BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym! - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-02-26, 20:20   #4051
Niunia_86
Przyczajenie

Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Sprzedawca to ideaseller_kr

Chciałabym spytać o Orientala, słyszałam że któryś odcień jest jasny i żółty, czy jest to ten złoty czy fioletowy? Porównywalny może z Gingko?
Niunia_86 jest offline  
Stary 2011-02-26, 20:39   #4052
nobrit
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Niunia_86 Pokaż wiadomość
Sprzedawca to ideaseller_kr

Chciałabym spytać o Orientala, słyszałam że któryś odcień jest jasny i żółty, czy jest to ten złoty czy fioletowy? Porównywalny może z Gingko?
jeżeli pytasz o korektor to tutaj wkleiłam zdjęcia
nobrit jest offline  
Stary 2011-02-26, 23:40   #4053
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor

Dziewczyny, czytajcie proszę ze zrozumieniem: "One of Jang's Cosmetic item...", a wy od razu dopisałyście sobie = Elemong.
Z tego co wiem, robią trochę więcej, niż jeden produkt

Jest mnóstwo małych firm, które produkują BB Creamy, o których nie macie pojęcia, ale to nie znaczy, że skoro ich produkty nie są znane = są złe. [Pomijam fakt, która z Was słyszałaby o Skin79 na ten przykład, gdyby nie ten wątek...]

Np. taki Therapia Eco Feel. Gdyby nie ebay, pewnie nikt by o nim nie wiedział. Składu też nie ma po angielsku [wiem, bo mam pudełeczko]. Odwołują się niby do przynależności do firmy Kolmar, ale to tylko wpis z aukcji, bo na opakowaniu nie ma o tym słowa [przynajmniej nie po angielsku, a skoro Kolmar to grupa międzynarodowa, to wypadałoby chyba ].

Swego czasu czytałam o tym, że w szmince jakiejś znanej, wysykopółkowej marki znaleziono ołów [Dior, Chanel? nie pamiętam...], też dostali ostrzeżenie i karę finansową i co z tego? Czy to kładzie od razu cały asortyment?

Wybaczcie zapalczywość, którą zapewne można odczuć z mojej wypowiedzi, ale musiałam się wypowiedzieć, gdyż nie lubię z byt pochopnego wyciągania wniosków, płynących w dodatku z niezrozumienia czytanych treści .

'Estelle' jest offline  
Stary 2011-02-27, 05:55   #4054
Amino_kwas
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czytajcie proszę ze zrozumieniem: "One of Jang's Cosmetic item...", a wy od razu dopisałyście sobie = Elemong.
Z tego co wiem, robią trochę więcej, niż jeden produkt

J.
poza tym Zinopark jest jedynym dystrybutorem tych kosmetyków (nie mam pod ręką ale jak znajdę wkleję link informujący)
więc informacja od innego sprzedawcy zaczyna mi nieładnie pachnieć

Edytowane przez Amino_kwas
Czas edycji: 2011-02-27 o 06:00
Amino_kwas jest offline  
Stary 2011-02-27, 11:32   #4055
milena72
Zadomowienie

[QUOTE=mmm3m;24952445]Na wszczęcie sporu z PayPal masz tylko 45 dni, wiec lepiej nie zwlekaj bo potem kasa może przepaść. Ja póki co przesyłki z Korei dostaję po 8-10 dniach ^^

A u kogo kupujesz produkty..?
Nie ukrywam ze 8 dni to niezły wynik

wymianka kosmetyczno-azjatycka
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586

super ksiazki
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...06#post6154806
milena72 jest offline  
Stary 2011-02-27, 11:38   #4056
carolinascotties
Zakorzenienie

Zgadzam sie z Estelle

O groznych szminkach - http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=215244

Poczytajcie o kancerogenach w lazience... czy obejrzyjcie prosze filmik -
The story of cosmetics
http://www.youtube.com/watch?v=pfq000AF1i8
Stary 2011-02-27, 16:35   #4057
Anulenka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Z tego co widziałam na fotce, to ashka81 i ja mamy podobnego rodzaju sińce pod oczami, i jeśli ten SkinFood jej zrobił taki efekt, to wybacz, ale mam przynajmniej ze 3 korektory, które robią mi to samo i jeśli mam być szczera najlepiej póki co to wygląda z Skin79 Luminous Pearl, gdyż ma takie odbicie drobinek, że faktycznie maskuje cienie - a jest zwykłym BB kremem. Korektor powinien kryć mocniej. Liczę właśnie w tej kwestii na Oriental Cover.

A Elemonga nawet nie planowałam brać bo rzecz od początku wydawała się dziwna...

Jak podadzą uczciwie cały skład itp, to może wtedy bym na jakiś test wrzuciła...
Czy Skin79 Luminous Pearl to może ten kremik? : http://cgi.ebay.pl/SKIN79-Luminous-P...item4a95957f58
Z tego co widzę na fotkach, to rzeczywiście może i ten korektor Skinfood nie ma jakiegoś zadziwiająco dobrego krycia, ale na pewno na plus jest to że nie zbiera się w zagłębieniach skóry Ten Luminous Pearl jest dość drogi Występuje tylko w jednym kolorze? Rzeczywiście ma takie dobre krycie? Rozumiem, że to jest coś takiego jak podkład rozświetlający?
I jeszcze chciałabym wypróbować BB cream Dr. Jart oily skin
Zwróćcie uwagę że ten sam krem, jednakowa pojemność, u tego samego sprzedawcy, a każda cena inna : http://shop.ebay.pl/rubyruby76/m.htm....c0.m270.l1313
Czy coś przeoczyłam?

Edytowane przez Anulenka
Czas edycji: 2011-02-27 o 16:36
Anulenka jest offline  
Stary 2011-02-27, 16:59   #4058
Anja1221
Rozeznanie

Hej dziewczyny
Właśnie zaczynam swoją przygodę z BB kremami. Jak przelew na PayPal dojdzie to zamierzam zakupić misshę PC. Mam tylko pytanie: czy poradzi sobie ona z sińcami pod oczami, czy powinnam dokupić jakiś korektor? I czy któraś z was kupowała u sprzedawcy na ebay spicygoods?
Pozdrawiam
Stary 2011-02-27, 17:17   #4059
gabs
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez MSN do gabs

Cytat:
Napisane przez Anulenka Pokaż wiadomość
Czy Skin79 Luminous Pearl to może ten kremik? : http://cgi.ebay.pl/SKIN79-Luminous-P...item4a95957f58
Z tego co widzę na fotkach, to rzeczywiście może i ten korektor Skinfood nie ma jakiegoś zadziwiająco dobrego krycia, ale na pewno na plus jest to że nie zbiera się w zagłębieniach skóry Ten Luminous Pearl jest dość drogi Występuje tylko w jednym kolorze? Rzeczywiście ma takie dobre krycie? Rozumiem, że to jest coś takiego jak podkład rozświetlający?
To ten. Faktycznie to nie jest korektor tylko jakiś rozświetlacz, więc generalnie wpakowałam go pod oczy z braku pomysłu. I te drobinki rozświetlają i cieni jakoś nie widać. A bynajmniej o wiele mniej. Faktycznie, drogi, więc chyba sobie daruję przygodę z nim... No i nie jest powiedziane, że na dłuższą metę by się sprawdził. Ale powtarzam - krycie ma normalnie średnie, ale drobinki rozświetlają i maskują.

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline  
Stary 2011-02-27, 17:28   #4060
Anulenka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Anja1221 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Właśnie zaczynam swoją przygodę z BB kremami. Jak przelew na PayPal dojdzie to zamierzam zakupić misshę PC. Mam tylko pytanie: czy poradzi sobie ona z sińcami pod oczami, czy powinnam dokupić jakiś korektor? I czy któraś z was kupowała u sprzedawcy na ebay spicygoods?
Pozdrawiam
Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
To ten. Faktycznie to nie jest korektor tylko jakiś rozświetlacz, więc generalnie wpakowałam go pod oczy z braku pomysłu. I te drobinki rozświetlają i cieni jakoś nie widać. A bynajmniej o wiele mniej. Faktycznie, drogi, więc chyba sobie daruję przygodę z nim... No i nie jest powiedziane, że na dłuższą metę by się sprawdził. Ale powtarzam - krycie ma normalnie średnie, ale drobinki rozświetlają i maskują.
Anja1221 zależy jak duże masz sińce pod oczkami. Ja mam Misshe PC i nie ukrywała mi wystarczająco dobrze cieni, musiałam użyć korektora. Ale może u Ciebie wystarczy sama Missha, ja mam dość duze cienie
gabs chyba póki co skuszę sie na ten korektor Skinfood Nie oczekuję od niego cudów, ale na plus za nim przemawia to że nie jest jeszcze tak straszliwie drogi, pojemnośc ma przyzwoitą i dziewczyny mówią ze nie zbiera się w zagłębieniach skóry. Luminous Pearl może kiedys wypróbuje jak będę mieć przypływ gotówki, właśnie z myślą żeby używac go jako korektora pod oczy
Anulenka jest offline  
Stary 2011-02-27, 19:03   #4061
Anja1221
Rozeznanie

dopiero teraz zauważyłam, że żeby założyć konto na ebay trzeba mieć skończone 18 lat Aj... No i nici z mojego kremu. Chyba, że znajdzie się jakaś dobra dusza, która mi kupi, albo znajdę jakieś inne miejsce gdzie można znaleźć kremy bb.
Stary 2011-02-27, 19:12   #4062
Anulenka
Zakorzenienie

Cytat:
dopiero teraz zauważyłam, że żeby założyć konto na ebay trzeba mieć skończone 18 lat Aj... No i nici z mojego kremu. Chyba, że znajdzie się jakaś dobra dusza, która mi kupi, albo znajdę jakieś inne miejsce gdzie można znaleźć kremy bb.
Na pinkmelon można kupic i chyba nie trzeba miec 18 lat, tyle że tam ceny są mocno wygórowane :http://pinkmelon.pl/search/?fraza=mi...58&submit.y=11
Dziewczyny też organizują zbiorowe zamówienia BB kremów w tym wątku: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=470282
No chybaże znajdzie się jakaś dobra dusza
Anulenka jest offline  
Stary 2011-02-27, 21:37   #4063
Anja1221
Rozeznanie

Rzeczywiście mocno wygórowane te ceny...
Ma może któraś z was próbkę misshy PC nr 21, ew. nr 13? Jak już zamówię, to żeby nie było pomyłki. Z tego co widzę to na zdjęciach różnie wychodzi...

Edytowane przez Anja1221
Czas edycji: 2011-02-27 o 21:43
Anja1221 jest offline  
Stary 2011-02-27, 22:54   #4064
gabs
Zadomowienie

Bujałam się po ebay żeby coś kupić... Ale w końcu się nie zdecydowałam na żaden BB Cream... może muszę dorosnąć

Z pewnością potrzebuję mocno nawilżającego i takiego, który nie będzie mnie wybielał bardziej - jestem blada z natury, nie ma potrzeby aż tak to podkreślać. A, preferowane różowe tony. I filtry, oczywista rzecz. Czeka mnie trochę czytania.

Swoją drogą szkoda, że nie da się jak z minerałami - nakupować mnóstwa próbek i testować. Patrzyłam na Baviphat bo wygląda na w miarę tani, ale nei mam dziś nastroju na szukanie opinii. Może jutro...

Tak siedząc, czytając i myśląc doszłam do wniosku, że może to będzie niezgorszy wynalazek na lato. Przemyślę to jeszcze.

Na razie zamówiłam maskę Zamian, czyli kupka w tubce

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline  
Stary 2011-02-28, 10:20   #4065
Anulenka
Zakorzenienie

gabs to może Missha PC? Ma wysoki filtr Albo Missha Signature Real
Anulenka jest offline  
Stary 2011-02-28, 13:39   #4066
ewa102
Zadomowienie

Cytat:
Rzeczywiście mocno wygórowane te ceny...
Ma może któraś z was próbkę misshy PC nr 21, ew. nr 13? Jak już zamówię, to żeby nie było pomyłki. Z tego co widzę to na zdjęciach różnie wychodzi...
Na allegro są też dostepne próbki i czasem,niektóre bb kremy możesz dostac taniej niż na tym pinklemon czy jak mu tam
ewa102 jest offline  
Stary 2011-02-28, 14:29   #4067
Amino_kwas
Raczkowanie

http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?...=STRK:MEWAX:IT

a czy ktos miał te bazę?
Amino_kwas jest offline  
Stary 2011-02-28, 16:55   #4068
SzatAnka71
Zakorzenienie

GG do SzatAnka71

A co myślicie o TYM?
Stary 2011-02-28, 18:04   #4069
Jazzlyn
Zadomowienie

Dostałam dzisiaj Skin79 Intense Classic Balm i miniaturkę Skin79 Vip Gold Super+, jutro zdam relacje i wrzucę swatche
Jazzlyn jest offline  
Stary 2011-03-01, 00:07   #4070
MuniMuni
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
A co myślicie o TYM?
No nieźle i cena przestępna... nawet mogę podejrzewać bo bardzo niska cena... to wszystko przez to że na all zawsze jest 2x drożej jak na ebay xD
MuniMuni jest offline  
Stary 2011-03-01, 08:32   #4071
SzatAnka71
Zakorzenienie

GG do SzatAnka71

Cytat:
Napisane przez MuniMuni Pokaż wiadomość
No nieźle i cena przestępna... nawet mogę podejrzewać bo bardzo niska cena... to wszystko przez to że na all zawsze jest 2x drożej jak na ebay xD
Może to jakaś podróbka?miała go któraś?
Stary 2011-03-01, 12:48   #4072
herbata saga
Raczkowanie

Dziewczyny czy ma któraś z Was krem bb który Wam nie podpasował? Którego juz nie uzywacie lub próbki? Chętnie odkupie

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

Tak,wiem ze mozna kupic na allegro lub ebay'u
herbata saga jest offline  
Stary 2011-03-02, 00:10   #4073
MuniMuni
Raczkowanie

A może to po prostu oryginał tylko że ta osoba nie zdziera pieniędzy z innych jak co niektórzy na all
MuniMuni jest offline  
Stary 2011-03-02, 07:58   #4074
Miminka73
Przyczajenie

Podzielę się z Wami doświadczeniem z opisanym juz przeze mnie Dr Jart Black....i raz użytym wczoraj Skin 79 Oriental Gold. Dr Jarta stosuję od ok 2 tygodni i tak jak napisalam na początku jego używania jest dla mnie świetny. Zamowilam tez z ciekawości Skin 79 Oroental Gold. Nie wiem...,ale chyba mi nie odpowiada.Niby wyrownuje koloryt, cos tam zmienia, ale jestem po nim jakas taka przeźroczysta.Nie robi tego , co podoba mi sie w Dr Jart . Zamowilam tez Misshe PC i dzis ja wyprobuje.Boje sie troche bo jak juz pisalam mimo 37 lat mam zapychajaca sie skórę , a z opinii o Misshy wynika ze zapycha...Ale zaryzykuje. Jeszcze jedno. Po Dr Jart wieczorem po zmyciu twarzy wygladam super, a po wczorajszym uzyciu Skin 79 O.G. mialam przesuszona lekko skóre .
Ciekawe jak sprawdzi sie u mnie Missha....
Miminka73 jest offline  
Stary 2011-03-03, 22:02   #4075
ewa102
Zadomowienie

Dziewczyny zamówiłam sobie 2 nowe bb kremy,nie kojarze by były omawiane - jeśli tak to dajcie znać,przesyłka szybka, choć u innych sprzedawców to doszły tego samego dnia,bede testowac dopiero od jutra,bo dzisiaj to już za pozno,ale mam je na rękach i to co moge powiedziec w tej chwili to jeden ziołowy,jak się go naklada to czuć faktycznie ziołami ale po kilku minutach zapach sie ulatnia poza tym jak dla mnie ladny zapach,na rekach wyglada na to,ze oba maja ładne krycie choc ziolowy chyba troche mniejsze ale daje lepszy efekt tzw. świetlistej cery a drugi to mat i faktycznie mat jest . To tyle ile moge powiedziec patrząc na nie o 21 w nocy pod sztuczny swiatlem,a i ładnie sie stapiają na mój wzrok jakie mają wady dopiero sie okaze.
A Elemong pojdzie sobie na razie na polke,jest za jasny i musze sie za kazdym razem ratowac sypkim puderm dodatkowo i tez mi uroslo cos na policzku i nad brwią - jakies takie gule i mialam wysyp na czole lekki przez co musialam sieganac po mocniejsze zele do mycia twarzy i dopiero zaczyna mi to schodzic,a uzywalam go przez ponad tydzien...
Co do zdjec ponizej to dla porównania dałąm jeszcze Elemonga i puder, a więc tak
pierwszy po lewej to - Estee Lauder Double Wear,odcień 2N1 DESERT BEIGE 12
drugi po lewej to Missha bb cream matte vita - srebna tubka
3 od lewej to Elemong
Ostatni od lewej Magic bb cream - ten ziołowy,biała tubka

Jeśli będziecie chciały to w weekend zrobie zdjęcia jak się stapiaja ze skórą i ich krycie bo do tego musze mieć światło dzienne

Kremy które kupiłam 1 - Missha 2- Magic ziołowy
1. http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&it em=250559107543&ssPageNam e=STRK:MEWNX:IT
2.http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?...=STRK:MEWNX:IT

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG798.jpg (80,7 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG799.jpg (85,3 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG803.jpg (68,0 KB, 30 załadowań)
ewa102 jest offline  
Stary 2011-03-03, 23:40   #4076
Jazzlyn
Zadomowienie

Skin79 Intense Classic Balm - Pierwsze wrażenia dosyć pozytywne Krem jest gęsty, dobrze kryje (trochę słabiej od Misshy PC). Daje matowe wykończenie, dla mnie to akurat minus po podoba mi się ten "dewy look" który daje większość BB creams, ale z tego co wiem niektóre z was szuka matowego bb. W każdym razie trzyma się super, nie spływa, nie świeci się. Nie zauważyłam zapychania, ale stosowałam go tylko 2 razy (w każdym razie gdy coś mnie zapycha to już po pierwszym użyciu mam wysyp). Ma bardzo słaby zapach. Poziomem podobny do Misshy #21, na dłoni wydaje się bardziej zółty, po nałożeniu paseczka na twarzy widzę trochę oliwkowym tonów, jednak po rozsmarowaniu ładnie się wtapia.
Skin 79 Vip Gold - Nie będę go zbyt długo testować bo mam tylko miniaturkę, ale też jestem zadowolona. Ma lekką konsystencję, łatwo się rozsmarowuje, efekt końcowy super, skóra zdrowa, rozświetlona Właśnie takiego wykończenia brakuje w Intense Classic, ale jak widać nie można mieć wszystkiego, bo Vip Gold z kolei słabo kryje :P W każdym razie to przyjemny bibiś i jeśli ktoś nie ma większych problemów z cerą to polecam na co dzień do wyrównania kolorytu i rozświetlenia skóry.

Swatche tutaj

Edytowane przez Jazzlyn
Czas edycji: 2011-03-03 o 23:41
Jazzlyn jest offline  
Stary 2011-03-04, 04:46   #4077
UrbanWarrior
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Może to jakaś podróbka?miała go któraś?

Nie sadze, ze to podrobka, na oficjalnej stronie Misshy taki puderek figuruje ... tylko pod inna nazwa Wiec cos jest chyba nie ten teges. Albo inna opcja - produkt, ktory Missha wycofala ze stalej oferty - raz na jakis czas pozbywaja sie kosmetykow.

Click

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline  
Stary 2011-03-04, 07:18   #4078
Amino_kwas
Raczkowanie

a miał ktoś ten krem?
http://cgi.ebay.pl/BAVIPHAT-AC-Cure-...item336594b03a
lubię firmę BAVIPHAT bo miałam juz Sugar Girl All In One Collagen BB Cream jak i Dream Girls Magic Plus SPF30 PA BB Cream #01
więc i ten powyżej byłby ciekawy bo jest dla cery z problemami.
Amino_kwas jest offline  
Stary 2011-03-04, 08:35   #4079
gabs
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Amino_kwas Pokaż wiadomość
a miał ktoś ten krem?
http://cgi.ebay.pl/BAVIPHAT-AC-Cure-...item336594b03a
lubię firmę BAVIPHAT bo miałam juz Sugar Girl All In One Collagen BB Cream jak i Dream Girls Magic Plus SPF30 PA BB Cream #01
więc i ten powyżej byłby ciekawy bo jest dla cery z problemami.
Nie miałam, ale leci do mnie niebieska wersja tego Sugar Girl. Ciekawa jestem, bo ma być super nawilżający, z kolagenem i wyglądał na tani i duży, akurat na jakieś testy albo bezbolesne oddanie koleżance Baviphat ma dość dobre opinie, zwłaszcza ten zielony (chyba Dream Girls Magic).

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline  
Stary 2011-03-04, 08:41   #4080
Amino_kwas
Raczkowanie

tak zielony jest super - mam (ten z dziewczynką )
a baza różowa pod podkład jest super wyrównująca
dziś kupuje ten biały dla cery problemowej
Amino_kwas jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości