wszystkie dziewczynki ktore zmienily kolor z blondu na ciemny :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-01-30, 11:06   #1
moniaaaaaaa86
Zadomowienie

wszystkie dziewczynki ktore zmienily kolor z blondu na ciemny :)

hej Dziewczynki! nie wiem czy czasami nie bylo juz takiego tematu ale szukalam i nie moglam znalezc wiec jesli byl to z gory przepraszam kochane jestem blondynka (zalanczam fotke)i bardzo chcialabym zrobic sobie ciemne wlosy..ale nigdy takich nie mialam wiec strach prosze wklejajcie swoje fotki jesli zmienialyscie z blondu na ciemne chetnie poogladam pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4.JPG (29,4 KB, 183 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg monia male5.JPG (97,5 KB, 171 załadowań)
moniaaaaaaa86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 11:26   #2
Catssi
Przyczajenie

Dot.: wszystkie dziewczynki ktore zmienily kolor z blondu na ciemny :)

hej. J z jasnego blondu wyczarowałam sobie na głowie hebanowa czerń. wyszło od razu, fajnie wyglądałam i wogole okazało sie, ze czarny pasuje mi równie dobrze jak blond. Ale jednej kwestii nie wziełam pod uwagę.otóż zastosowałam fabrę z Castingu, ktora mimo , ze bez amoniaku okazała się niezwykle trwała.A moje wloski zaczęły nagle roznąć jak szalone.ok 3 cm na miesiąc to zdecydowanie za duzo jak na farbowane włosy. po 2 tygodniach mam odrosty jak moje klezanki po miesiącu. A wiadomo: odrosty jasniutkie, więc wyglądam z nimi jakbym powoli czynała łysieć. Tak więc mimo ze kolorek jest swietny i bardzo mi pasuje, żałuje ze zrezygnowałam z mojego blondu, zwłaszcza, ze byl nawet ładniutki.
NIE FARBUJE SIE NA CZaRNO!!!!!!!!1
Catssi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 19:07   #3
untouchable
Wtajemniczenie

zdjęcia nie wkleje ale farbowalam z blondu na brąz i mimo wszystko chce wrocić do blondu
w brązie mi ładnie, dobrze się w nim czuje, no ale kwestia odrostów bardzo się odznaczają. a nie chce tak często farbować włosów

moim zdaniem masz ładny blondzik, nie ma co kombinować
Stary 2008-01-31, 12:02   #4
Finlora
Zakorzenienie

Ja też mam naturalny kolorek włosów blond i od jakiegos roku farbuję się na ciemny brąz, który wygląda jak czarny. Odrosty sa koszmarne, to fakt, i musze farbowac włosy co miesiąc, ale w ciemnych czuję się o wiele lepiej Boję się tylko co będzie kiedy będe chciała wrócić do naturalnych. Mam cienkie włosy więc rozjaśnienie i przefarbowanie na podobny kolor do naturalnego absolutnie nie wchodzi w grę... A że niedługo planuję slub, tzn byc może w tym roku, nie mogę ich ściąć na krótko... Czyli do ślubu pozostaje mi farbowanie

Finlora jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 16:28   #5
karlaina
Przyczajenie

Ja miałam odwrotną sytuacje, naturalne włosy średni szatyn farbowałam na czarno i przefarbowałam się na blond
Wyglądałam zupełnie inaczej i chociaż wiele osób mówiło mi, że wyglądam super wróciłam do ciemnych włosów, w takich się czuję najlepiej)
karlaina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 16:42   #6
Jolie2601
Zakorzenienie

Ja też jestem farbowaną na czarno (granatowa czerń) naturalną blondynką. I nie żałuję zmiany. Dużo lepiej się czuję w czerni. Zresztą ja w ogóle lubię wszystko co czarne- taka mania. A jaki ciemny koloro masz na myśli tak konkretniej??
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 19:04   #7
katie-lee
Zadomowienie

Bardzo ładnie Ci w blondzie, ale rozumiem chęć zmiany i potrzebę czegoś nowego

Ja swoje naturalnie blond włosy zafarbowałam na czekoladowy, potem kolejne odcienie brązów, aż wkońcu czerń.
Było mi w nich dobrze, no ale te jasne odrosty
Poza tym bardzo chciałam wrócić do naturalnego blondu.

Radzę Ci przede wszystkim pożądnie się zastanowić, czy tego chcesz. Jeśli jesteś zdecydowana, to na początek proponowałabym Ci szamponetkę lub szampon koloryzujący
Pamiętaj, że z ciemnych włosów bardzo trudno potem wrócić do blondu!
Życzę Ci powodzenia

[dieta]
katie-lee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 19:23   #8
Gladys
Rozeznanie

Też zmieniałam kolor włosów, ze średniego blondu w brąz, który podchodził pod rudy :| niestety efekt uboczny. potem w jeszcze ciemniejszy brąz, aż wreszcie od ponad pół roku mam kolor czarny i jestem niesamowicie zadowolona. Używam Ferii, dwa tygodnie temu farbowałam się nią trzeci raz. Wiadomo odrosty widać już po niecałym miesiącu ale takie są uroki farbowania ;D Na pewno nie wrócę już do swojego naturalnego odcieniu, nigdy mi sie nie podobał ehh Ja dodatkowo mam ciemną oprawę oczy, więc łatwo było się przyzwyczaić. Wg mnie najlepiej będzie ci pasował jakiś czekoladowy brąz. Jeśli ci się nie spodoba zawsze możesz iść do fryzjerki, która dobierze podobny odcień do twoich naturalnych włosów i odrostów nie będzie tak bardzo widać pozdrawiam.
Stary 2008-01-31, 19:48   #9
bejbi19
BAN stały

GG do bejbi19

Ja 5 miesięcy temu zdecydowałam się pofarbować włosy na ciemny kolorek. Całe życie byłam blondynką, więc potrzebowałam zmiany. Szczerze powiem, że nie załuje, jestem bardzo zadowolona. Pomimo tego, że chyba wcześniej, jako blondynka mialam większe powodzenie to szybko nie wrócę do blondu

Wydaję mi się, że dobrze będzie ci w blond włosach ) I nie idz do fryzjera bo ci zwali kolor tak jak mi na początku. Najlepiej idz do sklepu kup szampon koloryzujący albo farbę jeśli się nie boisz )
bejbi19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 11:59   #10
moniaaaaaaa86
Zadomowienie

Dzieki dziewczynki no strasznie bym chciala cos zmienic ale boje sie okrutnie zalanczam fotki jak dziewczyny na forum mnie przerobily na ciemne mysle ze z odrostami moz enie bylo by tak strasznie bo mam troszke ciemnejsze naturalne wloski niz na zdjeciu, to tez efekt balejazu i tak czy tak farbowac musze Ciemny podoba mi sie strasznie, ale boje sie niesamowicie, bo wiem ze tak latwo nie wroce juz do swojego kolorku w razie niepowodzen ;-) nie wiem jak to jest z szamponetkami?
teraz bylam u fryzjera na balejaz... i ogladalam juz ppalete ciemnych .. ale jednak ponownie zdecydowalam sie na blond ;-) musze sie porzadnie zastanowic
pozdrawiam ;**
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg moniaa7.JPG (39,5 KB, 196 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg quick.jpg (47,5 KB, 206 załadowań)
moniaaaaaaa86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 15:09   #11
Jolie2601
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez moniaaaaaaa86 Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczynki no strasznie bym chciala cos zmienic ale boje sie okrutnie zalanczam fotki jak dziewczyny na forum mnie przerobily na ciemne mysle ze z odrostami moz enie bylo by tak strasznie bo mam troszke ciemnejsze naturalne wloski niz na zdjeciu, to tez efekt balejazu i tak czy tak farbowac musze Ciemny podoba mi sie strasznie, ale boje sie niesamowicie, bo wiem ze tak latwo nie wroce juz do swojego kolorku w razie niepowodzen ;-) nie wiem jak to jest z szamponetkami?
teraz bylam u fryzjera na balejaz... i ogladalam juz ppalete ciemnych .. ale jednak ponownie zdecydowalam sie na blond ;-) musze sie porzadnie zastanowic
pozdrawiam ;**
Ładnie- pasuje Ci ciemny kolor- ten na drugim zdj bardziej mi się podoba- ale to tylko moje zdanie- u mnie im coś ciemniejsze tym lepiej
Zgadzam się z katie-lee na początek lepiej szamponem- w razie W się zmyje- chociaż niekótre dziewczyny mają problem też z wymyciem szamponetek.
W każdym razie ładnie Ci w ciemnych, ale decyzja należy do Ciebie
pozdrawiam
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 08:38   #12
kosmatek16
Raczkowanie

Cool Dot.: wszystkie dziewczynki ktore zmienily kolor z blondu na ciemny :)

ja rowniez zmienilam kolor wloskow z jasnago blondu na czekolade a wyszly czarne i teraz chce wrocic do blondu eh
Stary 2008-02-04, 14:04   #13
Finlora
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez karlaina Pokaż wiadomość
Ja miałam odwrotną sytuacje, naturalne włosy średni szatyn farbowałam na czarno i przefarbowałam się na blond
Wyglądałam zupełnie inaczej i chociaż wiele osób mówiło mi, że wyglądam super wróciłam do ciemnych włosów, w takich się czuję najlepiej)
A w jaki sposób "odfarbowałas" włoski z czarnego na blond?? Nie wyszły Ci rude?? Coś takiego chyba dosyć mocno szkodzi włosom?

Finlora jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 00:48   #14
Eyva
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

Ładniej w ciemnych! masz bardziej wyrazistą twarz i twoje oczy bardziej są wyeksponowane. Ja miałam w tamtym roku podobny problem, balejaże itd. Ale w balejarzach miałam jakby "rozmytą" twarz. teraz farbuje farbą złoty brąz garniera. Ale wcześniej kupowałm jasny złoty brąz garniera-bardzo fajny kolor, złoty brąz tez jest ładny, ale ciemniejszy. Jak zafarbujesz na brąz i np. będziesz się żle czuła w tym kolorze, to wedy możesz isc do fryzjera, zeby zrobił ci blond pasemka i tez bedzie ładnie.decyzja należy do Ciebie.
pozdrawiam
Eyva jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 09:32   #15
epi1
Przyczajenie

Witam!
Ja również jestem blondynką i zamierzam przyciemnić sobie wlosy. Nie wiem jeszcze, czy wejde w brązy, ale widzialam, że niektore farby na których pisze "ciemny blond" wyglądają, jak brązowe i chyba na takie coś sie pokusze. Najpierw jednak muszę się jakoś pozbyć rozjaśnianego koloru blond ;/ ( http://wizaz.pl/forum/showthread.php...65#post6484465 ) . Mój naturalny kolor to ciemny blond, taki właściwie ciemno szary, więc myślę, że odrosty nie bedą wielkim problemem u mnie.
epi1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 10:18   #16
gabi86
Raczkowanie

Hej, ja przeszłam z jaśniutkich włosków do ciemnych, ale nie bałam się bo już wcześniej miałam ciemne, bardziej obawiałam się wypłukiwania farby, żeby nie było zielonego połysku i w ogóle jak to się zafarbuje. Dlatego jeśli chodzi o tak radykalną zmiane polecam na pierwsze farbowanie fryzjera !! Fryzjerka połozyła mi czekoladę, uprzedziła że za około 3 tygodnie będę musiała znowu połozyć farbę bo kolor zacznie się spłukiwać i poleciła jakie kolory w drogerii wybierać, czyli jakiś brąz z ciepłych odcieni, zeby w nazwie było "złoty" czy coś w tym stylu. Oczywiscie nie polecam czarnego, z którego przecież tak trudno wyjść, jest przecież tyle ładnych brązów pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcia-0098.jpg (32,4 KB, 362 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ciemne.JPG (98,8 KB, 380 załadowań)
Stary 2008-02-05, 11:24   #17
epi1
Przyczajenie

gabi86 świetnie ci w tych brązowych. poprostu super. o niebo lepiej niż w blond.
Stary 2008-02-05, 12:37   #18
gabi86
Raczkowanie

dzieki :P większość mi to mówi więc chyba coś w tym jest
Stary 2008-02-05, 13:39   #19
epi1
Przyczajenie

A dlugo mialas te jasne wlosy? Bo ja swoje mam juz pare lat i to ciagle bezmyslnie rozjasniane (nie tylko odrosty). Jaka farba fryzjerka ci zmienila kolor?
Stary 2008-02-05, 15:27   #20
Silent Witch
Raczkowanie

GG do Silent Witch

Gabi, sczerze mówiąc to uważam, że ładniej było Ci w jasnych włoskach...
Silent Witch jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 15:34   #21
eeewwwcikkk
Przyczajenie

Smile Dot.: wszystkie dziewczynki ktore zmienily kolor z blondu na ciemny :)

Ja zmieniałam
Z blondu.. najpierw na ciemny blond, potem no jasny brąz, potem już farbowałam na brąz, ale wychodził coraz ciemnejszy i były w pewnym momence czarne
Potem cos mi do głowy strzeliło, poszłam do fryzjera, ściągęła mi farbe do jasnego brązu, zrobiła blond pasemka... Troche odrosły, kolor sie wypłukał i mam po 3 latach różnego rodzaju farbowań naturalne... Ile z tym walki było..
I znów ciągnie mnie do ciemnych...
Ładmnie mi jest i tak i tak, ale jak mam to powracanie do naturalnego znów przechodzić to wole poczekać aż mi chęć na ciemne minie
Stary 2008-02-05, 16:48   #22
gabi86
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez epi1 Pokaż wiadomość
A dlugo mialas te jasne wlosy? Bo ja swoje mam juz pare lat i to ciagle bezmyslnie rozjasniane (nie tylko odrosty). Jaka farba fryzjerka ci zmienila kolor?
Półtora roku i juz nie mogłam patrzeć na ich kondycje więc wróciłam do ciemnych (naturalnie mam ciemny blond ale farbuje od wielu lat już). Fryzjerka użyła na pewno profesjonalnej farby ale nie mam pojęcia jakiej, mówiła tylko że do podstawowego koloru jaki wybrałam (czekolada) dodawała po trochu innych kolorów (typu czerwień) żeby właśnie nie spowodować zielonego połysku włosów. Dlatego sądzę że lepiej ten raz się troche wykosztować a nie później martwić jakby coś nie wyszlo i mozliwe że wydac jeszcze więcej pieniędzy. Pzdr
Stary 2008-02-06, 07:02   #23
epi1
Przyczajenie

Ja wlasnie przez przypadek raz u fryzjerki dowiedzialam sie ze moje rozjasniane kremem wlosy moge zaczac farbowac i beda mniej zniszczone. Wiec pierwsze farbowanie pozwolilam przeprowadzic fryzjerce (sama nigdy nie farbowalam i troche siebalam jak wyjdzie), wybrala mi kolor zblizony do mojego rozjasnianego, aby tylko zakryc odrosty i odswiezyc kolor na reszcie. No i niestety po farbowaniu fryzjerka powiedziala ze nie wszystkie chwycily kolor bo nie maja juz pigmentu (nie bylo tego widac bo wlosy mam prawie biale) ale w takiej sytuacji jakos nie sadze ze uda jej sie zafarbowac mnie na braz bez stwierdzenia pozniej ze brak mi pigmentu i dlatego gdzieniegdzie beda biale Sama jak przeprowadzalam w domu farbowanie na kolory coraz to ciemniejszego blondu widze ze tez nie wszedzie farba chwyta, a tym razem juz farbuje wszystkie a nie tylko odrosty i odswiezam kolor (bo myslalam ze to bylo powodem tego ze i fryzjerce nie do konca wyszlo).

@eeewwwcikkk
Robie dokladnie tak samo, coraz ciemniejsze farbki. Ciekawe kiedy sie na tym przejade z powodu mojego braku pigmentu ;p
Stary 2008-02-07, 11:48   #24
cal
Raczkowanie

ja miałam ciemny blond i najpierw szamponami koloryzującymi robiłam jasny brąz potem juz farba na coraz ciemniejszy czego oczywiście późnież załowałam :P .potem powstaje tylko problem odrostów ,dziwnie to wygląda bo wszystkie jestesmy przyzwyczajone do odrostu na blond wlosach a nie odwrotnie

radzę najpierw spróbować szamponetki, chociaż na 5 myć żebys tylko mogła sie zobaczyć z ciemnymi włosami i radze na początku najjaśniejszy brąz żeby nie było szoku

Edytowane przez cal
Czas edycji: 2008-02-07 o 11:49 Powód: błąd i dopisek
cal jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 22:10   #25
sylwia1407
Przyczajenie

jesli sie boisz to zrob sobie kilka ciemnych pasemek na poczatek tylko na przedzialku i zobaczysz jak sie bedziesz czula a z czasem mozesz dorobic ich wiecej i proponowalabym na poczatek np jasny braz na blad wlosach i tak wyjdzie ciemniejszy a nie bedzie szoku
sylwia1407 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 08:30   #26
epi1
Przyczajenie

Zgodnie z planem farbowania wlosow na coraz ciemniejszy odcien, w ten weekend zafarbowalam je wellatonem 8/1 (jasny popielaty blond). Przerazilam sie wynikami, poczatkowo wydawalo sie ze sa czarno zielone (ale bynajmniej pokrylo te wlosy gdzie ponoc braklo mi pigmentu ;p ). Mam takie dziwne oswietlenie w lazience, ze wygladaja tam caly czas jakby mialy poswiate zielonego z czarnym, ale tak w rzeczywistosci sa popielate (bardziej popielate niz blond). po 2 myciach glowy kolor sie troszke stonowal i juz nie jest z nim tak zle. Ale sa tez i plusy...w koncu mam ciemne wlosy ;p Moze jeszcze nie takie jakie bym chciala ale sa juz jak moje naturalne. Podejrzewam ze zlapaly tylko popielaty odcien, poniewaz byly mocno rozjasnione (prawie biale). Zastanawiam sie czy jak pokoloruje je odcieniem "Ciemny Blond" Castinga z L'oreal to czy chwyci mi taki odcien czy bedzie przebijal z popielatym, albo poraz kolejny wyjdzie nieoczekiwany kolor? Czy ktos moze wie cos na ten temat? Bardzo prosze o jakies odpowiedzi, sugestie, porady
Stary 2008-02-11, 22:19   #27
gabi86
Raczkowanie

No mi własnie fryzjerka radziła wybierac ciepłe odcienie żeby uniknąć zielonego połysku, ja naprawde bałabym się sama wychodzić z blondu, podobno na macno rozjasnione włosy nie nadaje się średni czy ciemny blond tylko od razu coś ciemniejszego....
Stary 2008-02-12, 06:57   #28
epi1
Przyczajenie

ten ciemny blond z castinga wyglada jak braz, nawet nie jasny tylko poprostu braz ;p wiec moze sie uda. a jak nie to sie chyba zalamie ;p
Stary 2008-02-12, 16:32   #29
paznokietka
Raczkowanie

o wiele ładniej na zdjęciu 1 w blond włoskach wygladądałaś baardzo kobieco
paznokietka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 19:53   #30
aniusia82
Rozeznanie

Nie farbuj wlosow Loreal Casting Gloss Ciemny Blond!! Ja mialam ladny popielaty blond i zachcialo mi sie zmian. Za namowa kolezanki polozylam na wlosy odcien ciemny blond, wyszly czarne a po kilku myciach sa zielonkawe!! Szczerze odradzam, ja sama nie wiem jak teraz poradze sobie z tym zielonym kolorem a za 2 tygodnie wyjezdzam Moze ktoras z dziewczyn wie, jak bez farbowania na ciemniejszy kolor (bo rozjasnic nie moge bo beda jeszcze bardziej zielone) zmyc ten paskudny zielonkawy kolor??? Bardzo prosze o pomoc.
aniusia82 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości