Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > Fryzury - Pytania do fryzjerki > Piel璕nacja w這s闚

Notka

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-01-20, 20:29   #1
Tancerka Pl
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 770
Smile Po造sk

Co zrobi, aby mie a tak l郾i帷e w這sy: foto

Mycie, od篡wka, picie skrzypu i branie Vitapilu od pewnego czasu i tak nie sprawia, 瞠 w這sy si tak mieni.

Z g鏎y przepraszam, jak istniej podobne do tego w徠ki, ale mam problemy z przegl康ark
Stary 2008-01-21, 08:34   #2
nioniol
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 114
Dot.: Po造sk

Po造ska zale篡 od o鈍ietlenia - a to zdj璚ie w b造sku fleszy....
Normalnie nie uzyskasz takiego efektu: przecie jej fryzura jest "zrobiona" specjalnie na t okoliczno嗆.
Nab造szczacze.
Nafta kosmetyczna - przynajmniej u mnie sprawia,瞠 w這sy o wiele 豉dniej b造szcz.
Farbowanie : w這sy (przynajmniej na pocz徠ku) s bardziej b造szcz帷e, wielotonowe.
No i jeszcze naturalna, wrodzona zdolno嗆 do posiadania pi瘯nych, g瘰tych, b造szcz帷ych w這s闚....
Stary 2008-01-21, 09:13   #3
DeathDealer
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 311

Cytat:
Napisane przez Tancerka Pl Poka wiadomo嗆
Co zrobi, aby mie a tak l郾i帷e w這sy: foto
Przecie jak byk to zdj璚ie jest strzelone bardzo mocnym flashem, w dodatku z bliska, bez blendy... Zr鏏 Sobie zdj璚ie w podobnych warunkach o鈍ietleniowych, a zobaczysz jak i u Ciebie za鈍iec si w這siska. Nic nazdwyczajnego na tej fotce.
DeathDealer jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-01-21, 10:27   #4
Tancerka Pl
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 770

Dzi瘯i nioniol za pomoc
Stary 2008-01-22, 17:16   #5
larela
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 29

B造szcz帷e w這sy mo積a uzyska stosuj帷 鈔odki do stylingu nadaj帷e po造sk - g堯wnie na bazie silikon闚 np. serum nab造szczaj帷e, w闚czas 逝ski w這sa pozostan wyg豉dzone i b璠 lepiej odbija 鈍iat這
larela jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-01-22, 18:01   #6
Satis
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 162

a swoj drog to te w這sy mi si wcale a wcale nie podobaj, zniszczone, rozpierzone - i co z tego, 瞠 b造szcz?
Satis jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-01-22, 18:57   #7
sadex
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 164

To prawda, 瞠 to kwestia o鈍ietlenia. Poza tym ciemne w這sy, zw豉szcza farbowane, b造szcz same z siebie.
Ja mam do嗆 b造szcz帷e (najbardziej w s這鎍u ;>), ale jestem po pierwsze brunetk, po drugie farbuj (naturalne a tak mi nie b造szcza造); poza tym nie u篡wam suszarki i gumek, w og鏊e rzadko wi捫 w這sy.
i ask for silence i ask for sex give me a ray gun tell me how to dress call my mother call the priest tell them my lover has turned a beast i ask for strength a clear head maybe a razor to paint you red i want radar i want a light i want division i want to fight
sadex jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-01-22, 20:10   #8
'Estelle'
The Pink Power Mo責erajtor

Wiadomo軼i: 10 904

U mnie po造sk powr鏂i po odstawieniu szampon闚 z silikonami oraz dog喚bnym oczyszczeniu w這s闚 szamponami zio這wymi, a po maseczce z od篡wki i nafty uzsyka豉m mega-b造szczenie

Natomiast co do fotki, to nie da si nie zgodzi z DeathDealer - to efekt sztucznego, jaskrawego o鈍ietlenia, plus pewnie jakie nab造szczacze. Zar璚zam, 瞠 w 鈍ietle dziennym nie zosta豉by nawet dziesi徠a cz窷 tego b造szczenia. Osrty flash robi w豉郾ie taki efekt.
'Estelle' jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-01-25, 12:02   #9
LadyInBlack2
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 573

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Poka wiadomo嗆
U mnie po造sk powr鏂i po odstawieniu szampon闚 z silikonami oraz dog喚bnym oczyszczeniu w這s闚 szamponami zio這wymi, a po maseczce z od篡wki i nafty uzsyka豉m mega-b造szczenie
Estelle a mog豉by zdradzi kt鏎e szampony zio這we i jaka od篡wka odratowa造 Ci w這sy? bo ja si zastanawiam nad odstawieniem tej szamponowej chemii drogeryjnej i chcia豉bym co bardziej naturalnego.. cz瘰to prostuj moje k豉czory wi璚 chcia豉bym w ramach rekompensaty bardziej sie nimi zaj望
(...) I look and feel this way because I drank, and I smoked, I lived, and I loved, danced, sang, wept, and screwed my way through a pretty damn good life. Getting old ain't bad. Getting old thats earned!
-The Guardian, 2006-

LadyInBlack2 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-01-25, 15:11   #10
kutanna
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 54
GG do kutanna

na po造sk polecam maseczke timotei z bawe軟, jedwab w p造nie i got2b sparkling schwarzkopfa.
Stary 2008-01-25, 15:41   #11
'Estelle'
The Pink Power Mo責erajtor

Wiadomo軼i: 10 904

Cytat:
Napisane przez LadyInBlack2 Poka wiadomo嗆
Estelle a mog豉by zdradzi kt鏎e szampony zio這we i jaka od篡wka odratowa造 Ci w這sy? bo ja si zastanawiam nad odstawieniem tej szamponowej chemii drogeryjnej i chcia豉bym co bardziej naturalnego.. cz瘰to prostuj moje k豉czory wi璚 chcia豉bym w ramach rekompensaty bardziej sie nimi zaj望
Spr鏏owa豉m Joanny Rzepy - szamponu i od篡wki. Szampon 豉dnie oczyszcza, a od篡wka nie ma silikon闚, kt鏎e powoduj matowienie w這sa przy d逝gotrwa造m u篡waniu.
Na pocz徠ku polecam kilkurazowe u篡cie tego zestawu do oczyszczenia w這s闚. Po tych kliku razach ok豉dzik z naft dopiero.

Do nafty te dodawa豉m tej od篡wki, mog by te i inne z tej firmy. Taki ok豉dzik dawa豉m na 20-40 min przed myciem, potem trzeba dok豉dnie umy [z uwagi na t逝st naft獧, a po myciu odrobina od篡wki 瞠by wspom鏂 rozczesanie. U mnie taka "terapia" przynios豉 spekakularny efekt, w這ski na[rawd nabra造 篡cia i reklamowego blasku.
'Estelle' jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-01-26, 10:44   #12
LadyInBlack2
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 573

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Poka wiadomo嗆
Spr鏏owa豉m Joanny Rzepy - szamponu i od篡wki. Szampon 豉dnie oczyszcza, a od篡wka nie ma silikon闚, kt鏎e powoduj matowienie w這sa przy d逝gotrwa造m u篡waniu.
Na pocz徠ku polecam kilkurazowe u篡cie tego zestawu do oczyszczenia w這s闚. Po tych kliku razach ok豉dzik z naft dopiero.

Do nafty te dodawa豉m tej od篡wki, mog by te i inne z tej firmy. Taki ok豉dzik dawa豉m na 20-40 min przed myciem, potem trzeba dok豉dnie umy [z uwagi na t逝st naft獧, a po myciu odrobina od篡wki 瞠by wspom鏂 rozczesanie. U mnie taka "terapia" przynios豉 spekakularny efekt, w這ski na[rawd nabra造 篡cia i reklamowego blasku.
dzi瘯uj
zaczynam kuracj
(...) I look and feel this way because I drank, and I smoked, I lived, and I loved, danced, sang, wept, and screwed my way through a pretty damn good life. Getting old ain't bad. Getting old thats earned!
-The Guardian, 2006-

LadyInBlack2 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-14, 01:00   #13
melodyjne usta
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 33
GG do melodyjne usta

poni瞠j zdj璚ie zrobione prawdopodobnie tego samego dnia, a b造sk ju mniejszy...
ca趾iem mo磧iwe ze Adriana ma w這sy w gorszej kondycji ni my, a to efekt nab造szczacza.
Ja np od czasu do czasu u篡wam maski do w這s闚 H2o nawil瘸jacej i wtedy mi si w這ski 豉dnie b造szcz.
Pozdrawiam
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg limka2005.jpg (41,5 KB, 65 za豉dowa)

Czasami wole byc zupelnie sama
Niezdarnie tanczyc na granicy zla...

Edytowane przez melodyjne usta
Czas edycji: 2008-02-14 o 01:02 Pow鏚: liter闚ka
melodyjne usta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja w這s闚

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:24.

Wizaz.pl - Polityka poufno軼i - Warunki dost瘼u - G鏎a