Czy to możliwe żeby podkład powodował wypryski? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-01-08, 13:47   #1
Małpka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 37
GG do Małpka

Czy to możliwe żeby podkład powodował wypryski?


Od lat używam podkładów. Ostatnio (od 2 lat) moim ulubieńcem stał się Revlon - Colorstay Natural. Przy ostatniej butelce zaobserwowałam, że na czole wychodzą mi bardzo dziwne "twory" - jakby mini infekcje. Jest tego sporo i od dwóch miesięcy nie mogę dac sobie z tym rady!! Dodam tylko, że mam silną alergię, więc zaczęłam podejrzewać, że to jest właśnie przyczyną, ale od alergii miałam zawsze innego rodzaju niespodzianki! Czy to możliwe, że skóra reaguje tak bo ma na sobie podkład, puder i na dodatek przebywa w ogrzewanych, suchych pomieszczeniach? Czy któraś z Was miała może to samo???
Małpka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-08, 14:11   #2
paliziomka
Zadomowienie
 
Avatar paliziomka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 077
GG do paliziomka
Re: Czy to możliwe żeby podkład powodował wypryski?

Hej Magda Ja nie mam żadnych alergii ale na własnym przykładzie wiem, że jak używałam podkładów ( może nie były one dla mojej cery, ale wielu próbowałam ) to zatykały mi troche pory i miałam więcej wyprysków niż przed stosowaniem podkładów . POdam jeszcze przykład mojej koleżanki, która miałą zawsze nieskazitelną cere i niestety ale podkłady jej troche zniszczy twarz ( ale nie chce tu nikogo przeciwstawiać do podkładów - może po ptrostu skóra tylko tak zareagowała) Ja odkąd nie stosuje fluidów to mam bardziej czystą cere a wypryski to tylko problem przed okresem Pozdrawiam
__________________
Prowadzisz firmę? Chcesz efektywnej reklamy?

http://znajdzfirme.org
paliziomka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-08, 16:23   #3
Małpka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 37
GG do Małpka
Re: Czy to możliwe żeby podkład powodował wypryski?

No właśnie! Aga, a powiedź mi jeszcze, czego używasz zamiast podkładu? Pudru w kamieniu, czy suchego kompaktu? A może masz inny sposób? Zwłaszcza w zimie podklad jest potrzebny - no to może krem, a potem puder..
Małpka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-08, 16:35   #4
martiene
Raczkowanie
 
Avatar martiene
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 461
Re: Czy to możliwe żeby podkład powodował wypryski?

magda!!! uzywalam tego samego podkladu i mialam po nim to samo co ty, mnostwo malutkich krosteczek, zaczerwienionych, nawet nie ropiały i nie rosly, ale wysypywaly sie gesto - po odstawieniu colorstay zeszly i nie wrocily. Nie uzywaj go przez tydzien, jak zauwazysz poprawe - bedzie to oznaczalo ze to jego wina.
sciskam
m
__________________
"Nawet i to nie". (Odeta Delarue)
martiene jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-08, 23:04   #5
paliziomka
Zadomowienie
 
Avatar paliziomka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 077
GG do paliziomka
Re: Czy to możliwe żeby podkład powodował wypryski?

Hej Przepraszam, że dopiero teraz odpisuje ale nie było mnie wczesniej na kompie. Ja uzywam kremu nawilżającego BIELENDY ( recenzje znajdziesz w KWC ) i czasem puder sypki delikatnie brązujący Vipery ( recenzje równiez w KWC ) aa i słyszałam o takim czymś z NIVEA co nie jest podkładem, ale również tuszuje i matowi, są dwa odcienie tego kremu, niestety nie wiem jak to sie nazywa może inne wizażanki bedą znac nazwe Pozdrawiam
__________________
Prowadzisz firmę? Chcesz efektywnej reklamy?

http://znajdzfirme.org
paliziomka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-09, 20:50   #6
Małpka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 37
GG do Małpka
Re: Czy to możliwe żeby podkład powodował wypryski?/ jeśli tak, to co zamiast podkladu??

Dziewczyny, dzięki za rady! Postanowilam odstawić podklad na jakieś 2 tygodnie. Zobaczymy. A tymczasem dajcie znać, co używacie na buźkę bez podkładu?? Puder w kamieniu? Czy to wystarczy? A może coś innego. Mam bardzo jasna cerę i łatwo tu o przebarwienia, więc zwykły puder nie daje skórze jednolitej barwy Kremik koloryzujący, o którym mówila Aga juz używałam kiedyś, ale teraz ze względu na alergie używam kremów Avene i La Roche więc ten wariant odpada. Czekam na sugestie! Pozdrówka!
Małpka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:13.