BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym! - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-09-25, 12:21   #1021
Kathja
Zadomowienie

Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Estelle, bardzo dobry pomysł z oddzielnym wątkiem nie trzeba będzie się przebijać przez zakupy jak się chce poczytać o samych kremach.
A w ogóle najlepiej by było (jak zamówienia już przyjdą) pousuwać z tego wątku posty zakupowe i zostawić go wyczyszczonego, po prostu na wymianę doświadczeń

Ale to taka moja wyidealizowana wizja wątku

Kathja jest offline  
Stary 2010-09-25, 12:41   #1022
Nozika
Raczkowanie

ja też będe chętna do rozbioru kolejnej tubki także czekam aż ktoś ruszy z inicjatywą
Stary 2010-09-25, 12:46   #1023
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor

Dobra, wątek zakupowy mamy tutaj: http://wizaz.pl/forum/showthread.php...7#post22291377

Aktualizacje nt. Lioele1, 2 i 3 będę podawać jeszcze na obu wątkach.
KoreaBB już na nowym będzie, więc powoli myślcie, co za próbki chcecie [jeśli chcecie] pozamawiać .

Na razie z rozbiorem kolejnego Lioele poczekajmy, aż rozejdzie się pierwsza partia. Tak sobie kalkuluję, że pewnie koło połowy października się za to zabiorę, więc subskrybować wątek i trzymać rękę na pulsie

Osobom, które chciałyby zamówić pełnowymiarowe opakowania też mogę pomóc, przy czym chwilkę to potrwa - trzeba tak rozplanować zakupy, aby celny się nie przyczepił

'Estelle' jest offline  
Stary 2010-09-25, 14:05   #1024
Kinaa1
Wtajemniczenie

jestem bardzo zadowolona ze Skina79 Pink i Golda - nauczyłam się stosować je do swojej cery
ponieważ chce wypróbować jeszcze cos odpowiedniego dla mojej mieszanej i z rozszerzonymi porami cery, świecącej się w strefie T dziś zamówiłam sobie: Skin Fooda: Mushroom Multi Care BB Cream (#2 Natural Skin) i Peach Sake Pore BB Cream (#2 Natural Beige)
po zastosowaniu - dam znac
BB cream to wciągająca czarna dziura ))

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline  
Stary 2010-09-25, 14:14   #1025
Kathja
Zadomowienie

Kinaa1 to ja czekam z niecierpliwością na recenzję skin fooda grzybkowego, mam na niego ochotę, może Estelle, któregoś pięknego dnia skusi sie na rozbiórkę Także wiesz, testy zacznij właśnie od niego, bo jak nie..

Kathja jest offline  
Stary 2010-09-25, 14:23   #1026
Kinaa1
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Kathja Pokaż wiadomość
Kinaa1 to ja czekam z niecierpliwością na recenzję skin fooda grzybkowego, mam na niego ochotę, może Estelle, któregoś pięknego dnia skusi sie na rozbiórkę Także wiesz, testy zacznij właśnie od niego, bo jak nie..
hehehe
ok - przekonałaś mnie

a serio: nie mogę się już doczekać na kolejne BB

Kinaa1 jest offline  
Stary 2010-09-25, 14:52   #1027
Satin'n Lace
Raczkowanie

Wreszcie mogę napisać wstępną recenzję Misshy Perfect Cover ( po jednym dniu). Mam odcień 21 i bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na jaśniejszy kolor( miałam wątpliwości oglądając zdjęcia porównujące obydwa odcienie), bo jest idealny dla mnie. Misshe nałożyłam na krem nawilżający, z racji, że posiada wysoki filtr, pominęłam swoją Avenke. Przeglądając różne recenzje bb kremów doczytałam się, iż większość z nich nie daje matowego wykończenia, Missha należy do tego grona. Jednakże podoba mi się efekt jaki uzyskuję dzięki temu kremowi. Nie jest to całkowity mat, ale z pewnością patrząc w swoje odbicie nie mam wrażenia, że moja twarz jest tłusta, o nie ! :P Jedyne słowo jakie przychodzi mi do głowy to naturalność, Missha powoduje, że cera wygląda zdrowo i posiada ten blask Obecnie nie mam zbyt dużych problemów z cerą. Moją zmorą są jednak małe przebarwienia na brodzie. Missha całkowicie ich nie zakryła, ale prawie. Musnęłam lekko korektorem i jest wszystko ok. Poza tym krem ten jest wytrzymały, po 6 godzinach spędzonych w większości na słoneczku, poprawki raczej nie są konieczne, może jedynie nosek musnąć pudrem i tyle Podoba mi się, że nie czuję Misshy na twarzy, łatwo się rozsmarowuje, nakładam Misshe jak zwykły krem, a nie podkład. Obecnie jestem zachwycona tym bb kremem Choć fakt ten nie oznacza, że nie będę wypróbowywać innych bb
Zapomniałam dodać, że krem jest z pewnością wydajny, wystarczy bardzo mała ilość, by pokryć całą twarz

http://satininwonderland.blogspo t.c om/ <--- ZAPRASZAM!

Edytowane przez Satin'n Lace
Czas edycji: 2010-09-25 o 15:09
Satin'n Lace jest offline  
Stary 2010-09-25, 14:56   #1028
Kathja
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Kinaa1 Pokaż wiadomość
hehehe
ok - przekonałaś mnie
Jeszcze mnie nie zawiodła ta metoda perswazji

Cytat:
Napisane przez Kinaa1 Pokaż wiadomość
a serio: nie mogę się już doczekać na kolejne BB
Ja nie mogę się doczekać już testowania lioele może ktoś uprzyjemni mi czas oczekiwania i napiszę jakieś dobre słowo, jak to lioele cudownie odmieniło jego życie? (o grzybkowym skin foodzie też chętnie poczytam)

Kathja jest offline  
Stary 2010-09-25, 14:57   #1029
lukrecja222
Zakorzenienie

a jak to jest z tymi filtrami? Czy to nie jest tak, że jeśli bb cream ma filtr 40, to trzeba nałożyć ok 2ml na twarz, żeby rzeczywiście był ten filtr tak jak w przypadku normalnych filtrów?
lukrecja222 jest offline  
Stary 2010-09-25, 15:31   #1030
Kluska20
Zakorzenienie

Cześć dziewczyny Po raz pierwszy udzielam się w tym wątku chociaż przyznam,że poczytuję Was już od dłuższego czasu.Dokładnie tydzień temu zamówiłam Skin79 (różowy) i e-bay'u i ciągle czekam na przesyłkę Wiem,że czas oczekiwania jest dosyć długi ale ja już nie mogę się doczekać.Zamawiałam z Korei Południowej.Nie podam Wam nazwy użytkownika bo jej nie znam.Dokonałam zakupu jak zwykle z konta mojego brata.Podobno produkt został wysłany dzień po tym jak mój brat dokonał przelewu (tzn.w sobotę tydzień temu).Kilka dni temu pojawił się problem ponieważ ta osoba od której zamówiłam Skin79 napisała wiadomość,że zamknęli jej konto na e-bay'u ale tylko z tego powodu iż miał założonych kilka kont ( nie znam zasad tam obowiązujących więc nie wiem czy mówi prawdę czy też nie).Zarzekał się i przysięgał na Boga (dosłownie) ,że produkt został wysłany.Nie mam pojęcia co mam o tym wszystkim myśleć Czy możecie mi napisać ile Wy czekałyście na produkty zamawiane z e-bay'a i czy spotkały Was kiedyś jakieś dziwne sytuacje i jak sobie z nimi poradziłyście? Chyba nie pozostaje mi nic innego jak tylko czekać....
Kluska20 jest offline  
Stary 2010-09-25, 17:09   #1031
bejbii
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1
GG do bejbii

Cytat:
Napisane przez Satin'n Lace Pokaż wiadomość
Misshe nałożyłam na krem nawilżający
to te kremy bb nakłada się na inne kremy?

czy w ogóle jest jakaś technika nakładania kremów bb - czy wystarczy nałożyć punktowo na policzki, czoło, nos i brodę i rozetrzeć?
Stary 2010-09-25, 17:27   #1032
viki1988
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Po raz pierwszy udzielam się w tym wątku chociaż przyznam,że poczytuję Was już od dłuższego czasu.Dokładnie tydzień temu zamówiłam Skin79 (różowy) i e-bay'u i ciągle czekam na przesyłkę Wiem,że czas oczekiwania jest dosyć długi ale ja już nie mogę się doczekać.Zamawiałam z Korei Południowej.Nie podam Wam nazwy użytkownika bo jej nie znam.Dokonałam zakupu jak zwykle z konta mojego brata.Podobno produkt został wysłany dzień po tym jak mój brat dokonał przelewu (tzn.w sobotę tydzień temu).Kilka dni temu pojawił się problem ponieważ ta osoba od której zamówiłam Skin79 napisała wiadomość,że zamknęli jej konto na e-bay'u ale tylko z tego powodu iż miał założonych kilka kont ( nie znam zasad tam obowiązujących więc nie wiem czy mówi prawdę czy też nie).Zarzekał się i przysięgał na Boga (dosłownie) ,że produkt został wysłany.Nie mam pojęcia co mam o tym wszystkim myśleć Czy możecie mi napisać ile Wy czekałyście na produkty zamawiane z e-bay'a i czy spotkały Was kiedyś jakieś dziwne sytuacje i jak sobie z nimi poradziłyście? Chyba nie pozostaje mi nic innego jak tylko czekać....
Jak z Korei to ja myślę że tak ze 2 tygodnie spokojnie może iść... więc narazie nie panikuj
Stary 2010-09-25, 17:28   #1033
Satin'n Lace
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez bejbii Pokaż wiadomość
to te kremy bb nakłada się na inne kremy?

czy w ogóle jest jakaś technika nakładania kremów bb - czy wystarczy nałożyć punktowo na policzki, czoło, nos i brodę i rozetrzeć?
Teoretycznie bb cream to połączenie takiego kremu pielęgnacyjnego i podkładu, więc chyba powinno się go nakładać na gołą skórę. Wydaje mi się jednak, że stopień nawilżenia u bb creamów jest niski. Może następnym razem spróbuję na gołą skórę. Natomiast aplikacja to chyba sprawa indywidualna ja nakładam na palec, a następnie robię takie punkty na nosie, brodzie, policzkach oraz czole i rozsmarowuję.

http://satininwonderland.blogspo t.c om/ <--- ZAPRASZAM!
Satin'n Lace jest offline  
Stary 2010-09-25, 17:44   #1034
Falabella
Zakorzenienie

Ile kosztuje taki krem? Który jest najlepszy?

Falabella jest offline  
Stary 2010-09-25, 18:01   #1035
MuniMuni
Raczkowanie

Kluska20 ja zamawiałam i z Korei i z Tajwanu i moja paczka zawsze przychodziła w ciągu tygodnia. Jednak to też zależy od sprzedawcy, zawsze piszą na stronach aukcji ile trzeba czekać na przesyłkę.
bejbii myślę że takie nakładanie bb cremów to sprawa indywidualna. Niektórzy wolą nakładać na krem, a inni nie. Ja np. nakładam krem na dłonie, rozmasowuję i wklepuję w twarz. Możesz na YouTube sprawdzić jak go nakładać bo jest tam sporo takich filmików
Falabella nie można jednoznacznie określić który jest najlepszy, to zależy jakiego szukasz. Ceny są różne, na allegro od 90zł, a na ebay od 30zł
MuniMuni jest offline  
Stary 2010-09-25, 18:13   #1036
Kluska20
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Jak z Korei to ja myślę że tak ze 2 tygodnie spokojnie może iść... więc narazie nie panikuj
Dzięki za pocieszenie Na pewno dam znać jak otrzymam przesyłkę
Kluska20 jest offline  
Stary 2010-09-25, 18:13   #1037
Falabella
Zakorzenienie

Przepraszam, że wypytuję, ale totalnie się nie znam. Mam nieładną, problematyczną cerę, bardzo jasną. Jak widzę na google w grafice efekty stosowania tych BB Creamów to normalnie...szok! Marzę o czymś takim.

Potrzebowałabym kryjącego, jasnego, wybielającego, matującego. Z filtrem fajny by był.

Może Peripera I Love BB odcień Light? Matuje, kryje, leczy, wysoki filtr...

Edytowane przez Falabella
Czas edycji: 2010-09-25 o 18:29
Falabella jest offline  
Stary 2010-09-25, 18:34   #1038
MuniMuni
Raczkowanie

Tego kremu chyba żadna z nas nie używała. Podobno najlepsze własciwości leczące ma Lioele Beyond Solution i Skin Food Mushroom Multi Care. Krem Lioele ma jeden odcień (możesz sprawdzić na YouTube całą jego recenzję po polsku), a Mushroom ma 2 odcienie.
MuniMuni jest offline  
Stary 2010-09-25, 20:57   #1039
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Dzięki za pocieszenie Na pewno dam znać jak otrzymam przesyłkę
Nawet jeśli nie otrzymasz przesyłki, to jesteś chroniona programem kupujących poprzez płatności PayPal. otwierasz spór, piszesz o przebiegu transakcji, a jeśli Twoje roszczenie zostanie uznane, zwracają pieniądze.

Miałam kiedyś podobną sytuację - zapłaciłam, a facet zwinął interes. Poskarżyłam się do PayPala i oddali mi $$ .
Miałam też sytuację, że konto zostało zlikwidowane, ale przedmioty doszły.

Ale w Twoim wypadku myślę, że w grę wchodzi jeszcze kilka dni i paczucha dojdzie . Na kilka paczek z Korei, które już dostałam, zdecydowana większość przychodzi po ok 10 dniach.

'Estelle' jest offline  
Stary 2010-09-25, 21:27   #1040
Kluska20
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Nawet jeśli nie otrzymasz przesyłki, to jesteś chroniona programem kupujących poprzez płatności PayPal. otwierasz spór, piszesz o przebiegu transakcji, a jeśli Twoje roszczenie zostanie uznane, zwracają pieniądze.

Miałam kiedyś podobną sytuację - zapłaciłam, a facet zwinął interes. Poskarżyłam się do PayPala i oddali mi $$ .

Ale w Twoim wypadku myślę, że w grę wchodzi jeszcze kilka dni i paczucha dojdzie . Na kilka paczek z Korei, które już dostałam, zdecydowana większość przychodzi po ok 10 dniach.
Naprawdę bardzo mnie pocieszyłaś i mam nadzieję,że paczucha w końcu dojdzie Tak bardzo chcę wypróbować ten Skin79 a jestem tak straszliwie niecierpliwa i byłoby najlepiej jakbym dostawała paczki dzień po złożeniu zamówienia Na pewno dam znać jak sprawa się rozwiązała
Kluska20 jest offline  
Stary 2010-09-26, 09:00   #1041
Falabella
Zakorzenienie

Hmm, ten Lioele Beyond Solution wygląda fajnie. Jaki ma filtr? Jest jasny? Ile wychodzi taka cena z przesyłką?

Falabella jest offline  
Stary 2010-09-26, 09:36   #1042
MuniMuni
Raczkowanie

No niestety nie ma filtra, odcień możesz zobaczyć w necie (ebay albo google). Ceny są różne, widziałam za 42zł (już z przesyłką).
MuniMuni jest offline  
Stary 2010-09-26, 09:58   #1043
Falabella
Zakorzenienie

Szkoda, że nie ma filtra. Ten Peripera BB Cream ma spf 50. No, ale żadna z Was go nie stosowała, więc nie wiadomo, czy jest dobry.

Falabella jest offline  
Stary 2010-09-26, 11:24   #1044
irsin
Zakorzenienie

GG do irsin

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość

szkoda, ze na naszym Allegro tak nie ma
irsin jest offline  
Stary 2010-09-26, 12:05   #1045
_Alessandra
Zakorzenienie

Dzisiaj w końcu się wezmę za siebie i przetestuję Pinka, bo już mi trochę się wyleczyły te ranki Lecz niestety nie posiadam aparatu....Ale opiszę dokładnie wszystko tak wieczorkiem sądzę
Ale widzę się rozrosły zamówienia Super ! I świetny pomysł z oddzielnym wątkiem !!
Estelle - dziękuję bardzo, że to wszystko organizujesz ! A przelew będzie zrobiony najprawdopodobniej dziś, ale nie mogę obiecać, bo co jakiś czas internet mi siada i nie wiem jak to będzie..Ale jeśli nie dziś, to jutro już na pewno !

książkoholiczka

10.03.2009 - razem
_Alessandra jest offline  
Stary 2010-09-26, 13:51   #1046
Falabella
Zakorzenienie

-Lioele Beyond Solution BB Cream (podkład)
-Lioele Silky Highlighter BB Touch Cream (korektor, baza)
-Lioele Elastic Powder Pact Nude Beige (puder)
-Lioele Blooming Cushion Touch Blusher: Cuty Pink, Cuty Peach (róże)
-Lioele Blooming Pop Tint: Orange, Pinky Pink, Cherry (błyszczyki)
-Lioele Essential Donut Glo-Stick: Mocha Beige, Nude Beige, Blossom Red, Bobby Pink, Milky Pink (pomadki)

To chcę! Kurde, znowu całą kasę będę wydawała na kosmetyki...

Falabella jest offline  
Stary 2010-09-26, 14:15   #1047
bejbii
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1
GG do bejbii

Cytat:
Napisane przez Falabella Pokaż wiadomość
-Lioele Beyond Solution BB Cream (podkład)
-Lioele Silky Highlighter BB Touch Cream (korektor, baza)
-Lioele Elastic Powder Pact Nude Beige (puder)
-Lioele Blooming Cushion Touch Blusher: Cuty Pink, Cuty Peach (róże)
-Lioele Blooming Pop Tint: Orange, Pinky Pink, Cherry (błyszczyki)
-Lioele Essential Donut Glo-Stick: Mocha Beige, Nude Beige, Blossom Red, Bobby Pink, Milky Pink (pomadki)

To chcę! Kurde, znowu całą kasę będę wydawała na kosmetyki...
wow--- niezła lista zakupów
Stary 2010-09-26, 15:32   #1048
Falabella
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez bejbii Pokaż wiadomość
wow--- niezła lista zakupów
To będzie na raty

Falabella jest offline  
Stary 2010-09-26, 15:40   #1049
MuniMuni
Raczkowanie

Też mam ochotę na wszystkie te rzeczy, a zwłaszcza na te róże bo wydają się być fajne. Podobno mają niezłe błyszczyki.
MuniMuni jest offline  
Stary 2010-09-26, 19:34   #1050
Kinaa1
Wtajemniczenie

http://soapoftheday.blogspot.com/200...-for-skin.html
nie wiem czy już ktoś wrzucał - do poczytania.
a dzień i noc tych kremów przecież nie używamy )
i wszystko z tego bloga
http://soapoftheday.blogspot.com/sea...el/BB%20Creams

Edytowane przez Kinaa1
Czas edycji: 2010-09-26 o 19:40
Kinaa1 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości