Problem z kolorem w這s闚 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-01-26, 18:01   #1
Nancy_Franciss
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 121
Unhappy

Problem z kolorem w這s闚

Mam problem odno郾ie koloru w這s闚 ;/. Zaczne od tego 瞠 moje naturalne w這ski to br您 nie za ciemny nie za jasny ,ale czysty br您owy. Jakie 4 miesi帷e temu rozja郾ia豉m je sobie rozjasniaczem dobrej firmy z dodoatkiem wody utlenionej i po czasie by豉m blondynk ;/ Chcia豉m wr鏂ic do mojego naturalnego koloru ale farbowanie odpada ,bo boje sie 瞠 wyjdzie jakis rudy itd. Od tych 4msc-y probowa豉m r霩nych szampon闚 do brazowych w這s闚 ten blond troche wyblak ,pod s這鎍e taki nawet rudy Robi豉m wszystko pr鏏owa豉m tych naturlnych metod ,szampon闚, uzywam od篡wki wax ITD. Niewiem co mam dalej robi ;/ jak pisa豉m farbowanie odpada,a czekac mi sie niechce az odrosn bo mam d逝gie do po這wy plec闚 a w這sy powoli mi rosn ;/
My郵a豉m 瞠by kupi co takiego czym rozjasnia豉m sobie w這sy ,tyle ze taki "pociemniacz " 瞠by przyciemni ale mo瞠 wyj軼 rudy kolor na te rozjasniane wczesniej w這sy ;/
Co mi radzcie ? Moge dac p騧niej fotki jaki mniej wi璚ej jest ten kolor . ehh ale sie rozpisa豉m /

Nancy_Franciss jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-01-26, 20:00   #2
Pelka3133
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 152
Smile Dot.: Problem z kolorem w這s闚

Uuuu nie ciekawie...Ja zawsze m闚ie, 瞠 farbowanie w這s闚 to juz ostateczno軼, bo jak cos nie wyjdzie to potem jest bardzo cie磬o wr鏂ic do swojego koloru. Mo瞠 p鎩d do fryzjera on na pewno by Ci cos poradzi...Pom鏬 by Ci wybra jaki kolor, no zale篡 jak on to oceni. Moja kole瘸nka kilka razy farbowa豉 w這sy, 瞠by wr鏂ic do poprzedniego i nawet nie ma zniszczonych w這s闚 a kolor w這s闚 ma taki jak wcze郾iej praktycznie
Stary 2008-01-26, 20:28   #3
Nancy_Franciss
Zadomowienie

Dot.: Problem z kolorem w這s闚

Cytat:
Napisane przez Pelka3133 Poka wiadomo嗆
Uuuu nie ciekawie...Ja zawsze m闚ie, 瞠 farbowanie w這s闚 to juz ostateczno軼, bo jak cos nie wyjdzie to potem jest bardzo cie磬o wr鏂ic do swojego koloru. Mo瞠 p鎩d do fryzjera on na pewno by Ci cos poradzi...Pom鏬 by Ci wybra jaki kolor, no zale篡 jak on to oceni. Moja kole瘸nka kilka razy farbowa豉 w這sy, 瞠by wr鏂ic do poprzedniego i nawet nie ma zniszczonych w這s闚 a kolor w這s闚 ma taki jak wcze郾iej praktycznie

hmm no tak,ale z tego co wiem to by wysz這 ponad 130z na moje w這sy a teraz musze oszcz璠zac bo z pieni璠zmi kiepsko ;/
A chcia豉m jescze zapyta ,o te preparaty na w這sy co w stylu farby ale bez amoniku co pociemnia w這sy o jeden ton podobno uzywa造軼ie ?? I jakie uwagi??

Stary 2008-01-26, 21:31   #4
kiiiciiia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 336

Kochana wiem ze nie chcesz ale takie bawienie sie w przyciemnianie nie duzo Ci da...z blondu do brazu ;/ kup sobie farbe jakis ciemny blond a wyjda Ci wtedy mysle ze brazowe albo chociarz zblizone. Pozniej moglabys zainwestowac w odzywki i wlasnie zamiast wydawac tych pieniedzy wystarczy ze bys kupila farbe po czym ladnie odzywila wlosy i juz bys miala to co chcialas... ale jesli sie upierasz to mozesz sie pobawic.. o przyciemniaczach o 1 ton nic nie wiem,ale napewno nie ma waxu do ciemnych wlosow jest do blond tylko
Podobno kora debu czy szlawia przyciemnia wlosy.
kiiiciiia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-01-27, 11:39   #5
Nancy_Franciss
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kiiiciiia Poka wiadomo嗆
Kochana wiem ze nie chcesz ale takie bawienie sie w przyciemnianie nie duzo Ci da...z blondu do brazu ;/ kup sobie farbe jakis ciemny blond a wyjda Ci wtedy mysle ze brazowe albo chociarz zblizone. Pozniej moglabys zainwestowac w odzywki i wlasnie zamiast wydawac tych pieniedzy wystarczy ze bys kupila farbe po czym ladnie odzywila wlosy i juz bys miala to co chcialas... ale jesli sie upierasz to mozesz sie pobawic.. o przyciemniaczach o 1 ton nic nie wiem,ale napewno nie ma waxu do ciemnych wlosow jest do blond tylko
Podobno kora debu czy szlawia przyciemnia wlosy.
Ok jeszcze pomysle nad farb, a co do waxu to jest do ciemnych w這sach mo積a kupi w aptece (br您owe pude趾o) --http://www.domzdrowia.pl/40029,treat...ych-480-g.html
a z t sza逕i to tez chyba niewiele da

Stary 2008-02-02, 13:12   #6
Nancy_Franciss
Zadomowienie

a jak myslicie jakim kolorem prefarbowa?? Nie chce 瞠by wyszed rudy ;/ Chcia豉bym miec taki orzechowy

Stary 2008-02-02, 20:56   #7
tulipanna.
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 233

1. Nie istnieje WAX do ciemnych wlosow. Istnieje WAX do wlosow blond. Ten brazowy i zielony sa uniwersalne, jeden do przesuszonych wlosow. Ja na przesuszone stosowalam brazowy...

2. Jestem za zafarbowaniem tego blondu na kolor jak najbardziej podobny do Twojego naturalnego. PAMIETAJ, ze kazdy braz ktory wybierzesz wyjdzie troche ciemniejszy. Dlatego dziewczyny dobrze doradzaja Ci, zebys wybrala ciemny blond. Jesli moge cos doradzic, polecam farby Garniera. Najmniej niszcza i maja bogata palete kolorow. Co powiedzialabys na cos takiego:

http://www.garnierdbajosiebie.pl/_pl/_pl/our_products/products_haircolor.aspx?t pcode=OUR_PRODUCTS^PRD_HA IRCOLOR^COLOR_NATURALS^CO LOR_NATURALS_DISCOVER&prd code=P52001&varcode=36005 40179647
powinien wyjsc idealnie brazowiutki, a jest to ciemny blond.

Skasuj spacje po tr鎩ce w koncu linka i dopiero zaladuj strone
tulipanna. jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:25.