalise
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 22
GG do evalise

wysyp po diane


No wlasnie! Ja tez w tym celu szukam wiadomosci. Tez biore Diane dopiero od 2 tygodni, no i okropnie mnie wysypalo. Podlamalam sie bo pod koniec stycznia mam wazne spotkanie i chcialam wygladac bosko, stad tez miedzy innymi te hormony, a tu KLOPSSS... tragedia.. mam juz dosc. 26 lat i wieczna walka z tym wstretnym tradzikiem
evalise jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-04, 19:45   #2
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Re: wysyp po diane

ja też tak miałam na początku ale im dłużej brałam tym było lepiej,teraz biorę już siódme opakowanie i nie mam ani jednego pryszcza a wczesniej to miałam mnóstwo.
201606201122 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-04, 20:07   #3
evalise
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 22
GG do evalise
Re: wysyp po diane

a nie boisz sie tych hormonow? ja troche tak, i mam zamiar jeszcze dokladnie sie przebadac. dostalam te pigulki od bardzo niekompetentnej lekarki, zaczelam je brac jednak, zupelnie jak tonacy brzytwy... musze tylko znalezc dobrego lekarza w warszawie coby tak zupelnie samowolnie ich nie brac...
evalise jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-04, 23:46   #4
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Re: wysyp po diane

też się boję ale nic innego mi tak dobrze nie pomagało,pewnie za kilka miesięcy zmienię na coś innego.Robiłam sobie badanie na poziom hormonów i były w normie.Zwykłe antybiotyki nic mi nie dawały tzn. dawały poprawę na jakiś czas.Diane zdecydowanie najlepiej mi pomogła ale aż się boje odstawić bo nie wiem co się może dziać z cerą po odstawieniu Nie wiem co można brać żeby już trądzik zniknął na zawsze.....
201606201122 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-05, 11:19   #5
adhara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 41
Re: wysyp po diane

świetnie rozumiem was dziewczyny, przed sylwestrem błagałam o pomoc na forum, bo tak mnie odsypało. dziękuję dziewczynom z forum, dzięki którym jakoś na tymże sylwestrze wyglądałam.

potwierdzam, że zażywając diane jest wysyp pryszczy, właśnie skończyłam 1.opakowanie i twarz, plecy, dekolt są gładkie, nie przetłuszcza się ale czoło[list=1] nie mogę nawet zrobić miny tak boli mnie od pryszczy.
nie boję się brać tych tabletek ponieważ, wiem że były mi potrzebne, zarówno buzi <leczę się już 9lat> jak i wyregulowaniu okresu, który pojawiał się kiedy chciał. oczywiście jestem pod stałą kontrolą ginekologa, miałam zrobione badania krwi <poziom horm. próby wątrobowe i jeszcze inne> badanie piersi, jeszcze czeka mnie usg.
zobaczymy jak się sprawy potoczą, mam nadzieję że czoło się w końcu uspokoi, uzbrajam się w cierpliwość i życzę wam i sobie powodzenia w walce z trądzikiem!
adhara jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:28.