Chcę być ładna... Pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-01-21, 15:35   #1
spioch7
BAN stały

Chcę być ładna... Pomocy

czesc po tym jak obejrzalam wiele metamorfoz na wizazu sama sie skusilam na to by sie was poradzic.Nie czuje sie bleeee ale kiedys bylo ze mna lepiej zmeczylam sie swoim odbiciem w lustrze potrzebuje zmian pomozecie mi? Mam nadzieje ze...TAK!

-Mam problem z dobraniem fryzury chce by do mnie pasowala za kazdym razem gdy ide do fryzjera nie jestem na 100%przekonana co chce zrobic i wychodze ciagle z tym samym scieciem chce czegos nowego.Moj naturalny kolor wlosow to mysi blond nie za ladny prawda?(Tez tak mysle) wlosy mam krecone lekko za ramiona .Macie jakies propozycje na takie wlosy?Chetnie jakas wybioreNie chciala bym scinac z dlugosci zbyt duzo poniewaz zapuszczam jednak chciala bym miec fryzure lekka i pasujaca do buzi.Mysle tez o zmianie koloru moje propozycje to blond,brąz,rudy (nie wiem w jakiej tonacji te kolory)

makijaz-tu nie jestem obeznana ide do drogerii i wybieram co mi laskawa pani zaproponuje (ostatnio bylo to latem) pani polecila mi perlowy cien w kolorze brazu na regale wygladal ok (przekonalam sie ze swiatlo robi swoje) na oku cien wygladal fatalnie jak bym miala je podbite;/ to nie byla byle jaka drogeria tylko znanej firmy PUPA po tej porazce kosmetyki poszly w odstawke;(prosze pomozcie mi jakies wskazowki co powinnam wybrac
nie chodzi mi o mocny meke up glownie o to by zakryc mankamenty cery to chyba puder na to?Ale jaki?Chciala bym sypki ale nie wiem jaki odcien i firma(ma cere normalna)

cien do powiek-nie wiem co wybrac jak go dopasowac
maskara i kredka to najmniejszy problem
ILE KROC PATRZE W LUSTRO CZUJE SIE...NIEWYRAZNA ;(
nie chce miec tony tapety na buzi tylko subtelnie podkreslic to co warte uwagi
zalaczam moje zdjecie (jestem blada na kazdym zdjeciu bez wzgledu na swiatlo)nic nie poradze...a te ''siwe'' wlosy to pozostalosci po starej fryzurze i pasemkach
dodaje tez zdjecie z kolorem rudego/brazowego ktory mi sie podoba
CZEKAM NA RADY I UWAGI POZDRAWIAM LICZE NA WASZA POMOC DZIEWCZYNY!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg poprawka.jpg (86,7 KB, 1036 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ruda.jpg (37,1 KB, 686 załadowań)
spioch7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 19:28   #2
Momo
Zakorzenienie

Dot.: CHCE byc LADNA:P POMOCY!!!

Pierwsze co mi się rzuciło w oczy ,to brwi - koniecznie trzeba je wyregulować. Ale nie przesadż
Kolor włosów chyba pasowałby Ci rudy

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://turkusowykwiat.blogspot.com/

Awatar - made by Momo
Momo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 19:28   #3
lady marmolade
Raczkowanie

GG do lady marmolade

Moim zdaniem powinnas zaczac od wyregulowania brwi bo to one nadaja głebie spojrzenia i zmieniaja wyraz twarzy. Wiem sama po sobie. Ja u siebie przeprowadzialam mala metamorfoze jakis czas temu dlatego warto od tego zaczac W Twoim wypadku najlepiej bedzie powyrwac te wloski ktore sa jakby na gorze i na dole luku brwiowego nie wiem jak to wytlumaczyc ... http://www.wizaz.pl/forum/showthread...regulacja+brwi Wydaje mi sie ze nie powinnas zostawiac zbyt cienkiej linii tylko grubsze ale zeby wygladaly na zadbane.
Jesli chodzi o reszte to mysle ze powinnas uzywac pudru matujacego i delikatnych kolorkow. No i przede wszystkim dobrze podkreslia oczy mocna ciemna kredka to zawsze dodaje charakteru.A moje zdanie jesli chodzi o fryz to fajnie jak zapuscisz wlosy tak mniej wiecej jak na zdj 2. I kolorek kasztan-z polyskem rudawym bedzie suuuper sama mam taki kolor jak Ty-mysi ale narazie nie tkne farby

pozdrawiam
Tyjemy razem

lady marmolade jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 14:38   #4
paula.cw
Wtajemniczenie

Hej tak patrze na twoje zdjęcie i myślę ze mogłabyś zaszaleć nawet z jakimś mocnym odcieniem rudości, oczywiście jeśli dobrze byś sie w takim czuła. Najlepiej jakby jakaś dziewczyna zrobiła symulacje z takim kolorkiem. Np. coś takiego: Może ktoś ma inna wizję...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg decore_pichover_5084_0_sl.jpg (36,6 KB, 27 załadowań)
paula.cw jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 15:27   #5
taka pani
Raczkowanie

Po moich doświadczeniach mogę powiedzieć, że nie warto kombinować samemu - dlatego z brwiami do regulacji (i może spróbować henny brwi i rzęs?) koniecznie do kosmetyczki.
Jeśli chodzi o fryzurę i kolor - tutaj też nie warto próbować samemu. Eksperymenty z samodzielnym farbowaniem kończą się zazwyczaj płaczem - farbowanie samemu działa dobrze, gdy już mamy sprawdzony odcień robiony w fryzjerki no i wiemy jak nakładać farbę, na ile itp. - znamy pod tym względem nasze włosy. Może wartoby się wybrać do fryzjera-stylisty? Nie piszesz skąd jesteś, ale jeśli masz gdzieś w okolicy salon Berendowicz&Kublin, to tam właśnie dobierają fryzury i kolor indywidualnie (no ale wiąże się to z wydatkiem dwu-trzykrotnie większym niż w innych salonach fryzjerskich). I moim osobistym zdaniem przydałaby Ci się kapsułka nawilżająca - taki zabieg w salonach fryzjerskich to wydatek około 30-50zł, a naprawdę warto.
Fakycznie masz dosyć bladą cerę... cóż, Wizaż jest antysolariowy, ja właściwie też, ale że mam kłopot z trupią bladością twarzy to raz na miesiąc-dwa się wybiorę, a tak to moim najlepszym przyjacielem jest Dove Summer Glow Niektórym z bladością do twarzy, ale wydaje mi się, że Tobie nie - i z tym trzeba walczyć, a nie się pogodzić Ale oczywiście bez przesady, z umiarem i klasą

Hmmm... a jeśli chodzi o kosmetyki, to polecam zajrzeć na na KWC http://wizaz.pl/kosmetyki/
I tutaj poszukać dla siebie kosmetyków. Warto poprzeglądać te w kategorii 'najlepsze' - zazwyczaj pośród kilku-kilkunastu najlepszych można znaleźć coś w przystępnej cenie i do własnego rodzaju cery. Taki niezbędnik moim zdaniem to podkład, korektor, kredka lub cień do brwi, dobry tusz do rzęs, róż bądź rozświetlacz + profesjonalny pędzel, dobry błyszczyk (polecam Vichy oligo 25, i pomyśleć że kiedyś nie lubiłam błyszczyków ), brązowa kredka do oczu, a poza tym to jeszcze naturalny lakier do paznokci np. Inglot 82 i perfumy pasujące do osobowości

Mam nadzieję, że conieco doradziłam, sama jestem w trakcie metamorfozy twarzowo-włosowo-odchudzająco-ciuchowej i jak na razie słyszę same pochlebne opnie, a przede wszystkim lepiej i pewniej się czuję!
taka pani jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 16:02   #6
surykata
Zadomowienie

GG do surykata
Dot.: Chcę być ładna... Pomocy

masz bardzo ciekawy kolor oczu- taki zielono brazowy a co do brwi to naprawde warto od nich zaczac, na poczatek moze sprobuj u kosmetyczki, potem bedziesz sobie doregulowywac sama, no i cos z fryzurka, ta grzywka nie jest dla ciebie odpowiednia, moze gesta grzywka na cale czolo? ale wtedy na pewno nie rude, ja sobie tego nie wyobrazam, nie wiem jak inne wizazanki
no a na co dzien to wiadomo- zaiwestuj w dobry tusz, a jesli chodzi o jakis podklad to moge Ci z czystym sercem polecic bourjois lovely mat, dobrze maskuje a jednoczesnie jest lekki
surykata jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 17:12   #7
Roztanczona
Raczkowanie

Zara ci coś tutaj wykombinujemy

Fryzura.
Myślę, że w grzywce na czoło nie byłoby Ci ładnie, jak pisała jedna z wizażanek. Prosta grzywka na czoło zaokrągla buźkę. W grzywce na bok mogłoby być Ci o wiele lepiej. Na przykład grzywka na bok prosta a reszta włosów loczki Przynajmniej mnie się to widzi. Albo przed każdym suszeniem nakładasz piankę na włosy i podnosisz w czasie suszenia u nasady. Bo teraz włosy masz u góry oklapnięte a na dole burza loków. Wygląda to nieproporcjonalnie . Wiem, bo u siebie mam podobną sytuację ale mam włosy proste .
Kolor : jeden z tych trzech. Wg mnie w nich wyglądałabyś najlepiej.
http://www.twojecentrum.pl/kosmetyki...194,5135,.html
http://www.twojecentrum.pl/kosmetyki...194,5136,.html
http://www.twojecentrum.pl/kosmetyki...194,6562,.html

Makijaż.
Masz ładne duże oczy. Myślę, że powinnaś podkreślać bardziej rzęsy, ale tusz czarny nie będzie Ci pasował. Myślę, że powinnaś wypróbować brązowy. Usta w kolorze jasna delikatna czerwień. Skorzystaj z fajnego błyszczyka w Rosmanie go kupisz wygląda jak w takiej tubce. To jest błyszczyk chłodzący o smaku "tutti frutti" . Nadaje ładny delikatny kolor a przy tym super się mieni, i jak smakuje! Cena 7 zł
Róż raczej nie będzie Ci pasował. Cienie do oczu? Nie dla Ciebie! Nie powinnaś ich smarować, ponieważ są za ładne. Jeżeli puder lub fluid poszukaj o odcieniu delikatnym i naturalnym. Możesz spróbować z odcieniem brzoskwini ale nie smaruj się nim za dużo, bo będziesz pomarańczowa! I przede wszystkim wyreguluj brwi

ojjoojjoj zapomniałam dopisać czarna kredka do oczu jest dla Ciebie! I tutaj jest właśnie to czego zazdroszczę dla Ciebie jest kredka, eyeliner nie będzie Ci pasował

69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59, 58, 57, 56, 55 KG

Prawdziwa wizażanka wychodzi na dwór, kiedy nie ma prądu

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2008-01-22 o 17:18 Powód: post pod postem
Roztanczona jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 17:18   #8
malwinac
Zadomowienie

Ja również na początku zwróciłam uwagę na brwi. U kosmetyczki kosztuje to koło 10 złotych -> nada im kształt a potem będziesz musiała wyrywać tylko odrastające wloski.
Uważam że ładnie by Ci było w ognistej czerwieni -> włosy proponuje troche wycieniować i zapuszczać. No i poprawić grzywkę -> na bok.
Co do makijażu to cerę masz ładną:
jesteś dość blada więc -> przydąłby Ci się puder brązująco rozświetlający, eyeliner i błyszczyk na usta

malwinac jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 19:08   #9
spioch7
BAN stały

Dziekuje za podpowiedzi dziewczyny bardzo mi pomoglyscie;* teraz bede miec ferie to zadbam o siebie.Podobaja mi sie te brazy jak i rudy zdecydowanie rezygnuje z solarium czy pudrow/fluidow brazujacych ale napewno skorzystam z propozycji.Mialam prosta grzywke na czolo nie wygladalam dobrze a regulacja brwi byla tak ''ostra'' ze mialam podrazznienia.Ale napewno pojde na regulacje..A wlosy regeneruje wiec z farbowaniem zaczekamchcialam zapytac czy puder i fluid musza byc stosowane razem?raczej sklaniam sie tylko ku pudrowi..
Stary 2008-01-22, 19:13   #10
_fraise_
Raczkowanie

Ja natomiast widze Cie w prostych wlosach
Zazdroszcze ferii bo mi sie powoli koncza
_fraise_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 19:24   #11
LifeIsSoSad
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1
1. ale to własnie puder tworzy " tapete ". Lekki podkład wyglada naturalniej i ma znacznie wiecej zalet... ja sobie nie wyobrazam zycia bez podkładu, chociaz mam całkiem ładną cerę, tylko troche sie przetłuszczam. Puder mogłby nie istniej, no, czasem na impreze, ale i tak wole bibułki matujące.
Spróbuj Colour adapt max factora, wybór kolorów spory, swietnie sie nakłada, wyglada bardzo naturalnie, co prawda nie matuje na długo ale kryje tak "w sam raz" . Puder Ci jakos niepotrzebny
2. brwi brwi brwi . podrażnienie mialas? trudno ja tez nieraz mam, ale w moim przypadku kostka lodu i tlusty krem zalatwia sprawę.
3. włosy. Ja cię widze w wycieniowanych, podcietych, wyprostowanych włosach, z grzywką ma bok i ewentualnie jakies roświetlające pasemka, w kolorze miedzi . Tak jak ktos pisał wyzej - zrób cos, zeby Twoje włosy tak nie "lezaly" u nasady.
4. Makijaz. Poza podkładem, to brązowa kredka na dolnej powiece, rzesy zalotką i porządnie wytuszowac. a co do cienia to sama nie wiem. fajnie by było jakbys jeszcze jakies fotki wrzucila mysle, ze powinnas jakos podkreslic usta, bo masz bardzo jasniutkie, takie niewyrazne. a puder albo jakis krem brazujacy to dobry pomysł, bo jestes bledziutka zawsze buźka lepiej wyglada jak jest troszke opalona

zapomniałam napisac

kolor włosków , zdecydowanie jakis ciemniejszy. czekoladka albo coś takiego, może kasztan.

a co do regulacji brwi, pierwszy raz najgorszy, zeby im ksztalt nadac, potem jak kosmetyczka wyrywa tylko te odrosty to zawsze idzie szybciej i mniej bolesnie no i wosk zdecydowanie lepszy niz penseta

Czas edycji: 2008-01-22 o 23:12 Powód: post pod postem
LifeIsSoSad jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 19:33   #12
Roztanczona
Raczkowanie

Puder i fluid można stosować razem, jak i osobno. Pudrem możesz podkreślić same policzki. W Twoim wypadku lepszy byłby fluid. Zakryje delikatne niedoskonałości (o ile je wogóle masz ), wyrówna koloryt cery...musisz uważać jednak żeby nie zrobić sobie maski! Dlatego nakładając go rozcieraj dokładnie.

Stary 2008-01-22, 20:09   #13
yjjo
Przyczajenie

Witaj!
W zasadzie, to nie za dużo kombinacji Ci trzeba.
1. Włosy należałoby lekko wydegażować (dobry fryzjer zrobi to tak, że nada włosom lekkości, a fryzura bedzie się sama układała ).
2. Hmmm... brwi, ale to już inne dziewczyny napisały, więc nie będę się rozpisywać
3. Cera. Jeśli masz jasną cerę, nie warto jej na siłę "przyciemniać", bo nie osiągnie się naturalnego efektu. Aby skóra wyglądała zdrowo proponuje codzienną dawkę ruchu na świeżym powietrzu . A poza tym warto raz na tydzień zafundować sobie maseczkę (dopasowaną do rodzaju skóry), a do codzinnej pielęgnacji twarzy używać odpowiednich kremów i emulsji do mycia (nie zawieraja mydła i nie podrażniaja). jeśli moge polecić jakieś kosmetyki, to zdecydowanie firmy AA Oceanic. Cena nie zwala z nóg, jakość bardzo wysoka, i rewelacyjne efekty.
4. Jeśli koniecznie chcesz robić makijaż, to proponuję brązowy tusz do rzęs, tylko na górną powiekę. Nada lekkości.
5. Uwagi końcowe: odpowiednie ubrania (szczerze mówiąc poraziła mnie biel Twojego sweterka.

Powodzenia
yjjo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 20:33   #14
Sc-laja
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Roztanczona Pokaż wiadomość
Makijaż.
Masz ładne duże oczy. Myślę, że powinnaś podkreślać bardziej rzęsy, ale tusz czarny nie będzie Ci pasował. Myślę, że powinnaś wypróbować brązowy. Usta w kolorze jasna delikatna czerwień. Skorzystaj z fajnego błyszczyka w Rosmanie go kupisz wygląda jak w takiej tubce. To jest błyszczyk chłodzący o smaku "tutti frutti" . Nadaje ładny delikatny kolor a przy tym super się mieni, i jak smakuje! Cena 7 zł
Róż raczej nie będzie Ci pasował. Cienie do oczu? Nie dla Ciebie! Nie powinnaś ich smarować, ponieważ są za ładne. Jeżeli puder lub fluid poszukaj o odcieniu delikatnym i naturalnym. Możesz spróbować z odcieniem brzoskwini ale nie smaruj się nim za dużo, bo będziesz pomarańczowa! I przede wszystkim wyreguluj brwi

ojjoojjoj zapomniałam dopisać czarna kredka do oczu jest dla Ciebie! I tutaj jest właśnie to czego zazdroszczę dla Ciebie jest kredka, eyeliner nie będzie Ci pasował
A tu się nie zgodzę
Wg. mnie brązowy tusz nie będzie Ci pasował- będzie Ci się zlewał z oczami i włosami, ja bym jednak malowała się czarnym- każdemu pasuje, także tobie. Ja bym Cię widziała z beżowymi ustami, ale to już zależy od Ciebie- błyszczyki są tanie więc jak już zaopatrzysz się w kilka kolorów/rodzai to sama stwierdzisz jaki jest dla Ciebie odpowiedni.
Co do cieni do oczu i różu na polika- bzdura... One pasują każdemu, po prostu musisz dobrać odpowiednie kolory dla siebie. Odpowiednie kolory cieni oraz ich nałożenie może tylko podkreślić tęczówkę i oczy, na pewno im nie zaszkodzą.
Co do pudru/fluidu- tu znowu się nie zgodzę. Masz chłodny odcień cery, więc na pewno nie powinnaś celować w brzoskwiniowe odcienie- zimne, porcelanowe odcienie są dla Ciebie (pamiętaj o tym że podkład dobiera się do swojego naturalnego koloru cery, aby nie tworzył efektu maski).
Wrócę jeszcze do różu czy brązera- poszukaj na forum jak powinno sie je nakładać, nadadzą buzi ładny kształt i zrobią ją bardziej promienną
Brwi- koniecznie do regulacji, wybierz się do kosmetyczki
Nie masz problemów z cerą- dlatego na dzień radzę Ci krem dobrany do skóry+korektor pod oczy(czy ewentualnie na jakieś 'niespodzianki')+puder- przynajmniej ja tak robie, nie lubię smarować się codziennie podkładem

Włosy

Pierwsze co bym zmieniła to przedziałek- daje wrażenie oklapniętych włosów. Nie musi być na środku, ale po co aż tak bardzo na bok?
Jeśli chodzi o kolor to brązy są twoje
Ślicznie by Ci było w prostych włoskach, ale wiadomo że to dość spory problem przy kręciołkach, dlatego proponuję na razie tylko odżywiać+zapuszczać włosy, a na specjalne okazje prostować.

Mam nadzieję że pomogłam

Sc-laja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 20:52   #15
Roztanczona
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Sc-laja Pokaż wiadomość
A tu się nie zgodzę
Wg. mnie brązowy tusz nie będzie Ci pasował- będzie Ci się zlewał z oczami i włosami, ja bym jednak malowała się czarnym- każdemu pasuje, także tobie. Ja bym Cię widziała z beżowymi ustami, ale to już zależy od Ciebie- błyszczyki są tanie więc jak już zaopatrzysz się w kilka kolorów/rodzai to sama stwierdzisz jaki jest dla Ciebie odpowiedni.
Co do cieni do oczu i różu na polika- bzdura... One pasują każdemu, po prostu musisz dobrać odpowiednie kolory dla siebie. Odpowiednie kolory cieni oraz ich nałożenie może tylko podkreślić tęczówkę i oczy, na pewno im nie zaszkodzą.
Co do pudru/fluidu- tu znowu się nie zgodzę. Masz chłodny odcień cery, więc na pewno nie powinnaś celować w brzoskwiniowe odcienie- zimne, porcelanowe odcienie są dla Ciebie (pamiętaj o tym że podkład dobiera się do swojego naturalnego koloru cery, aby nie tworzył efektu maski).
Wrócę jeszcze do różu czy brązera- poszukaj na forum jak powinno sie je nakładać, nadadzą buzi ładny kształt i zrobią ją bardziej promienną
Nie masz problemów z cerą- dlatego na dzień radzę Ci krem dobrany do skóry+korektor pod oczy(czy ewentualnie na jakieś 'niespodzianki')+puder- przynajmniej ja tak robie, nie lubię smarować się codziennie podkładem

Włosy

Pierwsze co bym zmieniła to przedziałek- daje wrażenie oklapniętych włosów. Nie musi być na środku, ale po co aż tak bardzo na bok?
Ślicznie by Ci było w prostych włoskach, ale wiadomo że to dość spory problem przy kręciołkach, dlatego proponuję na razie tylko odżywiać+zapuszczać włosy, a na specjalne okazje prostować.

Mam nadzieję że pomogłam
Sc-lajaoczywiście, że cienie do oczu i tusze pasują każdemu, ale dziewczyna taka ładna, że nie musi nakładać na siebie tony wszystkiego na początek może lepiej zacząć od delikatnych i lekkich a potem stopniowo dodawać cienie, eyeliner itd ... Zresztą jak sama napisała nie chodzi mi o mocny meke up glownie o to by zakryc mankamenty cery Robiłam kilka kombinacji z programiku i deikatna pomarańca, ale taka naprawdę delikatna (!) pasowała najbardziej, tak "ocieplała" twarz Jednak jak mówią są gusta i guściki Buziol

i zapraszam pannę śpiącą tutaj http://www.wizaz.pl/forum/showthread...wpost&t=186996
Jak podkreślić jasną cerę!

Czas edycji: 2008-01-23 o 15:12 Powód: post pod postem
Stary 2008-01-22, 20:59   #16
spioch7
BAN stały

to ja moze sie wypowiem...postanowilam pokochac moje loki(natury sie nie zmieni) wyrzucilam prostownice tylko mi wlosy zniszczyla wiec loki pozostana dziekuje za wypowiedz
Stary 2008-01-22, 21:05   #17
Sc-laja
Zakorzenienie

Ja uważam, że przy brązowych włosach jej jasna cera będzie bardzo ładnie pasowała, nie rozumiem po co zmieniać kolor cery, skoro teraz wygląda bardzo ładnie.
Moim zdaniem cienie do oczu nie należą do mocnego makijażu, szczególnie jeśli wybierze delikatne kolory- tak jak pisałam, mogą tylko podkreślić tęczówkę.
Skoro robiłaś kombinacje komputerowe, to może podziel się z nami nimi?

Sc-laja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 21:18   #18
Efffi
Przyczajenie

Hej moim zdaniem

brwi - to podstawa, nie powinny być zbyt cienkie, ale Twoje są zbyt naturalne Najlepiej i kosmetyczki - to jest bardzo tania usługa a ona nada im dobry kształt, którego ty będziesz potem sobie sama pilnować

Sprawdź sobie też jak malować oczka z opadającymi zewnętrznymi kącikami, bo przez to masz lekko zmęczone spojrzenie... A może to był ciężki dzień?

Pozdrawiam Cieplutko!
Efffi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 21:52   #19
Laity
Wtajemniczenie

Powtórzę - brwi podstawa

Co do koloru włosów - brwi mają zimny odcień, więc nie kombinowałabym z miedzią ani kolorami o ciepłym odcieniu. Ja popełniłam taki błąd i szybko musiałam to zmienić

Jak już wspomniała jedna z Wizażanek, zmieniłabym położenie przedziałka. Pokombinuj też z produktami podkreślającymi skręt włosa, żeby nadać fryzurze kształt i wyrazistość.

I głowa do góry! Pozdrawiam

Laity jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 23:17   #20
mary_alice_young
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
Powtórzę - brwi podstawa

Co do koloru włosów - brwi mają zimny odcień, więc nie kombinowałabym z miedzią ani kolorami o ciepłym odcieniu. Ja popełniłam taki błąd i szybko musiałam to zmienić
ale brwi zawsze mozna podkreslac kredka
ja mysle ze w rudym byłoby ladnie ale to tylko taka moja subiektywna opinia
Stary 2008-01-23, 11:00   #21
Laity
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez mary_alice_young Pokaż wiadomość
ale brwi zawsze mozna podkreslac kredka
ja mysle ze w rudym byłoby ladnie ale to tylko taka moja subiektywna opinia
W sumie bardziej chodziło mi o to, by nie zmieniać natury na siłę

Laity jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 12:40   #22
mary_alice_young
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
W sumie bardziej chodziło mi o to, by nie zmieniać natury na siłę
no moze i racje zalezy od spiocha jak bardzo chce sie zmienic
Stary 2008-01-23, 12:42   #23
spioch7
BAN stały

Chce sie zmienic na lepsze;P a jak bardzo to sie okaze
Stary 2008-01-23, 14:43   #24
Roztanczona
Raczkowanie

Sc-laja hehe to są takie moje skromne...nie są robione w photoshopie, tylko innym skromniejszym programie. Nie chciałam się dzielić ponieważ mogłybyście się zgorszyć mogę przesłać samej zainteresowanej na maila jest zmieniony kolor włosów, dobierałam różne kolory ust oraz puderek Buziam

Stary 2008-01-23, 16:56   #25
lady marmolade
Raczkowanie

GG do lady marmolade

a moze sproboj sobie wogole zrobicz przedzialek a druga strone na bok?? bo teraz nie wyglada to zbyt efektownie... tyle ze bedziesz musiala grzywke ukadac na szczotke i moze lekko wilgotna przypinac np wsówką bo wlosy nie przezwyczaijone na poczatku moga Ci sie podonosic.. i warto mowie Ci ... ja od zawsze mialam przedzialek na prawa strone i w pewnym okresie mojego zycia(za co bardzo Bogu dziekuje :P) doszlam do wniosku ze o wiele lepiej wyglada na druga strone i teraz wole sie meczyc z ukladaniem ale super wygladac A co do Twojego ciecia fajnie jakbys mocno je wycieniowala bo narazie Ci klapna ;/
Tyjemy razem

lady marmolade jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 17:16   #26
jennifer777
Wtajemniczenie

1. Brwi, tak jak pisały dziewczyny -KONIECZNIE popros kosmetyczkę zeby zrobila ci delikatny łuk, niezbyt cienki, mysle ze ona sama bedzie wiedziala jak zrobic
2. Włosy- zdecydowanie odradzam ognista czerwien, efekt moze byc zbyt teatralny, masz blada cere i wydaje mi sie ze nie bedzie to ładnie wygladało, nastomiast kolor włosow dziewczyny ze zdjecia to strzał w 10.Absolutnie nie pasują ci chłodne brązy, idz w kierunku ciepłych odcieni.
3. Podkład- widze ze jestes jeszcze młodziutka, wiec proponuje puder o konsystencji podkładu - Under 20-wygładza, matuje i nie zatyka porow i co wazne przeznaczony jest do młodej cery
Puder brązujący w kulkach- np w drogerii natura kosztuje ok 11, mysle ze dla Ciebie to rzecz idealna, zastąpi roz i wymodeluje kosci policzkowe odpowiednio nalozony da naturalny efekt a cera bedzie wygladała zdrowiej
4.Cienie- kolory dla ciebie to: delikatne róze, szarości, fiolety ew. perłowe beże.
5. Tusz do rzęs- osobiscie używam rimmela(czarno-czerwone opakowanie) - pogrubia i nie jest drogi, polecam z czystym sumieniem
6. To co napisze z pewnoscią nie spodoba sie wielu osobom, ale polecam prostowanie włosow- sama przez jakis okres walczyłam z tym zeby nie prostowac, jednak wiem ze włosy wyprostowane sa bardziej lśniące i w moim przypadku sa jedynym wyjściem, bo naturalnie mam falowane. Jesli bedziesz uzywala prostownicy raz na jakis czas, stosujac dodatkowo maski regenerujace(np. absolut repair l'oreala) i kosmetyki chroniace przed temperaturą (ja mam wygladzajacy fluid do lokow, ktory chroni wlosy przed temp. firmy LONDA) to nic im sie nie stanie, a sama zobaczysz jaka jest roznica.

Aha i oczywiscie jakis błyszczyk, lub delikatna, perłowa pomadka

Cytat:
Napisane przez Sc-laja Pokaż wiadomość
A tu się nie zgodzę

Włosy

Mam nadzieję że pomogłam

Podpisuje się dokładnie pod tym!!

Czas edycji: 2008-01-29 o 14:14
jennifer777 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 12:04   #27
tulipanek17
Raczkowanie

Co z tym tuszem? Bo zauważyłam u siebie podobieństwo do śpiocha Zawsze bez zastanowienie kupowałam czarny tusz, ale teraz wydaje mi sie, ze on "męczy" moje oczy. A brąz jest chyba delikatniejszy, mniej ostry.. Czy nie? ;>

tulipanek17 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 12:17   #28
spioch7
BAN stały

no wlasnie tez sie zastanawiam nad tym brazowym ale ja chyba jednak pozostane przy czarnym bo bede miec kolor wlosow z fotki ktora zalaczylam obok mojej
Stary 2008-01-29, 23:17   #29
Kwaśna truskawka
Rozeznanie

Moim zdaniem:
BRWI: powinnaś zdecydować się i pójść do kosmetyczki, wierz mi z doswiadczenia wiem, że zmiana kształtu brwi dużo daje, twarz dzięki temu twarz wyglada zupełnie inaczej; tylko nie daj sobie zrobić cienkiej kreski zamiat brawi, najlepsze są takie jak w zdjęciu poniżej
WŁOSY: mimo tego, że sama mam kręcona włosy i wiem, co to jest męka prostowania to Tobie radzę prostować, dzieki temu będą wyglądały na bardziej zadbane, dłuższe i zdrowsze (pamietaj o kosmetykach chroniących włosy przed wysoką temp.) Kolor włosów powinien być jakiś rudawy, myślę, że ten na zdjęciu (które załączyłaś) też byłby odpowiedni. Jestem też zdania, że potrzebna byłaby Ci grzywka(fotka poniżej) i przedziałek bardziej na środku głowy
MAKIJAŻ: Jestem twoją rówieśniczką, więc powiem Ci czego ja używam: kosmetyki Under20 są idealne, żel do mycia twarzy i tonik oczyszczające, z tej serii jest też podkład- nadaje się idealnie dla nastolatek. Na jakieś wieksze wyjścia możesz robić sobie troszkę ciemniejsze oczy (ale bez przesady) na codzien polecam standard: podkład(jeśli potrzeba coś zatuszować ;p), delikatna kreska na oku( ja robię prawie niewidoczną, tak jakby żeby zagęścić rzesy) i pomadka nawilżająca na usta

Mam nadzieję, ze chociaż trochę Ci pomogłam.
PS Zamieść zdjęcia po swojej metamorfozie xD
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 219[1].jpg (5,4 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Jude[1].jpg (47,6 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg smokey-look[1].jpg (4,0 KB, 627 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg under_twenty[1].jpg (27,9 KB, 2 załadowań)
Kwaśna truskawka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 23:40   #30
spioch7
BAN stały

grzywka odpada NIGDY WIECEJ ale zrobie cos z wlosami chyba jutro ide do fryzjera jak sie uda wyreguluje brwi i to by bylo narazie tyle bo farbowac narazie nie moge musze wlosy zregenerowac bo ostatnio mi sie bardzo przezedzily);/ (chyba ze stresu) co do kosmetykow poki co sie wstrzymam-brak funduszy ale juz wiem czego szukac fotki...wkleje gdy bede po pelnej metamorfozie a to troche potrwa...a ten watek stworzylam po to by miec "plan dzialania +wskazowki nic na szybkiego do lata rozkwitne wszystkie cele noworoczne beda spelnione (zmiana wygladu tez) narazie pracuje nad soba DZIEKUJE za rade;* pozdrawiam Kwasna truskawke
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości