A może samoopalacz??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-01-24, 18:01   #1
GosikK
Zadomowienie

GG do GosikK

A może samoopalacz???

Niedługo mam studniówkę, a jestem blada jak ściana. Miałam chodzić do solarium, ale niestety zachorowałam i nici z moich planów Zastanawiam sie nad samoopalaczem, ale sama nie wiem... Boję się, że coś z nim nie wyjdzie i wtedy klapa Kiedyś przez krótki czas urzywałam serii Sopot z Ziaji, ale moze jest coś lepszego??? Proszę o pomoc
GosikK jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-24, 18:13   #2
aneczkkka
Przyczajenie

GG do aneczkkka
Re: A może samoopalacz???

A słyszałaś o metodzie natryskowej? Ja skorzystałam przed sylwestrem i przed studniówką i efekt był fantastyczny.
aneczkkka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-24, 19:56   #3
JuLiTa1
Gość

hej! ja przed studniowka nie mialam czasu na solarium, wiec zainwestowalam w olejek brazujacy do ciala BIELENDA. Ma on drobinki slicznego, zlotego brokatu, wiec nie dosc ze szybko sie wchlania i nadaje skorze sliczny, brazowy koloryt, to jeszcze sie mieni. Polecam
  Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-25, 14:39   #4
Martiq:)
Zadomowienie

oj jesli nie masz wprawy to nie polecam samoopalacza! lepsza jasna karnacja niż plamy, albo zły samoopalacz po którym bedziesz wyglądała jak chodząca marchewka zostań przy balsamie brązującym, albo idz chociaz raz na solarium. w każdym razie nie samoopalacz. pzdr
Stary 2005-01-25, 16:56   #5
Seagirl
Zadomowienie

JA też nie polecam samoopalacza, tym bardziej jeśli sukienka odsłania dużo ciała, balsam brązujacy albo zadziała jak samoopalacz albo nie zadziała wogóle. Polecam air brush (opalanie natryskowe), tylko nie w kabinie a malowanie przez kosmetyczkę, super efekt, najlepiej zrobić na dzień lub dwa przed studniówką.
Seagirl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-25, 19:11   #6
aneczkkka
Przyczajenie

GG do aneczkkka

Dokładnie tak!! Opalanie natryskowe jest najlepszym rozwiązaniem. Najlepiej wcześniej porządnie zrobić peeling, a potem trzeba nawilżać skórę żeby efekt dłużej się utrzymał. O metodzie kabinowej też słyszałam negatywne opinie a natyskową sprawdziłam kilka razy i jestem jej pewna.
Stary 2005-03-22, 08:48   #7
nnia***
Raczkowanie

GG do nnia***

a ile kosztuje takie opalanie natryskowe i jak dlugo utrzymuje sie opalenizna? Czy znajde cos takiego we Wrocławiu?
Stary 2005-03-22, 16:02   #8
aneczkkka
Przyczajenie

GG do aneczkkka

ja w gdańsku płaciłam 50 zł za całe ciało, 30 kosztuje połówka czyli od pada w górę i 20 twarz z dekoltem
Stary 2005-06-05, 16:17   #9
jadorek
Raczkowanie

Dot.: Re: A może samoopalacz???

Aneczkkka a gdzie byłaś jeśli to nie tajemnica.Dziewczyny a moze któraś z Was wie gdzie mogę się oplaic natryskiem w Trójmieście za mniej niż 100 zł na całe ciało?Prosze pomóżcie.
jadorek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-05, 23:02   #10
jadorek
Raczkowanie

Dot.: Re: A może samoopalacz???

up
jadorek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 08:23   #11
Sathi
Zakorzenienie

Dot.: A może samoopalacz???

najpierw trzeba wyszorować ciało i buzię peelingiem, potem nałożyć obficie balsam mocno nawilżający, na kostki, łokcie i kolana nałożyć go grubą warstwą i zostawić do wchłonięcia, po 10 min przetrzeć chusteczką higieniczną. na buzię też peeling a potem posmarować kremem nawilżającym.
na ciało nałożyć balsam ziaji brązujący Sopot, kolistymi ruchami dokładnie wsmarowując, rano, potem wieczorem i następnego dnia wieczorem jeszcze, będzie skóra ślicznie opalona, plecy - tu poproś kogoś żeby ci pomógł
Na buzię polecam samoopalacz Nivea w kremie z pompką do jasnej karnacji, pierwszy raz zmiesza z kremem nawilżającym 1:1, następne razy może już być samym samoopalaczem. Acha dla lepszego efektu możesz przed posmarowaniem buzi przetrzeć twarz tonikiem.
uważać na brwi i okolice włosów, można je posmarować wcześniej kremem a potem zetrzeć ręcznikiem
Jeśli masz jakieś pytania jeszcze to pytaj
Sathi jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości