Typ lato-zima a kolor w這s闚 - Forum Wizaz.pl

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-01-28, 13:24   #1
anwen
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 188
GG do anwen
Typ lato-zima a kolor w這s闚

Witam sredecznie
przejrza豉m ca貫 forum i nie znalz豉m odpowiedzi na nurtuj帷e mnie pytanie:
Czy osoba o takim typie kolorystycznym b璠zie dobrze wygl康a豉 w jakimkolwiek odcieniu rudego? w jakich odcieniach br您闚? i wog鏊e jakie kolory w這s闚 pasuj Pani Lato-Zima?
B璠 bardzo wdzi璚zna za wszelkie uwagi i zdj璚ia
anwen jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-28, 18:23   #2
gosiaska
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 084
Dot.: Typ lato-zima a kolor w這s闚

up up te czekam na odpowied
Misja Wiede

Romantycznie:
Chuck&Blair, Blair&Chuck
have to be together
gosiaska jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-28, 20:34   #3
anwen
Zadomowienie

GG do anwen

jak na razie znalazlam tylko palete kolorow, ale moze tez sie komus przyda
Stary 2008-02-28, 20:36   #4
anwen
Zadomowienie

GG do anwen

Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg lato_zima.JPG (24,1 KB, 679 za豉dowa)
Stary 2008-03-01, 23:03   #5
jazmine
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 786

kolory w這s闚 oczywi軼ie w ch這dnych odcieniach:
blond: platynowy, piaskowy
br您y o zimnych refleksach
czerwie: o odcieniu r霩owym, bordo
fiolet
czer cho tu ostro積ie
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1587052.jpg (20,9 KB, 441 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 1963296.jpg (80,4 KB, 341 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2516125.jpg (31,0 KB, 458 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 4400770.jpg (42,6 KB, 345 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 5358862.jpg (26,7 KB, 313 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 6837560.jpg (23,6 KB, 323 za豉dowa)

jazmine jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-01, 23:06   #6
jazmine
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 786

ciag dalszy fotek:
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 7093671.jpg (37,1 KB, 955 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 9732302.jpg (81,9 KB, 359 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 9809153.jpg (17,8 KB, 286 za豉dowa)

jazmine jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-13, 16:12   #7
anwen
Zadomowienie

GG do anwen

Cytat:
Napisane przez jazmine Poka wiadomo嗆
kolory w這s闚 oczywi軼ie w ch這dnych odcieniach:
blond: platynowy, piaskowy
br您y o zimnych refleksach
czerwie: o odcieniu r霩owym, bordo
fiolet
czer cho tu ostro積ie
dzi瘯uj 郵icznie

mi osobi軼ie strasznie podoba si taki kolor, ale chyba nigdy bym si nie odwa篡豉 : http://wizaz.pl/forum/attachment.php...postid=6764815
Stary 2009-03-16, 16:18   #8
Mayafun
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

hej Dziewczyny A jaki kolor wlosow dla mnie ? Mam dosc jasn sk鏎 ale nie blad - zawsze ma lekko 鄴速y odcie. Opalam si od razu na ciemny br您. Mam zielone oczy (zdecydowany kolor). Ciemn opraw oczu. Moje naturalne w這sy mia造 kolor br您owy (ciemny). Od lat farbuj w這sy na granatow czer ale znudzi mi si ju ten kolor. Strasznie chcia豉bym co zmieni ale nie mam poj璚ia jaki kolor pasowa豚y do mnie. Prosz o jakie rady !!!! Pozdrawiam
Mayafun jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-10-06, 07:23   #9
elegancja
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

Ja jestem typem lato-zima. Odpadaj w這sy czarne i jasny blond. Musi by co po鈔edniego. Pasuje ciemny popielaty blond. Ja mam takie w這ski naturalnie. Lato -zima dobrze b璠zie wygl康a豉 z sch這dzonym br您ie (oby nie za ciemnym!!!) - niedawno sobie taki zrobi豉m za陰czam fotk

Edytowane przez elegancja
Czas edycji: 2009-10-06 o 07:46
elegancja jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-20, 22:24   #10
cierra
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 375

Cytat:
Napisane przez Mayafun Poka wiadomo嗆
hej Dziewczyny A jaki kolor wlosow dla mnie ? Mam dosc jasn sk鏎 ale nie blad - zawsze ma lekko 鄴速y odcie. Opalam si od razu na ciemny br您. Mam zielone oczy (zdecydowany kolor). Ciemn opraw oczu. Moje naturalne w這sy mia造 kolor br您owy (ciemny). Od lat farbuj w這sy na granatow czer ale znudzi mi si ju ten kolor. Strasznie chcia豉bym co zmieni ale nie mam poj璚ia jaki kolor pasowa豚y do mnie. Prosz o jakie rady !!!! Pozdrawiam
Ekspertem nie jestem, ale wydaje mi sie, ze jeste wiosn i jesli to prawda to tylko ciep貫 odcienie pasuj tobie
Ja te podobno jestem tym typem mieszanym i w豉snie zastanawiam si nad w豉軼iwym kolorem w這s闚 dla mnie podobaj mi si odcienie karmelowe, jasny ciep造 br您 ale chyba odpada prawda??

„Jeszcze si taki nie urodzi, co by wszystkim dogodzi”
cierra jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-20, 23:05   #11
H567
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 157

witam. ja jestem prawdopodbnie lato-zima, ale nie jestem pewna . czy ktos moglby to zweryfikowac?
1. Jak si opalasz - bardzo szybko. opalam sie na brzoskwiniowo.

2. Kolor oczu - "hazel" . piwny, z zielonymi akcentami. ciemna obwodka.

3. Piegi - brak.

4. Cera - bardzo, bardzo jasna, biala wrecz. bialo rozowa poprostu, rozowy odcien. mam rumience, czesto sie rumienie (w sumie ciagle). cera naczynkowa bez naczynek... tzn nie mam ich widocznych.

5. Naturalny kolor w這s闚 - ciemny blond z zlotymi refleksami (widocznymi).

6. Kolor ust (naturalny oczywi軼ie) - bardzo jasny roz.

7. W jakich kolorach czujesz si dobrze, a kt鏎e 幢e podkre郵aj Twoj urod?
bordowy, zgnila zielen, lososiowy, granatowy, fiolet (ciemny i bardzo jasny), bardzo jasny roz.
zle podkreslaja - biel, czern, szarosci, czerwienie, mocne zielenie, zolcie (okropnie w nich wygladam), pomarancze, niebieskie, butelkowa zielen, brazy, ogolnie w malo ktorych kolorach mi do twarzy...
H567 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-21, 08:48   #12
cierra
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez H567 Poka wiadomo嗆
witam. ja jestem prawdopodbnie lato-zima, ale nie jestem pewna . czy ktos moglby to zweryfikowac?

3. Piegi - brak.

4. Cera - bardzo, bardzo jasna, biala wrecz. bialo rozowa poprostu, rozowy odcien. mam rumience, czesto sie rumienie (w sumie ciagle). cera naczynkowa bez naczynek... tzn nie mam ich widocznych.

bordowy, zgnila zielen, lososiowy, granatowy, fiolet (ciemny i bardzo jasny), bardzo jasny roz.
zle podkreslaja - biel, czern, szarosci, czerwienie, mocne zielenie, zolcie (okropnie w nich wygladam), pomarancze, niebieskie, butelkowa zielen, brazy, ogolnie w malo ktorych kolorach mi do twarzy...
Moim zdaniem jeste typem ciep造m nie ch這dnym, a wi璚 podejrzewam, 瞠 jeste wiosn

Stary 2010-02-21, 11:17   #13
H567
Raczkowanie

no, nie wiem
"Pami皻aj, 瞠 barwy w kt鏎e si ubierasz musz by ciep貫 jak Twoja sk鏎a w kolorze ko軼i s這niowej lub o brzoskwiniowym odcieniu."
mam rozowy odcien
"Przy kompletowaniu podstawowej garderoby pami皻aj o kolorach: br您, szary (koniecznie w ciep造m odcieniu), morski b喚kit, b喚kit d磨nsowy, kremowy, be穎wy, skorupki jajka." zaden szary nie pasuje, niebieski rowniez bardzo nie pasuje, w bezowym wygladam mdlo...
"Decyduj帷 si na czerwie nie zapominaj o czystej czerwieni korali, pomidor闚 czy papryki."
tylko bordo z czerwieni mi pasuje.

"Srebro i bia貫 z這to nie s dla Ciebie. Ty zdecydowanie lepiej wygl康asz w towarzystwie 鄴速ego z這ta lub ciep貫go z這ta czerwonego."
zloto kompletnie nie jest dla mnie (. jedynie srebro.

w dodatku przykladajac cieply i chlodny material, pasuje do mnie chlodny.
Stary 2010-02-21, 12:34   #14
cierra
Raczkowanie

po pierwsze opalasz si bardzo szybko na brzoskwiniowy kolor, a zima i lato opalaj sie do嗆 cie磬o, pocz徠kowo na czerwono, lata opalenizna przybiera lekko przybrudzony odcien, nigdy brzoskwiniowy, w這sy lata maja zawsze popielaty polysk tak samo zimy, zawsze ch這dny, nawet granatowy w przypadku brunetek, a ty masz z這te refleksy, twoje oczy s br您owo- zielone, a lato i zima raczej ejdnolit t璚z闚k, najcz窷ciej odcienie br您闚, szaro軼i, niebieskiego.
Wiosna – ten ciep造 typ urody jest charakterystyczny dla blondynek o delikatnej urodzie i jasnej, niemal przezroczystej karnacji maj帷ej tendencj do lekkiego zar騜owienia. Sk鏎a ma cz瘰to delikatnie brzoskwiniowy odcie, dodaj帷y jej 鈍ie穎軼i. Wargi wiosny s w kolorze ciep貫j czerwieni. Piegi, o ile w og鏊e wyst瘼uj, s w odcieniu z這ta. W這sy w kolorze blond mog by ja郾iejsze albo ciemniejsze, z naturalnymi pasemkami, jednak zawsze o ciep造m, z這tawym odcieniu. Kolor oczu Pa Wiosen to: niebieski, zielony, a nawet jasnobr您owy. Mog wyst瘼owa obw鏚ki oddzielaj帷e 廝enic od t璚z闚ki w kolorze z這tobr您owym
Sk鏎a: Twoj sk鏎 charakteryzuje prze廝oczysta blado嗆 o delikatnym, z這cistym, brzoskwiniowym odcieniu. Cz瘰to bywa lekko zar騜owiona. Je瞠li masz piegi, to maj one z這te zabarwienie. ζtwo si opalasz, nawet na ciep造, ciemny br您.

Oczy: maj zazwyczaj nieco ciemniejsz od w這s闚 opraw. T璚z闚ka oka ma odcie od niebieskiego do zielonego, rzadziej z這tego br您u. 毒enica cz瘰to oddzielona jest od t璚z闚ki wyra幡 obw鏚k w kolorze z這tym lub z這tobr您owym.

W這sy: jako dziecko by豉 blondynk. Teraz Twoje w這sy s jasne, w s這mianym, 鄴速awym, platynowym, miodowym odcieniu. Je瞠li masz br您owe w這sy, zawsze maj ciep造, z這tawy lub rudawy po造sk.

Mo瞠 jestes typem mieszanym po prostu, ale jak dla mnie nie typem zima-lato- na pewno

Stary 2010-02-21, 14:02   #15
H567
Raczkowanie

no coz, moze poprostu jestem baaardzo mieszanym typem :P.
z wiosna mam duzo niedogodzen. bywa
Stary 2010-02-21, 22:33   #16
sarah22
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 772
Wpisy w blogu: 1
GG do sarah22

Cytat:
Napisane przez H567 Poka wiadomo嗆

3. Piegi - brak.

A moim skromnym zdaniem nie jeste typem mieszanym nie pasuje mi Tw鎩 opis do typu lato-zima....musia豉 co pomyli...
sarah22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-22, 12:15   #17
sylwia78
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 228

Cytat:
Napisane przez anwen Poka wiadomo嗆
Witam sredecznie
przejrza豉m ca貫 forum i nie znalz豉m odpowiedzi na nurtuj帷e mnie pytanie:
Czy osoba o takim typie kolorystycznym b璠zie dobrze wygl康a豉 w jakimkolwiek odcieniu rudego? w jakich odcieniach br您闚? i wog鏊e jakie kolory w這s闚 pasuj Pani Lato-Zima?
B璠 bardzo wdzi璚zna za wszelkie uwagi i zdj璚ia
Typy mieszane typu Lato-Zima czy Wiosna-Jesie NIE ISTNIEJ!

Ka盥a pora kolorystyczna wyst瘼uje w r霩nym nasyceniu:
1) albo delikatna
2) prawdziwa
3) 篡wa ( kolorystycznie )
4) kontrastowa

i jak si zna sw鎩 typ i swoje "nasycenie/podgrupe" w闚czas mozna dobrze dobra kolory makija簑 czy farby do w這s闚.
sylwia78 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-22, 12:34   #18
anwen
Zadomowienie

GG do anwen

czy mog豉bym w takim razie prosi o rozwini璚ie tematu? ewentualnie o jaki link ?
bardzo ch皻nie bym sobie na ten temat poczyta豉, bo do tej pory wierzy豉m, 瞠 jestem lato-zima. Napewno jestem typem ch這dnym i pasuj mi raczej ciemne- 篡we kolory (b喚kity, fiolety, biel czer, czerwony- oczywiscie ch這dne)

od 06.2010 pij pokrzyw i olej z wiesio趾a
27.10.11 -Prawo Jazdy

od 18.06.12 獞icz z Ew Chodakowsk

W這sy 2011-2012

Blog - Jak dba o d逝gie w這sy?
www.anwena.blogspot.com
Stary 2010-02-22, 14:58   #19
sylwia78
Raczkowanie

Jak pasuj ci ciemne, 篡we kolory, to Ty Zima Jeste
Lato dobrze wyglada tylko w przydymionych kolorach, g堯wnie jasnych i ch這dnych. Zima wyglada rewelacyjnie w zywych kolorach, ch這dnych i ciemnych, aczkolwiek jasne zywe kolory te dodaj uroku.

畝dne rudo軼i nie s wskazane u Pani Zimy.
Jak jeste delikatn Zim to bedziesz lepiej wyglada豉 w ciemnej czekoladzie na w這sach ni w typowej czerni.

Jak Tw鎩 naturalny kolor w這s闚 ma odcie czarno-wisniowy, to rewlacyjnie bedziesz wyglada w czerni fioletu.

畝dko w Polsce spotyka si Pani Zim z naturalnie kruczoczarnymi w這sami. S to zazwyczaj jasne odmiany czerni, dlatego cz瘰to si uwa瘸, ze jest si typem mieszanym Zima-Lato.

Dlatego warto poekseprymentowa z chustami i w闚czas wiadomo jaka por roku si jest

Wiosna: jasne, 篡we, ciep貫 kolory
Lato: jasne, przydymione, ch這de kolory
Jesie: ciemne, przydymione, ciep貫 kolory
Zima: ciemne, 篡we, ch這dne kolory

Tutaj podaj link, gdzie do軼 szczeg馧owa charakterystyka i palety kolor闚:
http://www.wizaz.rybnik.strona.pl/an...rystyczna.html
Stary 2010-02-22, 16:05   #20
sarah22
Rozeznanie

GG do sarah22

Cytat:
Napisane przez sylwia78 Poka wiadomo嗆
Typy mieszane typu Lato-Zima czy Wiosna-Jesie NIE ISTNIEJ!

Ka盥a pora kolorystyczna wyst瘼uje w r霩nym nasyceniu:
1) albo delikatna
2) prawdziwa
3) 篡wa ( kolorystycznie )
4) kontrastowa

i jak si zna sw鎩 typ i swoje "nasycenie/podgrupe" w闚czas mozna dobrze dobra kolory makija簑 czy farby do w這s闚.

Typ lato-zima jest ja jestem tym typem!! nastomiast wiosna-jesien nie s造sza豉m cho mo磧iwe, 瞠 jest ja go na zaj璚iach w og鏊e nie mia豉m obja郾ianego..ale jak s康z to pewnie zasada jest taka sama jak w typie lato- zima z tym wyj徠kiem 瞠 wiosna-jesie to typ ch這dny!
Stary 2010-02-22, 17:27   #21
cierra
Raczkowanie

Pewna wiza篡stka okre郵i豉 mnie jako typ mieszany lato-zima a to jest jej zaw鏚 wi璚 chyba wie co robi Tyle, 瞠 ja si nigdy na zaj璚iach ponad 5 lat temu nie uczy豉m o tym, mo瞠 te typy niedawno odkryto? Obecnie mam ciemne w這sy (z natury szatynka) i w豉snie tak mnie owa wiza篡stka (nie wiza瘸nka ) zanalizowa豉, natomiast jak by豉m par lat temu blondynk z pasemkami (wi璚 tylko po odroscie mo積a by這 co zoabaczy), pewna bardzo dobra kosmetyczka okre郵i豉 mnie jako egzotyczne lato i b康 tu cz這wieku m康ry (moze dlatego ze mam urod delikatnie azjatyck?)

Stary 2010-02-22, 20:26   #22
sylwia78
Raczkowanie

Typy mieszane nie istniej.
Jak wizazysta ma problem z okresleniem typu w闚czas stwierdza, 瞠 ktos jest typem mieszanym, a to wynika tylko z braku kompetencji w wykonywaniu precyzyjnej analizy kolorystycznej. Byc mo瞠 kilka lat temu kto tak uczy. Obecnie wszyscy wiza篡軼i m闚ia, ze typy mieszane nie istnieja. Nauka, wiedza o kolorach posz豉 du穎 do przodu, mamy teraz sporo kolorowych chust do analizy, dodatkowo programy itp.

Nie istnieja typy mieszane. Zdarza si natomiast, 瞠 kontrast mi璠zy karnacj sk鏎y, kolorem w這s闚 i t璚z闚ki oka w ramach jednego typu kolorystycznego nie jest wyrazi軼ie ukszta速owany. Dzieje si tak dlatego, 瞠 ka盥y typ kolorystyczny wyst瘼uje w r騜nych odmianach: delikatnej, jasnej, bardziej kontrastowej i ciemniejszej. W闚czas na przyk豉d do delikatnego typu jesiennego o jasnej karnacji pasuje wiele przyt逝mionych odcieni palety wiosennej, lub typ letni o ciemniejszym kolorycie mo瞠 si bardzo dobrze prezentowa w delikatniejszych odcieniach Zimy. I w豉snie dlatego niekompetentni wiza篡軼i strzelaj gafy i kogo kwalifikuj do typu mieszanego.

Lider w kreowaniu wizerunku i analizy kolorystycznej Beauty For All Seasons ( obecnie Beauty by Jeunique ), dalej Beauty Haven maj podzia na podgrupy ( delikatna, prawdziwa, zywa, kontastowa , Luiza Lenartowicz ( autorytet w analizie kolorystycznej ) r闚niez m闚i, ze typ闚 mieszanych nie ma Ona te podgrupy nazwa豉 tendencjami, 瞠 np. zima ciemna to tendencja do jesieni itd.

Edytowane przez sylwia78
Czas edycji: 2010-02-22 o 20:43 Pow鏚: dopisek
Stary 2010-02-23, 09:13   #23
sarah22
Rozeznanie

GG do sarah22

Cytat:
Napisane przez sylwia78 Poka wiadomo嗆
Typy mieszane nie istniej.
Jak wizazysta ma problem z okresleniem typu w闚czas stwierdza, 瞠 ktos jest typem mieszanym, a to wynika tylko z braku kompetencji w wykonywaniu precyzyjnej analizy kolorystycznej. Byc mo瞠 kilka lat temu kto tak uczy. Obecnie wszyscy wiza篡軼i m闚ia, ze typy mieszane nie istnieja. Nauka, wiedza o kolorach posz豉 du穎 do przodu, mamy teraz sporo kolorowych chust do analizy, dodatkowo programy itp.

Nie istnieja typy mieszane. Zdarza si natomiast, 瞠 kontrast mi璠zy karnacj sk鏎y, kolorem w這s闚 i t璚z闚ki oka w ramach jednego typu kolorystycznego nie jest wyrazi軼ie ukszta速owany. Dzieje si tak dlatego, 瞠 ka盥y typ kolorystyczny wyst瘼uje w r騜nych odmianach: delikatnej, jasnej, bardziej kontrastowej i ciemniejszej. W闚czas na przyk豉d do delikatnego typu jesiennego o jasnej karnacji pasuje wiele przyt逝mionych odcieni palety wiosennej, lub typ letni o ciemniejszym kolorycie mo瞠 si bardzo dobrze prezentowa w delikatniejszych odcieniach Zimy. I w豉snie dlatego niekompetentni wiza篡軼i strzelaj gafy i kogo kwalifikuj do typu mieszanego.

Lider w kreowaniu wizerunku i analizy kolorystycznej Beauty For All Seasons ( obecnie Beauty by Jeunique ), dalej Beauty Haven maj podzia na podgrupy ( delikatna, prawdziwa, zywa, kontastowa , Luiza Lenartowicz ( autorytet w analizie kolorystycznej ) r闚niez m闚i, ze typ闚 mieszanych nie ma Ona te podgrupy nazwa豉 tendencjami, 瞠 np. zima ciemna to tendencja do jesieni itd.
Jeste wiza篡stk, 瞠 twierdzisz i typy mieszane nie istniej?? nie wprowadzaj ludzi w b陰d!! typy mieszane istniej i te osoby co ucz si wiza簑 musz to wiedzie..jest r騜nica mi璠zy typem mieszanym a typem, kt鏎y jest zaliczany do jednej z czterech typ闚. Przede wszystkim typ mieszany ma cechy oby dw鏂h p鏎 roku a nie tylko jedn i kolorystyka si tu zmienia...Proponuje doczyta a nie g這si nie prawdziwe informacje!
Stary 2010-02-23, 09:17   #24
pauluniaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 155
GG do pauluniaa

mysle ze naturalny bedzie najlepszym kolorem;P
pauluniaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-23, 14:07   #25
sylwia78
Raczkowanie

Nie ma typ闚 mieszanych.
Mozna mie tendencj do jakies pory roku, ale nie jest sie p馧 latem p馧 zim. Mozna by Zim z tendencj do lata b康 Wiosn z tendencj do jesieni, Lato z tendencja do Jesieni itd. itp

Jedne szko造 do dzisiaj ucz, 瞠 sa typy mieszane, inne od kilku lat ucz, 瞠 nie ma typ闚 mieszanych. Wi璚 by mo瞠 chodzi o to samo, tylko inaczej si to teraz nazywa. Przedtem uczyli 瞠 jest typ mieszany Lato-Zima, a teraz ucz, 瞠 jest si Zim z tendencj do lata bad Latem z tendencja do Zimy w zalezno軼i, kt鏎a paleta kolor闚 dominuje czy lata czy zimy. Inna szko豉 uczy 瞠 jestes Zim delikatn i u takiej zimy pasuj kolory lata. Niedawno pojawi這 si nowe poj璚ie wsr鏚 wizazyst闚 jak pora roku "z豉mana", m闚i 瞠 np jest si Latem z豉manym ku Zimie itp.

W sumie wszystko to samo o czym pisa豉m, tylko inaczej nazywane:
podgrupa ( delikatna, 篡wa, kontrastowa, prawdziwa )
tendencja do .... ( wiosny, lata, jesieni, zimy )
z豉mana ku ... ( wio郾ie, latu, jesieni, zimie )

Warto poczyta:
http://www.lenartowicz.de/p70.pdf

Edytowane przez sylwia78
Czas edycji: 2010-02-23 o 17:08 Pow鏚: dopisek
Stary 2010-02-23, 18:23   #26
anwen
Zadomowienie

GG do anwen

Cytat:
Napisane przez pauluniaa Poka wiadomo嗆
mysle ze naturalny bedzie najlepszym kolorem;P
no w豉snie to nie jest takie proste
ja wbrew tej opini o wiele lepiej wygl康am w ciemnych w這sach (bardzo ciemny chlodny braz) niz w swoim naturalnym mysim ciemnym blondzie.
Zreszt urodzi豉m si z czarnymi w這sami, kt鏎e z wiekiem zrobi造 si jasne- wi璚 moze naturalnym moim jest czarny
a co do okre郵enia mnie jako typu kolorystycznego to wlasnie- mam czesc cech lata, a czasc zimy- ale paleta barw zimy zdecydowanie bardziej do mnie pasuje.

od 06.2010 pij pokrzyw i olej z wiesio趾a
27.10.11 -Prawo Jazdy

od 18.06.12 獞icz z Ew Chodakowsk

W這sy 2011-2012

Blog - Jak dba o d逝gie w這sy?
www.anwena.blogspot.com
Stary 2010-02-23, 19:05   #27
cierra
Raczkowanie

Oto co dzi wyczyta豉m:

"Szukaj帷 w豉軼iwego koloru, nale篡 pami皻a, 瞠 karnacja, oczy
i w這sy nie powinny by w tym samym odcieniu. Dlatego je郵i masz oczy w zimnym odcieniu (niebieskim czy szarym), postaw na ciep貫 kolory farb, w przeciwnym razie w這sy zlej si z oczami, a ty b璠ziesz wygl康a „niewyra幡ie” (m闚i帷 j瞛ykiem z popularnej reklamy). Pami皻aj, 瞠 jasne w這sy 豉godz ostre rysy, a ciemne - bardzo je wyostrzaj. Je郵i wi璚 cierpisz na permanentnie podkr捫one oczy, zdecyduj si na ciep造 blond i, bro Bo瞠, nie eksperymentuj z g喚bok, ch這dn czerni."

Mam m皻lik w g這wie W sumie bior帷 pod uwag znane zimy (mo瞠 o bardziej po逝dniowym typie urody) dobrze prezentuj si tak瞠 w karmelowych odcieniach blond闚 i br您闚, tak samo Azjatki

Stary 2010-02-23, 20:36   #28
poczatekikoniec
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12

hej a doradzicie i co mi ? by豉m dzis na spotkaniu z oriflame, i kobieta powiedzia豉 mi, 瞠 jestem typem lata, zawsze my郵a豉m ze jestem zim, a po za tym ta sama pani najpierw powiedziala mojej kolezance ze jest zima a po chwili ze jest latem wiec chyba nie za bardzo wiedziala o czym mowi. Latem opalam sie bardzo szybko i na ciemny br您owy kolor, t璚z闚ki mam silnie oddzielone od bia趾a, tzn mam bardzo jasn biel bia趾a oka, oczy mam niebieskie jak na zdj璚iach. jako dziecko by豉m blondynk z loczkami teram w這sy s ciemno br您owe ale o szarawym refleksie. Cere mam bardzo delikatn, nie mam pieg闚. A i odcie mojej sk鏎y wydaje si z鏊ty :/ mo瞠 jestem typem mieszanym ???

ale chodzi mi o to dziewczyny, 瞠by軼ie poradzi造 mi co zrobi z w這sami zosta przy ciemnych czy nie?? dodaje kilka zdj璚, nie s wyra幡e, i nie jestem sama na nich niestety.
poczatekikoniec jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-02, 11:09   #29
Esme_
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 57

Witam.
Podobno jestem zim, kto kiedy powiedzia, 瞠 latem (:O). Niestety, ju sama nie wiem, czym mog by. Pomo瞠cie?

Oczy - jako dziecko ciemnobr您owe, obecnie piwno-pomara鎍zowe, prawie kocie. (Mam tez niebieskie pier軼ienie kurczowe, ale to zmiana chwilowa - stres )

Cera - bardzo blada, wpadaj帷a w szary, czasami 鄴速y.

Usta - co, jak drugi cie na obrazku. mo瞠 odrobin ciemniejsze. http://www.viperasklep.pl/fotywww/tritone/135m.jpg

W這sy - jak si urodzi豉m, by造 czarne. P騧niej rudobr您owe. Obecnie naturalny kolor to popielaty, ciemny br您. Farbuj na kasztanowy i wydaje mi si, 瞠 lepszego koloru dla siebie nie mog豉m znale潭, chocia ci庵nie mnie do jasnego, popielatego br您u b康 ciemnego popielatego blondu.

Pieg闚 brak. Opalam si do嗆 szybko, na co mi璠zy ciep造m br您em, a oliwkowym kolorem.

Brwi - ciemny, popielaty br您, rz瘰y r闚nie.

Wyczyta豉m, 瞠 podobno pasuje mi czarny, ale to bzdura, bo wygl康am okropnie. Postarza mnie, a do tego wydaje si jeszcze bielsza ni jestem.

Pomo瞠cie ?

Polecam -
oraz
Esme_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-08-21, 11:28   #30
Rysiaxd
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
Typ urody- prosz o pomoc.

Mam do was pytanie, jakim typem jestem, zastanawiam si nad wiosn lub latem, ale nie umiem si scharakteryzowa

1. Jak si opalasz - pocz徠kowo na czerwono, a po kilku dniach (2-3) na br您 ; )
Chocia gdy jestem ju opalona pog喚bia si tylko ,,brzoskwiniowa" opalenizna .
2. Kolor oczu - niebiesko-zielone.
3. Piegi - brak.
4. Cera - Stosunkowo jasna, chocia du穎 si opalam na s這鎍u wi璚 troch ciemniejsza ; ) Mam b. du膨 sk這nno嗆 do rumie鎍闚, wystarczy 瞠 jest mi za gor帷o i robie si na policzkach czerwona, czasem nawet ca豉 twarz (np gdy si zm璚z).
5. Naturalny kolor w這s闚 - ciemny, delikatnie popielaty blond, w sumie to mo瞠 nawet jasny br您, same oce鎍ie.
6. Kolor ust- do嗆 intensywny r騜
7. W jakich kolorach czujesz si dobrze, a kt鏎e 幢e podkre郵aj Twoj urod?:
W be穎wym, granatowym, czarnym (cho to pewnie troszke przez upodobanie ^^), bia造m.
zle podkreslaja:
-mocne zielenie, 鄴販ie, pomara鎍ze.

Dotatkowo do陰czam zdj璚ie stare <瞠by pokaza m鎩 naturalny kolor w這s闚 i twarz bez makija簑>, a drugie aktualne z makija瞠m <przez co nie wida rumie鎍闚, cho og鏊nie jestem bardziej opalona to mniej je wida.

Co mi doradzicie ? Bardzo prosz o odpowied; )
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Kiedy dawno temu.jpg (37,9 KB, 61 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Teraz1.jpg (24,1 KB, 62 za豉dowa)
Rysiaxd jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:07.

Wizaz.pl - Polityka poufno軼i - Warunki dost瘼u - G鏎a