Doradźcie mi co mam robić!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-01-19, 16:06   #1
denounced_angel
Przyczajenie

GG do denounced_angel

Doradźcie mi co mam robić!!

Jestem bardzo blada.. byłam już na 60 min w solarium.. a efekt był minimalny.. opalałam się całe wakacje z małym efektem i tylko piegi mi wysokoczyły... Nie chce używać samoopalaczy bo nie lubie ich... pudru też nie używam.. pomóżcie powinnam może chodzić na solarium na najmocniejsze lampy??albo coś innego zrobić prosze pomóżcie.. bo mam ciemne włosy i jasną twarz.. wyglądam jak śmierć.. to zdjecie które załączylam jest z wakaji miałam jeszce jasniejsze włosy i twarz nie rzucała się w oczy.. ale zimą włosy mi ciemnieją!!!!!!
denounced_angel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-19, 16:59   #2
adhara
Raczkowanie

Re: Doradźcie mi co mam robić!!

no mam nadzieję że te 60min nie było jednorazowo taka już twoja natura, że nie opalasz się na murzynkę, to w sumie podobnie jak ja. też nie lubię samoopalaczy, szczególnie tego zapachu, więc chodzę sobie czasem na solarium. na początku też skóra niechętnie się opalała, ale po pewnym czasie opalenizna stała się ładniejsza, tak szybko nie schodzi i szybko ją można osiągnąc. ale nie radzę przesadzać z opalaniem - max 10 min na tydzień.
adhara jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-19, 17:04   #3
Kamilanet
BAN stały

GG do Kamilanet Send a message via Skype™ to Kamilanet

Wg mnie 60 min w solarium spaliłoby nawet "murzyna".
Czy to na pewno dobre solarum, mają dobry sprzęt?

może zmień je na inne...
Kamilanet jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-19, 17:07   #4
Elahaz
Raczkowanie

U mnie też jest z tym problem. Ostatio chodziam sobie na solarium, bo miałam studniówkę, ale przecież nie można robić tego cały czas. Poza tym już zeszła mi moja cudownie lekka opalenizna, bo tylko taką udało mi się wymęczyć.
Ja nie ufam samoopalaczom, ale siostra dała mi ostatnio do wypróbowania jeden- był on do twarzy i przysięgam, że jak będę miała więcej kasy to sobie go kupię. Nie ma się plam i efekt jest prawie że natychmiastowy!!! Opalenizna nie jest pomarańczowa tylko taka fajniutka. Ten samoopalacz był z Diora. Naprawdę polecam, bo jak mówisz masz bladzitką twarz, a ja mam ten sam problem, a byłam zadowolona!!!! Pozdrawiam cieplutko!!!!
Elahaz jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości