BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym! - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-02-17, 16:36   #3901
Satin'n Lace
Raczkowanie

Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Ahh jaśminowy BRTC. Strasznie mnie kusi. Na pewno go kupię...ale najpierw muszę skończyć chociaż jeden z moich bb kremów. Na razie tylko kupuję kolejne, a jeszcze Misshy nie skończyłam :P

http://satininwonderland.blogspo t.c om/ <--- ZAPRASZAM!
Satin'n Lace jest offline  
Stary 2011-02-17, 16:47   #3902
Smerfetkaa
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

A ja nadal myślę o SF Ginkgo i szukałam swatchy na necie, porównujących 1 z 2 i za wiele to tego nie ma. Znalazłam jedynie zdjecie BB w słoiczkach. I niby 1 od 2 nie różni się tak wiele.

Tak to wygląda w słoiczkach
3a to sf Gingko #1 a 3b to #2
Smerfetkaa jest offline  
Stary 2011-02-17, 19:24   #3903
Kachnaaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
A ja nadal myślę o SF Ginkgo i szukałam swatchy na necie, porównujących 1 z 2 i za wiele to tego nie ma. Znalazłam jedynie zdjecie BB w słoiczkach. I niby 1 od 2 nie różni się tak wiele.

Tak to wygląda w słoiczkach
3a to sf Gingko #1 a 3b to #2
Kiedyś jak szperałam,to różnica polega w zasadzie tylko na tonacji - dwójka jest bardziej różowa,a jedynka bardziej żółta.

Kachnaaaa jest offline  
Stary 2011-02-17, 20:43   #3904
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez venealin Pokaż wiadomość
Dokładnie taka szarawa jest 23 (MATKO KOCHANA!! Nie wierzę normalnie, że dopatrzyłam się jakichkolwiek odcieni ale jednak...może z czasem wyjdę na ludzi )
Zobaczę po wygojeniu twarzy i kolejnym teście Misshy...tak "na już" myślę właśnie o wspomnianej przez PannęEwelinę Misshy Signature...teoretycznie odcień powinien być jeśli nie taki sam to dosyć podobny

Zastanawiam się tylko jak przetrwam ten czas "leczenia"...bo jak odkopałam jakiś podkład to po prostu... NO TRAGEDIA, tym bardziej, że ewidentnie był kupiony w okresie większego nasłonecznienia (szkoda tylko, że rano jakimś cudem nie rzuciło mi się w oczy, że wyglądam jak nieudany eksperyment solaryjny ).

Kochane!! Ratujcie!! Zna któraś z was jakiś podkład pasujący odcieniem do Misshy PC 23?
Ja nie odpuściłam! Zbyt genialny odcień ma ta Missha 23 żeby rezygnować. "Piękne" gule się powoli wygoiły i odpukać nie ma nic nowego od tamtego czasu... Hmm... Wmawiam sobie, że to było od np. ostrego jedzenia Zobaczymy. Ale póki co Missha PC 23 to mój "fluidowy" hit!
Shade_23 jest offline  
Stary 2011-02-17, 20:44   #3905
Miminka73
Przyczajenie

A ja doczekalam sie na swój pierwszy BB cream. Jest nim Dr Jart -taki w czarnej tubce.
Niestety to chyba nie to. Mam cere raczej blada, zmeczona , a po nalozeniu tego kremu cera jest jeszcze bardziej ziemista. Wyrownana , ale szara, zmeczona.
Bede wiec szukac dalej. Moze poradzcie mi cos do takiej cery jak moja. Mimo cery mieszanej. sklonnej do swiecenia musze miec cos rozswietlajacego, bo inaczej wygladam jak chora.Moze cos ze skin 79. Zamowilam go w pierszej w ersji ale jak pisalam pare tygodni temu nie doszedl z pinkmelon. Pzypominam ze mam cere dojrzala- po 30. A moze jakis inny....Byleby nie zapychal, bo mam z tym problemy mimo wieku
Miminka73 jest offline  
Stary 2011-02-17, 21:31   #3906
ewa102
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
miałam właśnie te same odczucia co Desti Ja bym polecała ten klik mam próbeczkę i jest genialny, zresztą cała seria fajna, tak jak napisała Desti, korektor świetny, mam też krem pod oczy i też bardzo fajny. Tylko nie wiem, czy kolor będzie twojej mamie pasował bo jest bardzo jasny, spróbuję zrobić swatcha. Ja mojej mamie kupiłam Misshe i nie jest zadowolona, bo nie używa żadnych pudrów i mówi, że po Misshy wygląda szaro
Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
ja bym polecila kremy do cer dojrzalych... czyli przede wszystkim Missha Oriental Herb Medicine Gold Care BB (swatche i opis -> http://cosrocewokowpadnie.blogspot.c...gold-care.html) ... albo Skin79 Oriental Gold Plus(produkty na ebayu -> http://stores.ebay.de/BB-cream-world...fsub=328956119) ... ja mam z tej serii korektor i jest rewelacyjny (-> http://cosrocewokowpadnie.blogspot.c...-bb-cream.html)

Dzięki dziewczyny za odpowiedz,myślałam na początku o właśnie zwykłej Misshy ale moja mama też nie używa żadnych pudrów i boje się,ze nie bedzie chciala go używać jak bedzie za dużo zakrywał...troche to skomplikowane już wiem na co się nastawić w zakupach

A propo używałam wczoraj próbki SKIN 79 PC i efekt krycia taki sobie,choć ładnie sie stopil z cerą i nie było widać,ze w ogóle mam coś na twarzy dzisiaj miałam Missha 21 i jest dla mnie jednak za jasna,ale podoba mi się krycie Jutro czas na Misshe 23,mam nadzieje ze bedzie pasować,bo to ostatnia próbka jaką posiadam
Nie wiem czy to był dobry pomysł,wchodząć a ten temat,portfel już drży na myśl o zakupach jakie zrobie poza bb kremem zamierzam do włosów i na oczyszczanie twarzy jeszcze zamówić... to będzie frajda,jak dojdą
ewa102 jest offline  
Stary 2011-02-17, 22:47   #3907
Yoko99
Raczkowanie

GG do Yoko99

Cytat:
Napisane przez Agaa07 Pokaż wiadomość
Po przeglądnięciu wątku sama już nie wiem, który wybrać. Proszę, doradźcie coś : )
Zależy mi, żeby krem wybielał, miał działania przeciwtrądzikowe oraz zawierał filtr, no i żeby nie zatykał. Który polecacie?
To może Innisfree Trouble Care http://www.musingsofamuse.com/2009/0...am-review.html
Nie wiem, czy on rozjaśnia - raczej nie, ale kryje dość dobrze, ujednolica cerę, SPF - nie za wysokie, ale jest - 27, zawiera olejek herbaciany (ale uwaga - jeśli ktoś go nie toleruje) i rzeczywiście dobrze matuje - tak, że jeśli masz jakieś skórki/przesuszenia to może je podkreślić, więc trzeba dobrze się nawilżyć przed aplikacją kremu. Kolor jest naturalny, mniej żółty niż na zdjęciu ze strony, bardzo podobny do Skin 79 Diamond Absolute Total http://samily0710.blogspot.com/2010/...-missha-m.html
Nie wierzyłam w zachwyty dot. tego produktu, ale sama kupiłam i jestem zadowolona - póki co najlepszy toner/podkład jaki miałam.
Przy okazji nabyłam też Skinfood Peach Sake #2, ale ten jest w odstawce - kolor żółto - pomarańczowy (choć na twarzy nie jest tak źle), kryje w stopniu raczej lekkim/średnim i chyba jeszcze bardziej podkreśla skórki...
Yoko99 jest offline  
Stary 2011-02-18, 07:12   #3908
Amino_kwas
Raczkowanie

Ja z perspektywy czasu stwierdzam, że najlepszy leczniczo jest Elemong, a najlepiej wygląda na buźce SKIn79 PINK
Amino_kwas jest offline  
Stary 2011-02-18, 12:06   #3909
Miminka73
Przyczajenie

Mimo wczorajszego rozczarowania Dr Jart-Black Label zrobilam dzis jeszcze jedna probe. Jest lepiej. Nie ma az takiej ziemistosci i bladosci. Moze jednak ten krem bedzie o.k. Ozywilam go troche pudrem mineralnym w cieplym kolorze. Mialam dzis rano mocno przesuszona skore a po uzyciu tego podkladu poczulam ukojenie wiec widac ze krem ma tez wlasciwosci pielegnacyjne.
Jednak zamowie sobie tez probki innych kremow.Nigdy nie kupowalam na ebayu i nie za bardzo wiem jak sie do tego zabrac. U kogo najpewniej kupować?
Miminka73 jest offline  
Stary 2011-02-18, 13:14   #3910
goga_zet
Przyczajenie

GG do goga_zet

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Ja nie odpuściłam! Zbyt genialny odcień ma ta Missha 23 żeby rezygnować. "Piękne" gule się powoli wygoiły i odpukać nie ma nic nowego od tamtego czasu... Hmm... Wmawiam sobie, że to było od np. ostrego jedzenia Zobaczymy. Ale póki co Missha PC 23 to mój "fluidowy" hit!
Ja też walczyłam ostro z Misshą 23, bo kolor idealny i dopasował się genialnie, tylko że ten olej mineralny w składzie sprawia że strasznie się błyszczę, co ma wpływ na zatykanie. Po dłuższym czasie skóra jakby się przyzwyczaiła i nie ma wysypu, ale chcę teraz spróbować Misshy RC, bo ona ma lepszy skład i może będzie mniej błyszczenia zobaczymy jak przyjdzie paczka...
Stary 2011-02-18, 13:55   #3911
Smerfetkaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Amino_kwas Pokaż wiadomość
Ja z perspektywy czasu stwierdzam, że najlepszy leczniczo jest Elemong, a najlepiej wygląda na buźce SKIn79 PINK
A długo już używasz Elemonga??
Ja używam go od wczoraj. Skóra wydaje się gładka. Szkoda że nie ma ani krzty żółtego w sobie... choć tyci tyci...

A pink też jest taki ziemisty na buźce?
Cytat:
Napisane przez goga_zet Pokaż wiadomość
Ja też walczyłam ostro z Misshą 23, bo kolor idealny i dopasował się genialnie, tylko że ten olej mineralny w składzie sprawia że strasznie się błyszczę, co ma wpływ na zatykanie. Po dłuższym czasie skóra jakby się przyzwyczaiła i nie ma wysypu, ale chcę teraz spróbować Misshy RC, bo ona ma lepszy skład i może będzie mniej błyszczenia zobaczymy jak przyjdzie paczka...
Wszystkie rodzaje Misshy mają podobnę gamę odcieni??
Smerfetkaa jest offline  
Stary 2011-02-18, 14:03   #3912
Kachnaaaa
Zakorzenienie

W końcu jestem po testach baviphat dream Girls magic plus 01
Nałożyłam go na krem,trochę podkreślił skórki o których istnieniu nie miałam pojęcia ale w końcu to ponoć wersja do cery tłustej więc nie będziemy się tego czepiać.
Krycie jest słabe,ale bardzo spodobało m się to,co zrobił z porami.
Schował je i buzia wydawała sie taka gładka
Odcień bardziej wpadający w beż,czy brzoskwinie,ale ja jako osoba lubiąca żólć we wszelkich smarowidłach do buzi -jestem do niego jak najbardziej przekonana.
O masce nie ma mowy,bardzo dobrze się dopasowuje do koloru cery.
Konsystencja bardziej wodnista niz kremowa.
Nie zostawia takiego charakterystycznego glow,więc wyszłam z nim bez przypudrowania.
Ożywia buźke w fajny sposób,nie widać go na twarzy i przez to że zakrywa pory jestem na tak
Dodaje zdjęcia na dłoni,oba z lampą w świetle dziennym.
Porównanie z elemongiem.
Bez lampy nie chciało nic uchwycić niestety.
Nie bać się kolorku,tylko na zdjęciach taki ciemny się wydaje ale dla biadolicych fakt,nie będzie się nadawał raczej
Używam np.burżuja HM 52 lub rimmel lasting finish 25 h w odcieniu 100 i dla mnie jest ok.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg elemong,baviphat.jpg (47,1 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg elemong,baviphat 2.jpg (48,1 KB, 50 załadowań)

Kachnaaaa jest offline  
Stary 2011-02-18, 14:30   #3913
Amino_kwas
Raczkowanie

Cytat:
A długo już używasz Elemonga??
Ja używam go od wczoraj. Skóra wydaje się gładka. Szkoda że nie ma ani krzty żółtego w sobie... choć tyci tyci...

A pink też jest taki ziemisty na buźce?

Elemonga od października ubiegłego roku

a PINK - moim zdaniem jest taki fajnie błyszczący, ale to taki zdrowy połysk. Według mnie nie jest ziemisty.

po nałożeniu kremu konturuje delikatnie twarz, uprzednio pudrując, więc jest ok
Amino_kwas jest offline  
Stary 2011-02-18, 14:57   #3914
Smerfetkaa
Zakorzenienie

Kachnaaaa piękny kolorek tego BB
Rozumiem, ze skoro jest wersja dla tłustej cery to i dla suchej sie znajdzie
Pewnie na suchej będzie bardziej glow, ale to nic
Nad tym Baviphatem też się zastanawiam...

Cytat:
Napisane przez Amino_kwas Pokaż wiadomość
Elemonga od października ubiegłego roku

a PINK - moim zdaniem jest taki fajnie błyszczący, ale to taki zdrowy połysk. Według mnie nie jest ziemisty.

po nałożeniu kremu konturuje delikatnie twarz, uprzednio pudrując, więc jest ok
A jeśli chodzi o odcień to porównując go do Elemonga - jest mniej ziemisty? Bardziej żółty/brzoskwiniowy??
Smerfetkaa jest offline  
Stary 2011-02-18, 15:51   #3915
Kachnaaaa
Zakorzenienie

Baviphat do suchej też jest
Odcieniem raczej się nie różnią,oznaczenia tych kremów to 01-dla tłustej i 02-to sucha.
Tylko ciekawe czy ten do suchej tez by tak fajnie pory ściągnął,bo pewnie druga wersja troszkę cięższa i może się różnić.

Edytowane przez Kachnaaaa
Czas edycji: 2011-02-18 o 15:52
Kachnaaaa jest offline  
Stary 2011-02-18, 16:33   #3916
Smerfetkaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Odcieniem raczej się nie różnią,oznaczenia tych kremów to 01-dla tłustej i 02-to sucha.
Tylko ciekawe czy ten do suchej tez by tak fajnie pory ściągnął,bo pewnie druga wersja troszkę cięższa i może się różnić.
Dzięki

No ja ma pory tylko na nosie i przy nosie, ale i tam mam suchą skórę, więc ważniejsze będzie dla mnie to zeby nawilżał, a nawet jak nie nawilżał to nie wysuszał. Więc po SF Ginkgo jak wypróbuję, to przyjdzie czas tez na Baviphat
Smerfetkaa jest offline  
Stary 2011-02-18, 17:26   #3917
marrlen_n
Raczkowanie

Patrzcie dziewczynki co znalazłam matujący? http://cgi.ebay.pl/Missha-M-Vita-BB-...#ht_6182wt_852
marrlen_n jest offline  
Stary 2011-02-18, 18:01   #3918
ewa102
Zadomowienie

A ja mam teraz problem,wczoraj nałozyłam Misshe 21 i była za jasna,szyje nawet miałam ciemniejszą i to pomimo nałozenia pudru sypkiego,którego jak nakladałam zawsze to wydawało mi się,ze mam po nim za ciemną skóre,tu go nałożyłam i nie wiele pomógł... za to dzisiaj użyłam Misshe 23 i sie okazała za ciemna! dobrze,ze zamowilam te probki bo mialam na poczatku w planie zakup od razu 23 i byłby to karygodny błąd,jako,że fundusze pozwalają mi na zakup max. 2 kremow bb...
Miała któraś dziewczyna ten problem? czytałam,ze jest jeszcze 13 ale ona jest chyba jasniejsza od 21...
ewa102 jest offline  
Stary 2011-02-18, 18:13   #3919
Smerfetkaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ewa102 Pokaż wiadomość
A ja mam teraz problem,wczoraj nałozyłam Misshe 21 i była za jasna,szyje nawet miałam ciemniejszą i to pomimo nałozenia pudru sypkiego,którego jak nakladałam zawsze to wydawało mi się,ze mam po nim za ciemną skóre,tu go nałożyłam i nie wiele pomógł... za to dzisiaj użyłam Misshe 23 i sie okazała za ciemna! dobrze,ze zamowilam te probki bo mialam na poczatku w planie zakup od razu 23 i byłby to karygodny błąd,jako,że fundusze pozwalają mi na zakup max. 2 kremow bb...
Miała któraś dziewczyna ten problem? czytałam,ze jest jeszcze 13 ale ona jest chyba jasniejsza od 21...
13 jest jaśniejsza od 21. A jakby wymieszać 21 i 23??
Smerfetkaa jest offline  
Stary 2011-02-18, 18:47   #3920
ewa102
Zadomowienie

Cytat:
13 jest jaśniejsza od 21. A jakby wymieszać 21 i 23??
Myślałam o tym,w niedziele spróbuje wymieszać oba z pozostałości próbek, jutro jeszcze raz dam szanse 23,żeby upewnić się,że bankowo nie jest dla mnie,bo dzisiaj upewniłam się ze 21 jest za jasna po tym jak zmylam 23
Zakładam konto na ebay i już widze,że długie godziny przy nim spędze,jest tyle rodzajów,że oczopląsu już dostaje dzisiaj odkryłam,że ten serwis jest też w polskiej wersji językowej
ewa102 jest offline  
Stary 2011-02-18, 19:59   #3921
nobrit
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez marrlen_n Pokaż wiadomość
Patrzcie dziewczynki co znalazłam matujący? http://cgi.ebay.pl/Missha-M-Vita-BB-...#ht_6182wt_852
Podobno, ale w rzeczywistości to jest identyczny jak Missha PC, nie daje żadnego matu, takie są przynajmniej moje odczucia
nobrit jest offline  
Stary 2011-02-18, 20:16   #3922
frecha
Raczkowanie

Dziewczyny mam pytanie do Was:

Czy SKIN79 ORIENTAL GOLD jest na poziomie Misshy PC #13, czy bardziej #21 ?

Missha PC #13 okazała się za jasna, teraz leci do mnie #21, ale bardzo mnie kusi ten Oriental Gold i w związku z tym proszę o odpowiedzi Wizażanek, które go testowały

Dodam, że przejrzałam wątek swatchowy i kilka blogów, ale na każdym zdjęciu (może przez oświetlenie, czy ustawienie monitora) wygląda inaczej.

Z góry dziękuję za pomoc
Stary 2011-02-18, 21:45   #3923
Finlora
Zakorzenienie

Mnie się wydaje bardziej podobny do Misshy #13.

Wiecie co, za każdym razem kiedy nakładam jakiś BBC zadziwia mnie to jak ładnie kryje moje czerwone od naczynek policzki - obojętnie czy jest to Elemong, Missha PC, Lioele BtS czy Oriental

Finlora jest offline  
Stary 2011-02-18, 22:09   #3924
desti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
Podobno, ale w rzeczywistości to jest identyczny jak Missha PC, nie daje żadnego matu, takie są przynajmniej moje odczucia

identyczny moze nie... bo slabiej kryje ... ale matu nie daje to fakt ...
desti jest offline  
Stary 2011-02-19, 09:23   #3925
nobrit
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
identyczny moze nie... bo slabiej kryje ... ale matu nie daje to fakt ...
a u mnie nawet takie samo krycie ma, stosuję teraz na zmianę właśnie te trzy Misshe srebrną, złotą i PC i właściwie to różnicy nie widzę, wszystkie tak samo lubię
nobrit jest offline  
Stary 2011-02-19, 10:27   #3926
Anyaa
Raczkowanie

błagam nie besztajcie czy jest gdzieś informacja po polsku gdzie są wymienione wszystkie kremy i co robią? co chwila jakaś nowośc i nie jestem w stanie przeczytać całęgo wątku

najcudowniejsze wakacje
18.08.2010 kocham Cię

od 14.02 mistrzyni romantyzmu! według TŻta
Anyaa jest offline  
Stary 2011-02-19, 10:49   #3927
Amino_kwas
Raczkowanie

Cytat:
Kachnaaaa piękny kolorek tego BB
Rozumiem, ze skoro jest wersja dla tłustej cery to i dla suchej sie znajdzie
Pewnie na suchej będzie bardziej glow, ale to nic
Nad tym Baviphatem też się zastanawiam...

A jeśli chodzi o odcień to porównując go do Elemonga - jest mniej ziemisty? Bardziej żółty/brzoskwiniowy??
Elemong - w mojej ocenie - wtapia się w skórę, a PINK zostawia taki przyjemny glow, efekt skóry dziecka, jak to ktoś określił - moim zdaniem trafnie. Niestety taki świetlisty efekt u mnie utrzymuje się tylko ok 4-5 godzin. Moim zdaniem PINK eliminuje czerwień z mojej twarzy.

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
tez miałam próbki obu "dziewczynek" - ja dla tłustej, siostra dla suchej - ja byłam zadowolona z tego kemu

a z perspektywy - już tyle BB testowałam, że czuję się jak eksperymentalne UFO
Amino_kwas jest offline  
Stary 2011-02-19, 14:13   #3928
Mia694
Zadomowienie

Jak już pisałam wcześniej wymieniłam się z jedną z Wizażanek na Elemonga i nie żałuję
Za Misshą PC 23 wcale a wcale nie tęsknię. Była szarawa i moja twarz wyglądała na zmęczoną. W sumie nie kryła zbyt dobrze i mnie zapchała, czego efektem byłe pojawiające się podskórne grudki na żuchwie.

Elemong wg mnie jest fajniejszy:
- ma super krycie, bez fajerwerków, ale jestem zadowolona
- nie zapycha, mam wrażenie że cera mi się polepszyła, a może to tylko Wasz wpływ
Jedyny minus: moja skóra po 2h świeci się jak psu wiecie co i muszę się ratować bibułkami.
Ale dla efektu krycia moich troszkę sinych powiek i skóry pod oczami, jak i często zaczerwienionej skóry zakupiłam już kolejne pełnowymiarowe opakowanie

Dla porównania Mishhy 23 i Elemonga dodaję załącznik
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg elemong%missha.jpg (47,1 KB, 113 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg elemong lampa.jpg (29,0 KB, 106 załadowań)

Edytowane przez Mia694
Czas edycji: 2011-02-19 o 14:14
Mia694 jest offline  
Stary 2011-02-19, 14:16   #3929
Finlora
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Mia694 Pokaż wiadomość
Jedyny minus: moja skóra po 2h świeci się jak psu wiecie co i muszę się ratować bibułkami.
A nakładasz na Elemonga jakiś puder? Bo ja jak się przypudruję to nie mam problemu ze świeceniem

Finlora jest offline  
Stary 2011-02-19, 14:20   #3930
Mia694
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
A nakładasz na Elemonga jakiś puder? Bo ja jak się przypudruję to nie mam problemu ze świeceniem
Ja mam ogólnie kłopotliwą cerę. Zwłaszcza jak jestem w pracy i siedzę 12h w klimatyzowanym pomieszczeniu to świecę się jak nie wiem co...

A co do pudru, to nie wiem jaki zdołałby zatrzymać to świecenie
Mia694 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości