Kosmetyki Nivea - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-06-21, 14:28   #121
dotka95
Zakorzenienie

GG do dotka95
Dot.: Kosmetyki Nivea

Witajcie

Mam pytanie: czy granatowe mleczko dałoby radę nawilżyć skórę wysuszoną po basenie, czy szukać czegoś mocniejszego?
Stary 2009-06-21, 18:40   #122
Candy Supcio
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Witajcie

Mam pytanie: czy granatowe mleczko dałoby radę nawilżyć skórę wysuszoną po basenie, czy szukać czegoś mocniejszego?
Mleczko w granatowym opakowaniu powinno sobie z sucha skora poradzic bez problemu.Uzywalam kiedys tego balsamu bardzo namietnie,zwlaszcza po solarium.Spisywal sie bardzo dobrzeTen kosmetyk jest nie tylko nawilzajacy,ale rowniez natluszcajacy,wiec mysle,ze dla skory suchej bedzie swietny...no i ten zapach typowy dla Nivei-swietny!

Kiedys tata przywiozl mi odzywke do wlosow Nivea z Niemiec.Byla w takim nieduzym kwadratowym opakowaniu.Szkoda,ze juz takich nie produkuja,bo byla rewelacyjna!Bez porownania lepsza od tych produkowanych i dostepnych teraz.

Uwielbiam rowniez balsamik do ciala w niebieskim opakowaniu Smooth Sensation-ten zapachKonsystencja bardzo fajna,dobrze sie wchlania,cialko po uzyciu nie lepi sie-warto sprobowac

Oczywiscie moj ukochany Nivea Soft-uzywany na buzke,albo do cialka.Sprawdza sie rewelacyjnie.Wiem,ze niektorzy narzekaja,ze zapycha,ale to oczywiscie indywidualna kwestia.
Candy Supcio jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 20:04   #123
fuksjaa
Zakorzenienie

Mam ochotę na balsam Happy Time, ale kupię go dopiero jak zużyję moje obecne 5 balsamów.
Próbowałyście go?

fuksjaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 20:40   #124
cuciola
Zakorzenienie

GG do cuciola

Czy mozecie mi doradzic ktory krem lepszy?
Aqua sensation czy aqua beauty? z kwc wynika ze chyba lepiej sensation..mial ktos?

Edytowane przez cuciola
Czas edycji: 2009-06-21 o 20:49
cuciola jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 21:11   #125
azure
Zadomowienie

GG do azure

Cytat:
Napisane przez cuciola Pokaż wiadomość
Czy mozecie mi doradzic ktory krem lepszy?
Aqua sensation czy aqua beauty? z kwc wynika ze chyba lepiej sensation..mial ktos?
Aqua sensation to odświeżony aqua beauty, którego już nie ma
a może chodziło Ci o porównanie z Natural Beauty?
azure jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 21:14   #126
cuciola
Zakorzenienie

GG do cuciola

no wlasnie podejrzewalam ze jeden zastapil drugi no to mam problem z glowy..kupie aqua sensation
w kwc ma dobre opinie,powinien mi wpasc w gust na lato w sam raz
jak u was sie sprawdzil?

a natural beauty to chyba jeszcze nie dla mnie..mam 22 lata

Edytowane przez cuciola
Czas edycji: 2009-06-21 o 21:21
Stary 2009-06-21, 21:36   #127
azure
Zadomowienie

GG do azure

Cytat:
Napisane przez cuciola Pokaż wiadomość
no wlasnie podejrzewalam ze jeden zastapil drugi no to mam problem z glowy..kupie aqua sensation
w kwc ma dobre opinie,powinien mi wpasc w gust na lato w sam raz
jak u was sie sprawdzil?
Miałam kiedyś i ładnie nawilżał. Jest leciutki. I ten zapach... Zrezygnowałam z niego tylko dlatego, że na moja tłusta cera się po nim za bardzo świeciła. Ale w sumie kremik fajny.
azure jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 21:45   #128
cuciola
Zakorzenienie

GG do cuciola

dziekuje za opinie! ja mam cere raczej normalna z tendencja do przesuszania sie w okolicach nosa na pewno kupie!

Stary 2009-06-21, 22:04   #129
Shazney
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Mam ochotę na balsam Happy Time, ale kupię go dopiero jak zużyję moje obecne 5 balsamów.
Próbowałyście go?
Happy Time jest bardzo lekki, szybko się wchłania. Jak dla mnie okazał się za mało treściwy. Zapach bardzo intensywny, czuć go przez cały dzień. Nie jest świeży, tylko taki drażniący. Przynajmniej ja tak to odczuwałam.

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 22:33   #130
podusia
Rozeznanie

Używała któraś z Was szampon nivea do brązowych włosków? i odżywkę?jak się sprawdzał? Moja kumpela chwali tusze do rzęs, u nas chyba jeszcze ich nie ma?bo bym sie skusiła

podusia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 11:08   #131
adorably
Rozeznanie

Dla mnie też Happy Time nie nawilża wystarczająco. I zapach też mi się nie podoba. Jest taki słodki, aż do omdlenia.

adorably jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 11:46   #132
podusia
Rozeznanie

Miałam próbkę balsamu Happy time i fajny, ale jednak ten zapach bardzo słodki. Dzisiaj mama kupiła mi ten szampon, zobaczymy jaki będzie. Wiem ze koloru włosów nie zmieni, nie o to mi chodzi, tylko chce żeby podkreslił je troche bo ostatnio skusiłam sie na timotei z rumiankiem i moje brazowe włosy teraz nieciekawei wyglądaja. A akurat ten nivea nie ma henny ani żadnych barwiących składników to kazałam kupic. Nie pamiętam za bardzo jaka kiedys miałam maske nivea do włosów ale była świetna,taka w okragłym pudełku.
Do twarzy uzywam kremu nivea visage nawilżająco -matujacego, świetny i myslę nad kupnem samego nawilżającego.

Stary 2009-06-24, 21:39   #133
monika7891
Raczkowanie

witam
mam pytanie odnosnie nowych opakowan balsamow do ciala nivei-otoz w moim miescie poki co w jednym rossmannie sa dostepne z pompkami ,ale nie wszystkie rodzaje. czy u was tez juz pojawily sie w tej wersji opakowania ,orientujecie sie moze czy te pompki beda stałym elementem opakowan 400 ml czy to tylko edycja limitowana jak bylo jakies 3 lata temu z poprzednimi opakowaniami??
pozdrawiam
monika7891 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 07:53   #134
podusia
Rozeznanie

Nie kupie wiecej tego szamponu do brązowych włosów, dałam mu szansę i po 1 uzyciu nie wywaliłam jednak z każdym kolejnym moje włosy wyglądały gorzej, ulizane, matowe, bardzo obciążone. Trudno, pójdzie w odstawkę. Ale pochwale pomadkę nivea classic, jak dla mnie lepsza od bebe od której usta jeszcze bardziej mi popękały

Stary 2009-06-30, 08:00   #135
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

Z nivejki preferuje tylko pomadki i ten krem w niebieskim pudelczku.
Bardzo nie lubie zapachu jaki maja balsamy niveji , ten pudeleczku ledwo znosze:P, ale na kolana i łojkcie ejst super
Nieywpał dla mnie ta ta nowa seria różówa (krem do twarzy,pod oczy i poeeling) . Szczypie, dziwnie sie swieci..masakra
Ishikawa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 13:52   #136
Fantazjaa
Zadomowienie

było trochę tych kosmetyków Nivea

szampon i odżywka do włosów brązowych,
szampon i odżywka Diamond Gloss
szampon i odżywka Straight & Easy
mleczko do demakijażu
krem Nivea Young bey-bey spot! na noc
nawilżający krem Nivea na dzień
pomadka-perłowa i jeszcze jakaś, ale nie pamiętam
zwykły krem
granatowe mleczko

coś tam jeszcze miałam, ale nie pamiętam

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------

Cytat:
Napisane przez podusia Pokaż wiadomość
Nie kupie wiecej tego szamponu do brązowych włosów, dałam mu szansę i po 1 uzyciu nie wywaliłam jednak z każdym kolejnym moje włosy wyglądały gorzej, ulizane, matowe, bardzo obciążone. Trudno, pójdzie w odstawkę. Ale pochwale pomadkę nivea classic, jak dla mnie lepsza od bebe od której usta jeszcze bardziej mi popękały
na każde włosy działa inaczej...ja znowu bardzo sobie chwale ten szampon mam po nim ładny kolor, włosy są nawilżone, wygładzone i mięciutkie. Używam go wraz z odżywką i balsamem

„Bądź sobą. Każdy inny jest już zajęty.” – Oscar Wilde.

Książki: 22/2012
Filmy: 42/2012

Edytowane przez Fantazjaa
Czas edycji: 2009-07-03 o 13:48
Fantazjaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 17:29   #137
Fantazjaa
Zadomowienie

co tutaj taka cisza się zrobiła???

„Bądź sobą. Każdy inny jest już zajęty.” – Oscar Wilde.

Książki: 22/2012
Filmy: 42/2012
Fantazjaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 17:49   #138
akisia
Zakorzenienie

Fajny wątek, więc up
akisia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 18:34   #139
201608040942
Konto usunięte

Ja zdaje sie wypowiadalam sie ale juz dawno, wiec naskrobie co mialam, mam i chetnie bede kupowac.

- Nivea Creme, klasyk do wszystkiego
- emulsja myjaca z rozowej serii, dzieki niej nie odwiadniala mi sie cera w zimie
- tonik z rozowej serii, swietny, nawilza i jak emulsja uspokaja moja naczynkowa cere
- krem nawilzajacy z rozowej serii w tubce( u mnie tego na noc nie ma), uzywalam w zimie jako maseczke, chodz zawieral filtry to postanowilam go wyporbowac jako maske i swietnie nawilzal i uspokajal moja cere
- krem Sensitive Balance na noc. Moja recenzja w KWC mowi sama za siebie. Jak wczesniej zazyczylam sobie od meza ten krem po choinke, tak teraz chce go dostac na urodziny hihihi
- Krem Aqua Beauty pod oczy( u mnie wlasnie pod taka nazwa wystepuje). odkrycie ostatniej zimy jak i rozowa seria. Cudnie nawilzal, co czulam, odswiezal spojrzenie, chodz z cieniami( mam male) jakos do konca sobie nie radzil. Mimo to odpowiednio dobra recenzje mu wystawilam. Chcialam zakupic ponownie , ale w moim Rossmannie wycofano sie ze sprzdazy tego kremu, wiec zakupilam
- krem pod oczy z Q10. Mialam kiedys stara wersje i nie bylam zadowolona, teraz nowa formula z podwojna iloscia Q10 nawet mi sie podoba. krem jest gesty, ale dobrze sie u mnie rozprowadza i wchlania. Zauwazam lekkie wygladzenie pierwszych kurzych lapek i wogole zagniecien skory. nawet spojrzenie jest swiezsze, ale o likwidacji cieni to jeszcze mowic nie mozna
- maseczka miodowa. Moja odkrycie ostatniej zimy. wyprobowalam i chcialam zakupic, ale Rossmann wycofal sie ze sprzedazy masek Nivea. zakupilam gdy bylam w Realu wieksza ilosc. Nie wiem czy tej zimy bede ja nadal uzywac, bo szukam zastepnika w tym co sprzedaje Rossmann, ale nie wykluczone ze kiedys przy okzaji jak sie na nia natkne to zakupie
- maseczka uspokajajaca zadziwiajaco lekka i nie uspokajala i nie odprezala mi tak cery jak ta miodowa
- balsam w granatowym opakowaniu, ten klasyczny nivejowski tluscioch. U mnie nie pachnie jak krem NIvea. na moim ciele rozwijala sie paskudna nuta zapachowa, ktorej zniesc nie moglam. Poza tym super tluscioch
- blasam Sensitive jeszcze w starej wersji( nowe opkowanie ma juz nowy sklad), pachnial jak krem NIvea Soft i tak samo byl lekki, na potrzeby mojej skory w tamtym okresie ciut bylo mi malo
- balsam wygladzajacy jeszcze w starym opakowaniu, ale chyba nowe ma taki sam sklad. Gingko super dzialalo na moje naczynka na udach. Skora dobrze nawilzona, ujednolicil sie koloryt. Milo wspominam
- balsam z Q10. mialam stara serie i milo wspominam. Z lekka ujerdnil skore mialam mniej celulitu na posladkach. teraz kusi mnie nowa wersja z podwojna iloscia Q10, ktora to juz kilka lat jest na rynku, a ja nadal jej nie wyporbowalam
- podklad Ideal Finish. Coz ja tu bede pisac, prosze obejrzec moja recenzje, jeden z lepszych podkladow jakie mialam
- pojedyncze cienie Nivea. Posiadam szaroniebieski i matowy bez, ktory uzywam jako baze. Wcieram palcem i kazdy inny cien na nim trzyma sie bez zarzutow, a juz cienie Nivea wtare palcem trzymaja sie w upaly . Tak sie zachwycilam tymi cieniami, iz na ebayu zakupilam kilka juz nieistniejacych, wycofanych jakis czas temu ze sprzedazy. Cienie sa transparentne, czyli nic dla kogos kto uzywa mocno napigmentowanych cieni
- korektor w styfcie, nowe moje odkrycie. Dobrze sie trzyma w upaly . Jest moim zastepnikiem do podkladu, ktorego w upaly uzywac nie moge. Sztyft uzywam od niedawna i jeszcze dokladnie go nie przetestowalam, ale ma zadatki na kosmetyk ktory juz ze mna zostanie
- puder sypki, ktory zostal ze 2 lata temu wycofany ze sprzedazy. Udalo mi sie go zakupic na ebayu. jak wszystko z kolorowki NIvea pachnie dla mojego nosa super i robi aksamitna cere
- puder prasowany Ideal Finish, calkiem fajnie kryje, dobry na upaly, mam go od kilku dni i jeszcze dobrze nie przetestowalam, wydaje sie ze sie polubimy
-korektor w pedzelku. Mialam ze 2-3 lata temu w zimie ikiedy mialam permanemtnie wysuszona cere. Podkreslal ten menkament i mialam wrazenie, ze wysusza, ale moge sie mylic
- blyszczyk do ust w pastelowych kolorach. mam kolor Sorbet i bardzo lubie
- pomadka dajaca efekt blyszczyka, bez drobinek. Salbo sie trzyma, dobrze nawilza usta i mimo, to ze z trwaloscia u niej krucho, co tez mnie nie zdziwilo, to calkiem fajna
- szampon prostujacy do wlosow, dobrze nawilza, ale po ok polowie butelki zaczela mnie swedziec glowa. Mialam 2 butelki i przy kazdej tak sie zrobilo, wiec wnioskuje, ze na dluzsza mete podraznia mi skore
- odzywka prostujaca do wlosow, jeszcze ze starej wersji. teraz Nivea dodal do kazdej odzywki po silikonie dimetricone, ja mialamn jeszcze bez silikonu. Zuzylam 2 tubki. Jak szampon dobrze nawilzala, bez obciazania, oczywiscie wlosy nie byly psorte jak po prostownic, ale tez tego nie oczekiwalam.
- balsam do prostowania, mily, ale zrezygnowalam z niego. jakos nie chronil wlsoow przed wysuszeniem od suszarki
- balsam bez splukiwania od wlsoow blond. Poje pasemka zaczely znow ladnie lsnic, ale ta zolta mika osadzala sie przy suszeniu na szczotce i potem mialam wyzlocona szczotke, a wymyc to dziadostwo bylo ciezko, wiec pozbylam sie jej. Wlosy z czasem i tak byly wysuszone , wiec jesli ktos suszy wlosy suszarka to nie polecam, za salbo odzywia
- odzywka do wlosow blond ze splukiwaniem. mam obecnie juz nowa wersje z silikonem. Mila, gesta, ladnie pachnie. Uzylam od niedawna, wiec konkretow nie napisze. Boje sie, ze jednak odzywiac bedzie mi slabo konce i po 2 m-cach i tak bede miec lekkie siano. jako ze mam fryzurke na boba, to i tak obetnie te suche konce, ale milo by bylo, gdybym znalazla mojego faworyta wsrod odzywek Nivea i moje wlosy mialy by nie wysuszone konce.
- balsam brazujacy do ciemnej karnacji. Dostalam spora odlewke od kolezanki i dzieki jej za to, bo balsam po 3 nocach wysuszyl mi bardzo skore na nogach. Opalal mocno, ja chcialam kupic wersje do jasnej karancji, ale po tym wysuszeniu nie zakupilam. Wersja do nog u mnie sie nie pojawi, juz pytalam Nivea i nie bede tego drugiego balsamu wprowadzac do DE
- lakiery do wlosow ok, jak to lakiery na alkoholu, wiec moga podrazniac skore glowy i lekko podsuszac wlosy
- mydlo Milk Bar, ma sklad syndetowy i nawet fajny, ale pozostawia osad na zlewie, wiec w nim dosc poro mydla jest i mimo ze odkladam go na podstawke, gdzie woda odcieka i nie lezy w wodzie to jakos taka miekka ta kostka. cala podstawka jest wyslimaczona ta kostka
- zel Sensitive pod prysznic, milo wspominam, ale ze przestawilam sie na recznie robione naturalne mydla, to juz nie kupuje. Inne zele tez juz nie kupuje
- zielony zel do hig. intymnej. wkoncu pojawil sie w DE. Ladnie pachnie i krzywdy mi nie zrobil, ale moj Rossmann go nie ma, wiec poki co nie zakupilam ponownie.

No chyba wszystko
201608040942 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 20:19   #140
My life be like
BAN stały

Uwielbiam szampony i żele pod prysznic (niestety już ich nie używam, bo przerzuciłem się na mydło biały jeleń).
Używam antyperspirantu w kulce.
Kremu nivea soft- nie wyobrażam sobie bez niego życia.
I balsamu do ciała- tylko jeden na rynku dla mężczyzn! Przynajmniej w rossmanie. No koszmar.
My life be like jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 22:19   #141
Clairee
Przyczajenie

Ja używam tonik do twarzy dla cery wrażliwej i suchej (taki różowy) i krem z tej samej serii. Każdy inny kosmetyk po prostu powoduje u mnie uczulenie, te sprawdzają się świetnie.
Oprócz tego standardowy krem w granatowym opakowaniu.
Stary 2009-09-28, 14:46   #142
kiciaaa87
Rozeznanie

Ja stosowałam i stosuję nadal wiele kosmetyków Nivea . Musiałabym kilka dni pisać żeby wszystko wymienić
Obecnie są to głównie kosmetyki do pielęgnacji twarzy. Teraz stosuję serię do cery normalnej i mieszanej. Kilka lat temu stosowałam długi czas starą serię do cery mieszanej i tłustej. Byłam dość zadowolona i nadal jestem.
Niestety kiedy miałam zaburzenia hormonalne :/ dostałam cery trądzikowej i to mocno. Przerzuciłam się na Nivea Young i moja cera była w rozsypce. Dlatego te kosmetyki wg mnie nie nadają się do cer z większymi problemami. Ładna stylistyka, dobra reklama, ale chyba nie działają jak trzeba.

Teraz chcę wypróbować żel i krem Aqua Sensation

Używam też pomadek Nivea. Najlepsza jest grapefruitowa, teraz używam Dragon, też niczego sobie.

W lato chyba wypróbuję ich kremów do opalania, bo mnie dość intrygują
kiciaaa87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 19:03   #143
201608040942
Konto usunięte

Ehhh dziewczyny , ja znow odkrylam krem Nivea. Niby uzywam od czasu do czasu. Latem bardzo zadko, bo nie potrzebowalam, ale teraz moja skora sie domaga. A to suche kolano, a to rece, maseczke juz raz zrobilam i mam zamiar dzis tez zrobic. Uwielbiam ten krem. Przez lata go nie uzywalam, ale tesknilam za tych zapachem. Moja cera ma juz ponad 30 lat i znow moge ten krem do twarzy uzywac. Moje rece uwielbiaja kremy do rak od firm naturalnych, bo jak zadne inne dobrze natluszczaja paznokcie. Zwykle kremy do rak, daja sobie rade ze skora, ale paznokcie i tak sa szybko matowe i suche. Zgadnijcie jaki konwencjonalny kosmetyk sie obok tych naturalnych nadaje? Oczywiscie krem Nivea, on tez mi ladnie natluszcza paznokcie i to na dluzej. Suche piety staja sie wypielegnowane po kremie Nivea. zauwazylam, ze niektore kremy z mocznikiem slabo dzialaja, a krem Nivea dziala cuda. Uwielbiam sie nim smarowac jak balsamem.
Byl czas ze uzywalam kremu Nivea Soft, bo wlasnie moja cera byla mieszana i bardzo sie przeluszczala, wtedy zdradzilam starego klasyka, ale teraz znow jest super i do twarzy tez. I ten zapach. Nie wiem, ale od kiedy dostalam moja pierwsza puszke i to jeszcze z plastiku ( mialam 13 lat) to uwielbiam ten zapach. Deo od Nivea wybieram tylko to biale cos tam z dry na opakowaniu. Pamietam jak weszlo na rynek. Nie bylo wtedy innych wersji jak wlasnie to, wtedy jeszcze dry nie pisalo na opakowaniu i gorzej dzialalo niz teraz, ale ten zapach... Ja jestem uzalezniona. Te nowe wersje pachnace zupelnie inaczej, wogole mnie nie kusza.
Nazywam sie Monika i jestem Nivea Creme maniaczka hihihi
Stary 2009-09-30, 16:03   #144
201608040942
Konto usunięte

Nastal kolejny dzien i ja udalam sie dzis do Rossmanna na Niveowe zakupy.
Moja puszka 250ml kremu Nivea jest juz na wykonczeniu i pomyslalam ze zakupie kolejna, ale mniejsza. mam prawie cale opakowanie masla shea, wiec trzeba tez zuzyc, ale pomyslalam sobie, ze za 3 tyg. jade do Pl, to wezme mala puszeczke kremu Nivea. 30ml nie bylo to kupilam 75ml i... (kusil od kiedy sie limitowane opakowanie ukazalo i wykusil) puszke 200ml kremu Nivea Soft w limitowanym opakowaniu, jeszcze bylo kilka na polce. Dawno nie uzywalam Nivea Soft, wiec sobie pomyslalam... co mi lezy, zobacze, zwalszcza za jakis czas temu zmienili mu formule i ma jeszcze bardziej nawilzac niz 10 lat temu.
tak sie zastanawiam czy jego lekka formula bedzie dla mnie na teraz ok?
Czy jest ktos kto uzywa zwyklego kremu Nivea , a mimo to lekka wersja Nivea Soft tez sie sprawdza jesienia?
Kupujac dzis Nivea Soft pomyslalam, ze zle robie, ze nie kupilam odrazu jak ta limitowanka wyszla. latem bylo cieplo i pewnie wersja Soft na lato jest lepsza niz teraz gdy ida chlody. fakt jest ze mysle o nim jako kremie do ciala, a nie do twarzy. Moze sie jednak sprawdzi? Skoro mocniej nawilza niz to robil kiedys, to ... Ehhh co ja sie zastanawiam, musze odpieczetowac i wyprobowac. Innej rady nie ma.

A tak poza tym to wczoraj zrobilam sobie maseczke z tego tlustego kremu Nivea. nalozylam go gruba warstwa i wzielam prysznic, potem staralam i przetarlam twarz waciekiem nasaczorym rozowym tonikiem NIvea i nalozylam krem Nivea Sensitive Balance na noc. Efekt- cera rozjasniona , dobrze nawilzona i zmarszczeki, ktore tworza mi sie na czole, wygladzily sie.

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2009-09-30 o 16:05
Stary 2009-10-02, 22:51   #145
fuksjaa
Zakorzenienie

Moniko, a mogłabyś podać mi skład tej nowej wersji kremu Nivea Soft? Byłabym bardzo wdzięczna, bo obecnie szukam czegoś na jesienne dni.

Stary 2009-10-03, 11:33   #146
201608040942
Konto usunięte

A nie ma skladu w KWC? Nowa bardzij nawilzajaca formula my byc juz dobre 5 lat jak nie wiecej.

To sklad ze stronki Nivea
Aqua,Paraffinum liquidum,Parfum,Propylpar aben,Dimethicone,Glyceryl Stearate,Stearic Acid,Ethylparaben,Butylpa raben,Isobutylparaben,Phe noxyethanol,Butylene Glycol,Alcohol Denat.,Glycerin,Methylpar aben,Myristyl Alcohol,Sodium Carbomer,Myristyl Myristate,Cera Microcristallina,Lanolin Alcohol,Polyglyceryl-2 Caprate,Hydrogenated Coco-Glycerides,Tocopheryl Acetate,Benzyl Salicylate,Citronellol,Al pha-Isomethyl Ionone,Linalool,Simmondsi a Chinensis,Limonene,Butylp henyl Methylpropional

Zapomnialam dodac, kupilam wczoraj Nivea antyperspirat w kremie

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2009-10-03 o 11:39
Stary 2009-10-03, 12:10   #147
fuksjaa
Zakorzenienie

aaa, dziękuję Ci bardzo.
Myślałam, że jest jakaś całkiem nowa formuła, ale skoro to ta która jest już od jakiegoś czasu to już kiedyś miałam tą wersję.

Wczoraj na noc nałożyłam klasyczny krem na twarz i stopy - dziś mam miękką i zregenerowaną skórę.

Stary 2009-10-03, 13:39   #148
201608040942
Konto usunięte

Oj tak klasyczny tluscioszek nadaje sie do takich rzeczy.

I jak oceniasz Nivea Soft? Bo ja mam wrazenie ze ten krem za duzo sie nie rozni od tego co ja pamietam. Jest moze ciutke bardzij kremowy, chodz nadal lekki, ale czy bardzij nawilza? Zreszta wtedy to ja mialam 20-20pare lat i zadnych problemow z wysychaniem skory itp. teraz mam inna skore, wiec pewnie dlatego odbieram go podobnie, jak nie tak samo jak ten z przed min 10 lat.
Stary 2009-10-03, 13:52   #149
fuksjaa
Zakorzenienie

Nivea Soft miałam tylko w tej odnowionej wersji, więc nie bardzo mogę porównać, ale ma taką przyjemną kremową i puchatą konsystencję, pachnie typowo dla Nivea, dobrze nawilża i wygładza.

Stary 2009-10-03, 16:30   #150
braworka
Zakorzenienie

nie lubię z nivea szamponów/odżywek...
balsamy tez średnio...

teraz mam tylko mały bo 30ml kremik granatowy,
ratuje mi nos zakatarzony

braworka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości