NEUTROGENA-zestaw do mikrodermabrazji - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-01-15, 07:08   #1
babciazosia
Przyczajenie

NEUTROGENA-zestaw do mikrodermabrazji

Dzis robiac szybko drobne zakupy kosmetyczne natknelam sie wlasnie na takie cudo i juz prawie je kupilam,ale zapalila mi sie lampka w glowie i postanowilam najpierw skonsultowac to z wami kobitki))no wiec wyglada to mnije wiecej tak: elektryczny przyrzad z koncowka z kamienia tudziez szczoteczki i do tego jakis krem.Niestety producent nie podaje skladu kremu,ale skoro to Neutrogena to mam nadzieje ze nie jest szkodliwy. Przyznam szczerze ze niewiele wiem o tej mikrodermabrazji wiem tylko ze ma poprawic wyglad skory.Moje pytanie czy moge to polaczyc z kwasami???Dodam ze uzywam 2%BHA od Pauli plus peeling i tak sie zastanawiam czy ta mikro....cos tam, to nie bedzie za duzo?>>> dziewczyny jesli macie jakies pojecie o tym zestawie albo wogole o laczeniu takich zabiegow z kwasami bede baaaaardzo wdzieczna za wszelkie rady))
pozdrowki
babciazosia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-15, 10:46   #2
monika_t
Rozeznanie

Re: NEUTROGENA-zestaw do mikrodermabrazji

No to w takim razie przyszla do Polski nowosc ze Stanow (sama o niej do niedawna nie wiedzialam, Basia Kwiatkowska mnie oswiecila , ja znalam tylko Loreala, Neutrogeny jeszcze w Niemczech nie ma, ale pewnie sie pojawi) http://www.drugstore.com/qxp138570_3...ion_system.htm .
Jesli to jest to, to produkt zawiera krysztalki tlenku aluminium, ktore scieraja naskorek. Podobny produkt jest w Niemczech tylko firmy Loreal. Roznica miedzy nimi to Neutrogena ma ten przyrzad z gabka (?), a Loreal krem nawilzajacy ze "smiesznym" filtrem 15. Jesli bedziesz chciala tego uzywac, to musisz chronic twarz wysokim, stabilnym filtrem. Po takim zabiegu dobrze jest zaaplikowac porzadny krem nawilzajacy (najlepiej, zeby nie zawieral perfum, barwnikow i wszelkich rzeczy, ktore moga podrazniac skore, a skladniki lagodzace). Produkt Loreala jest do stosowania 1-max.2 razy w tygodniu (nie wiecej!), Neutrogena bedzie miec tez na pewno swoje zastrzezenia.
A jesli masz wrazliwa skore, to najlepiej zrezygnuj z tego produktu.
Mysle, ze jesli bedziesz stosowac Neutrogene, to zrezygnuj z kwasow. Nie ma co przesadzac.
monika_t jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 19:31   #3
carriebee
Raczkowanie

Dot.: Re: NEUTROGENA-zestaw do mikrodermabrazji

wypatrzylam wlasnie ten zestaw do mikrodermabrazji na allegro i jestem ciekawa opinii
na kwc jakos go nie znalazlam

prooooooosze
carriebee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 08:47   #4
sylwiakoszykowa
Rozeznanie

są dobre
Stary 2011-11-05, 11:35   #5
carriebee
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez sylwiakoszykowa Pokaż wiadomość
są dobre
a cos wiecej?
carriebee jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości