Trudne klientki - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-03-21, 09:52   #61
kinia2305
Zadomowienie

Dot.: Trudne klientki

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Kina z tym boryka sie kazda z nas.

Tak wiem...

Nowe klientki, to albo przyjda albo nie. dokładnie pól na pól. I bardzo rzadko dzwonia aby powiedziec, ze ich nie bedzie. Lepiej! My zawsze bierzemy numery telefonu, ale wówczas panie nieodbieraja (czyzby sie wstydziły? )

Mam nadzieje, ze sie wstydza. Gorzej gdyby odbieraly i udawaly, ze nic sie nie stalo (oh faktycznie wylecialo mi z glowy... jestem na kawie u znajomej/u fryzjera/masazysty/w domu przed telewizorem.. ale nic straconego... ma pani czas jutro?)

Gorzej z kursantkami.
Miałam w styczniu taka historie- u nas przed szkoleniem nalezy zapłacic zaliczke , pani niewpłaciła, dzwonie do niej na kilka dni przed kursem "Oj bede będę na pewno, ale teraz dziecko chore, nie dałam rady wpłacic, ale zaraz lece do banku i wpłacam". Na dzień przed szkoleniem, kasy nie ma- dzwonie "Na 100% bede, ale nie miałam zupełnie głowy do tej zaliczki, strasznie przepraszam".Na szkoleniu sie nie pojawiła i juz nie odbierała telefonu... ogólnie u mnie klientki raczej rzadko kogoś "ukatrupiaja", wola chore dzieci - tez niezła wymówka.
Niestety, prze takie panie, jezeli azlicvzka na szkolenie nie wpłynie w ciągu tygodnia od zapisu telefonicznego- wykreslamy....
Bo o ile, jezeli nie przyjdzie klientka, to tracisz 2-3 godziny, o tyle, jezeli nie przyjdzie kursantka- 2-3 dni...
Ja bym padla na zawal z nerwow. Podziwiam za cierpliwosc
I wonder where my money went
I often wonder why I wonder

kinia2305 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości