Zoltko na glowie.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-02-22, 16:07   #1
katiia
Raczkowanie

Zołtko na głowie-dziewczyny ratunku!!!

Dziewczyny błagam doradzcie mi coś,bo już kompletnie nie wiem co robić:Wszystko zaczęło się tak:poszłam do fryzjera w celu ufarbowania włosów ,wyszło tragicznie:na głowie mam efekt rozbielonego żółtka!!!(((((
Diradzcie proszę jaki położyć na to kolor żeby wyszedł właśnie miodowy,ale nie żółty
Jestem naprawde załamana,wywaliłam na tego fryzjera kupę kasy,zniszczyłam i tak delikatne włosya efekt jest STRASZNY(((
POMOCY!!!((

Edytowane przez katiia
Czas edycji: 2012-11-07 o 19:15
katiia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-22, 18:23   #2
maxididi
Raczkowanie

Re: ZOŁTKO NA GŁOWIE-DZIEWCZYNY RATUNKU!!!

Na to żółtko to w zasadzie możesz położyć każdy kolorek lekko ciemniejszy ( farba, szmpon koloryzujący).
Taki miodowy kolor jednak trudno uzyskać, bo częściej wychodzi nieszczęsne żółtko. To zależy jaki był naturalny kolor farbowanych włosów
W Rossmanie jest Silver shampoon ( ok. 9 zł) który "zdejmuje" ten żółty odcień, ale na rzecz bardziej popielatego. Myjesz nim jak zwykłym szamponem, ale zostawiasz na głowie na kilka minut ( używał go nawet fryzjer kiedy chciałam aby balejaż nie miał żółtego połysku- więc powinien być ok).
maxididi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-22, 21:28   #3
lilu1980
Zadomowienie

GG do lilu1980

ja bym wrocila do fryzjera i poprosila o poprawe! wydalas duzo pieniedzy! a czy przed razjasnianiem powiedzielei ci ze edzie efekt jakiego oczekujesz?? czy nie?? ja bym kazala poprawic!
lilu1980 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-23, 13:17   #4
katiia
Raczkowanie

Dzięki Dziewczyny za zainteresowanie
Jeśli chodzi o poprawki u fryzjera to owszem poszłam,tylko że jak się okazało ta nieszczęsna fryzjerka nie ma za dużego wyboru kolorów tzn same pomarańczki i czerwienie,więc już wole sama pokombinować coś z tym żółtkiem.
Naprawde nikomu nie życzę takich przejść...brr
A co powiecie gdybym nałożyła coś z takich kolorków (słyszałam,że to bardzo dobra ,delikatna farba):http://www.kosmetykiprofesjonalne.pl/
Mam na myśli farbę CE-CE kolrki:8/23 7/3 8/3 9/3 8/33

Doradzcie

Edytowane przez katiia
Czas edycji: 2012-11-07 o 19:14
katiia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 01:15   #5
natalie84
Przyczajenie

Zoltko na glowie..

Czesc Dziewczyny!Jestem tutaj nova..Milo mi dolaczyc!Mam pytanko i blagam o porade!!Zrobilam nie odwracalny blad i przefarbowalam dzisiaj wlosy z ciemnej czkolady na ...blond.Straszne No ale coz..zoltko.. Wiem ze taka jest kolej rzeczy i musze przejsc przez ten rudy kolor.Pytanie jest nastepujace:kiedy nastepny raz moge bezpiecznie nalozyc farbe?No bo same rozumiecie....
Stary 2008-01-24, 01:28   #6
Doris1981
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Zoltko na glowie..

Powinnaś odczekać co najmniej 2 tygodnie, ale wszystko zależy od Twoich włosów. Ja po takich eksperymentach (kilka razy nie taki kolor jak trzeba, a kilka razy świadome rozjaśnianie w celu nałożenia koloru) robiłam to od razu (nie jestem zbyt cierpliwa). Myślę, że raz można zaryzykować i zrobić to od razu (i nigdy więcej). Ale oczywiście będziesz nakładała ciemną farbę (aby przykryć żółtko)? Może coś bez amoniaku (np. L'Oreal Casting), chociaż teraz każdy kolor Ci szybko zejdzie. A na pewno warto abyś teraz zainwestowała w dobrą maskę do włosów i najlepiej też jakiś zestaw witaminowy na wzmocnienie (chociażby Sillica, czy Skrzpovita). Dbaj teraz o 100% bardziej, niż zwykle. Będzie dobrze.
Doris1981 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 01:38   #7
natalie84
Przyczajenie

Dot.: Zoltko na glowie..part2

No wlasnie z ta cierpliwoscia to roznie bywa.. Ja chce wrocic do blondu,bo tak wygladam cale zycie,a ta czekoladka byla forma eksperymentu..ehh Tak wiec z powrotem chce miec popielaty blond(tak czuje sie najlepiej)No nie wiem czy wytrzymam 2 tyg.,mysle ze pochodze w czapce chociaaz 3 dni a potam naloze nastepna farbe.A moze jednak powinnam udac sie do fryzjera??Dziekuje za wszelkie porady!!
Stary 2008-01-24, 08:23   #8
Doris1981
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Zoltko na glowie..part2

Cytat:
Napisane przez natalie84 Pokaż wiadomość
No wlasnie z ta cierpliwoscia to roznie bywa.. Ja chce wrocic do blondu,bo tak wygladam cale zycie,a ta czekoladka byla forma eksperymentu..ehh Tak wiec z powrotem chce miec popielaty blond(tak czuje sie najlepiej)No nie wiem czy wytrzymam 2 tyg.,mysle ze pochodze w czapce chociaaz 3 dni a potam naloze nastepna farbe.A moze jednak powinnam udac sie do fryzjera??Dziekuje za wszelkie porady!!
Skoro chodzi o powrót do blondu to uważam, że tylko i wyłącznie wizyta fryzjera (zasięgnij opinii u koleżanek gdzie dobrze farbują włosy). Sama już lepiej nie eksperymentuj bo wydasz więcej kasy, niż u fryzjera a efekt i tak może być nie taki, jak chcesz. Fryzjerka może z Tobą ułożyć plan stopniowego powrotu do blondu (jeśli uzna, że od razu się nie da). Jak najszybciej fryzjer.
Doris1981 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 21:39   #9
natalie84
Przyczajenie

Dot.: Zoltko na glowie..

Dziekuje ze wszystkie porady!!! Skonczylo sie wizyta u fryzjera Wspolnie ustalilysmy ciemny blond zeby pokryl zolte i pomaranczowe pasma.Wyszlo super,jednolity kolor na calej glowie a za 2tyg.zaczniemy rozjasniac powoli pasemkami jasnego blondu.( Najlepsze bylo to ze fryzjera mialam na popoludnie,a o 13 godzinie zadzwonili mi z agencji pracy ze mam spotkanie w wsprawie pracy!!!-no i poszlam... w czapce Pozdrawiam
Stary 2008-02-03, 20:15   #10
lola99
Rozeznanie

zolty odcien wlosow, blond wlosy

chcialabym uzyskac kolor wlosow jasny blond.na chwile obecna sa zoltawe...jakiej farby bym musiala uzyc aby kolor zszedl i wyszedl jasny blond ?

http://www.lara.pl/repository/thumbn...30538.140x.jpg
chcialabym aby taki kolorek wyszedl ;>
lola99 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 20:40   #11
srebrna_smuga
Wtajemniczenie

Dot.: zolty odcien wlosow, blond wlosy

Ten kolorek z garniera na moich żółtych włosach zaraz po rozjaśniaczu wyszedł biało-szarawy, sztuczny i paskudny. Zdecydowanie odradzam , Wejdz na pod forum Fryzury i styling, tam jest wątek o najlepszych farbach blond, dziewczyny wspólnie próbują odkryć tą najlepszą

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 22:14   #12
kuseczka
Zadomowienie

GG do kuseczka
Dot.: zolty odcien wlosow, blond wlosy

Ja użyłam farby L'oreal Recitial Preference i wyszły lekko platynowe. Nie chwyciły równomiernie, chociaż i tak lepiej wyglądam niż w tych żółtych
Może spróbuj płukanek itp? Ja używam szamponu L'oreal Silver- polecam
Stary 2009-04-29, 10:31   #13
renata12
Przyczajenie

Zolte wlosy po hennie

Witam wszystkich!
Moze od poczatku ja zawsze bylam blandynka naturalna, ale po roznych zabiegach typu trwala wlosy zaczely rosnac ciemniejsze. Teraz jestem szatynka a moze bylam bo zaciekawila mnie pielegnacja wlosow henna. Najpierw rozjasnilam wlosy rozjasniaczem Venita blond ale zamiast blond wlosow mialam zolte. Odczekalam 1,5 miesiaca z kurczakiem na glowie akurat na swieta wielkanocne zeby bylo smieszniej, nastepnie polozylam henne blond w tubkach tez firmy Venita i teraz wyglada tak jakby nic nie podzialala henna. Gdzie zrobilam blad, niewiem. Ponadto wlosy stracily swoja naturalna sprezystosc, po zakreceniu loki mam 5 minut potem sie same prostuja. Boje sie ze teraz musze czekac az mi odrosna a mam dosc dlugie wlosy i cienkie. Zolty odcien probowalam zmnienic plukankami fioletowymi ale nie podzialalo. Czy ktos mial podobny problem. Jak pozbyc sie tej zolci?
Dzieki za wszystkie podpowiedzi.
renata12 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 22:18   #14
tequila6
Przyczajenie

Dot.: Zolte wlosy po hennie

moim zdaniem powinnaś wybrać się do jakiegoś dobrego salonu fryzjerskiego i spytać się fryzjerki,co z tym zrobić i przede wszystkim nie eksperymentować już samej :P
tequila6 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 22:38   #15
Klaudushka
Zadomowienie

GG do Klaudushka

do fryzjera idz , jak bedziesz dalej tak sama kombinowac to mozesz sie pozniej zdziwic co zrobilas sobie z wlosami, nie warto naprawde
Klaudushka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 12:49   #16
eyo
Zakorzenienie

popełniłaś błąd wydając niedużo kasy na ta firmę ;D

trzeba było więcej wydać a kupić coś porządnego albo do fryzjera iść

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 11:07   #17
renata12
Przyczajenie

Dzieki za podpowiedzi. Chyba nie zrozumiale napisalam moj post. Ja nie zalowalam pieniedzy na rozjasniacz ani na farbe, zal mi bylo moich wlosow cienkich do farby chemicznej. Dlatego fryzjerka rozjasnila mi wlosy rozjasniaczem naturalnym. A potem sama polozylam na wlosy hne. Hna pogrubia wlosy i wzmacnia je, dlatego po dlugim namysle postanowilam tylko hna farbowac wlosy. Moje naturalne wlosy <zrobily sie szare i matowe, jestem po ciazy i jeszcze karmie wiec pewnie to jest naturalne ze uciekaja mi pewne witaminy i mikroelementy niezbedne do dobrego wygladu mojej glowy i wlosow.
W duzo postach czytalam ze wlosy zrobily sie zolte po farbowaniu hna, wiec myslalam ze moze ktoras z pan przeczyta post i podpowie co ona zrobila.
renata12 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości