Kocham Lancome!!! - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-02-28, 15:53   #2611
desti
Zakorzenienie

Dot.: Kocham Lancome!!!

Kicia przestesuj ... ja tez mam jednego fever glossa, ktory jest taki ciemny i na ustach wyglada zupelnie inaczej ... to jest nr 336 Furious In Fushia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lancome22.jpg (13,7 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lancome2.jpg (10,8 KB, 39 załadowań)
desti jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 16:02   #2612
kicia555
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
Kicia przestesuj ... ja tez mam jednego fever glossa, ktory jest taki ciemny i na ustach wyglada zupelnie inaczej ... to jest nr 336 Furious In Fushia
przetestuje ale cos czuje ze ten nowy La LAque (?) to dopiero ta fuksja da po 'łoczach'

GALAXIA

kicia555 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 16:11   #2613
soulie
Wtajemniczenie

Cytat:
na stronie amazon com. jest Fuschia Kol Lan ... mysle, ze najlepiej bedzie wiedziala Madziakawka ... jak to jest z ta nazwa...
Napisałam PW do Madzikawki Może coś się wyjaśni bo nie chciałabym bezpodstawnie nikogo oskarżać o sprzedaż podróbek.
soulie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 19:59   #2614
Aneta???
Zakorzenienie

GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???

Szminka i liner już przetestowane.Mam mieszane uczucia co do nich.Nie chodzi o oryginalność,bo to według mnie orygnalne kosmetyki,co do tego nie mam raczej wątpliwości.Efekt średnio mi się podoba.Te drobinki ze szminki strasznie migrują mi po całej twarzy,to dość duży brokat w fioletowo-różowym odcieniu,myślałam,że będą znacznie mniejsze i bardziej opalizujące.No nic,napewno jedną szminkę sobie zostawię,kolejne dwie chyba pójdą w świat.Liner też jest jakiś dziwny,kolor niemal niewidoczny,tylko pod pewnym kątem widać opalizującą fioletową poświatę,nawet ładną,ale czy on mi aż tak potrzebny jest.Zapłaciłam za nie ile zapłaciłam,nie będę aż tak narzekać,bo cena pomadki Astor czy Rimmel kosztuje niewiele mniej,ale 90 złotych,bo tyle kosztuje szminka w sklepie,bym nie dała,nie jest tyle warta
Stary 2009-02-28, 20:05   #2615
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
A ja go dostałam wczoraj
Oryginał bez wątpienia, świezy - data produkcji listopad 2007, ładnie pachnie.
Na kartoniku jest jeszcze taki biały plastikowy pasek z kodem, w drogeriach sie to stosuje chyba jako zabezpieczenie przed kradzieżą.

Co do wrażeń odnośnie uzytkowania i wygląsdu błyszczyka - to niestety tez nie moja bajka
Zapomniałam że jestem ciepłym typem i błyszczyki z zielono- niebiesko-fioletowym drobinkami mi nie pasują
Straciłam głowę gdy zobaczyłam ten błyszczyk na all i jeszcze w takiej cenie, moja mania posiadania znowu przysłoniła mi rozum to teraz mam

A skoro jesteśmy w wątku Lancome to przyznam się że wrócił mi ostatnio sentyment do Juicy Tubesów, od początku roku kupiłam już 3 pełnowymiarowe i 1 miniaturkę
czy wy kupowalyscie cos a ja o Tym nie zostalam poinformowana???
dimiti jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 20:34   #2616
MrsVargas
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Szminka i liner już przetestowane.Mam mieszane uczucia co do nich.Nie chodzi o oryginalność,bo to według mnie orygnalne kosmetyki,co do tego nie mam raczej wątpliwości.Efekt średnio mi się podoba.Te drobinki ze szminki strasznie migrują mi po całej twarzy,to dość duży brokat w fioletowo-różowym odcieniu,myślałam,że będą znacznie mniejsze i bardziej opalizujące.No nic,napewno jedną szminkę sobie zostawię,kolejne dwie chyba pójdą w świat.Liner też jest jakiś dziwny,kolor niemal niewidoczny,tylko pod pewnym kątem widać opalizującą fioletową poświatę,nawet ładną,ale czy on mi aż tak potrzebny jest.Zapłaciłam za nie ile zapłaciłam,nie będę aż tak narzekać,bo cena pomadki Astor czy Rimmel kosztuje niewiele mniej,ale 90 złotych,bo tyle kosztuje szminka w sklepie,bym nie dała,nie jest tyle warta
No właśnie, ta kolorystyka Teraz już możesz nie żałować że na błyszczyk się nie załapałaś

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Ano ale w sumie nie masz czego żałować
MrsVargas jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 23:58   #2617
dennyrose
Zadomowienie

Cytat:
A nie zostałaś poinformowana bo w tym czasie lezałaś na wyjeździe do góry brzuchem i leniuchowałaś
Na all były błuszczyki ColorFever z serii L.U.C.I. za 36zł z przesyłką (stronę wczesniej wstawiłam linka). Niestety ani mi ani MrsVargas błyszczyk nie przypadł do gustu.
Mi te niebiesko-zielono-fioletowe drobinki przyciemniaja usta i nadają taki ziemisty kolor
Szkoda bo pięknie pachnie i trwałość tez zadowalająca ale niestety nie trafiłam z odcieniem.
Poleci w świat razem z paskowanym bronzerem E. Ardenki Deep

Cytat:
Napisane przez MrsVargas Pokaż wiadomość
No właśnie, ta kolorystyka Teraz już możesz nie żałować że na błyszczyk się nie załapałaś

Zgadzam się, nie ma czego żałować

Ja dzisiaj odebrałam Juicy Tubesa Jelly w kolorze Lemon Sugar kupionego na all i wszystko ok gdyby nie to ze jest z końca 2005 roku. Chociaż zawartość bez zastrzeżeń, smakowity zapach (przyznam sie że tylko i wyłącznie ze względu na zapach go kupiłam ) tylko to opakowanie widać że nie pierwszej świeżości, tubka na górze nie jest przezroczysta tylko taka mleczno-biała. Mam tylko nadzieję ze nie rozklei się na zgrzewie
dennyrose jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 00:12   #2618
ulinkaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Zgadzam sie, wiele fever glossow, ktore maja mocne kolorki w opakowaniach traca na swej intensywnosci na ustach Takze warto sprobowac
Desti, bardzo ladny ten mkolorek
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 13:59   #2619
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
A nie zostałaś poinformowana bo w tym czasie lezałaś na wyjeździe do góry brzuchem i leniuchowałaś
Na all były błuszczyki ColorFever z serii L.U.C.I. za 36zł z przesyłką (stronę wczesniej wstawiłam linka). Niestety ani mi ani MrsVargas błyszczyk nie przypadł do gustu.
Mi te niebiesko-zielono-fioletowe drobinki przyciemniaja usta i nadają taki ziemisty kolor
Szkoda bo pięknie pachnie i trwałość tez zadowalająca ale niestety nie trafiłam z odcieniem.
Poleci w świat razem z paskowanym bronzerem E. Ardenki Deep

Zgadzam się, nie ma czego żałować

Ja dzisiaj odebrałam Juicy Tubesa Jelly w kolorze Lemon Sugar kupionego na all i wszystko ok gdyby nie to ze jest z końca 2005 roku. Chociaż zawartość bez zastrzeżeń, smakowity zapach (przyznam sie że tylko i wyłącznie ze względu na zapach go kupiłam ) tylko to opakowanie widać że nie pierwszej świeżości, tubka na górze nie jest przezroczysta tylko taka mleczno-biała. Mam tylko nadzieję ze nie rozklei się na zgrzewie
no pewnie tez bym sie skusila ale nie przypuszczalam ze taki jasny bedzie przyciemnial usta myslalam ze cos rozjasni wiec tym bardziej bym sie skusila no to troche pieniazkow mi zostanie a ardenka nie podoba sie?

Cytat:
Napisane przez MrsVargas Pokaż wiadomość

heh to tyle dobrze dla mnie ja sie czaje jeszcze na dwa fever glossy ale na all ma je tylko jedna osoba a moj z ebaya jeszcze nie doszedl i nie wiem o robic....1 lutego zaplacilam, dziewczyna pokazala mi nadanie przesylki, a jego nie ma
Stary 2009-03-01, 14:37   #2620
ulinkaaa
Zakorzenienie

A ja sie Wam musze pochwalic, ze po roku posiadania JT nr 27 FRESH dopiero teraz uswiadomilam sobie czym on pachnie. Nie moglam sobie kompletnie skojarzyc zapachu, nazwa fresh, to w ogole myslalam na poczatku, ze to bedzie mieta, potem z koloru to mi kisielem pachnialo, az w koncu pare dni temu moj tz wzial go w swoje obroty i odrazu rozkminil: MALINA
Stary 2009-03-01, 14:38   #2621
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
A ja sie Wam musze pochwalic, ze po roku posiadania JT nr 27 FRESH dopiero teraz uswiadomilam sobie czym on pachnie. Nie moglam sobie kompletnie skojarzyc zapachu, nazwa fresh, to w ogole myslalam na poczatku, ze to bedzie mieta, potem z koloru to mi kisielem pachnialo, az w koncu pare dni temu moj tz wzial go w swoje obroty i odrazu rozkminil: MALINA

niezle
ale maliny sa pyszne wiec chyba jestes zadowolona ze tymi cudami on pachnie co?
Stary 2009-03-01, 14:53   #2622
dennyrose
Zadomowienie

Cytat:
no pewnie tez bym sie skusila ale nie przypuszczalam ze taki jasny bedzie przyciemnial usta myslalam ze cos rozjasni wiec tym bardziej bym sie skusila no to troche pieniazkow mi zostanie a ardenka nie podoba sie?

heh to tyle dobrze dla mnie ja sie czaje jeszcze na dwa fever glossy ale na all ma je tylko jedna osoba a moj z ebaya jeszcze nie doszedl i nie wiem o robic....1 lutego zaplacilam, dziewczyna pokazala mi nadanie przesylki, a jego nie ma
Naprawdę nie masz czego załować z tym L.U.C.I
A Ardenka za ciemna, waham się czy jednak do lata jej nie przetrzymać bo ja teraz blada jestem. Właściwie to nie miałam okazji jej polubić bo użyłam jej tak 4-5 razy ale za każdym razem robiłam sobie kuku i zdenerwowana odłożyłam ja do pudełka i na pólkę z kosmetykami których się trzeba pozbyć. I teraz zalega obok błyszczyka L.U.C.I.

Ta przesyłka z eBay'a może jeszcze dojdzie, z ta naszą pocztą to wszystko jest możliwe

ulinkaaa: MALINA mhmmmm :zar lok:
Uwielbiam owocowe zapachy w kosmetykach a ostatnio to już w ogóle dostałam fioła na tym punkcie
Dlatego kocham juicy tubesy
dennyrose jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 15:42   #2623
ulinkaaa
Zakorzenienie

Cytat:

niezle
ale maliny sa pyszne wiec chyba jestes zadowolona ze tymi cudami on pachnie co?
Cytat:
A Ardenka za ciemna, waham się czy jednak do lata jej nie przetrzymać bo ja teraz blada jestem. Właściwie to nie miałam okazji jej polubić bo użyłam jej tak 4-5 razy ale za każdym razem robiłam sobie kuku i zdenerwowana odłożyłam ja do pudełka i na pólkę z kosmetykami których się trzeba pozbyć. I teraz zalega obok błyszczyka L.U.C.I.

Ta przesyłka z eBay'a może jeszcze dojdzie, z ta naszą pocztą to wszystko jest możliwe

Uwielbiam owocowe zapachy w kosmetykach a ostatnio to już w ogóle dostałam fioła na tym punkcie
No pewnie, ze jestem zadowolona tylko sama nie moge wyjsc z podziwu, ze nie wpadlam na to wczesniej, tylko sie nazwa z tubki zasugerowalam ale co tam

szkoda tylko, ze ta malinka sie troszke klei, bo banan np. nie klei sie u mnie wcale
Stary 2009-03-01, 16:45   #2624
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:

no czekam nadal ale zawsze dochodzily tak 2 tygodnie... mam nadzieje ze jednak nie zginal ten blyszczyk tylko powoli idzie!
dla mnie tez jest ciut za ciemny dlatego nakladam na pedzel 2 najjasniejsze paseczki czasami lekko tez miziam na ten 3 i jest ok podoba mi sie ten brazer bo ma najladniejszy odcien, reszta mi wszystko w pomarancz albo taki nienaturalny kolor wchodzi nie wiem dlaczego

Cytat:
No pewnie, ze jestem zadowolona tylko sama nie moge wyjsc z podziwu, ze nie wpadlam na to wczesniej, tylko sie nazwa z tubki zasugerowalam ale co tam

szkoda tylko, ze ta malinka sie troszke klei, bo banan np. nie klei sie u mnie wcale
wlasnie u mnie JT tez niektore sie nie kleja nie wiem od czego to zalezy...
Stary 2009-03-01, 17:20   #2625
ulinkaaa
Zakorzenienie

Cytat:
no czekam nadal ale zawsze dochodzily tak 2 tygodnie... mam nadzieje ze jednak nie zginal ten blyszczyk tylko powoli idzie!
dla mnie tez jest ciut za ciemny dlatego nakladam na pedzel 2 najjasniejsze paseczki czasami lekko tez miziam na ten 3 i jest ok podoba mi sie ten brazer bo ma najladniejszy odcien, reszta mi wszystko w pomarancz albo taki nienaturalny kolor wchodzi nie wiem dlaczego

wlasnie u mnie JT tez niektore sie nie kleja nie wiem od czego to zalezy...
Podobno jedne tak maja, a drugie nie... ja mam jeden klejacy, a drugi nie wiec jest remis

a co sie stalo Dimiti, ze tak pilnie poszukujesz Fatale'a? Nie ma go nigdzie?
Ja swoj jakis czas temu bez problemu na all zdobylam... :/
Stary 2009-03-01, 17:30   #2626
facilmente_irritabile
Wtajemniczenie

Dziewczyny mam pytanie. Chcę kupić podkład Lancome Photogenic Lumenssence i tutaj mam problem.Nie mam możliwości sprawdzenia koloru,więc kupuje w ciemno. Miałam już jeden flakonik Photogenica- chyba 040- najjaśniejszy. Wyglądałam jak trup Czy ma może ktoś palete kolorów? Nigdzie nie mogę znaleźć. Interesuję mnie szczególnie kolor 03 i 034. Dziwna trochę ta numeracja i nie mogę się połapać. Może ktoś coś podpowie z tą paletą kolorów? Byłabym niezmiernie wdzięczna Dodam,że poszukuje koloru takiego pośredniego,ani zbyt jasnego ani zbyt ciemnego.

WYMIANA
facilmente_irritabile jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 18:35   #2627
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Podobno jedne tak maja, a drugie nie... ja mam jeden klejacy, a drugi nie wiec jest remis

a co sie stalo Dimiti, ze tak pilnie poszukujesz Fatale'a? Nie ma go nigdzie?
Ja swoj jakis czas temu bez problemu na all zdobylam... :/
szukam juz od dawna ale na tru kosztuje ponad 100zl, na feelu nie ma czarnego a na all jest albo w odcieniu 03 albo w komplecie za cos ponad 100zl z wysylka
Stary 2009-03-01, 19:49   #2628
desti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez facilmente_irritabile Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie. Chcę kupić podkład Lancome Photogenic Lumenssence i tutaj mam problem.Nie mam możliwości sprawdzenia koloru,więc kupuje w ciemno. Miałam już jeden flakonik Photogenica- chyba 040- najjaśniejszy. Wyglądałam jak trup Czy ma może ktoś palete kolorów? Nigdzie nie mogę znaleźć. Interesuję mnie szczególnie kolor 03 i 034. Dziwna trochę ta numeracja i nie mogę się połapać. Może ktoś coś podpowie z tą paletą kolorów? Byłabym niezmiernie wdzięczna Dodam,że poszukuje koloru takiego pośredniego,ani zbyt jasnego ani zbyt ciemnego.
ja mam kolor 03 i jest jasniejszy od 04... na zdjeciu photogenic 03 z lewej i TI 04 z prawej (photogenic ma ten sam odcien)...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_7607.jpg (10,4 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_7610.jpg (13,0 KB, 13 załadowań)
desti jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 21:21   #2629
ulinkaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Ja mialam 03 i byl dobry do mojej sniadej karnacji, ktora w zimie nieco przybladla. 04 natomiast byl dla mnie zdecydowanie za ciemny. tyle moge napisac, nie wiem czy to cos pomoze.

Cytat:
szukam juz od dawna ale na tru kosztuje ponad 100zl, na feelu nie ma czarnego a na all jest albo w odcieniu 03 albo w komplecie za cos ponad 100zl z wysylka
serio? matko no to niezle ta truskawa poleciala w gore. to juz wolalabym w perfumerii kupic za taka cene.
Stary 2009-03-01, 21:25   #2630
kicia555
Zakorzenienie

a ja miałam próbeczke photogenica 04 i dla mnie ciemny moze nie był ,ale dziwnie pomarańczowy natomiast 03 za jasny dlatego dałam sobie spokój z zakupem , a szkoda bo bardzo ciekawy ten podkładzik

GALAXIA

kicia555 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 21:31   #2631
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Ja mialam 03 i byl dobry do mojej sniadej karnacji, ktora w zimie nieco przybladla. 04 natomiast byl dla mnie zdecydowanie za ciemny. tyle moge napisac, nie wiem czy to cos pomoze.

serio? matko no to niezle ta truskawa poleciala w gore. to juz wolalabym w perfumerii kupic za taka cene.
no wlasnie ale 125zl w sklepie to jednak wiesz:P poczekam moze na feelu sie pojawi
Stary 2009-03-02, 01:31   #2632
Aneta???
Zakorzenienie

A ja wciąż testuję pomadkę L.U.C.I. i raz mi się bardzo podoba a raz myślę,że średnio.Patrząc na usta pod pewnym kątem wygląda to przepięknie,różowa,opaliz ująca poświata,ale znów pod innym kątem to fioletowe drobiny i już.Mój mąż mi wczoraj powiedział,że wyglądam w tej szmince kiczowato,że na codzień się nie nadaje.Znawca się znalazł
Stary 2009-03-02, 03:07   #2633
kasandra82
Wtajemniczenie

Cytat:
Paleta kolorów jest tutaj http://sklep.vea.pl/product_info.php/products_id/4554

kasandra82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 11:25   #2634
soulie
Wtajemniczenie

Dziewczyny, chcialam rozwiać wątpliwości, które tu zasiałam odnośnie oryginalności fever glosa fuschia od użytkownika prezentowo. Dzis dotarł do mnie ten błyszczyk. Niestety nadal nie wiem jak to jest z tą nazwą ale na moje oko to jest na pewno oryginał. Data produkcji 10.2007. Poza tym tak jak pisała desti, faktycznie te błyszczyki mają to do siebie, że na ustach dają bardziej transparentny efekt. Moja Fuschia w opakowaniu to dający po oczach róż a na ustach delikatny i transaparentny kolor

Edytowane przez soulie
Czas edycji: 2009-03-02 o 11:31
soulie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 16:58   #2635
Hawa
Zakorzenienie

GG do Hawa

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
A ja wciąż testuję pomadkę L.U.C.I. i raz mi się bardzo podoba a raz myślę,że średnio.Patrząc na usta pod pewnym kątem wygląda to przepięknie,różowa,opaliz ująca poświata,ale znów pod innym kątem to fioletowe drobiny i już.Mój mąż mi wczoraj powiedział,że wyglądam w tej szmince kiczowato,że na codzień się nie nadaje.Znawca się znalazł
Mialam tą szminkę kiedyś. Bardzo oryginalny kolor, ale również dość kontrowersyjny, więc akurat zgodze się z Twoim mężem. Bardzo szybko się jej pozbyłam, bo malując się nią czułam się jak bym szła na dyskotekę lub imprezę...
Hawa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 21:50   #2636
Aneta???
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Mialam tą szminkę kiedyś. Bardzo oryginalny kolor, ale również dość kontrowersyjny, więc akurat zgodze się z Twoim mężem. Bardzo szybko się jej pozbyłam, bo malując się nią czułam się jak bym szła na dyskotekę lub imprezę...
Ano właśnie,też stwierdził,że tylko na imprezę się nadaje
Stary 2009-03-04, 21:22   #2637
SimplyDivine
Zakorzenienie

A ja wlasnie wylicytowalam na eBay'u Fever Glossa L.U.C.I 024.. Nie wiem co mnie naszlo bo ja blyszczykow zbytnio nie lubie, usta jesli juz to albo Smackers Cotton Candy albo cieliste a tu prosze. Duzo nie dalam, bo tylko 6 funtow i moze jakims cudem mi sie spodoba. Nie wiem co mnie naszlo.. Ehh.. Poczekam kilka dni i sie okaze.

A jutro testuje probke Adaptive 010.. Moze ten okaze sie moim podkladem idealnym

Powiedzcie mi dziewczyny, czy to originalne blyszczyki i czy moze ktoras z Was ma, zeby kolor pokazac na ustach ?

http://cgi.ebay.co.uk/LANCOME-COLOR-FEVER-LIP-GLOSS-INFERNO-BNIB-RRP-17_W0QQitemZ200307669406Q QcmdZViewItemQQptZUK_Heal th_Beauty_Make_Up_Cosmeti cs_Lip_Gloss_PP?hash=item 200307669406&_trksid=p328 6.c0.m14&_trkparms=72%3A1 683|66%3A2|65%3A12|39%3A1 |240%3A1318

Edit:
Adaptive nie dla mnie. Odcien 010 jest za ciemny i zbyt zolty, podklad konsystencje ma zbyt zadka jak dla mnie, jest poltransparentny i podkresla suche skorki

Edytowane przez SimplyDivine
Czas edycji: 2009-03-05 o 18:09
SimplyDivine jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 19:41   #2638
madziakawka
Raczkowanie

Przepraszam długo mnie nie było nie miałam czasu posiedzieć na komp.chwilkęWięc jeśli chodzi o błyszczyk to jest oryginalnywięc Paulinko dobry zakup
Stary 2009-03-05, 20:00   #2639
dimiti
Zakorzenienie

a moj fever glossek chyba juz nie dojdzie bo miesiac idzie i nic:|
Stary 2009-03-05, 20:08   #2640
sine.ira
Zakorzenienie

Cytat:
a moj fever glossek chyba juz nie dojdzie bo miesiac idzie i nic:|
A to była przesyłka rejestrowana ? Jeżeli tak, to znając numer przewozowy możesz próbować ustalić, czy przesyłka dotarła np. do Twojej miejscowości (trzeba zadzwonić do głównej rozdzielni na poczcie w Twoim mieście).
Odpowiedz

Tagi
juicy tubes, kosmetyki lancome, lancome, podkład lancome

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości