Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-01-17, 13:13   #1
Jezebeth
Wtajemniczenie

Koszmarne włosy nie dajace sie zafarbowac!

witam . kiedys pisalam juz podobny watek,ale teraz jestem bogatsza o doswiadczenie :/ po nieudanej probie zafarbowanie wlosow Palette Brillance( to bylo moje pierwsze farbowanie) postanowilam za miesiac uzyc garniera. ten wogole nie chwycil . mialam nie rowno zafarbowane wlosy po pierwszej farbie,wiec postanowilam sprobowac jeszcze raz, tym razem z rozjasniaczem ( moje naturalne wlosy to b. ciemny braz) . tragedia! skonczylo sie to wizyta u fryzjera,bo rozjasniacz nie rownomiernie sciagnal mi kolo - 3,4 cm u nasady wlosow byly bardzo jasne, wrecz biale,reszta byla moze ze 2,3 tony jasniejsza . szybko nalozylam farbe liczac ze to zakryje mankament,ale strasznie sie przejechałam - wygladalam jak palaca się zapałka u nasady mialam bardzo czerwone wlosy a im nizej,tym kolor byl ciemniejszy ! fryzjerka wziela za farbowanie na czekoladowy braz 100 zł :/ minal ponad miesiac od zafarbowania a kolor praktycznie calkowicie mi sie spral . mam juz naturalne wlosy . dodam ze kiedys ( ale to bylo ponad rok temu) uzywalam henny . teraz znudzil mi sie moj kolor wlosow i chcialabym miec jasniejsze . czy jest jakas farba ktora naprawde mocno zlapie moje wlosy? moze zle je farbowalam albo za krotko trzymalam? prosze o porade i ewentualnie o polecenie farby
Jezebeth jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 16:01   #2
dooorra
Rozeznanie

Dot.: Koszmarne włosy nie dajace sie zafarbowac!

Z doświadczenia wiem, że ciemnobrązowych włosów sama zbytnio się nie rozjaśni i samemu nie ma co się bawić. Jeżeli chcesz rozjaśnić włosy to najroządniej jest iść do fryzjera.
dooorra jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 23:30   #3
Jezebeth
Wtajemniczenie

no wlasnie tego sie obawialam,ze zostanie mi tylko fryzjer . . . ale obawiam sie ze niestety nie stac mnie na taka przyjemnosc ( ubogie zycie studenta)
Stary 2008-01-18, 00:05   #4
martus2007
Przyczajenie

GG do martus2007

bo masz ze ciemne wlosy i dlateo nie zafarbujesz ich sama nigdy rownomiernie niestety
;( ale czy musisz miec od razu biale??chyba nie przetestuj sobie fabry ktore rozjasniaja ciemne wlosy np do jasnego brazu a wtedy po taki rozjasnieniu ( pamietaj po min. 3 m-ach) pasemka moze zrobic Ci kolezanka bo teraz sa tak swietne wyposazone sklepy ze tylko kupowac i robic ( a czepek i szydelko) zawiera kazda farba do pasemek wiec dacie rade bo to naprawde b proste

pzdr
martus2007 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości