jak wybielić końcówki paznokci? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-04-13, 13:23   #61
Sallen
Przyczajenie

Lightbulb Dot.: jak wybielić końcówki paznokci?

Hej Dziewczyny

Co prawda jestem tu dość długo zarejestrowana, ale raczej jestem cichym obserwatorem Dzisiaj natrafiłam na ten temat i postanowiłam napisać o moich pazurkach

Zacznę może od tego, że namiętnie obgryzałam paznokcie odkąd pamiętam, a mam 22 lata... można sobie więc łatwo wyobrazić w jakim stanie były moje paznokcie bo tak długim czasie... setki razy próbowałam pokonać ten paskudny nałóg... próbowałam zapuszczać pazury... ale gdy tylko rosły na dosłownie 3-4 milimetry tej "białej" części paznokcia - zaczynały się rozwarstwiać i łamać... były całkowicie przezroczyste i mogłam je wyginać na cztery strony świata + osiem zawsze kończyło się tak samo ... Używałam chyba wszystkich możliwych odżywek z apteki jakie się ukazały, tabletek, różnych sposobów babuni, maseczek.. Aż strach myśleć ile ja na to wszystko pieniędzy wydałam

A mój problem skończył się w zaledwie miesiąc.... jedno słowo.. HEROME.
Nie jest to tani produkt... Jak pierwszy raz kupiłam odżywkę HEROME EXTRA STRONG Kuracja Paznokci 14 dni kosztowała około 70 zł. Teraz kosztuje już od 42 zł. Zdaję sobie sprawę, że to spory wydatek zwłaszcza jak na odżywkę do paznokci, ale nie zamienię jej na żadną inną !!!
Moje koleżanki już też stosują i się z nią nie rozstają .. kupujemy na allegro hurtowo, więc przesyłka praktycznie nic nas nie kosztuje
Z 10ciu moich koleżanek tylko jednej nie pomogła w miesiąc, ale kontynuowała kurację przez kolejny miesiąc i również zauważyła dużą poprawę.... Mnie osobiście Herome zafundowało KOLOSALNĄ poprawę już po 14 dniach... jestem po prostu MEGA SZCZĘŚLIWA !!
Moje marzenie się spełniło Dzisiaj zamówiłam odżywkę - kolejną, odżywkę do skorek w pisaku, maseczkę na noc do rąk i odżywkę do rzęs, bo też mają Zeświruję chyba ze szczęścia Moje pazury przeżyły mycie okien, sprzątanie przedświąteczne - detergenty i środki czyszczące i nawet najmniejszy zadziorek się nie zrobił !!! nie robią się miękkie nawet pod wpływem wody !!!!!! Pomijam to, ile razy przytrzasnęłam jakiegoś drzwiami i SĄ ... CAŁE I ZDROWE

Muszę jeszcze tylko zadbać o skórki i skórę dłoni, żeby była jędrniejsza i delikatniejsza i będę miała śliczne łapki

Pozdrawiam Was serdecznie i mam nadzieję, że Komuś pomogę swoimi doświadczeniami
Sallen jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 14:17   #62
Anksunamun6
Przyczajenie

Talking Dot.: jak wybielić końcówki paznokci?

faktycznie polecam masc z wit A ale jeszcze lepsza sprawa jest Lovely, Serum wzmacniające z wapniem i wit. C idealne smarowidlo rozjasniajace paznokcie !! na dodatek swietnie dziala na wzmocnienie no i witaminy i jesli chodzi o rozjasnienie to nie skrzyp idt a wapn i magnez po mieisacu kuracji widac efekt a po 2 biale konce idealnie goraca polecam ja tak szukalam pare lat az sie udalo
Anksunamun6 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-04, 18:52   #63
201612060923
Konto usunięte

Dot.: jak wybielić końcówki paznokci?

Mam nadzieję, że odświeżę nieco ten ciekawy wątek

Mój problem z paznokciami polega na tym iż chociaż są mocne, zdrowe i zadbane to końcówka jest szarawa i przezroczysta(z wyjątkiem jednego paznokcia, małego prawej ręki, gdzie końcówka ma całkiem ładny biały kolor). Stosowałam różne odżywki do paznokci, ogółem o nie dbam, zdrowo się odżywiam jednak końcówki nadal są okropne. Moje koleżanki malują sobie paznokcie na kolorowo bez bazy, nie stosują żadnych odżywek, a mają prześliczne, bielutkie końcówki. Moja zaś-wstyd pokazać

Czy znacie jakieś domowe, skuteczne sposoby na wybielenie końcówek?
I od razu zaznaczam, że nie mam czasu i ochoty bawić się kredką, ani stosować odżywki 8w1 Eveline, którą kiedyś mi na ten problem polecono, a zniszczyła moje paznokcie
201612060923 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości