Po造sk - Forum Wizaz.pl
Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Piel璕nacja w這s闚

Notka

Znajd produkty
w najni窺zych cenach

Piel璕nacja w這s闚 Twoje w這sy s suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz si, jak piel璕nowa w這sy, by by造 zdrowe i l郾i帷e. Jakich kosmetyk闚 do w這s闚 warto u篡wa?

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-01-20, 19:29   #1
Tancerka Pl
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 770
Smile Po造sk

Co zrobi, aby mie a tak l郾i帷e w這sy: foto

Mycie, od篡wka, picie skrzypu i branie Vitapilu od pewnego czasu i tak nie sprawia, 瞠 w這sy si tak mieni.

Z g鏎y przepraszam, jak istniej podobne do tego w徠ki, ale mam problemy z przegl康ark
Stary 2008-01-21, 07:34   #2
nioniol
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 125
Dot.: Po造sk

Po造ska zale篡 od o鈍ietlenia - a to zdj璚ie w b造sku fleszy....
Normalnie nie uzyskasz takiego efektu: przecie jej fryzura jest "zrobiona" specjalnie na t okoliczno嗆.
Nab造szczacze.
Nafta kosmetyczna - przynajmniej u mnie sprawia,瞠 w這sy o wiele 豉dniej b造szcz.
Farbowanie : w這sy (przynajmniej na pocz徠ku) s bardziej b造szcz帷e, wielotonowe.
No i jeszcze naturalna, wrodzona zdolno嗆 do posiadania pi瘯nych, g瘰tych, b造szcz帷ych w這s闚....
Stary 2008-01-21, 08:13   #3
DeathDealer
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 311

Cytat:
Napisane przez Tancerka Pl Poka wiadomo嗆
Co zrobi, aby mie a tak l郾i帷e w這sy: foto
Przecie jak byk to zdj璚ie jest strzelone bardzo mocnym flashem, w dodatku z bliska, bez blendy... Zr鏏 Sobie zdj璚ie w podobnych warunkach o鈍ietleniowych, a zobaczysz jak i u Ciebie za鈍iec si w這siska. Nic nazdwyczajnego na tej fotce.
DeathDealer jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-01-21, 09:27   #4
Tancerka Pl
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 770

Dzi瘯i nioniol za pomoc
Stary 2008-01-22, 16:16   #5
larela
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 29

B造szcz帷e w這sy mo積a uzyska stosuj帷 鈔odki do stylingu nadaj帷e po造sk - g堯wnie na bazie silikon闚 np. serum nab造szczaj帷e, w闚czas 逝ski w這sa pozostan wyg豉dzone i b璠 lepiej odbija 鈍iat這
larela jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-01-22, 17:01   #6
Satis
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 162

a swoj drog to te w這sy mi si wcale a wcale nie podobaj, zniszczone, rozpierzone - i co z tego, 瞠 b造szcz?
Satis jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-01-22, 17:57   #7
sadex
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 163

To prawda, 瞠 to kwestia o鈍ietlenia. Poza tym ciemne w這sy, zw豉szcza farbowane, b造szcz same z siebie.
Ja mam do嗆 b造szcz帷e (najbardziej w s這鎍u ;>), ale jestem po pierwsze brunetk, po drugie farbuj (naturalne a tak mi nie b造szcza造); poza tym nie u篡wam suszarki i gumek, w og鏊e rzadko wi捫 w這sy.
i ask for silence i ask for sex give me a ray gun tell me how to dress call my mother call the priest tell them my lover has turned a beast i ask for strength a clear head maybe a razor to paint you red i want radar i want a light i want division i want to fight
sadex jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-01-22, 19:10   #8
'Estelle'
The Pink Power Mo責erajtor

Wiadomo軼i: 10 904

U mnie po造sk powr鏂i po odstawieniu szampon闚 z silikonami oraz dog喚bnym oczyszczeniu w這s闚 szamponami zio這wymi, a po maseczce z od篡wki i nafty uzsyka豉m mega-b造szczenie

Natomiast co do fotki, to nie da si nie zgodzi z DeathDealer - to efekt sztucznego, jaskrawego o鈍ietlenia, plus pewnie jakie nab造szczacze. Zar璚zam, 瞠 w 鈍ietle dziennym nie zosta豉by nawet dziesi徠a cz窷 tego b造szczenia. Osrty flash robi w豉郾ie taki efekt.
'Estelle' jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-01-25, 11:02   #9
LadyInBlack2
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 573

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Poka wiadomo嗆
U mnie po造sk powr鏂i po odstawieniu szampon闚 z silikonami oraz dog喚bnym oczyszczeniu w這s闚 szamponami zio這wymi, a po maseczce z od篡wki i nafty uzsyka豉m mega-b造szczenie
Estelle a mog豉by zdradzi kt鏎e szampony zio這we i jaka od篡wka odratowa造 Ci w這sy? bo ja si zastanawiam nad odstawieniem tej szamponowej chemii drogeryjnej i chcia豉bym co bardziej naturalnego.. cz瘰to prostuj moje k豉czory wi璚 chcia豉bym w ramach rekompensaty bardziej sie nimi zaj望
(...) I look and feel this way because I drank, and I smoked, I lived, and I loved, danced, sang, wept, and screwed my way through a pretty damn good life. Getting old ain't bad. Getting old thats earned!
-The Guardian, 2006-

LadyInBlack2 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-01-25, 14:11   #10
kutanna
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 54
GG do kutanna

na po造sk polecam maseczke timotei z bawe軟, jedwab w p造nie i got2b sparkling schwarzkopfa.
Stary 2008-01-25, 14:41   #11
'Estelle'
The Pink Power Mo責erajtor

Wiadomo軼i: 10 904

Cytat:
Napisane przez LadyInBlack2 Poka wiadomo嗆
Estelle a mog豉by zdradzi kt鏎e szampony zio這we i jaka od篡wka odratowa造 Ci w這sy? bo ja si zastanawiam nad odstawieniem tej szamponowej chemii drogeryjnej i chcia豉bym co bardziej naturalnego.. cz瘰to prostuj moje k豉czory wi璚 chcia豉bym w ramach rekompensaty bardziej sie nimi zaj望
Spr鏏owa豉m Joanny Rzepy - szamponu i od篡wki. Szampon 豉dnie oczyszcza, a od篡wka nie ma silikon闚, kt鏎e powoduj matowienie w這sa przy d逝gotrwa造m u篡waniu.
Na pocz徠ku polecam kilkurazowe u篡cie tego zestawu do oczyszczenia w這s闚. Po tych kliku razach ok豉dzik z naft dopiero.

Do nafty te dodawa豉m tej od篡wki, mog by te i inne z tej firmy. Taki ok豉dzik dawa豉m na 20-40 min przed myciem, potem trzeba dok豉dnie umy [z uwagi na t逝st naft獧, a po myciu odrobina od篡wki 瞠by wspom鏂 rozczesanie. U mnie taka "terapia" przynios豉 spekakularny efekt, w這ski na[rawd nabra造 篡cia i reklamowego blasku.
'Estelle' jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-01-26, 09:44   #12
LadyInBlack2
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 573

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Poka wiadomo嗆
Spr鏏owa豉m Joanny Rzepy - szamponu i od篡wki. Szampon 豉dnie oczyszcza, a od篡wka nie ma silikon闚, kt鏎e powoduj matowienie w這sa przy d逝gotrwa造m u篡waniu.
Na pocz徠ku polecam kilkurazowe u篡cie tego zestawu do oczyszczenia w這s闚. Po tych kliku razach ok豉dzik z naft dopiero.

Do nafty te dodawa豉m tej od篡wki, mog by te i inne z tej firmy. Taki ok豉dzik dawa豉m na 20-40 min przed myciem, potem trzeba dok豉dnie umy [z uwagi na t逝st naft獧, a po myciu odrobina od篡wki 瞠by wspom鏂 rozczesanie. U mnie taka "terapia" przynios豉 spekakularny efekt, w這ski na[rawd nabra造 篡cia i reklamowego blasku.
dzi瘯uj
zaczynam kuracj
(...) I look and feel this way because I drank, and I smoked, I lived, and I loved, danced, sang, wept, and screwed my way through a pretty damn good life. Getting old ain't bad. Getting old thats earned!
-The Guardian, 2006-

LadyInBlack2 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-14, 00:00   #13
melodyjne usta
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 33
GG do melodyjne usta

poni瞠j zdj璚ie zrobione prawdopodobnie tego samego dnia, a b造sk ju mniejszy...
ca趾iem mo磧iwe ze Adriana ma w這sy w gorszej kondycji ni my, a to efekt nab造szczacza.
Ja np od czasu do czasu u篡wam maski do w這s闚 H2o nawil瘸jacej i wtedy mi si w這ski 豉dnie b造szcz.
Pozdrawiam
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg limka2005.jpg (41,5 KB, 65 za豉dowa)

Czasami wole byc zupelnie sama
Niezdarnie tanczyc na granicy zla...

Edytowane przez melodyjne usta
Czas edycji: 2008-02-14 o 00:02 Pow鏚: liter闚ka
melodyjne usta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja w這s闚

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:26.