Trądzik na ciele - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-01-17, 09:28   #1
nan
Wtajemniczenie

Trądzik na ciele

Dziewczyny drogie, co poleciłybyście do kuracji zmian trądzikowych na ciele? Na razie stosowany jest Lubexyl, ale chiałabym wypróbować jakieś mazidło. Zastanawiałam się nad balsamem antytrądzikowym Pharmaceris T, ale może znacie coś dobrego na taką przypadłość. Dzięki za pomoc i pozdrawiam.
nan jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 10:35   #2
genetyczny blad
Przyczajenie

Dot.: Trądzik na ciele

3 miesiac mecze sie z tradzikiem na ciele pomaga troche (plecy,dekolt,ramiona szyja) oczywiscie trzeba sie starac. Spirytus, jakies toniki, ale najlepiej pojsc do kosmetyczki lub do apteki po porade. Jesli chcesz sproboj mydla siarkowego(apteka) uzywam go do mycia twarzy i ciala i pomaga herbatka z bratka trojbarwnego. Mimnadzieje, ze troche pomoglam.
genetyczny blad jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 17:14   #3
d'ou vient le vent
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 11

Ja polecam częste peelingi i mycie rękawicą z syntetycznego włókna (nie zbiera bakterii) a po kąpieli/prysznicu balsam dla niemowląt (np Yves Rocher - seria Hammamelis). Na plecach sporo pomógł mi olejek z drzewa herbacianego - kilka kropel do porcji balsamu. Długo też myłam się Effaclarem. Pocenie się też bardzo pomaga - oczywiście po ćwiczeniach od razu prysznic Można też na noc posmarować benzacne albo czymś innym. Powodzenia

PZDR Natalia

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 18:43   #4
magda2211
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez d'ou vient le vent Pokaż wiadomość
Ja polecam częste peelingi i mycie rękawicą z syntetycznego włókna (nie zbiera bakterii) a po kąpieli/prysznicu balsam dla niemowląt (np Yves Rocher - seria Hammamelis). Na plecach sporo pomógł mi olejek z drzewa herbacianego - kilka kropel do porcji balsamu. Długo też myłam się Effaclarem. Pocenie się też bardzo pomaga - oczywiście po ćwiczeniach od razu prysznic Można też na noc posmarować benzacne albo czymś innym. Powodzenia
Ja kiedyś używałam jakichś preparatów z olejkiem z drzewa herbacianego, ale niestety nic nie pomogł, tak jak Benzacne... A próbowałyście mydła siarkowego lub żelu czy czegoś tam do mycia???

Jeżeli mnie oswoisz, możemy stać się sobie potrzebni...- Saint- Exupery
magda2211 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości